Profil użytkowniczki


Płeć kobieta
Skąd pochodzi wroclaw
Obchodzi urodziny 06 kwietnia
Opublikowane prezentacje 62
Średnia ocen prezentacji 4,58
Ostatnio widziana 6 tygodni temuDodane komentarze


< 1 2 3 4 5 6 7 ... 22 23 24 >

Bardzo ładne i urozmaicone fotki. Prezentacja na piątkę. Wszystkiego dobrego życzę Ci Jadziu i stawiam najwyższą ocenę za przyjemny slajdzik.Zobacz »
Data dodania: 2015-08-10 16:28

Super slajdzik z moją ulubioną piosenką. Piąteczka i wszystkiego dobrego życzę.Zobacz »

Wspaniałe fotki i piękna piosenka. Serdecznie pozdrawiam i piąteczkę zostawiam.Zobacz »

Widać, że to jest dobre dziecko. Ślicznemu Maksiowi życzę, aby szczęście towarzyszyło mu przez całe życie. Bardzo ładny slajdzik zrobiłaś Jadziu. Wnuczek pewnie się ucieszył. Pozdrawiam serdecznie. Krystyna.Zobacz »

Z jakiegoś powodu, którego nie znam nie widzę na ekranie slajdzików znajomych, nie mogę więc ocenić twórczej pracy Jadzi. Korzystając z okazji życzę wspaniałej Alince z okazji Urodzin nieustającego zdrowia, szczęścia i spełnienia pragnień. Oby każdy dzień...Zobacz »

Piękny wzruszający slajdzik z nastrojową piosenką. Rodzina i miłość to cenne wartości, a wspomnienia są skarbem. Czarno-białe fotki wioną urokiem przeszłości. Śliczny był z Ciebie Gosiu dzieciaczek, a teraz jesteś super ładną kobietą. Najlepsze życzenia dl...Zobacz »

Alinko - nie wiem co się stało, że nie pokazują mi się slajdziki znajomych, ani nie otwiera się poczta z powodu braku jakiejś wtyczki. Tak mi przykro, że nie widzę Twojego slajdu... Pozdrawiam serdecznie. Krystyna.Zobacz »
Data dodania: 2015-05-24 22:08

Jadziu - nie wiem co się stało, że od pewnego czasu nie mogę zobaczyć żadnego slajdu moich znajomych osób, ani otworzyć poczty. Chodzi o jakąś wtyczkę. Dlatego z powodu tej przeszkody zamilkłam. Pięknie dziękuję za odwiedziny i serdecznie pozdrawiam. Twoje...Zobacz »

Piękny slajdzik z wiosennymi kwiatami i nastrojową piosenką. Serdecznie pozdrawiam, miłego dnia życzę i oczywiście piąteczkę zostawiam. Krystyna.Zobacz »
Data dodania: 2015-05-04 21:03

Wspaniały slajdzik z uroczą melodią. Pozdrawiam i piąteczkę zostawiam.Zobacz »
Data dodania: 2015-05-03 22:41

DWA SZCZĘŚCIA SĄ NA ŚWIECIE: JEDNO MAŁE - BYĆ SZCZĘŚLIWYM, DRUGIE WIELKIE - USZCZĘŚLIWIAĆ INNYCH. /JULIAN TUWIM/. BARDZO PRZYJEMNY SLAJDZIK, WYGLĄDASZ ELU WSPANIALE, A GRECKA MUZYKA ROZMARZA. POZDRAWIAM CIĘ CIEPŁO I ŻYCZĘ MIŁEGO TYGODNIA. KRYSTYNA.Zobacz »

Wspaniały rodzinny slajdzik, z humorem i radami /wezmę swój długopis na wybory/. Pozdrawiam serdecznie i wstawiam piąteczkę.Zobacz »
Data dodania: 2015-05-03 12:59

"Poczuj dotyk uśmiechu i miej piękny dzień. Idź w ten dzień bez pośpiechu, podejmując jego grę". Wspaniały slajdzik Halinko. Miłej i słonecznej niedzieli życzę. Piąteczka wstawiona!Zobacz »

Alinko - Śliczny ten slajdzik ze wspaniałymi fotkami, ciepłymi życzeniami dla Jubilatki i romantyczną nutką. Widać w nim dużo Twojego serca i profesjonalizmu w tworzeniu filmiku. Gdybym mogła postawiłabym wiele piątek... A Jubilatce życzę spełnienia wszelk...Zobacz »

"Nie szukaj wielkiej dumy, lecz szukaj prostoty. bo w zwykłym prostym sercu tkwi przyjaźni promyk złoty". Pięknie dziękuję za odwiedziny i komentarz. Pozdrawiam Cię cieplutko sympatyczna Jadziu.Zobacz »
Data dodania: 2015-04-13 21:11

"Nie szukaj wielkiej dumy, lecz szukaj prostoty, bo w zwykłym prostym sercu tkwi przyjaźni promyk złoty". Kochana Alinko pięknie dziękuję za odwiedziny i miły sercu komentarz. Życzę Ci dni wypełnionych słońcem i radością. Nie mogę dołożyć drugiej piąteczki...Zobacz »

Bardzo ładny slajdzik, piękne fotki i piosenka. Pozdrawiam serdecznie i piąteczkę zostawiam.Zobacz »
Data dodania: 2015-04-04 23:24

Radosnych Świąt i miłego wypoczynku życzę. Piękny slajdzik. Piąteczka z pozdrowieniami.Zobacz »

Bardzo przyjemny slajdzik na czasie. Mmmm, aż ślinka leci... Również życzę Ci Elu wesołych i zdrowych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego dyngusa. Przyjemnego wypoczynku! Pozdrawiam serdecznie.Zobacz »
Data dodania: 2015-03-19 23:05

Najwspanialszy moment to ten po imprezie. Wiem coś na ten temat. Dobranoc pieski.Macie co wspominać dzięki waszej super Pani. Pięć razy cmok, cmok!Zobacz »
< 1 2 3 4 5 6 7 ... 22 23 24 >