Logowanie | Rejestracja

PASJA - MÓJ KONIK

Dodaj do: Nasza-klasa    Facebook    Gadu-Gadu    Moblo   
Dodaj komentarz:

Podaj swój Nick:

Treść komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Komentarze 8:
Kamila | 9 luty 2012
I mój wielki ukochany \"konik\", zawdzięczam to swojej nauczycielce i miłośniczce tych wspaniałych zwierząt. Dziękuję za zaszczepienie tego bakcyla. Piękny slajdzik, wspaniałe zdjęcia i te nasze ulubione konisie. Piosenka ekstra. Za wszystko piąteczka i całus na dobranoc. Życzę spokojnej nocy. Zajrzę innego dnia. Pozdrowionka od naszej rodziny.
elarajgo | 30 stycznia 2012
Dziękuję za sympatyczne komentarze. Gratuluję Jerzemu świetnego poczucia humoru. Dedykuję slajdzik koniarzom, zrobiłam go z myślą o nich i miłośnikach koni. Tak Aniu, to niesamowite uczucie wtulić się w grzywę konia i czuć grające mięśnie pod jego skórą. Jeżdżę w siodle gdy nadarzy się okazja, ale też chętnie powożę z nie mniejszą przyjemnością. Serdecznie pozdrawiam. Niezmordowanym antagonistkom od jedyneczek osobne dzięki za trwanie na posterunku. Mój podziw za zacięcie. Mam trochę czasu (zima temu sprzyja), to postaram się dać częściej zajęcie. Pozdrawiam cieplutko przychylnych odwiedzających. Elżbieta.
jerzy1946 | 30 stycznia 2012
http://www.dailymotion.com/KOTEK46#videoId=xo4wpy
krysia100 | 30 stycznia 2012
PIĘKNY SLAJDZIK!!!! POZDRAWIAM GORĄCO W MROŹNY RANEK !!! ***** :-)
anulka1958 | 29 stycznia 2012
Jeździłam kiedyś konno i znam to niesamowite uczucie.Elu sympatyczny slajdzik5555555.Serdecznie pozdrawiam i życzę spokojniutkiej nocy.
martina51 | 29 stycznia 2012
Interesujący i sympatyczny slajdzik5555555.Serdecznie pozdrawiam i życzę spokojniutkiej nocy.
Elżbieta W. | 29 stycznia 2012
Cudowny KONIK Elżuniu. Nigdy Ci nie minie, szkoda, że w domu można mieć tylko psy. Nie ma to, jak ten szczery uśmiech konia! Piękny slajdzik, fotki wspaniałe i podkład muzyczny. Spokojnego wieczorku życzę. Pozdrawiam, piąteczkę i buziaka na dobranoc zostawiam.
tania | 29 stycznia 2012
slodki usmiech :))) cudowna pasja
Informacjepomoc

PASJA - MÓJ KONIK

KOŃ - MOJA NAJWIĘKSZA MIŁOŚĆ.

727
odsłon
4,5
ocena
406
głosów
Dodany: 29 stycznia 2012
Autor: elarajgo
Długość: 3:02
Zapisz na dysk
Podziel siępowiadom emailowo
Osadź:
Link:
Tagi:
Polecane slajdzikizobacz więcej
Seksowne cheeleaderki z NBA
Ocena: 4,4 Odsłony: 1841
Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechów i...
Ocena: 4,3 Odsłony: 156
Ostatni okres w moim życiu;))
Ocena: 5,0 Odsłony: 64
MARZEŃ O KTÓRYCH WARTO WALCZYĆ RADOŚCI,KTÓRYMI WARTO SIĘ...
Ocena: 4,6 Odsłony: 191