Grupa Pino Filmy, zdjęcia, muzyka Dziel się chwilą Darmowy hosting darmowa telewizja internetowa Powiedz innym o sobie Darmowe blogi Pokaz zdjęć, prezentacje multimedialne pytania i odpowiedzi zadania, testy, śmieszne pytania, łamigłówki

DLA MOICH PRZYJACIÓŁ

Dodaj do: Nk Nasza-klasa     Facebook Facebook     gg Gadu-Gadu     Moblo Moblo    
Dodaj komentarz:
avatar
Podaj swój Nick:

Treść komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
captcha
Komentarze Komentarze 72:
avatar
bogusia | 10 listopada 2013
Ile szczęścia jest w spotkaniu, A ile w uścisku dłoni, Ile czucia w powitaniu, Ile siły w pulsującej skroni... Ile mocy jest w tęsknocie, Ile w dobrym, ciepłym słowie, Ile dać nam może co dzień, Cud przyjaźni – kto mi powie.... ...Dobry Przyjaciel jest Ci oddany On nigdy Tobie nie zada rany, bo On uczucia Twoje szanuje, gdy Cię coś boli, On sam ból czuje.... Przyjaciel to ten, który przychodzi, kiedy cały świat odchodzi. --- -- Niech piękne chwile otaczają Ciebie a radość niech rozgrzewa Twoje serce.RADOSNEGO DNIA.
avatar
babunia1 | 1 listopada 2013
PIĘKNY SLAJDZIK . POZDRAWIAM SAME 55555 ZOSTAWIAM.
avatar
bursztynek55 | 9 października 2013
Najwięcej radości sprawia błysk szczęścia w oczach kogoś, kto czuje, że mu współczujemy, że go rozumiemy, że się interesujemy jego problemami. W takich chwilach czujemy jakąś delikatną, duchową więź między nami. Dla takich chwil warto żyć
avatar
bursztynek55 | 29 września 2013
Kwiaty nie zakwitną bez ciepła słońca. Ludzie nie mogą stać się ludźmi bez ciepła przyjaźni. Tak jak rozwój rośliny uzależniony jest od korzystnego klimatu, tak rozwój człowieka zależy od duchowej atmosfery, w której żyje. Ludzkie zachowanie zależy od tego, co inni otwarcie czy też skrycie, świadomie czy nieświadomie sądzą i odczuwają. Obojętność i nieufność rozdzielają ludzi. Atmosfera ochładza się, czasem nawet do temperatury poniżej zera. Zgoda i zaufanie ludzi jednoczy. Na świecie robi się cieplej. Inni nie staną się lepsi od tego, że będziesz o nich źle mówił czy myślał. Jeśli dobrze myślisz o ludziach, dajesz im do zrozumienia, że nie są ci obojętni, że znaczą dla ciebie wiele, godni są twojego zachodu i że dadzą się lubić.
avatar
bursztynek55 | 27 września 2013
Sukces"Śmiać się często i szczerze. Zyskać szacunek mądrych ludzi i podziw dzieci. Zasługiwać na dobrą ocenę uczciwych krytyków. Cierpliwie znosić zdradę fałszywych przyjaciół. Doceniać piękno.Znajdować w bliźnich to, co najbardziej wartościowe.Pozostawić po sobie świat nieco lepszym. Mieć świadomość, że choćby jedna istota ludzka odetchnęła lżej dzięki temu, iż my istnieliśmy na tym świecie.
avatar
bursztynek55 | 21 sierpnia 2013
Bywają w życiu chwile, które w pamięci zostają I choć czas szybko mija, one nie przemijają. Są też osoby, które raz zapoznane stają się dla nas niezapomniane.
avatar
Ala | 22 lipca 2013
Jedna jest droga do drugiego człowieka : Droga Serca .... Wszystkie inne --to tylko bezdroża
avatar
Ala | 6 lipca 2013
Nigdy nie walcz o przyjaźń. O prawdziwą nie musisz a o fałszywą nie warto
avatar
bogusia | 6 lipca 2013
Choć nasze skronie okryły się szronem, To idźmy w życie jak na pierwszy bal, Wierząc że jeszcze nie wszystko stracone, Że to nie pora na przedwczesny żal. ...Spotkania z ludźmi czynią życie warte do przeżycia. Swoją radość można znaleźć w radości innych,... to właśnie jest tajemnicą szczęścia... Rośliny istnieją w sobie, owady dzięki sobie... a ludzie... dla siebie...
avatar
ALA | 3 lipca 2013
Myślom może czasem zabraknąć słów ale uczuciom nigdy One zawsze są wymowne nawet,kiedy milczą Świat jest pełen piękna, kiedy w Twoim sercu jest mnóstwo miłości.. Zatem rozpoczynaj i kończ dzień z uśmiechem na twarzy i miłością w sercu.
avatar
SN | 29 czerwca 2013
ŚLICZNA PIOSENKA I PIĘKNE ZDJĘCIA :)) POZDRAWIAM CIEPLUTKO :))
avatar
Ala | 29 czerwca 2013
Magia słów Jedne słowa są bliskie, inne dalekie, obce, ostre jak ukłucie. Te miłe, są jak słońce, pełne czarów i magii. Dają radość i szczęście, poczucie bezpieczeństwa. Potrafią świat zaczarować, postawić na nogi człowieka, a wszystko przez to, że są od serca .
avatar
bogusia | 15 czerwca 2013
Dobra wróżka Spójrz, gwiazdka spada mała, szepcząc cicho na uszko, może bym dziś została magiczną dobrą wróżką. Przytul się do podusi, utul swoje zmęczenie, dam ci to, co wciąż kusi i nęci tak szalenie. Weź oceany marzeń i tęsknot wielkie kosze, spełniam je dzisiaj w darze, przyjmij ode mnie, proszę. Naciesz się pragnieniami, dziś ziszczam wszelkie dziwy, byś jutro z blaskiem ranka obudził się szczęśliwy. Czego więc pragniesz powiedz, lub zostaw pod poduszką, wszak jestem dziś dla wszystkich serdeczną dobrą wróżką.
avatar
ALA | 12 czerwca 2013
DZIĘKUJĘ WIOLKO ZA TWÓJ SZCZERY WPISIK...WIOLU WRÓĆ DO POLSKI.KIEDY WRÓCISZ TO ZDZWONIMY SIĘ.
avatar
ALA | 12 czerwca 2013
Czasami dostajemy coś za nic, taki prezent od losu, czyjeś SERCE dobre bez granic, czyjąś dłoń ciepłą w dni chłodu. I słowa, co głaszczą, przytulają swym ciepłem o miłym dotyku, jak delikatnym szalem otulają i kołyszą, jak woda w strumyku. .......CZASAMI... )))))
avatar
viola | 8 czerwca 2013
Witam cieplutko i bardzo serdecznie Aluniu i Wszystkich Twoich Prawdziwych Przyjaciół życząc uroczego i radosnego Weekendu.Dziękuję Tobie Kochana za wszystko co piękne i miłe,za fakt,iż mogłam poznać tak bardzo wrażliwą,pełną ciepła,serdeczności,mądrości życiowej i wszystkiego co powinna posiadać niepowtarzalnie uczuciowa osóbka.Przy okazji pozdrawiam także Kochaną Bogunię,dzięki której Nasze spotkanie było możliwe i jakże niesamowite oraz niezapomniane.Wspominam tamte chwile wchodząc za każdym razem na NK i patrząc z uśmiechem na Wasze buzie,cudowne i urocze,gdzie w naturze można zobaczyć piękno nie tylko zewnętrzne,ale przede wszystkim wnętrze Waszych wrażliwych serduszek.Taki obrazek zostanie dla mnie już na zawsze i tym bardziej jestem szczęśliwa wiedząc,że w każdej chwili mogę wrócić wspomnieniami do tamtych chwil.Zawsze tworzyłaś Aluniu cudowne slajdziki,które naprawdę słucha się i ogląda z wielką radością i bez końca.Bardzo ważna jest w życiu każdego człowieka prawdziwa Przyjażń,bez niej po prostu nie można byłoby żyć.Cóż warte byłoby Nasze życie bez obecności w serduszkach wielu ludzi Przyjaciół na dobre i na złe.Tak bardzo dużo pisze się i opowiada o Przyjażni,ale my ją doceniamy wtedy,kiedy wiemy,że na naszej drodze życia spotkałyśmy kogoś,kto zasługuje na tak piękne słowo,które znaczy dla Nas tak wiele,bardzo wiele,chyba trudno byłoby ocenić wartość takiego uczucia,bo przecież to jest wszystko co potrafimy okazać bliskiemu,a także mieć ogromne zaufanie do kogoś tak oddanego i cieszyć się faktem,iż w każdej chwili możemy sobie powiedzieć wszystko,a zostanie to zawsze przyjęte z ogromną radością i wdzięcznością,to coś czego nie potrafimy czasami dostrzec,ale po jakimś czasie okazuje się,że była to Prawdziwa Przyjażń.Bardzo ładne są wszystkie foteczki,które Aluniu umieściłaś w slajdziku,są one wyrazem tego o czym dokładnie napisałaś zarówno sama,jak także tak bardzo wiele osób na tych stronkach i chyba nie widziałam jak dotąd,aż tylu komentarzy i ocenek,bardzo pięknie napisanych,które czyta się również z ogromną przyjemnością i radością,jednocześnie bardzo poruszających Nasze serduszka.Dziękuję jeszcze raz Aluniu za wszystko co piękne i miłe i wiem,że tak jak napisałaś,nie jest czasami wszystko tak proste i chociaż chciałoby się napisać bardzo wiele to czasami brakuje słów,aby wyrazić dokładnie to co czujemy w danej chwili,albo przez cały czas,ale przecież w każdej chwili można dopisać słowa,zdanie,które przyjdzie Nam do głowy,a mające bardzo duże znaczenie w ocenie tak uroczego slajdziku,który jest wyrazem tego co czujesz naprawdę i jak ogromne znaczenie ma dla Ciebie słowo Przyjażń.Życzę dla Ciebie samych szczęśliwych i radosnych chwil w życiu,posyłam gorące buziaczki,oraz mocno tulę do serduszka.
avatar
bogusia | 8 czerwca 2013
Napiszę Ci wiersz wieczoru spokojem, Szarą codziennością, ciężkiej pracy znojem. Napiszę Ci wiersz szumem wiatru, deszczem, promieniem słońca, zielenią, Za to, że dla mnie jesteś przyjacielem... A kiedy wszystkiego będziesz mieć dość Gdy wszystko będzie się burzyć i nie układać, Pomyśl, że jest w Twoim życiu taki ktoś, Kto w dłoniach serce składa. Nieważne gdzie on jest, czy daleko czy blisko Ważne, że lubi Cię myśli o Tobie. A to przecież dla człowieka oznacza wszystko
avatar
ALA | 8 czerwca 2013
W życiu nie potrzebujemy mieć tłumu przyjaciół tak naprawdę wystarczy jeden,który będzie przy nas na \"dobre i na złe\" Zdarza się,że mamy jednak więcej przyjaciół. kilku,to bardzo drogocenne.. Potok prawdy wypływający z ust przyjaciela ma wielką moc Jest jak balsam ,dla serca,ucha,ciała. Moze stać się oceanem miłości,życzliwości,ciepła..uczuć Przyjaźń jest czymś niepowtarzalnym, a zarazem wyjątkowym i magicznym, ponieważ kiedy mamy przyjaciela, mamy jak gdyby taką połówkę swego serca... połówkę, do której zawsze możemy wejść nie pukając nie czekając na zaproszenie. połówkę, do której zawsze możemy się zwrócić, zadzwonić,spotkać się napisać list pełen naszych uczuć,wrażeń.. Przyjaciel to jakby głośna rozmowa sama ze sobą. ŻYCZĘ WAM MOI DRODZY I KOCHANI W SWOIM ŻYCIU KILKU SPRAWDZONYCH PRZYJACIÓŁ I ŻYCZLIWYCH OSÓB WOKÓŁ SIEBIE... JAK NAJWIĘCEJ UŚMIECHU,RADOŚCI W SERDUSZKU I WIELE,WIELE OPTYMIZMU NAWET WTEDY KIEDY CZASEM SERCE ŁKA... NO,NO WIEM ,ZE ŁATWO TO NAPISAĆ...NIŻ ZASTOSOWAĆ W PRAKTYCE..
avatar
bogusia | 27 kwietnia 2013
\"Piękny Świat\" Świat jest wciąż taki piękny Piękne są lasy, góry Piękne pola i łąki Piękne niebo i chmury Pięknie śpiewają ptaki Dla złych i dobrych ludzi Pięknie lśnią krople rosy Gdy nowy dzień się budzi Także piękne jest życie Każdy dzień coś nam daje Nawet nocka choć ciemna Miłe chwile rozdaje Świat się do nas uśmiecha W sercu miło, cieplutko Szkoda tylko, że one Zawsze trwają tak krótko I co po nich zostaje Miłe wspomnienia i żal Bo to co było piękne Ucieka gdzieś szybko w dal Dobrze że są marzenia Pamięć nas nie zawodzi Bo tylko we wspomnieniach Zawsze jesteśmy młodzi Możemy znowu wrócić Do tego cośmy przeżyli Uśmiechnąć się radośnie Bośmy szczęśliwi byli Lecz nadzieja zostaje Nadal w to wierzyć chcemy Życie nas znów obdarzy Tym czego wciąż pragniemy. /Anna Mikiciuk/
avatar
ALA | 27 kwietnia 2013
Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry, więc zostają po nich serca złamane, jak jakieś drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba. Tyle, żeby wszystko na czas mogło kwitnąć i owocować. I po tych zostaje piękno naszego świata...
avatar
ALA | 14 kwietnia 2013
W ogrodzie ubogiego człowieka rośnie coś więcej, niż tylko zioła czy kwiaty - tam \"rosną\" dobre myśli, spokój umysłu, zadowolenie i radość zachowywana na trudne chwile. Mary Howitt
avatar
ALA | 14 kwietnia 2013
Dobrzy ludzie są podobni do czystego powietrza, oddycha się nim, choć się go nie widzi
avatar
bogusia | 2 kwietnia 2013
Chciałabym spełnienia marzeń Dla wszystkich co są na tym globie, Każdy niech radością się cieszy, A Ty ją już masz w sobie. Chciałabym, by łzy już nie istniały, By słońce tylko zawsze wschodziło I swoimi ciepłymi promieniami Nas wszystkich bardzo cieszyło. Chciałabym uzdrawiać Wszystkich z samotności, By każdy miał swoją bratnią duszę, A Ty ją posiadasz od dawna, O Ciebie martwić się nie muszę...
avatar
ALA | 2 kwietnia 2013
Przyjaźń nie zna egoizmu, uczy jak być dobrym człowiekiem. Przyjaźń daje szansę, ale tylko wtedy jeśli widzi w tym sens. Przyjaźń jest lekiem na zło, ale tylko dla szlachetnych ludzi. Przyjaźń nie rani tak, że nie można zapomnieć. Przyjaźń to uśmiech pośród szarości dnia, melodia, której można słuchać bez końca. Bez przyjaźni żyć, to znaczy jakby żyć bez słońca...
avatar
ALA | 11 stycznia 2013
Przyjaźń jest jak chleb, nawet czerstwy zaspokaja głód. Przyjaźń jest jak woda, zimna czy gorąca gasi pragnienie. Przyjaźń jest jak sen, bez niego nie przeżyjesz. Tak jest z przyjaźnią. Choć daleko, to jednak blisko. Choć nie zawsze mówi, to ją słyszysz. Choć nie zawsze Cię dotyka, to ją czujesz.
avatar
ANNA-Teresa | 11 stycznia 2013
piekna przyjażń pokazana w slajdziku
avatar
ALA | 11 stycznia 2013
DZIĘKUJĘ WAM ZA PAMIĘĆ,KOMENTARZYKI,PINEZKI.DZIĘKUJE WAM ZA PAMIĘĆ.
avatar
ALA | 27 grudnia 2012
LUBIĘ TEN SLAJDZIK,LUBIĘ TĄ PIOSENKĘ I LUBIĘ OSOBY Z TEGO SLAJDZIKU.POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH BARDZO CIEPLUTKO.
avatar
roza | 23 listopada 2012
Piękny slajdzik Aluniu:)Pozdrawiam.
avatar
bogusia | 27 października 2012
Nie zbieraj okruchów szczęścia wyciągnij rękę i zrywaj każdy dzień smakuj jak świeże owoce napęłnij się ich miąższem niech sok spływa po wargach czaruj życie skarbami własnego człowieczeństwa i żyj dla poezji i wybranych trwaj w marzeniach bez złudzeń nie inwestuj w nicość otwieraj oczy każdego poranka i witaj świadomość istnienia swych pragnień i codziennych zmagań podejmij rękawicę i wygrywaj siebie. Tylko ciepłe i przyjazne myśli zostawiam... Serdecznie pozdrawiam..
avatar
ewa | 25 października 2012
Jest taki ktoś, kto ciepło daje... Ze smutnych myśli wyciąga w świat... Kto otrze łzę, choć nie poproszę... Kto siłę i wiarę w szczęście da... Jest ktoś, komu zawsze rękę podam... Kto zawsze dobre słowo u mnie ma... Nie zostawię samego, nie odwrócę głowy... Ten ktoś na zawsze w myślach trwa... Jest ktoś, z kim czas za szybko płynie... Bo dobrym sercem karmi świat... Przyjaciel, On posiada klucze do bram nieba... Przyjaźń na zawsze, choć może skończy się ten świat...\" Przyjaźń, jest jak latarnia morska, rozświetla drogę w mroku, smutku i łez. Przyjaźń, jest niczym most z tęczy, łączy losy i dusze po burzach krzywd. Pojawia się nagle, jak promień słoneczny po deszczowym dniu. Działa niczym balsam, lecząc krwawiące rany. Prostuje zawiłe ścieżki życiowych dróg.. Przyjaźń, to skarb bezcenny jaki człowiek, człowiekowi może dać... Śmiej się ile możesz, bo życie krótkie masz. Ciesz się każdą chwilą póki jeszcze trwasz...
avatar
ZDZISIA | 25 października 2012
KTÓRYŚ RAZ JUŻ SŁUCHAM I OGLĄDAM Z WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ:::::)MIŁEGO WIECZORKU ALUNIU,BUZIACZKI..
avatar
Małgosia | 22 października 2012
Śliczny !!! Alu,,,Pozdrawiam Serdecznie Twoich Przyjaciół...55555
avatar
MARYLKA | 19 października 2012
Kiedy wszystko idzie źle Wezwij mnie wezwij mnie Gdy znajomych tłum jak wróg odwróci się Wezwij mnie zjawię się Gdy Twój świat rozpada się Wezwij mnie wezwij mnie Czuję że dziś jak dziecko boisz się Wezwij mnie zjawię się Przeprowadzę Cię przez mrok Nie pozwolę ranić łzom I nie będziesz już się bać Przyjaciele po to są Kiedy już kiedy już Ci braknie sił Wezwij mnie wezwij mnie Boisz się że nie wesprze Cię już nikt Wezwij mnie zjawie się I pomogę z kolan wstać I zbudować nowy dom Znów poczujesz życia smak Przyjaciele po to są
avatar
bursztynek55 | 19 października 2012
LUBIĘ TEN SLAJDZIK.LUBIĘ GO SŁUCHAĆ I OGLĄDAC.W SLAJDZIKU TYM ZNAJDUJĄ SIĘ MOI PRZYJACIELE Z ŻYCIA CODZIENNEGO Z KTÓRYMI WIDZĘ SIĘ PRAWIE CODZIENNIE LUB CI PRZYJACIELE Z KTÓRYMI MAM KONTAKT PRZEZ FONIK.SPOTYKAM SIE Z NIMI KIEDY TO JEST TYLKO MOŻLIWE.
avatar
Halszka | 19 października 2012
Dlatego Alu całym sercem popieram to co robisz jeśli ma to wywołać uśmiech i radość na czyjeś twarzy od tak po prostu z życzliwości do drugiego człowieka to dlaczego nie ?? Pozdrawiam Cię i nie przejmuj się takimi opiniami ludzi którzy nie są wstanie tego zrozumieć.....
avatar
Halszka | 19 października 2012
Jeśli już ktokolwiek decyduje się na krytykowanie, to niech to ma jakiś sens i przesłanie by zmotywować daną osobę do uzyskanie lepszych wyników i piękna w tym co robi , A nie robi coś co nikomu nie służy , i ma się wrażenie że sama nic nie potrafi oprócz wydawania opinii na temat o którym sama niema pojęcia , i albo to robi z zazdrości albo z czystej przyjemności robienia komuś na złość,skoro jest na tyle odważna to niech się ujawni a może brakuje odwagi ???Nie podoba się to nie oglądaj , nikogo nie obchodzi Twoje zdanie , i nie wypowiadaj się jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia .Twoje zachowanie świadczy o tym że nic dobrego cię w życiu nie spotkało skoro drażnią cię takie przejawy życzliwości innych. Robienia czegoś dla innych co sprawia uśmiech i radość na ich Twarzach to jest piękne, Alu człowiek wrażliwy doceni to i z pewnością nie skrytykuje, na tym polega mądrość i wrażliwość w nas samych, bo potrafimy docenić wszystko co nam się przyniesie życie . a nie tylko biadolić i stękać i mieć pretensje do całego świata że jest się nieudacznikiem bo nic mu się wżyciu nie udaje i nie potrafi cieszyć się nawet drobiazgami.
avatar
bursztynek55 | 18 października 2012
DZIĘKUJĘ HALSZKO...JA MAM PRAWDZIWYCH PRZYJACIÓŁ W ŻYCIU REALNYM I TU KILKU ZAUFANYCH NA NK....TO WSPANIAŁE,NIESAMOWITE UCZUCIE...DLA MNIE BARDZO,BARDZO DROGOCENNE I NIEPOWTARZALNE...DLA MNIE KAŻDA PRZYJAŹŃ JEST INNA,NIEPOWTARZALNA, NIESAMOWITA,NIEOGRANICZONA JEDYNA .... ŻYJĘ JAKBY ŻYCIEM SWOIM I MOICH PRZYJACIÓŁ A ONI JAKBY MIELI CZĄSTKĘ MNIE A JA ICH...I TO JEST COŚ CIEPŁEGO, NIEOGRANICZONEGO...PRZYJAŹŃ SIĘ CZUJĘ TAM W ŚRODKU...W SWOIM SERCU DO KTÓREGO DOPUSZCZAMY TYLKO NIELICZNYCH,DO SFERY NASZEGO INTYMNEGO JA....HALSZKO JA NIGDY NIE WSTYDZĘ SIĘ UCZUĆ....TYCH PRAWDZIWYCH...TO DAR DANY NAM OD BOGA....NICZYM DELIKATNY DOTYK OPUSZKAMI NASZYCH PALCÓW NASZEGO SERCA,KTÓRE BIJE, PULSUJE , ŻYJE TAK DŁUGO PÓKI CZUJEMY JEGO BICIE..CZASAMI NIEMIAROWE....ALE JAKŻE WAŻNE W NASZYM ŻYCIU...TO BICIE SERCA JEST MOTOREM NASZEGO ŻYCIA..
avatar
Halszka | 18 października 2012
Piękne spotkanie , widać to na każdej fotce , wspaniała pamiątka która pozostanie długo w pamięci i sercu, na ogół do tej pory nie pozostawiałam żadnych wpisów tutaj , oddawałam tylko swój głos, ale po wpisie Ali postanowiłam zostawić mały ślad że tu nic nie jest fikcją tylko najszczersze proste emocje ukazywane w tych slajdach które powstają dla tych wszystkich osób które są dla nas w jakiś sposób ważne. Nie wstydżmy się uczuć !!!!!!!!!!!
avatar
bursztynek55 | 18 października 2012
DLA TAKICH CHWIL WARTO ŻYĆ...GDY NA SWEJ DRODZE SPOTYKAMY ANIOŁÓW -PRZYJACIÓŁ, KTÓRZY OCHRONIĄ NAS OD TYCH KTÓRZY NIEŻYCZLIWI DLA NAS SĄ. NAJWAŻNIEJSZE ABY W ZGODZIE Z SAMYM SOBĄ BYĆ.
avatar
Kazia | 10 października 2012
Alu mieć przyjaciół wiele znaczy.Wysłuchałam piękną piosenkę -śliczne fotki z przyjaciółmi to piękna pamiątka,pozdrawiam serdecznie.
avatar
Ela | 9 października 2012
Nie ma to,jak mieć przyjaciół, nawet takich co daleko, nie zostawią Ciebie nigdy, nie zapomną przyjść z pociechą. Nawet lata co minęły, nic nie zmienią w żadnym względzie, oni zawsze są przy Tobie, dają czego nie ubędzie. Serce szczere, wciąż bogate, pamięć chwil niezapomnianych, uśmiech, kwiaty i prezenty wcale nieoczekiwane. Czy wierzycie Wy w przyjaciół, ja mam takich i w nich wierzę!
avatar
KARINA | 8 października 2012
Przyjaźń poznaje się po tym, że nic nie może jej zawieść Dam Ci uśmiech kasztanowy, uczuć koszyk w darze. By zostały w Twej pamięci...
avatar
Bożena | 8 października 2012
ALICJO DROGA, ja również bardzo dziękuję Tobie za pamięć, za każde słowo ... i podobnie jak i Ty, u mnie ostatnio brak czasu. Jestem i będę tutaj sporadycznie przez ok. miesiąc. WSZYSTKIEGO DOBREGO, POGODY I RADOŚCI DUŻO, każdego dnia Alicjo..:) paaa
avatar
Sara | 7 października 2012
Niekiedy nawet cień Anioła wystarczy...aby uczynić człowieka szczęśliwym... Niekiedy kilka słów...piękny wiersz...aby poznać,że jest życzliwy... Dla mnie to coś niezapomnianego...ponadczasowego..dziękuję:)
avatar
ZDZISIA | 7 października 2012
Z PRZYJEMNOŚCIĄ SIĘ SŁUCHA I OGLĄDA :ALUNIU JESTEŚ WIELKA!!!!!
avatar
bogusia | 6 października 2012
Przyjaźń nie jest czymś, co działa ściśle według reguł, których możemy się nauczyć. Przyjaźń i miłość jest sztuką, ale nie rodzajem sztuki komercyjnej nastawionej na tani i szybki efekt. Przyjaciele to indywidualiści, którzy dobrowolnie ryzykują bycie z innymi - to ludzie, dla których dzielenie się swoją unikalną osobowością i radość przebywania ze sobą nawzajem jest efektem wspólnej decyzji. Bez przyjaciół nie jesteśmy w pełni ludźmi. Przyjaciółmi musimy być i przyjaciół musimy mieć... /David Sammons /
avatar
angelika | 6 października 2012
Gdy przyjaźń wybucha płomieniem, to miesza żar serca z uniesieniem. I w jednym jest skupieniu, jak dać znać przeznaczeniu. Nie zawsze jest łatwo pisać co się czuje, co nam w głowie siedzi, czego nam brakuje. Lecz myślę, że słowa w tym nam pomagają i wtedy wszak wierszyki nam się układają. Bez przyjażni świat w szarości trwa gdzieś znikają barwy dnia. Nawet słońce kiedy świeci tej radości nie roznieci Tylko ona, gdy przybywa, w sobie dla nas szczęście skrywa.
avatar
sara | 6 października 2012
Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość. Św. Jan Bosko
avatar
EWA | 6 października 2012
Szczęście i przyjaźń .. tkwią tam.. gdzie ludzie są wrażliwi.. łagodni.. i delikatni .. w słowach.. i wzajemnych kontaktach…
avatar
ZDZISIA | 6 października 2012
Są tu wszyscy ... Memu sercu bliscy ... Przyjaciele w drodze życia napotkani ... Czasem znani ... A czasem nie znani ... Ale zawsze oczekiwani ... I kochani
avatar
milka581 | 1 października 2012
Dobranoc... Ci szepnę cichutko, Bo już noc z gwiazdkami Zbliża się wolniutko... Na Twojej poduszce Rozsypię marzenia niech Cię zaprowadzą Tam, gdzie spełnisz te marzenia Niech?pył gwiezdny się rozsypie?niech otula Twe marzenia A noc ześle sen bajkowy pełen szczęścia i spełnienia.
avatar
zdzisia | 30 września 2012
Piękna sceneria muzyka a przede wszystkim mądre pouczające słowa DZIĘKUJĘ CI ŻE MOGĘ CZĘŚCIOWO JAKOBY UCZESTNICZYĆ W TWOIM ŻYCIU SPOKOJNEJ NOCKI POZDRAWIAM SERDECZNIE DOBRANOC
avatar
ALA | 30 września 2012
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA ŚLICZNE KOMENTARZYKI, OCENKI POD TYM DROGOCENNYM SLAJDZIKIEM DLA MOICH PRZYJACIÓŁ Z KTÓRYMI SPOTYKAM SIĘ POZA KOMPUTERKIEM.
avatar
bogusia | 30 września 2012
NA SWOJEJ DRODZE SPOTKAŁAM ANIOŁA ...I DZIĘKUJĘ ZE ZNALAZŁAŚ SIĘ NA NIEJ.***Szczęście Każdy z nas, kto na świat przychodzi, osobista gwiazda nad nim wschodzi. Nie wiemy tylko, co niesie nam w darze, z ufnością wierzymy...życie samo pokaże. Mówimy o szczęściu, pragniemy miłości, nie chcemy biedy, choroby, zazdrości. Pragniemy tylko, wciąż nowych wrażeń, wierzymy w krainę szczęścia i marzeń. Z ufnością budzimy się co dzień rano, nie chcemy dnia przeżywać tak samo. Gonimy za szczęściem jak za motylem, Łapiemy każdą przelotną chwilę. Do szczęścia bowiem niewiele trzeba, wystarczy skrawek błękitnego nieba. Słowa ciepłego, drugiego człowieka, bo tylko tyle do szczęścia nam trzeba.*** PIĘKNY SLAJDZIK I PIĘKNA PIOSENKA ....SZCZĘŚLIWA JESTEM ZE ZNALAZŁAM SIĘ W GRONIE TWOICH PRZYJACIÓŁ ALUNIU..
avatar
krystyna | 30 września 2012
Śliczny link Aluniu,serdecznie pozdrawiam, miłego wieczorku Krysia z dalekiej Wyspy Isle of Man.
avatar
przyjaźń... | 30 września 2012
\"Człowiek może przyjąć w swym życiu tyle szczęścia, ile potrafi go ofiarować innym \" Piekne:)
avatar
Elfinka | 30 września 2012
Alu....5555555...Przy­jaciele są jak ciche anioły, które pod­noszą nas, gdy nasze skrzydła za­pom­niały jak latać.
avatar
ALA-BURSZTYNEK | 30 września 2012
W SLAJDZIKU TYM ZNAJDUJĄ SIĘ OSOBY BARDZO BLISKIE MOJEMU SERCU Z KTÓRYMI MAM KONTAKT BLIŻSZY,POZA KOMPUTERKIEM...Z DANUSIĄ, EWUNIĄ I KRYSIĄ PRACUJĘ W JEDNEJ SZKOLE.MAM Z NIMI KONTAKT CODZIENNY.ZOSIA MIESZKA W TEJ SAMEJ MIEJSCOWOŚCI CO JA..ZNAM SIĘ Z NIĄ OD LICEUM..RENIUCHNA,IWONKA I BOGUNIA MIESZKAJĄ DALEKO..ALE TO NIC SPOTYKAMY SIĘ TYLE ILE JEST TO MOŻLIWE..ODLEGŁOŚĆ NIE MA ZNACZENIA JEŻELI DWIE OSOBY PRAGNĄ SIĘ SPOTKAĆ I JEST TO OBOPÓLNE TO ZROBIĄ WSZYSTKO ABY TEGO DOKONAĆ..BEZ WZGLĘDU NA ODLEGŁOŚĆ I MOŻLIWOŚCI CZASOWE..
avatar
Gabi | 30 września 2012
Jest wiele dróg w wędrówce życia, codziennie na nich stajesz. Wśród nich jest jedna, ta najwłaściwsza, trzeba ją jednak odnaleźć.
avatar
ANGELA | 30 września 2012
BARDZO PIĘKNY,PEŁEN CIEPŁYCH UCZUĆ SLAJDZIK O PRZYJAŹNI. FOTECZKI ŚLICZNOŚCI..MUZYKA CHWYTA ZA SERCE..COŚ PIĘKNEGO.ŚLĘ GORĄCE POZDROWIENIA DLA CIEBIE CIOCIU ALU I TWOICH PRZYJACIÓŁ.
avatar
Halina | 30 września 2012
NUTKA PIĘKNA!!!!!SLAJDZIK JESZCZE PIĘKNIEJSZY!!!!!PIĄTECZKA 5555555*POZDROWIONKA....MILUTKIEGO WIECZORU...
avatar
monia | 30 września 2012
Ślady na piasku znikają, ślady w sercu pozostają na zawsze.. Wieczne są wspomnienia, które poruszają nasze serca.. Pozdrawiam serdecznie....Przepiękny ,z wielką przyjemnością słuchałam,oglądałam 5 ***** zostawiam z pozdrowieniami.
avatar
sara | 30 września 2012
Śliczny,pełny ciepełka,przyjaźni slajdzik.Pozdrawiam cieplutko Ciebie Aluniu i Twoich Przyjaciół.
avatar
EWUNIA | 30 września 2012
POZDRAWIAM ALU ŚLICZNIE W TĘ JESIENNA PIĘKNĄ NIEDZIELĘ. TAK TO PRAWDA W ANIOŁY WIARA JEST POTRZEBNA, ONE KAŻDEGO DNIA Z NAMI SĄ I WSZĘDZIE NAM TOWARZYSZĄ.ICH SIĘ INTUICYJNIE ODBIERA , NA PEWNO SIĘ ZGODZISZ ZE MNĄ ALU.???
avatar
ZDZISIA | 30 września 2012
JAK DOBRZE MIEĆ TAK SERDECZNE PRZYJACIÓŁKI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WAM ŻYCZĘ I SERDECZNIE POZDRAWIAM:)
avatar
Marylka | 30 września 2012
Pamiętaj, że są ludzie dla których...... ... największym skarbem jest to, że jesteś ......... ... największym pragnieniem jest to by być z Tobą.... ... największym marzeniem jest spełnienie snu..... ... najpiękniejszy sen to z Tobą spełniać sny i nigdy nie mówić ..... żegnaj na dłużej niż na chwilę....
avatar
AGNIESZKA | 30 września 2012
UMIEJĘTNOŚĆ SŁUCHANIA I POWIEDZENIE DOBREGO SŁOWA W ODPOWIEDNIM MOMENCIE POMAGA DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI I ŁAGODZI JEGO BÓL I ROZTERKI. DZIAŁA JAK BALSAM DLA DUSZY. CHOCIAŻ CZASAMI SERCE ŁKA. ŚLICZNY SLAJDZIK.. POZDRAWIAM CIEPLUTKO P.RENIĘ,P.IWONKĘ, P.DANUSIĘ,P.EWĘ, P.KRYSIĘ, P.ZOSIĘ I P.DANUSIĘ. ZNAM WSZYSTKIE PANIE,PRZYJACIÓŁKI CIOCI ALI OPRÓCZ P.BOGUSIU.
avatar
Dorka | 30 września 2012
Śliczny slajdzik p.Alu.Pozdrawiam serdecznie.
avatar
bursztynek55 | 30 września 2012
DZIĘKUJĘ IWONKO...W SLAJDZIKU SĄ MOJE PRZYJACIÓŁKI...EWUNIA, ZOSIA, KRYSIA KTÓRE NIE MAJĄ KONTA NA NK...ALE OBEJRZĄ TEN SLAJDZIK..NIEWAŻNE WPISIKI,KOMENTARZYKI,WAŻNE ŻE SLAJDZIK TEŻ ZOBACZĄ... RENIU I DANUSIU ZNAJĄC WAS TEŻ NIE DOKONACIE WPISIKU. NIEWAŻNE..WAŻNE JEST TO ŻE NOSZĘ WAS W SWOIM SERCU.JESTEŚCIE DLA MNIE BLISKIMI, ŻYCZLIWYMI OSOBAMI,PRZYJACIÓŁKAMI NA DOBRE I NA ZŁE...ISTOTNE,ZE LUBIĘ Z WAMI ROZMAWIAĆ,MOGĘ NA WAS LICZYĆ W TRUDNYCH CHWILACH...PRZYJAŹŃ TO NAJDROGOCENNIEJSZY DAR JAKI JEDEN CZŁOWIEK MOŻE DAĆ DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI....WAŻNE JEST TO,ABY BYŁA ODWZAJEMNIONA...A RESZTA JEST BEZ ZNACZENIA....
avatar
WRONKA | 30 września 2012
ZROBIŁAŚ ALUNIU SLAJDZIK Z PRZEPIĘKNĄ PIOSENKĄ...NIECH DOBRE ANIOŁY CZUWAJĄ NAD TOBĄ ZAWSZE I WSZĘDZIE. POZDRAWIAM CIEPLUTKO - ZWYCZAJNA ZIEMIANKA IWONKA:)
avatar
dorka.. | 30 września 2012
Przyjaźń jest jak dobre wino: wzmacnia się, gdy lata płyną… Bo Przyjaciół oczy właśnie niosą ciepło, co nie gaśnie, dobrą dzielą się nadzieją nawet gdy złe wichry wieją.ŚLICZNY SLAJDZIK...PIĘKNA PIOSENKA,FOTECZKI..
Informacjepomoc

DLA MOICH PRZYJACIÓŁ

DLA MOICH PRZYJACIÓŁ Z KTÓRYMI SIĘ SPOTKAŁAM, SPOTYKAM W ŻYCIU CODZIENNYM..RENIU,IWONKO, BOGUNIU,DANUSIU,ZOSIU,EWUNIU,KRYSIU DLA WAS. Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ WAM ZA PRZYJAŹŃ,ZA OBECNOŚĆ W MOIM ŻYCIU.

zobacz resztę opisu
2524
odsłon
4.8
ocena
680
głosów
Dodany: 30 września 2012
Długość: 3:23
Zapisz na dysk
Osadź:
Link:
Tagi:
Polecane slajdzikizobacz więcej
Szczęscie, Zdrowie, Miłośc to Krysiu dla Ciebie !
Ocena: 4.3 Odsłony: 883
Lubię, gdy tutaj przychodzisz... Lubię, gdy się zamyślisz i gdy...
Ocena: 4.2 Odsłony: 1048
ZIMA NA WSI Śniegu płatki wirują za oknem, biały dywan...
Ocena: 4.8 Odsłony: 616
...NA DZIEN DOBRY...:) :) :)
Ocena: 5.0 Odsłony: 418