Profil użytkowniczki


Płeć kobieta
Skąd pochodzi wroclaw
Obchodzi urodziny 06 kwietnia
Opublikowane prezentacje 62
Średnia ocen prezentacji 4,58
Ostatnio widziana 14 miesięcy temuDodane komentarze


< 1 2 3 4 5 6 7 ... 21 22 23 >
Data dodania: 2015-04-13 21:11

"Nie szukaj wielkiej dumy, lecz szukaj prostoty, bo w zwykłym prostym sercu tkwi przyjaźni promyk złoty". Kochana Alinko pięknie dziękuję za odwiedziny i miły sercu komentarz. Życzę Ci dni wypełnionych słońcem i radością. Nie mogę dołożyć drugiej piąteczki...Zobacz »

Bardzo ładny slajdzik, piękne fotki i piosenka. Pozdrawiam serdecznie i piąteczkę zostawiam.Zobacz »
Data dodania: 2015-04-04 23:24

Radosnych Świąt i miłego wypoczynku życzę. Piękny slajdzik. Piąteczka z pozdrowieniami.Zobacz »

Bardzo przyjemny slajdzik na czasie. Mmmm, aż ślinka leci... Również życzę Ci Elu wesołych i zdrowych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego dyngusa. Przyjemnego wypoczynku! Pozdrawiam serdecznie.Zobacz »
Data dodania: 2015-03-19 23:05

Najwspanialszy moment to ten po imprezie. Wiem coś na ten temat. Dobranoc pieski.Macie co wspominać dzięki waszej super Pani. Pięć razy cmok, cmok!Zobacz »

Nie szukaj wielkiej dumy, lecz szukaj prostoty, bo w zwykłym prostym sercu tkwi przyjaźni promyk złoty. Piękny slajdzik Alinko, widać w nim Twoje czułe serce.Solenizantce życzę sto lat w zdrowiu i w szczęściu. Bądźcie zdrowe Panie i niech wszystko układa s...Zobacz »
Data dodania: 2015-03-08 19:15

Bardzo przyjemny slajdzik z lekkim humorem i rozgrzewającym rytmem. Aż chce się być kobietą ! Pozdrawiam ciepło i miłego tygodnia życzę Ci Eluniu.Zobacz »

Udanego śledzika Eluniu!!! Baw się dobrze i wesoło, niech będzie do tego smacznie i procentowo. Dziękuję za odwiedziny i wspaniały wierszyk. Pozdrawiam miło.Zobacz »

Piękny slajdzik o miłości ze wspaniałą piosenką. Niech miłość towarzyszy Ci Elu zawsze i wszędzie. Pozdrawiam serdecznie, piąteczkę stawiam i miłego tygodnia życzę. Dziękuję za miłe odwiedziny i opinię.Zobacz »

SLAJDZIK JEST PRZEPIĘKNY I WZRUSZAJĄCY. JUBILATOM ŻYCZĘ NIEUSTAJĄCEGO ZDROWIA, MNÓSTWO SZCZĘŚCIA I RADOŚCI ORAZ SPEŁNIENIA MARZEŃ. NIECH OTACZA WAS ŻYCZLIWOŚĆ I DOBROĆ. NAPRACOWAŁAŚ SIĘ ELU PRZY SLAJDZIE, WIĘC I EFEKT JEST OSZAŁAMIAJĄCY. OGROMNA PIĄTKA I B...Zobacz »
Data dodania: 2015-01-30 12:48

Piękny jest Twój ogród oraz ciekawą piosenkę dobrałaś. Żałuję, ze nie mam ogrodu, mieszkam w sercu miasta. Przyjemnego weekendu życzę. Dziękuję za odwiedziny i miłą opinię o moim slajdzie.Zobacz »
Data dodania: 2015-01-30 12:40

Jesień jest bardziej kolorowa niż lato. Serce do życia wiosna pobudza.Pozdrawiam miło.Zobacz »
Data dodania: 2015-01-30 12:37

Piękne widoki i kwiaty to moje klimaty. Pozdrawiam i piąteczkę zostawiam.Zobacz »

Dziś w naszego spotkania rocznicę Pozawrzemy szczelnie okiennice By powtórzyć wśród nocnej ciemnoty Dawne nasze najpierwsze pieszczoty Dawne słowa z lat pierwszych kochania [...] Bolesław Leśmian. Bardzo piękny slajdzik wykonany z sercem. Podziwiam Cię Ali...Zobacz »
Data dodania: 2015-01-22 22:25

"Najlepszym dla nas rozstaniem jest rozstanie z pesymizmem". Większość naszych cierpień wynika z niespełnionych pragnień. Budda powiedział: - Pozbądź się pragnień, pozbędziesz się cierpienia. Zaspokojone pragnienie cieszy, ale nie długo, bo zaraz pojawia s...Zobacz »
Data dodania: 2015-01-14 22:49

Śliczny wzruszający slajdzik. Dzieci zawsze są wdzięcznym tematem. Pozdrawiam serdecznie i zasłużoną piąteczkę dołączam.Zobacz »

Przyjemny i apetyczny slajdzik Elu. Zrobiony z sercem. Solenizantce życzę sto lat w zdrowiu i w szczęściu. Pozdrawiam Was serdecznie zostawiając zasłużone 555555...Zobacz »

Jest tylko jedno lekarstwo na duże kłopoty- małe radości. Pozdrawiam serdecznie. http://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images_vt/merged/radosnego_swieta_trzech_kroli_2.jpgZobacz »

Sprawiaj innym radość, zobaczysz wtedy, że radość cieszy. / z netu/. Ty Alinko czujesz to sercem, które Tobą kieruje. Jesteś wspaniała. Slajdzik piękny, miło go się ogląda. Piąteczka jak nic. W Nowym Roku życzę Ci samych szczęśliwych chwil i spełnienia mar...Zobacz »

Wspaniały slajdzik i nie ma co ukrywać pobudzający apetyt na świąteczne potrawy. Obejrzałam go z przyjemnością. Życzę Ci Elu Szczęśliwego Nowego Roku, który spełni Twoje marzenia. Szkoda, że tylko jedną piątkę mogę zostawić, ale za to jest ogromna!Zobacz »
< 1 2 3 4 5 6 7 ... 21 22 23 >