Grupa Pino Filmy, zdjęcia, muzyka Dziel się chwilą Darmowy hosting darmowa telewizja internetowa Powiedz innym o sobie Darmowe blogi Pokaz zdjęć, prezentacje multimedialne pytania i odpowiedzi zadania, testy, śmieszne pytania, łamigłówki

Profil użytkownika w_janka

Ilość slajdów: 18
Ilość komentarzy: 30
Ilość zdjęć: 670
Łączna ilość wyświetleń slajdów: 16246
Ilość wyświetleń profilu: 2673
Łączna ilość ocen slajdów: 220
Średnia całkowita ocen slajdów: 4.3

Lista komentarzy użytkownika w_janka

Życie bierz jakie jest Pogodynko.
# 2014-10-26 14:14:53
Alu brawo...śliczna piosenka i zdjęcia wstawione...powiedz mi jakie TY jeszcze masz talenty....6666666666 i malutki wierszyk...BIERZ ŻYCIE JAKIE JEST… Wycisz duszę, uspokój serce, sny kolorowe pod powiekami wyczaruj spod poduszki i zaśnij z marzeniami. Rano przywołaj wesołe myśli smutne rozpędź prysznicem, poranną kawę osłodź piosenką z uśmiechem wyjdź na ulicę. Warto mieć pozytywną aurę choć rzeczywistość stresuje, życie bierz takie jakie jest wtedy cię nie rozczaruje.Pozdrawiam Ciebie Alu i Iwonkę:):)
DLA CIEBIE KOCHANA POGODYNKO
# 2014-10-12 17:19:33
Alu kompozycja piosenka i różyczki idealnie dopasowane i tylko ten wierszyk mi do tej kompozycji pasuje....pozdrawiam Ciebie i Iwonkę:):)BYĆ PRZYJACIELEM..... Być przyjacielem, to umieć patrzeć na drugiego człowieka w chwilach radości i w chwilach smutku, i potrafić dzielić to z nim. Być przyjacielem, to umieć dostrzegać dobro i piękno, które posiada każda istota i potrafić je podziwiać. Być przyjacielem, to prosić o przebaczenie i przebaczać, i umieć o tym zapomnieć. Być przyjacielem, to umieć zawsze dziękować i uszczęśliwiać drugiego. Być przyjacielem, to znaczy stanąć u boku Tego, kto stracił wszelką nadzieję i darzyć go miłością.
DLA MOICH SIOSTRZENIC: AGNIESZKI I ANGELIKI
# 2014-07-27 20:15:41
Alu ty stworzyłaś prześliczny slajdzik kwiatami serca dla Twoich siostrzenic ...ten wiersz pasuje do tego slajdzika.....Kwiaty Serca Bez fioletowy podaruje, ale nie sam To będzie bukiet, który mówi Mówi mową kwiatów serca mową Do bzu dodam dalię radosną Goździk gorącej miłości Nie zabraknie hiacynta białego, żółtego Zwiastunów uczuć wzajemnych Mak polny, co marzenia nasze ukwiecą Chabry, margerytki, co szepczą że jesteście najpiękniejsze Jest rezeda, co miłości nadzieję niesie Róże? Wszystkie biała, czerwona, herbaciana, różowa One mówią więcej niż ja potrafię Więcej niż zdołam wyrazić Cały bukiet paprocią okraszę By nieszczere uczucia się nie wdarły W ten ogród miłości i szczęścia W którym to Wy jesteście kwiatami najpiękniejszymi.
MOJA PÓŁNOCNA KRAINA ALICJI Z KRAINY CZARÓW
# 2014-07-20 15:04:52
Alu po obejrzeniu tego slajdzika zrobiło mi się choć na chwilkę chłodniej wiatru od morza i szumu fal....555555555555555555Właśnie byłam w świecie ba­jek W świecie smoków i ry­cerzy Czy da­leko ta kraina Ona w głębi marzeń leży Są tam zam­ki i pałace Wróżki tańczą na po­lanie Smok zaś tańczy me­nueta A Pi­nokio już nie kłamie Dwie ru­sałki przez dzień cały Czeszą swo­je długie włosy Po­tem plotą je w war­kocze By us­troic w krop­le ro­sy Wilk z Kap­turkiem w bier­ki grają Jaś z Małgo­sią już do­rośli A kras­na­le te od Śnieżki na gościnę do niej poszli Tom­cio pa­luch ub­rał bu­ty Wiecie te sied­miomi­lowe I we­soło świat prze­mie­rza By od­wie­dzic baj­ki no­we Tu­taj za­mek wys­prząta­ny U Kop­ciu­szka czys­to ład­nie Cho­ciaż te­raz jest królową Sprząta wszędzie gdzie po­pad­nie A ma­lut­ka cza­row­ni­ca Na­dal mie­szka w ciem­nym le­sie Choc prze­padła księga czarów Czy­ni dob­ro jak wieśc niesie U królo­wej śniegu wios­na Bo już nie ma ser­ca z lo­du Kaj i Ger­da to zdziałali Gdy uciek­li od jej chłodu Zaj­rzyj kiedyś tu na chwilę Ten świat ba­jek jest uroczy Zam­knij oczy i się prze­nieś Je­go ma­gia cię zas­koczy.
Dla Kochanej POGODYNKI prowadzącej profil CZTERY PORY ROKU MOJEGO ŻYCIA
# 2014-07-06 07:06:53
Alu slajdzik na 55555555555555...a dla Iwonki:):)Jest w roku taki dzień, W którym smutki idą w cień, Więc z okazji tego dnia Posłuchaj co Ci życzę ja: Dużo zdrowia i radości, Szczęścia w życiu i miłości, Moc najpiękniejszych wrażeń I spełnienia wszystkich marzeń....Pozdrawiam Was obie:):)
27 kwietnia 2014r. - czekaliśmy na ten dzień... Niech zapanuje wielka radość w naszych sercach, w sercach Polaków i Wszystkich, którzy kochali Jana Pawła II.
# 2014-04-26 22:14:35
Marysiu...jesteś reżyserem...5555555...Nic tak nie jest pot­rzeb­ne człowieko­wi jak Miłosier­dzie Boże - owa miłość łas­ka­wa, współczująca, wy­nosząca człowieka po­nad je­go słabość ku nies­kończo­nym wyżynom Świętości Boga.
TYLKO Z TOBĄ
# 2012-07-23 19:02:17
Alu następny slajdzik rewelacyjny....55555...Pozdrowienia dla Ciebie i Bogusi:):)A ten wierszyk dedykuję wam:):)Dziękuję za przyjaźń, którą obdarzasz, nie chcąc nic w zamian. Dziękuję za pogodny uśmiech, w którym szczerość odnajduję... Za ciepłe słowa, które wciąż pamiętam... Za wszystkie miłe chwile, których było tyle... Dziękuję, za pamięć, która nie przemija... Za oczy pełne troski, kiedy coś mi się dzieje. Za szczerość w złości i radości. Za wiele altruizmu. Za cierpliwość i wyrozumiałość, dla moich pochmurnych dni. Za trwanie przy mnie, kiedy mi smutno. Dziękuję za zaufanie, że nie wątpisz, nawet kiedy wszyscy inni tracą nadzieję. Dziękuję za wszystko mój przyjacielu...
Dla błękitnookiej Iwonki
# 2012-07-20 18:28:08
Alu ten wierszyk mówi wszystko:):) Niebieskie oczy Zawsze marzyłam o niebieskich oczach Takich w których błękit nieba przechowam Toń morza ukradnę I patrząc w te oczy W ogromną szczęśliwość popadnę Bo przecież te oczy niebieskie Zwiastują życie królewskie A ja Królową chcę zostać Siedzieć na tronie Mieć diamenty w koronie Wszystkie te słowa to marzenia senne Bo nigdy nie miałam I mieć nigdy nie będę Oczu niebieskich tylko piwne Cóż Bóg zażyczył sobie Podarować właśnie mojej osobie Dziwne życie Powiem wam skrycie Że to moje dziwne życie Podoba mi się niesamowicie Ciągle się śmieję chodzę radosna Ciągle w moim życiu zakwita na nowo wiosna Nie martwię się nie płaczę Bo i po co Przecież nie w oczach błękitu mi szukać Chcąc błękit odnaleźć Do serca trzeba zapukać Pukać i pukać Aż drzwi się otworzą A wtedy Nawet Oni nie pomogą Ocean błękitu wyleje się I będzie za późno Nikt się nie uchroni Powódź oceanu błękitu każdego dogoni Każdy życie straci A po tej śmierci na nowo W inną Siłę się wzbogaci
DLA CIEBIE EWUNIU
# 2012-07-19 18:05:43
Ślicznie zrobiony slajdzik Ala super artystka dla artystki Marylki.Pozdrawiam Was artystki gorąco:):)Alu tymi nieziemskimi pomysłami dajesz całą siebie i sprawiasz bardzo miłe super niespodzianki:):)
WAŻNE CO MAMY W SERCU I DUSZY
# 2012-07-18 21:04:29
Alu...następny slajdzik na celujący...Serdeczne pozdrowienia dla Ciebie Alu i Bogusi:)Dziel się przyjaźnią:):) Czy widziałeś kiedyś łąkę usłaną cudownie czerwonymi makami? Wszystkie - jak wspaniała, jedna rodzina - wzrosły, nabierając barw przyjaźni. Rozdawajmy więc to, co w nas najpiękniejsze.
Dla Kochanej Boguni, Naszej Rozgwiazdki
# 2012-07-08 16:49:18
Alu....slajdzik na celujący:):) Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń:):)
Szukamy zwierciadeł, aby oglądać naszą urodę
# 2012-07-05 18:25:18
Alu do ulepszonego slajdzika tych kilka zdań:):)Są w życiu chwile, które na zawsze w pamięci zostają i choć czas przemija one nie mijają i są osoby, które raz poznane bywają w życiu niezapomniane.