Prezentacja prywatna


Aby uzyskać dostęp do tej prezentacji musisz podać poprawne hasło.


Jeżeli zależy Ci na obejrzeniu tego slajdzika, to wyślij do autora prośbę o udostępnienie.

2 CZĘŚĆ - SERCEM MALOWANA. ROCZNICA ŚLUBU Z PRZYMRUŻENIEM OKA.

27 STYCZNIA.- ROCZNICA. ( CZEŚĆ DRUGA - NIEDOKOŃCZONEJ 1-SZEJ, Z UPORU, A CO? ) GŁÓWNE MENU I RESZTA (NIE WESZŁA DO I CZ.) PRZYJACIÓŁ ZAPRASZAM W SOBOTĘ NA TOAST I MAŁE CO NIECO. MENU - SERCE. Wstęp po jego okazaniu! ROCZNICA STAŻEM WAŻNA, ALE SZCZĘŚLIWI NIE LICZĄ LAT. Byle było ich jak najwięcej jeszcze przed nami. Przyjmuję umownie, że "30 -ta" jak wiosenka, którą obchodzę co roku. Mam swoje fanaberie, więc jak to kobieta nie obnoszę się z metryką. Gdy dotrwam do "złotego wesela" ( wychodząc młodo za maż, staruszką nie będę), wyjdzie szydło z worka po uroczystościach w Urzędzie Miejskim. Ogłoszą to w miejskiej prasie jak w wypadku prawdziwej 30-tej. Lokalnym Vipom nie zawsze uda się wszystko ukryć. Choć jeśli chodzi o życie rodzinne nauczona doświadczeniem zachowuję prywatność na zasadzie "My home is my castl", dlatego dobrze na tym wychodzę. Warto do tego się stosować. Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego weekendu, a moim gościom wspaniałej zabawy. Elżbieta. (Hasło znane)

Opublikowano: 2013-01-26 02:06
elarajgo 2,9
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (150)

babunia1 2013-09-27 01:02
EKSTRA.66666666666666666666666666666666666666666666666666666. BUZIACZEK
elarajgo 2013-07-31 00:04
"Bądź niczym bijące źródło, nie zaś jak staw, w którym zawsze stoi ta sama woda." Po burzy wychodzi słońce, życzę więc wszystkim Przyjaciołom, odwiedzającym pamiętającym i życzliwym Znajomym słonecznego lata i tych chwil, w których spełnią się Wasze marzenia. Pozdrawiam Was serdecznie i ślę buziaczki moim Przyjaciołom. Lato to zawsze dla mnie piękny i "gorący" okres na spędzenie czasu w sposób jaki lubię poza obowiązkami zawodowymi, na moje pasje i spotkania z rodziną i bliskimi przyjaciółmi. Internet temu nie sprzyja. Dobranoc. Ela.
babi446 2013-07-29 21:09
WITAM CIĘ, ELŻUNIU, BARDZO CIEPLUTKO.ZAWSZE CHĘTNIE CIEBIE TUTAJ ODWIEDZAM, BO MASZ ŚWIETNE SLAJDZIKI - PRZEMYŚLANE, SENSOWNE , TRYSKAJĄCE ŻYCIEM I POCZUCIEM HUMORU, TAK SAMO JAK TY. BARDZO ŻAŁUJĘ,ŻE NIE MOGĘ DODAĆ CI KOLEJNEJ NOTKI,BO MIEJSCE BLOKUJE MOJA POPRZEDNIA.ZOSTAWIAM CI ZAMIAST OCENY SWOJĄ ŻYCZLIWOŚĆ I SYMPATIĘ.POZDRAWIAM CIĘ BARDZO CIEPLUTKO I ŻYCZĘ MIŁEGO TYGODNIA.Alina.
ela-mt 2013-07-16 15:55
"Gdzie słyszysz śpiew – tam wchodź. Tam dobre serca mają. Źli ludzie, wierz mi, nigdy nie śpiewają." Idź z ufnością przez życie, bo cóż może być piękniejszego jak ciepło spojrzenia, oddech nadziei, uśmiech wartości radość istnienia. Idź... Nie oglądaj się za siebie. Piękna w sercu i wokół, życzliwych serc wokoło życzę, by żyło Ci się wesoło... Bądź zawsze pogodna, uśmiechnięta i szczęśliwa Eluniu. Miłego i słonecznego dzionka. Buziaczki dla Ciebie Elżuniu i pozdrowionka od nas wszytkich.
ewir-jago 2013-07-14 18:45
Witam Elżbietko bardzo ciepło! "Są w życiu takie chwile, że Przy­jaciele są jak ciche anioły, które pod­noszą nas, gdy nasze skrzydła za­pom­niały jak latać." Dziękuję, że jesteś! Dziękuję za serce, piękne wakacje, jakie dzięki Wam spędza Ania i opiekę nad Nią.Przyjaciół masz tych PRAWDZIWYCH i wypróbowanych. Reszta to już nie dla "ciekawskich" i tylko prywatnie. Samych pięknych i dobrych chwil Ci życzymy, serdeczności i buziaczki. J.E.
ewir-jago 2013-07-08 20:07
[Dedykacja dla chorego "gosc na zlosc"] Skoroś lek właściwy zażył, Zaraz jesteś zdrów, człowieku, Ale czemu nikt z lekarzy Na lenistwo nie zna leku? Czas najwyższy, by uczeni Dla człowieka, co się leni, Wynaleźli proszki jakie, Żeby przestał być próżniakiem. Gdyby były takie leki, Zaraz wziąłbym nogi za pas I poleciał do apteki, Żeby kupić większy zapas. A choć każdy lek jest gorzki, Ciągle łykałbym te proszki, By nie słyszeć cały dzień: "A to wałkoń!" "A to leń!" /Jan Brzechwa/ ( Weź się do pracy trutniu - "gościu". Elżbietko, też posiedziałabym nad wodą i moczyła nogi w taki upał , ale niestety moje wakacje to także praca, ale Anusia skorzysta. U nas nie ma takich możliwości. Buziam.
ewir-jago 2013-07-08 20:00
Zrób lepsze chory człowieczku (gosc na zlosc). Przywiało z Kanady? Nie wytrzymujesz nerwowo, lecz się. Służę fachową pomocą. Witam Elżuniu gorąco wakacyjnie. Dobrze zrobiłaś odcinając kretynom dostęp do pierwszych slajdzików. Ale głupia rogacizna zerwie się z łańcucha i wlezie w szkodę. Potrzebny elektryczny pastuch i ostry pies do zaganiania stada. Miłego letniego odpoczynku wśród Bliskich i Przyjaciół. Ahoj żeglarze! Trochę Wam zazdroszczę, ale służba nie drużba. Dziękujemy za Anusię. Jest zadowolona i szczęśliwa. Serdeczności i pozdrowienia dla Was od mojej rodzinki. Buziaczki Elżbietko. Jadwiga.
babi446 2013-06-23 15:25
Elżuniu,dziękuję Ci za odwiedziny i przemiły komentarz.Serdecznie dziękuję również Twoim Przyjaciółkom za przychylność.Z taką paczką można zdobywać góry.Z podziękowaniem zostawiam symbolicznego piątaka (5*)i uściski.Miłego dnia:)
babi446 2013-06-23 15:20
Elżuniu,dopiero spostrzegłam,że nie ma tutaj moich życzeń dla Ciebie.Kochana,życzę Ci z całego serca dobrego zdrowia i szczęścia na co dzień przez wiele kolejnych pięknych lat.Są to również życzenia dla Pana Jana,ponieważ Wasze imieniny wypadają prawie tuż po sobie.Wszystkiego najlepszego i jeszcze wielu sercem malowanych rocznic.Alina z Rodzinką:)
elarajgo 2013-06-23 08:15
"Tak to matki nam podały, Same znowu z drugich miały, Że na dzień świętego Jana Zawżdy sobótka palana." Pięknej sobótki Wam życzę, chociaż noc świętojańska skończy się już w pracujący poniedziałek. Serdecznosci.
elarajgo 2013-06-23 07:55
Witam w Dniu Ojca. Milczenie jest złotem, niech więc mówią kwiaty, mądre dziecko słucha swego taty. Warto!!! Życzę Wam pięknej niedzieli w Dniu Ojca. Tatom z mojej rodziny i wszystkim godnym szacunku i miłości swoich dzieci składam serdeczne życzenia. Pięknego świętowania! Pozdrawiam serdecznie. *( http://www.youtube.com/watch?v=DDYV8LhEno8 ) *** ( http://slajdzik.pl/slajd/dzien-taty-23-czerwca,57301 )*** DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZENIA, ODWIEDZINY I MIŁE KOMENTARZE. Buziaki dla Przyjaciół. Ela.
muszkieterka (wiesz) 2013-06-22 18:43
W zaciszu serca rodzą się kwiaty przyjaźni. Tam jest najlepsza zaciszna chata, w niej dobroć podlewa kwiaty przyjaźni. To ogrodniczka, miłość oddana, serce podpowiada, a oczy widzą, kiedy i kogo tymi kwiatami obdarzyć. Skarbie, Elżuniu kochana, dziękuję za przyjaźń. Pozdrawiam Ciebie i Twych Biskich gorąco i życzę pięknego podwójnie świątecznego weekendu. Buziaczki od muszkieterki.
halina675 2013-06-22 14:43
Wspanialego Weekendu zycze..duzo,duzo sloneczka nie tylko na niebie,pozdrawiam cieplutko Halina
e-w-ska 2013-06-22 06:41
Witam gorąco Elżuniu! Dziękuję, że nawet szeptem na odległość czasu tak cierpliwie przy mnie trwasz. Piękno niejedno ma imię, dla mnie Twoje, bo jesteś wyjątkowa Elżbietko. Życzę samych pięknych chwil, radości w sercu i przyjaciół serdecznych. Cudownego weekendu Elżuniu w otoczeniu kochanych Bliskich i Przyjaciół. Wszystkiego najlepszego Wam życzę. Pozdrowionka i całuski Eluś. E. W-ska
kater60 2013-06-21 01:40
Piekny Slajdzik i piękna muzyka. Piąteczka na Szczescie i pozdrawiam gorąco i Wspanialego Weekendu zycze .TADEK
ewir-jagoda 2013-06-20 07:48
http://slajdzik.pl/slajd/czerwcowym-elzbietkom-100-lat-lipcowym-takze-68451 Witaj Elżbietko! Imieninowe życzenia dla Ciebie z małym poślizgiem. Wpadłam w wir pracy, jeszcze zaliczyłam planowany dyżur i posiedzieć nad slajdzikiem nie było kiedy. Jest wspólny dla dobrze mojej szwagierki, dobrze Ci znajomej i chrześniaczki. Sprytnie je schowałam. Poznasz i tak. Od nas jeszcze raz 100 lat i buziaki. Pozdrawiam gorąco. A logowanie spadło, nie szkodzi.
elarajgo 2013-06-19 07:21
PIĘKNIE DZIEWCZYNY DZIĘKUJĘ ZA PAMIĘĆ, A TOBIE ELUNIU ZA ŚLICZNY PREZENT NIESPODZIANKĘ. JEST DLA MNIE BARDZO WAŻNY. OSOBNO JESZCZE PODZIĘKUJĘ CI W WCZTERY OCZKA. POZDROWIONKA I CAŁUSKI DLA WAS.
elam-t 2013-06-19 01:54
{ http://www.youtube.com/watch?v=bP2xeEDNfQs } ELŻUNIU, TOBIE I ELŻBIETKOM Z 18 CZERWCA SKŁADAM SERDECZNE ŻYCZENIA IMIENINOWE I 100 LAT!!! Mojej wspaniałej Przyjaciółce, wyjątkowej, niezawodnej i przeuroczej Elżuni z okazji Imienin, składam najpiękniejsze życzenia: Kochanie, przyjmij proszę, szczerych życzeń pełne kosze. W dobrym banku - sum bajecznych, dzieci zdrowych, ślicznych, grzecznych. A urody - wciąż w rozkwicie! Niech w miłości płynie życie! Całuski i moc gorących pozdrowień Elżbietko! Ela z rodziną.
ewir-jago 2013-06-18 21:18
100 lat!!! 100 lat!!! Niech żyje Ela nam!!! Elżuniu! W Dniu Imienin przyjmij proszę, szczerych życzeń pełne kosze. W dobrym banku - sum bajecznych, dzieci zdrowych, ślicznych, grzecznych. A urody - wciąż w rozkwicie…(Chociaż ją masz!)Niech w miłości płynie życie! W dniu tak uroczystym, w dniu Twojego Święta, składam Ci życzenia, o Tobie pamiętam. By życie Twe było kwiatami usłane, tak piękne i czyste jak letni poranek. Wszystkiego najlepszego Elżbietko! Najserdeczniejsze życzenia i 100 lat w zdrowiu od mojej rodzinki. Buziaczki ode mnie i Anusi. Jagoda.
babi446 2013-06-16 15:01
Elżuniu, dziękuję za odwiedziny.Na początek dnia nowego,wyślę Tobie coś miłego,promyk słonka na błękicie,by Ci uprzyjemniał życie,uśmiech, całus dobre słowo,i życzenia z serca mego,dnia cudnego, wesołego.PIĘĆ !! Alina.
e-xl 2013-06-15 19:44
Witam cieplutko Elżuniu! "Czasami warto uciec w krainę marzeń aby realny świat nie przygniótł w nas, tego co daje nam radość i spełnienie." :)) "Gdy masz wrażliwą duszę, na­wet pol­ny kwiat za­fas­cy­nuje Cię, swoim pięknem w skromności." :)) Wspaniałego odpoczynku i miłych chwil życzę Eluniu w otoczeniu Twoich Najbliższych na działce lub w ogrodzie i dużo słońca na cały weekend. Serdeczności dla całej rodziny, buziaczki dla wnucząt. Całuski Kochanie od E-xl. [ ]
babi446 2013-06-15 14:52
Elżuniu, dziękuję za piękny slajdzik, który zawsze chętnie oglądam.Piosenka BZN to dla mnie ukojenie.Dziękuję Ci też za odwiedziny - zawsze jesteś u mnie bardzo miłym i wyczekiwanym gościem. Pozdrawiam Cię i życzę miłej soboty, ale "nieowocnej" - ha ha ha:) PIĘĆ !!Niestety, tylko symboliczne.poprzednia ocena tkwi jak zaklęta>buziaczki:)
elarajgo 2013-06-15 08:06
luniaks 2013-06-13 14:34
Śliczny slajdzik Elżbietko.*****.Pozdrawiam cieplutko.Ela
ewir-jago 2013-06-09 23:38
Witam Elżuniu w Dniu Przyjaciela! "Piękno Twego życia nie zależy od tego jak szczęśliwą osobą jesteś ale jak szczęśliwi mogą być inni dzięki Tobie..." Czasem tylko pozornie jesteśmy daleko od siebie ... Lecz siła serca i przyjaźni nie zna odległości... Cieszę się Eluniu, że jesteś moją prawdziwą z dużej litery PRZYJACIÓŁKĄ. Gorąco Cię tutaj pozdrawiam i wiem, gdzie mogę z Tobą częściej przebywać. Buziaczki na dobranoc. Jadwiga.
babi446 2013-06-09 12:03
Elżuniu,lubię oglądać Twoje slajdziki.Niestety,system nie przyjmuje już kolejnych notek.Zostawiam Ci symboliczne PIĘĆ (5*) i pozdrowienia.Miłej niedzieli.Pa:)
ewir-jago 2013-06-07 22:41
Witaj Elżbietko! "Bez Przyjaciół i słońca smutne byłoby życie. Przyjaźń ludzka jest piękna i szczera, chodź się starzeje - to nie umiera." Miłego weekendu Elżuniu wśród Twych Bliskich Ci życzę, wiary co góry przenosi, nadziei,która nie gaśnie, miłości w każdej ilości. Tego Ci nie brakuje ani najprawdziwszych przyjaciół. Czy tego te fałszywizny Ci zazdroszczą? Nie tylko Elunie o tym wiedzą. Biedne "ktosie" pieją o tym na cały głos i toczą pianę, bo jesteś niedostępna. Jednak na "Slajdziku" wciąż ich wszędzie pełno, ale my mamy względny spokój. Chociaż z wywieszonym językiem wczytują się w komentarze! Ha, ha, ha! Jakie biegłe w czytaniu i inteligentne! To sobie wytrzeszczajcie patrzałki, mam to w poważaniu i kpię z Was w żywe ślepka. Pozdrawiam Ciebie i Twoją Rodzinkę od nas wszystkich gorąco, całuski. Jadwiga.
ela-w-ska 2013-06-06 01:03
MYŚLAŁAM, ŻE SIĘ PRZYCZAIŁY, ALE SĄ ZAWSZE W POGOTOWIU I ZA WĘGŁEM. TAKA NATURA SZCZURA. SZCZUR KOTU NE DORÓWNA, ALE SZCZERZY KŁY. DLATEGO SZCZURA SIĘ TRUTKĄ TRAKTUJE. OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ I OBRZYDLIWOŚĆ, BO HIENA ZOSTAJE HIENĄ I ŁADNIEJ WYGLĄDAĆ NIE BĘDZIE. MILSZA TEŻ I ZRESZTĄ WSZYSCY MAJĄ TE STWORY W POWAŻANIU. TYLKO W WŚRÓD SWOICH MOŻE PRZODOWAĆ. CO TO ZA POCIESZENIE? WIDZĘ, JAKIE TO ZAWZIĘTE I CO Z TEGO MA? BR4ZYDKIE ODBICIE W LUSTRZE. ONO NIE KŁAMIE. BYŁ TAKI PREZYDENT, KTÓRY KAZAŁ STŁUC LUSTRO, ZEBY BYŁO LEPIEJ. CAŁUSKI SKARBIE. ZADANIE WYKONANE, WIESZ W CZYM RZECZ. DOBREJ NOCKI. ELA W.
elam-t 2013-06-05 07:13
"Nie ufaj każdemu, kto patrzy w Twoje oczy… Niektórzy szukają w nich jedynie swojego odbicia." ( Dobrze powiedziane, a że ich jest marne, to kradną Twoje). Cieplutko Elżuniu witam. Zapamiętaj ten cytat i naciesz się tym, że pozbyłaś się tego ersatzu, który chciał Ci dorównać i we wszystkim naśladuje. Trochę te żałosne namiastki podszkoliłaś, ale wpoić nie można klasy. Wulgarnością imponują podobnym do siebie, tzn. "wirtualnym przyjaciołom" z bożej łaski, a prędzej z łapanki ulicznej. Kleją się do każdego i łaszą jak bezdomne kundle do nowego pana. Niedowartościowane i tak spragnione poklasku, że narzucają się obcym ludziom, aż żal bierze. Wreszcie są piękne, nadinteligentne, w krzywym zwierciadle i dowcipne, ale po chamsku, bo tyle potrafią. Nauczyły się ściągnąć z netu i tym się podbudowują, ale z zastosowaniem i sensem jest gorzej. Najzabawniejsze jest to, że uczepiły się moich znajomych i są obiektem pośmiewiska, ha, ha, ha! Nie wiedzą, jak z nich ciągną łacha! Nikt na poziomie z tałatajstwem nie chce się zadawać. Na "N.K." łowią ryby w mętnej wodzie, ale zwyczajni ludzi na te "damy" już się wyczulili. No to ja Cię czule przytulę, gorąco pozdrawiam i chociaż rzadko jesteś, to zajrzysz do poczty. Buziolki Kochanie i wiedz, że nasi są górą!!! A koszmarne babska się skręcają! E.M.T.
babi446 2013-06-02 00:17
Polecam Ci,Eluniu, slajdzik Grundiego z okazji Dnia Dziecka.Ubawisz się !!Już wróciliśmy od dzieci i jeszcze na chwilkę zajrzałam,żeby dokończyć komentarze.Dobrej nocy,Elu:)
babi446 2013-06-01 15:21
Elżuniu, wpadłam do Ciebie na sekundkę, bo muszę spadać (wyjazd do dzieci).Czy "luniaks" to "duża" Ela ????? Jeśli tak, to bardzo się cieszę:)Buziaczki. Na kolejną notkę już u Ciebie nie ma miejsca:(
ula1 2013-05-30 18:39
RADOŚCI W SERCU ORAZ MIŁEGO ŚWIĘTOWANIA ŻYCZĘ. POZDRAWIAM SUPER SLAJDZIK
luniaks 2013-05-30 14:11
Przepiękny slajdzik Elżbietko.Pozdrawiam Was cieplutko,życząc doczekania następnych cudownych rocznic! Ela
babi446 2013-05-28 23:24
Eluś,oglądam ten Twój slajdzik po raz n-ty z ogromną przyjemnością.Jest w nim ŻYCIE !! O kurczę, jest miejsce na piąteczkę,no to stawiam (5*)!! Serdeczności na dobranoc.Pa,Elu:)
tteresa 2013-05-27 22:24
ELZUNIU PIEKNY SLAJDZIK*****55555****:) Przyjaźń , bezcenna bo w obecnych czasach nie jest to takie powszechne , nam się udaje spotykać w miarę często spotykać na rożnych portalach jestem Wam za to wdzięczna i za to Wam serdecznie D Z I Ę K U J Ę http://slajdzik.pl/slajd/pieknego-jeszcze-majowego-tygodnia-zycze,67360
elarajgo 2013-05-27 00:00
[ ] { http://www.youtube.com/watch?v=mRWnuljVrIM } DOSTAŁAM PIĘKNE ŻYCZENIA OD DZIECI, ALE Z INDEKSEM SĄ DZIŚ KŁOPOTY. WSZYSTKIM ZAPRZYJAŹNIONYCH I ZNAJOMYM MAMOM ORAZ KAŻDEJ, KTÓRA JEST ODDANA SWOIM DZIECIOM I NA TO MIANO ZASŁUGUJE SKŁADAM NAJGORĘTSZE ŻYCZENIA. DZIĘKUJĘ ZA PAMIĘĆ, ZA ODWIEDZINY. KTO CHCE, WIE JAK I GDZIE MNIE ZNALEŹĆ. SORRKI, ALE OSOBISTE SPRAWY NIE POZWALAJĄ NA AKTYWNOŚĆ. BARDZO CIEPŁO WAS POZDRAWIAM. BUZIACZKI DLA PRZYJACIÓŁ.
babi446 2013-05-25 00:05
ELŻUNIU, POZDRAWIAM CIĘ SERDECZNIE I ŻYCZĘ SPOKOJNEGO WEEKENDU.LUBIĘ CIEBIE TUTAJ ODWIEDZAĆ, BO SLAJDZIKI MASZ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.POZDROWIONKA I SERDECZNOŚCI.TRZYMAJ SIĘ, SŁONKO:)
ula1 2013-05-19 11:03
Niech cały dzień minie bez smutków, Słoneczko promieniami rozbłyśnie, a dzień cały radosny będzie i zakończy się pomyślnie. Pozdrawiam i majowy uśmiech zostawiam Ula http://www.youtube.com/watch?v=HQW5DJKvJJ4
babi446 2013-05-10 22:14
ELŻUNIU,OSTATNIO TUTAJ W OGÓLE NIE ZAGLĄDAŁAM I DLATEGO NIE MASZ TUTAJ ŻYCZEŃ ODE MNIE.ZAWSTYDZIŁAM SIĘ,ŻE INNI PAMIĘTALI TEŻ O TOBIE NA SLAJDZIKU, A JA NIE. Z OPÓŻNIENIEM ŻYCZĘ CI, ELŻUNIU,ŻEBYŚ BYŁA ZDROWA I SZCZĘŚLIWA PRZEZ WSZYSTKIE SWOJE KOLEJNE 30-TKI, OTOCZONA KOCHAJĄCĄ RODZINĄ I ŻYCZLIWYMI PRZYJACIÓŁMI. STO LAT, ELŻUNIU !! Ps. TWOJE BALETY BYłY NIEZAPOMNIANE:)
elaw-ska 2013-05-03 22:35
JESZCZE RAZ 100 LAT I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA ELŻUNIU! LUDZIE SĄ PRZYJACIÓŁMI TAK DŁUGO, DOPÓKI NIMI SĄ. CI, KTÓRZY NIMI NIGDY NIE BYLI, CHODZILI W SKÓRZE JAGNIĘCIA. NA SZCZĘŚCIE SZYBKO ICH SIĘ POZBYŁAŚ, GDY POKAZALI WILCZĄ NATURĘ. ŻYCZĘ CI TYLKO PRAWDZIWYCH, ZAMIAST UDAWANYCH I FALSZYWYCH PRZYJACIÓŁ. MIEJ ICH NIEWIELU "NA DOBRE I ZŁE", NA CO DZIEŃ NIE TYLKO OD ŚWIĘTA. Z OKAZJI TWYCH "30-TYCH JAK CO ROKU" URODZIN, ŻYCZĘ CI ZAWSZE TEJ SAMEJ SIŁY WITALNEJ DWUDZIESTOLATKI I RADOŚCI, KTÓRĄ DZIELISZ SIĘ Z NAMI I KTÓRĄ W TOBIE PODZIWIAMY. KOCHANIE, SKRACAJ SWOJE URODZINOWE PRZYJĘCIA, BO TO DŁUGIE MAJÓWKOWE JEST TAK WSPANIAŁE I UROZMAICONE, ŻE NIE POZWALA SIĘ WYRWAĆ I ZAJRZEĆ DO INTERNETU. ZNAJOMYCH I PRZYJACIÓŁ , Z KTÓRYMI SPOTKAŁAM SIĘ NA TEJ EKSTRA IMPREZIE, A KTÓRZY JEDNAK WYRWALI SIĘ I WCZESNIEJ TU ZAJRZELI GORĄCO POZDRAWIAM. LECĘ DO WAS Z POWROTEM, PÓKI ZABAWA TRWA. MOC URODZNOWYCH BUZIACZKÓW OD CAŁEJ MOJEJ RODZINKI.
elarajgo 2013-05-01 23:27
Jagódko, Anusiu. Gorąco Wam dziękuję za życzenia tutaj i wcześniejsze. Bardzo ciepło Was pozdrawiam. Pięknego majowego weekendu życzę i dziękuję za obecność na mojej urodzinowej majówce. Ściskam, buziaczki.
Jadwiga 2013-05-01 17:47
Minęła 30-tka, lecz przecież to pestka, to kroczek zaledwie w doświadczaniu życia. Przed Tobą wyzwania, mnóstwo do poznania i szczyty kariery ciągle do zdobycia. Szykuj się do drogi, szczęście łap za nogi i wyznaczaj sobie ambitne wciąż cele, a za latek kilka nadejdzie ta chwilka, kiedy stwierdzisz z dumą: "Osiągnęłam wiele!" Nie życzę Ci życia bez przeszkód, bo było by ono bez smaku, bez zapachu, bez sensu. Lecz życzę Ci, abyś pokonała każdą przeszkodę i dotarła do celu. Nie życzę Ci życia bez łez, ale życzę Ci, aby były one tylko ze szczęścia! Najserdeczniejsze, najszczersze życzenia urodzinowe Eżuniu. Tyle miałaś, urodzinowych clipów,indeksów a choć jesteś na "Slajdziku" nieobecna, to nie zapominamy o Tobie. Wyrwałam się z Twojej majówki tutaj złożyć Ci życzenia. Też nie mam ochoty tu zaglądać. Buziaczki urodzinowe, pozdrawiam cieplutko. Jadwiga.
anulka1958 2013-04-30 00:59
Elżuniu-z okazji urodzin-Elżuniu-Uśmiechu w każdej sekundzie, radości w każdej minucie, przyjaźni w każdej godzinie, szczęścia każdego dnia, miłości przez całe życie!!!
babi446 2013-04-23 19:04
Elżuniu,sercem namalowałaś Waszą rocznicę ślubu, a ja sercem maluję Ci przepiękną piąteczkę.Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i życzę miłego wieczoru.
babi446 2013-04-09 23:39
Elżuniu,lubię Twoje slajdziki, bo zawsze są z ciekawymi fotkami i uroczą nutką.Niestety, można dać tylko jedną notkę, dlatego tym razem zostawiam Ci tylko cieplutkie pozdrowienia i życzenia spokojnej nocki.Alina.
babi446 2013-04-01 13:30
Pięknie dziękuje za za życzenia. Elżuniu,wzajemnie życzę Ci radosnych Świąt Wielkiej Nocy.Przepraszam,że tak późno, ale do wczoraj strona slajdzika w ogóle się nie otwierała.Dzisiaj jest lepiej, ale nadal slajdziki "chodzą" bez dźwięku.Przykre to...Pozdrawiam Cię cieplutko i życzę miłego popołudnia.Łączę serdeczności. A.
elarajgo 2013-03-31 08:12
[ http://slajdzik.pl/slajd/wesolych-swiat-smacznego-jajeczka-zycze,53391 ] ''Witam serdecznie i świątecznie! Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" życzę Przyjaciołom i Znajomym oraz odwiedzającym.'':)) Ela. Dziękuję za pamięć, odwiedziny, komentarze i życzenia. Przepraszam, ale nie mogłam indywidualnie każdemu złożyć życzeń i pozdrowień. Postaram się to nadrobić, jeśli tylko obowiązki, czas i moi goście na to pozwolą. Gorąco pozdrawiam, buziaczki dla moich miłych Przyjaciół. Elżbieta. Szkoda robić głuchy slajdzik, ale zostawiam inne życzenia. [ http://www.youtube.com/watch?v=jqItLbdXsFg ] [ ]
ula1 2013-03-30 16:52
Zdrowych, pogodnych ŚWIĄT WIELKANOCNYCH; pełnych wiary, nadziei i miłości. Niech będą ciepłe, serdeczne a ich atmosfera trwa w Twoim sercu jak najdłużej Wszystkiego dobrego, dużo zdrowia i radości. Wiary w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z Wielkiej Nocy oraz miłych chwil w gronie rodzinnym oraz mokrego dyngusa
babi446 2013-03-29 19:48
Elżuniu,Tobie i Twoim Bliskim życzę pogodnych, radosnych i szczęśliwych świąt Wielkiej Nocy.Twój wielkanocny ubiegłoroczny slajdzik obejrzałam z przyjemnością.Zawarłaś w nim wszystko, czego z całego serca Wam życzę.WESOŁEGO ALLELUJA !! A.
halina675 2013-03-27 17:06
Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja! zyczy Halina.
eva55 2013-03-25 10:26
Witaj Skarbie,,Ostatnio miałam problemy z logowaniem,smutne,że nie możemy tworzyć slajdzików,Dziękuję Tobie za miłe ciepłe słowa,za to,że Jesteś,życzę pięknego,pogodnego dnia,cieplutko pozdrawiam uśmiech i buziaki zostawiam Eva:)
ANNA 2013-03-23 20:44
***DOBRANOC-ELŻUNIU***Spójrz proszę przez okno - miliard gwiazd na niebie,I każda się blaskiem uśmiecha do Ciebie.Mój Anioł modlitwę do nieba zanosi.O sen najpiękniejszy dla Ciebie poprosi.Więc uśnij, wtul głowę w cieplutką poduszkę.A ja mówię Ci dobranoc i przesyłam buziaczka na noc!!!POZDRAWIAM CIEPLUTKO.ANNA
babi446 2013-03-21 21:05
Dobry wieczór, Elżuniu.Pogoda nas nie rozpieszcza, zima nie chce odejść, wiosna niby już jest ale nadal jest zimno, śnieżnie i nieciekawie.Tym bardziej przesyłam Ci cieplutkie pozdrowienia i garstkę ciepełka.Zostawiam uśmiech i symboliczną piąteczkę (55555*****), bo następnej ode mnie już system nie przyjmuje. Eluś wiem,że jesteś zabiegana i nieprędko tu zajrzysz, ale miałam ochotę Cię odwiedzić. Dobrej nocki Ci życzę:)A.
2650 2013-03-21 13:40
Pozdrawiam Elżuniu............Tęczowych Pisanek Na stole pyszności Mokrego Dyngusa I wspaniałych gości Niech to będzie czas uroczy Życzę miłej Wielkiej Nocy! 55555555555555555555 .
babi446 2013-03-18 23:14
Elżuniu, dziękuję za piękny slajdzik, który zawsze chętnie oglądam.Piosenka BZN to dla mnie ukojenie.Dziękuję Ci też za odwiedziny - zawsze jesteś u mnie bardzo miłym i wyczekiwanym gościem. Pozdrawiam Cię i życzę dobrej nocy:)
elarajgo 2013-03-18 22:28
"zbawicielu" vel "zbawicielko" "irenakubińska" z Kanady. Jak się sama zbawisz, w co wątpię, (masz za dużo na sumieniu) i znikniesz, to pozwolisz innym zapomnieć o "twoim nieciekawym istnieniu". Na zwrot grzecznościowy z dużej litery nie zasłużyłaś. Nie zrezygnuję, bo nie mam ochoty i byle kto nie będzie mi "skakać na garba", bo mam proste plecy. Ha, ha, ha! Twoja elokwencja powala i poraża mnie aż do pęknięcia ze śmiechu. Post scriptum, nawet gdy ganiasz po naszych Profilach z dalekiej Kanady, to już cię namierzono. W twojej prymitywnej makówce to się nie mieści, ale są tacy, którzy potrafią więcej. Ucz się od lepszych, na to nigdy za późno! Należy równać w górę, nie w dół, bo opóźnia rozumowanie.
elarajgo 2013-03-18 22:12
Dobry wieczór moi Mili! (*_*) Zawsze bądźcie pierwszorzędną wersją siebie, zamiast drugorzędną wersją kogoś innego.(*_*) Dziękuję za odwiedziny i przepraszam, że ich nie odwzajemniam. Jestem bardzo zabiegana, firma, urodzinki wnusia, syna, po tym już święta i zjazd rodzinny. Nie narzekam więc na nudę i na nadmiar czasu. Tutaj zresztą jest kompletny marazm, po nowości zapraszam na You Tube. Tam wszystko gra, chodzi jak trzeba i są starzy Przyjaciele. Miłego wieczorku Wam życzę i udanego nowego tygodnia. Pozdrawiam Was cieplutko... Buziaki dla odwiedzających Przyjaciół.:) Elżbieta.
halina675 2013-03-16 10:43
"Nie można życiu dodać dni, lecz można dniom dodać życia" PAMIĘTAJ o tym...przez weekend.. a najlepiej przez cały czas..;) Choć słoneczko skąpi nam promieni może jutro coś się zmieni, Cudownego wypoczynku na słoneczku, życzę Tobie i sobie też :)
babi446 2013-03-15 23:09
Elżuniu,miłego wieczorku i udanego weekendu Po raz kolejny z przyjemnością obejrzałam twoje fotki i posłuchałam na dobranoc BZN..Miłego wieczorku i udanego weekendu.Piąteczka już nie wchodzi, dlatego zostawiam Ci symboliczne PIĘĆ(5*).
ewir-jago 2013-03-15 21:36
Witam gorąco Elżbietko!*)) Dar przyjaźni nigdy nie jest ciężarem. On nie obciąża, albowiem jest unoszony strumieniami sympatii, które płyną bez skrytych zamiarów z serca do serca.*)) "Przyjaciel w sercu zostaje ukojenie w trudny czas daje. Przyjaciel z pomocą nie czeka bo przyjaźń to.... najcenniejsza apteka." :)) Miłego wieczorku Elżuniu, wspaniałego weekendu Ci życzę i niech Cię nie odwiedza ta nocna wściekła hiena. Pozdrawiam cieplutko, buziaczki. Jadwiga.
elarajgo 2013-03-11 23:17
PRZYJAŹŃ to nie transakcja na miesiąc,dwa albo póki jest pięknie. [Przyjaźń to miliony prześmianych godzin, ale tysiące przepłakanych. Kilkanaście kłótni, kilkadziesiąt czułych gestów i jedno uczucie - szczęście...] [Najcenniejszym i największym skarbem każdego człowieka jest niepowtarzalne Życie!... Trzeba przez nie przejść tak, by nie zranić drugiego człowieka, bo jutro możemy już nie mieć okazji powiedzieć Przepraszam...] To w tych słowach tkwi całe sedno. [ W całym życiu szanuj prawdę tak, by twoje słowa były bardziej wiarygodne od przyrzeczeń innych...] Dziękuję za odwiedziny i wybaczcie, że ich nie odwzajemnię. Będzie na to inny bardziej odpowiedni czas. Spokojnej nocy wszystkim życzę i gorąco pozdrawiam. Alinko, Elżunie, Anusiu,Jadziu, Terenie: buziaczki dla Was Kochane. Dobranoc.
babi446 2013-03-11 22:00
Elżuniu, dziękuję Ci za odwiedziny. Jeden promyk słońca, Jeden ptak, Jeden dźwięk, Jeden uśmiech piękny, Jeden uścisk dłoni, Jedno serca bicie, Takie małe,zwykłe rzeczy, czynią pięknym życie! Pozdrawiam Cię i życzę dobrej nocy. Zostawiam uśmiech (piąteczka już nie wchodzi). A.
ewir-jago 2013-03-11 19:57
Witam gorąco Elżuniu! "Jeśli jest coś, co uszlachetnia duszę, to mieć przyjaciela. Jeśli jest coś, co jeszcze bardziej uszlachetnia duszę, to samemu być przyjacielem... Prawdziwy przyjaciel to nie ktoś, kto na siłę będzie próbował zatamować Twój potok łez, ale nadstawi dłonie,by je złapać... Taka przyjaciółką jesteś TY ELŻUNIU. Nie narzucasz się i zawsze jesteś gdy Cię potrzebujemy. (* " Udanego nowego tygodnia życzę Elżuniu. Pozdrawiam cieplutko... Buziaki od Jagody.
eva55 2013-03-11 09:03
Witaj Elżuniu,Z całego serca dziękuję za miłe odwiedziny,ciepłe słowa i za to,że Jesteś!Życzę Tobie wspaniałego nowego tygodnia, pogodnych,radosnych dni i uśmiechu na buzi,,,Cieplutko pozdrawiam uśmiech i buziaczki zostawiam Eva:)
babi446 2013-03-09 10:27
Witam Cię, Elżuniu, serdecznie.Wczoraj ani przedwczoraj nie zaglądałam na Slajdzik z braku czasu ( już zaczynam gonić w piętkę).Dziękuję Ci pięknie za odwiedziny i miłe słowa.Z okazji naszego wczorajszego święta życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń, zarówno tych malutkich, jak i troszkę większych. Pamiętaj, że świat bez kobiet nie miałby sensu.Zostawiam Ci piąteczkę symboliczną,bo druga taka prawdziwa nie wchodzi.Miłego weekendu, Eluniu i dużo słonka w duszy, bo za oknem.... szkoda gadać.Buziaczki:)*****. A.
ewir-jago 2013-03-08 20:46
WITAM ELŻBIETKO 8 MARCA! "Byśmy zawsze były górą i jeździły dobrą furą. Byśmy miały kasy w bród przekroczyły sławy próg. By faceci przy nas mdleli nosić nas na rękach chcieli. By nam dali coś w prezencie, gdy dzień 8 marca będzie!!!*)) SERDECZNIE ŻYCZĘ MIŁEGO *8 MARCA. W DZIEŃ KOBIET PRAGNĘ ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA - DUŻO SZCZĘŚCIA, UŚMIECHU NA POGODNEJ PIĘKNEJ TWARZY ORAZ ŻEBYŚ KOCHANA ZAWSZE PRZEZ WSZYSTKICH BYŁA.@ WSPANIAŁEGO ŚWIĘTOWANIA DZISIEJSZEGO ŚWIĘTA RAZEM Z TWYMI PANAMI Z PIĘKNEGO WEEKENDU ELŻUNIU....BUZIACZKI.:)JADWIGA. Nie mogłam się wysłać komentarza zalogowana, ani wysłać wiadomości. Pa, Elżuniu.
nocnymotyl1 2013-03-08 17:36
Popatrz mogłam jakimś cudem znów wstawić ocenkę więc z przyjemnością to uczyniłam Buziaczki. Teresa
nocnymotyl1 2013-03-08 17:33
Dzień dobry Eluniu!!! Nie mogłam się odezwać do Ciebie bo system nie przyjmował moich komentarzy. Zmieniłam więc przeglądarkę i wszystko stało się już możliwe. Dziękuję Ci za pamięc i życzenia. Oczywiście wzajemnie Tobie również życzę miłych dni a dzisiaj szczególnego Dnia Kobiet. Przytulam i buziaczki przesyłam. Teresa
elarajgo 2013-03-06 20:48
http://slajdzik.pl/slajd/my-slaba-plec-baby-ach-te-baby,50776 AWARIA NA SLAJDZIKU, BEZ DŹWIĘKU SLAJDZIK TRACI SENS. DZIEŃ KOBIET Z PRZYMRUŻENIEM OKA. TZW. SŁABA PŁEĆ JEST ZAHARTOWANA W BRANIU SIĘ ZA BARY Z ŻYCIEM. GDZIE DIABEŁ NIE MOŻE, TAM BABĘ...! WSPANIAŁEGO JUTRZEJSZEGO ŚWIĘTA WAM ŻYCZĘ. A OD RANA - OKO NA MAROKO, WYCIĄGAMY ŚLICZNY CIUSZEK I POPRAWIAMY JUŻ SAMOPOCZUCIE.POZDROWIONKA I BUŹKA DLA PRZYJACIÓŁ. MIŁEGO WIECZORKU.
elarajgo 2013-03-03 14:51
Witam Was cieplutko! (*_*) Słowa pochodzące z serca są jak najszlachetniejsze diamenty, im z większych głębin wydobywane, tym cenniejsze i do łez wzruszające ich przesłanie... (*_*) Przyjaźń wymaga wyjątkowej mądrości i pokory, aby nasz przyjaciel mógł w nas znaleźć coś naprawdę nowego i ważnego dla siebie... I żeby nigdy nie czuł się zobowiązany z tego skorzystać.. (*_*) Miłej niedzieli Wam życzę. Dziękuję za odwiedziny i miłe komentarze. Nie miałam czasu tu zaglądać. Postaram się w miarę możliwości Was odwiedzić, ale teraz pożegnam się. Mam ważne i miłe sprawy do załatwienia i korzystam z wolnego czasu na to. Pozdrawiam, buziaki zostawiam. Ela. :) Przyjaciołom, którzy regularnie mnie odwiedzają pomimo mojej nieobecności, szczególnie dziękuję za pamięć.
babi446 2013-03-03 13:15
Elżuniu, odwiedzam Cię z radością.Slajdzik - śliczności z Waszymi pięknymi zdjęciami i przepiękna piosenką BZN.Szkoda, że można było zostawić tylko jedną notkę. Zostawiam za to moc serdeczności.Miłego dnia, Elżuniu:)
eva55 2013-03-02 14:12
Witaj Elżuniu,,Życzę Tobie cudownego weekendu,cieplutko pozdrawiam uśmiech i buziaczki zostawiam Eva:)
elamt 2013-03-02 07:01
- Szczęśliwy,komu pośród życia skwaru, bukiet przyjaźni nie zwiędnie u boku. /Jan Nepomucen Kamiński/ " Niektórzy ludzie czynią świat wyjątkowym tylko dlatego, że są..." Dlatego Elżbietko tak Cię cenię. Za Twoją wrażliwość, serce i naszą niezakłóconą niczym przyjaźń. Dziękuję, że Kochanie jesteś, jeszcze tak niedawno byłyśmy razem i teraz już z dala bardzo tęsknię. Zostawiłam pięć i całuski. Mam nadzieję, że komentarz wejdzie tak jak ocena. Zajrzę jeszcze na urodzinowy slajdzik dla bliźniaków.
ela-w-ska 2013-03-02 01:39
( ) WITAM ELŻUNIU,JESZCZE RAZ TUTAJ. ZAJRZAŁAM SKARBIE ZOBACZYĆ ZNÓW TE CUDNE SLAJDZIKI I ZOSTAWIĆ CI TWĄ ULUBIONĄ PIOSENKĘ NA DOBRANOC. DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY WIECZÓR, NASTĘPNY JEST U NAS. PIĄTECZKĘ CI DAŁAM. DELIKATNIE CIĘ ŚCISKAMI I CAŁUJĘ. UROCZEGO WEEKENDU I MIŁEJ ZABAWY WAM ŻYCZĘ. PA KOCHANIE. ELŻBIETA.
2650 2013-03-01 23:17
♥♥♥♥(*•.¸♥¸.•*)¸.•♥*)♥♥♥♥ ¸.•*WITAM CIEPLUTKO*•.¸ ♥♥♥♥(¸.•*(¸.•*♥*•.¸)♥♥♥♥ Na Przyjaźń każdy zasługuje. Ona tak pięknie życie maluje. Czasem jest duża, czasem malutka, A najlepiej gdy jest ciepła i wierniutka... ................┏╮╭┓ .............╭╰ტ ტ ╯╮ .............╰╭╰╯╮╯ .........✿....┗╯╰┛ ....┏╮╭┓√,•*´✿ ╭╰ტ ტ ╯╮/¸✿ ╰╭╰╯╮╯/¸.•*┏╮╭┓ ...┗╯╰┛√•*╭╰ტ ტ ╯╮ .✿•*´)//*´¯`*.╰╭╰╯╮╯ ...✿´)//¯`*(¸.•... •.,(¯`•♥•´¯)Cieplutko _`•.,(¯`•♥•´¯)Pozdrawiam ___ `•.,(¯`•♥•´¯)Buziaczki _____ `•.,(¯`•♥•´¯)Zostawiam 555555555555
ewir-jago 2013-02-26 21:06
Witaj Elżuniu! Ktoś z moich znajomych umieścił taki wpis: "Żal mi ludzi, którzy: plotkują, a ch.j wiedzą, więc po co. Obrabiają d..ę, a jak przychodzi co do czego, to najlepsi przyjaciele". Zatkało mnie, słowa były n i e w y k r o p k o w a n e, napisane przez kobietę. Doświadczyła podłości od "tych przyjaciół". Prawdziwe i smutne. Tyle w tym gorzkiej prawdy, że dodam: "od ognia, zarazy i fałszywych przyjaciół broń i ocal mnie Panie"! Niech omijają nas dużym łukiem! Dlatego wystrzegam się ich jak ognia.Każdego przestrzegam, ściągają na nas same problemy. Zauważ Elu ile jest udawanej przyjaźni i zawistników. Ci wirtualni, którzy rzeczywiście nic o znajomych z netu nie wiedzą, są tym fałszem naszpikowani. Tobie i sobie życzę samych PRAWDZIWYCH PRZYJACIÓŁ. Miłego wieczorku życzę Elżuniu i pozdrawiam cieplutko. Buziaczki.
babi446 2013-02-25 21:24
Na Slajdziku zastój, bo brak dźwięku, za oknem nieciekawie, więc chociaż pozdrowię Cię cieplutko, uśmiech i piąteczkę zostawię (jeśli wejdzie). Elżuniu, przesyłam Ci serdeczności, życzę miłego wieczoru i całego nadchodzącego tygodnia.Buziaki. A
halina675 2013-02-24 16:06
Witam serdecznie,,, Radością dla mnie jest ta chwila gdy zaglądasz do mego profila. Bo czułe słowa dla mnie zostawiasz i przyjemnościami też uszczęśliwiasz. Czuję przyjaźń ludzi którzy mnie otaczają a nie którzy nawet twierdzą że kochają. Was również lubię i kocham nie których Bo jesteście radością moich życia dni ponurych. Miłego Dnia Elżuniu,pozdrawiam - Halina
ewir-jago 2013-02-23 17:00
Witam Elżuniu! "Przyjaciele, to ludzie, którzy nas otaczają, to serca, które kochają to człowiek taki jak Ty czy ja, to opiekuni zesłani od Boga. Są przy nas gdy inni odchodzą, nie patrzą na wady, patrzą na serce." ...Miłego dnia i pięknego weekendu Ci życzę oraz udanego odpoczynku wraz z Twą wspaniałą Rodziną. Nigdy nie mam dość tej cudnej piosenki i wracam posłuchać i obejrzeć Twoje cudeńko. Cieplutko Eluniu pozdrawiam. Buziaki zostawiam. Jadwiga.:)
2650 2013-02-22 09:35
WITAM ELU----------ŚLICZNA DRUGA CZĘŚĆ ------------MIŁEGO WEEKENDU ŻYCZĘ A ZA SLAJD...55555555555555555555555555
krysiaw48 2013-02-21 12:49
Cudowny slajdzik ... Witam Elu serdecznie ...Zyczę jeszcze wielu udanych i szcześliwych rocznic ślubu... czujcie się zawsze wspaniale i młodo....niech zawsze z Twoich slajdzików emanuje radość ... pozdrawiam i zostawiam same 55555555. Krysia.
elarajgo 2013-02-20 23:16
DZIĘKUJĘ KOCHANE ZA ODWIEDZINKI I MIŁE KOMENTARZE. JADZIU, NIE WIEDZIAŁAM, DOPIERO TY ZWRÓCIŁAŚ NA TO UWAGĘ, ALE ZNAJOMI I PRZYJACIELE TRAFIĄ. CZĘSTO TU SĄ KŁOPOTY Z DODANIEM LINKU NA YOU TUBE, TO NIE PIERWSZY RAZ. WYCHODZI CO CHCE. MOŻE TERAZ SIĘ WKLEI, PEWNOSCI NIE MAM. GORĄCO WAS POZDRAWIAM I ZNIKAM JUŻ. WIECIE, KONIECZNOŚĆ WYŻSZA. BUZIACZKI NA DOBRANOC. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded
babi446 2013-02-19 22:38
Elżuniu, dziękuję Ci za pamięć i odwiedziny.Chciałabym dodać Ci jeszcze jedną piąteczkę za to Twoje cacko, ale zamiast gwiazdek przy slajdziku jest moja poprzednia ocena i Twoja średnia ( wygląda to tak: Twój głos: 5 (Średnia ocena: 4,8).Więc, niestety, mogę Ci zostawić tylko moje uznanie i uśmiech. Dobranoc, Eluniu. A.
ewir-jago 2013-02-19 19:44
Dobry wieczór ELżbietko! Chyba nie zauważyłaś, że "Slajdzik" sfałszował zapis linku na You Tube, to się jemu często zdarza. Ja wiem, gdzie znaleźć Twoje clipy, ale z tym linkiem nic nie wyjdzie. Jak tu zajrzysz, to spróbuj jeszcze, może się uda dobrze zapisać. Miłego wieczorku Kochana i dobrej nocki. Pozdrowionka i całuski. Jagoda.
ewir-jago 2013-02-19 12:32
Witaj Eżuniu "Jeśli jest coś, co uszlachetnia duszę, to mieć przyjaciela. Jeśli jest coś, co jeszcze bardziej uszlachetnia duszę, to samemu być przyjacielem..." Nic bardziej nie cieszy, niż mieć takich Przyjaciół jak Ty i mieć kilku Prawdziwych, niż armię wirtualnych i fałszywych. Buziolki Kochana Elżbietko, moc serdeczności. Pozdrawiam gorąco i życzę Tobie i Twoim Bliskim pomyślnego, nowego tygodnia. Całym sercem zgadzam się z "luniaks". Powodzenia dziewczyny.
halina675 2013-02-18 21:13
Niech piękne chwile Cię otaczają.. a radość niech rozgrzewa Twoje serce.... Pięknego tygodnia:) Halina
elarajgo 2013-02-18 17:13
Coś na rozweselenie, miał być slajdzik, ale praca bez dźwięku byłaby poronionym pomysłem. Clip jest mego pomysłu ale w kooprodukcji z "Grundim55" i świetnymi humoreskami z Jego galerii, nazwanymi - "bzdurami Grundiego" oraz kwiatami z mojego ogrodu. Bardzo "soczysty język" pochodzi od twórcy humorów, nie należy przypisywać go ani mnie, ani Grundiemu. Miłej zabawy, pozdrawiam ELa.(*-*) http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded
elarajgo 2013-02-18 17:10
Witam Was serdecznie w nowym tygodniu! "Słowo przyjaciela jest jak kropla deszczu i to od nas zależy czy ta kropla spłynie po nas jak po zimnej twardej skale, czy też sprawi, że tknie w nas życie i ożyjemy jak kwiat po suszy ciesząc się i wierząc, że będzie dobrze." (*_*) Ten jest dobrym przyjacielem, kto mówi dobrze o nas za naszymi plecami. (*_*) Miłego poniedziałku i całego nowego tygodnia Wam życzę. Dziękuję za odwiedzinki i milutkie komentarze. Pozdrawiam gorąco, serdeczności. Buziaki dla Przyjaciół. Ela :) ELŻUNIU (luniaks) DZIĘKUJĘ ZA PIĘKNY, Z SERCA PŁYNĄCY KOMENTARZ!!! CAŁUSKI I MOC SERDECZNOŚCI ELŻUNIU.
anonim_9810 2013-02-17 18:27
Serdecznie Witam Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Pozdrawiam i wspaniałego Wieczorku Niedzielnego Życzę. Agnieszka
luniaks 2013-02-17 13:36
KOCHANA ELŻBIETKO TO JA PRAWDZIWA LUNIAKS.WESZŁAM TU NA SLAJDZIK PO WIELOMIESIĘCZNEJ PRZERWIE.KOCHAM TWOJE SLAJDZIKI I WSZYSTKIE JAKIE SIĘ TU POJAWIAJĄ.DOSKONALE WIEM ILE SERCA WKŁADACIE W ICH TWORZENIE,BO SAMA POŚWIĘCAŁAM IM SWOJE SERCE I CENNY CZAS.ODESZŁAM ZE SLAJDZIKA,BO NIE MOGŁAM JUŻ ZNIEŚĆ NAPAŚCI NA MOICH PRZYJACIÓŁ.NIKT MNIE STĄD NIE PRZEGONIŁ.NIE MAM TEŻ ZWYCZJU OBRAŻAC LUDZI,NIGDY TEGO NIE ROBIĘ.KTOŚ JEDNAK NIE MOŻE ZAPOMNIEĆ O MNIE I WYPISUJE BZURNE KOMENTARZE O MNIE.TO JEST CHORE....PRZEPRASZAM ELZUNIU ,ŻE PISZĘ TO U CIEBIE,ALE NIE WIELE JEST TAK CUDOWNYCH OSÓB JAK TY SKARBEŃKU.ŻYCZĘ CI WSPANIAŁEJ WENY TWÓRCZEJ I SKLEJAJ SWOJE PRZEŚLICZNE SLAJDZIKI NA NASZĄ UCIECHĘ:)ELA TA PRAWDZIWA....
babi446 2013-02-17 11:46
Dzień dobry, Eluś.Odwiedzam Cię często, bo slajdzik jest na ogromną piątkę (55555*****). Nie wiem, czy notka się "wklika", ale daję Ci ją z całego serca.Cieplutkie albo smaczniutkie fotki i do tego piosenka BZN, od której trudno się oderwać. Życzę Ci pięknej niedzieli, Elżuniu.Serdeczności. A.
eva55 2013-02-17 09:14
Witaj Elżuniu,,Cudowny slajdzik jednak drugiej oceny nie mogę kliknąć,,,Życzę Tobie pięknej,pogodnej niedzieli,,Cieplutko pozdrawiam uśmiech i buziaki za slajdzik zostawiam Eva:)
ewir-jago 2013-02-16 11:59
Jeszcze jedno do "mądrych inaczej". Nie zaczepiajcie inteligentnych, bo jesteście obiektem śmiechu. Fachowej porady udzielę na miejscu, chociaż wolę mieć do czynienia z autentycznie chorymi. Oni są szczerzy, nie chorują na przerost ambicji, nie znają fałszu i obłudy. Jednak lepiej skorzystajcie z rady Eli i w podskokach gnajcie go gerentologa. Może coś zaradzi, o ile jeszcze zdąży.
ewir-jago 2013-02-16 11:46
Dzień dobry Elżbietko. "Największym skarbem człowieka jest życie. Trzeba przez nie przejść tak, by nie zranić drugiego człowieka, bo jutro możemy już nie mieć okazji powiedzieć - P R Z E P R A S Z A M ". Slajdzikowa "smętna kliko" od paszkwili, wbij sobie to do łba. Wykopane na zbitą twarz nie możecie świnić na "N.K." blokowane przez administratora za wulgaryzmy, to z cudzym nickiem obrażacie na "Slajdziku" obcych ludzi. Wiem, kim jesteście i że odegracie się i mam to głęboko... Piszę pod swoim nickiem, i mnie nie zastraszą prymitywy z "tępego ludu". Kurski do takich pił. Pięknego weekendu Elżuniu w gronie najbliższych życzę i pozdrawiam Was gorąco od mojej rodzinki. Buziaczki dla Ciebie i wnusiów. Jadwiga.
elarajgo 2013-02-15 23:28
MÓWIONO, ŻE GDY KOGOŚ BOZIA CHCIAŁA UKARAĆ TO ODBIERAŁA MU ROZUM. GORZEJ GDY NIE MA CZEGO ODBIERAĆ, BO "MĄDRZY INACZEJ" ZE "SLAJDZIKA" NAWET TEGO NIE MAJĄ. JEDNAK DZISIEJSZA MEDYCYNA POCZYNIŁA TAKIE POSTĘPY SZCZEGÓLNIE W GERIATRII I GERENTOLOGII, ŻE CUDA SĄ MOŻLIWE. CHOCIAŻ NAD ROZWOJEM UMYSŁOWYM MOŻE POPRACOWAĆ DOBRY PSYCHIATRA NAWET NIE PRZYWIĄZUJĄC OPÓŹNIONEGO I NIEBEZPIEZNEGO DELIKWENTA PASAMI DO ŁÓŻKA, WYSTARCZY STRZYKAWKA.
babi446 2013-02-15 23:20
Elżuniu, jeszcze wróciłam,żeby spokojnie obejrzeć slajdzik, bo szkoda, żeby cokolwiek go zakłócało. Z miłymi, estetycznymi wrażeniami i z tą piękną piosenką BZN kładę się spać.Dobranoc, Elżuniu.
babi446 2013-02-15 23:09
Slajdzik świetny, ale swoją piąteczkę zostawiłam już u Ciebie wcześniej.Kolejna nie wchodzi, chociaż chętnie bym Ci ja zostawiła. Życzę Ci wiec miłego wieczoru i dobrej nocy.Pozdrawiam cieplutko. A.// Domyślam się,że usunęłaś jakiś obelżywy komentarz i stąd Twoja reprymenda pod czyimś adresem.Niektórzy traktują ten portal jako poletko do uprawiania nędznych intryg....
elarajgo 2013-02-15 22:29
NIE ŻYCZĘ SOBIE KREATURO OSOBISTYCH WYCIECZEK POD ADRESEM MOICH ZNAJOMYCH. UŻYWANIE NAZWISK BEZ POZWOLENIA OSÓB ZAINTERESOWANYCH W OBRAŹLIWYM KONTEKŚCIE W CELU PONIŻENIA JEST ŚCIGANE WG ODPOWIEDNIEGO PARAGRAFU KODEKSU KARNEGO. PANIAŁA "TĘPA CZŁONKINI LUDU", JAK TO UCZENIE WYŁOŻYŁ PARLAMENTARZYSTA KURSKI? ON NIE PONIŻAŁ ANI NIE UŻYWAŁ WULGARYZMÓW.
ela-w-ska 2013-02-14 19:59
http://www.walentynkadlaciebie.pl/55136 Elżuniu, obejrzałam jeszcze raz poprawiony walentynkowy slajdzik. Jest prześliczny, prawdziwe cudeńko. Jesteś cudowną Przyjaciółką. Jeszcze raz gorąco dziękuję za pamięć, za miejsce w Twoim sercu i tym przepięknym slajdziku w doborowym towarzystwie, wśród naszych wspólnych przyjaciół i Znajomych. Dziękuję za Twoją przyjaźń i za to, że to Ty zawsze z nami byłaś i jesteś. Doceniam to i jestem wdzięczna, wiesz dlaczego!!! Cudownego walentynkowego wieczorku Wam życzę i niekończącej się miłości. Jesteście cudowną, wciąż zakochaną parą. Gorąco Was pozdrawiam, moc buziaczków Skarbie zostawiam. Elżbieta z rodzinką.
halina675 2013-02-14 18:31
Z okazji Walentynek, życzę aby nigdy nie zabrakło miłości, tej zwykłej o gorącym sercu i o ciepłych kochających dłoniach. Niech każdy świt wita Ciebie radością... a zachodzące słońce będzie nadzieją na nowe, wspaniałe jutro... Halina
ewir-jago 2013-02-14 13:37
Witaj Elżuniu! Obejrzałam to walentynkowe cudeńko. Piękne dzięki. Motto jest idealne, pasuje do Ciebie, widziałam, że masz go od dawna na "N.K." i nie zmieniaj. Gorąco pozdrawiam, piątkę znów zostawiam, chociaż wciąż się uwijają nieproszeni goście. Całuski skarbie. Jadwiga.
elarajgo 2013-02-14 09:16
http://slajdzik.pl/slajd/moja-walentyka,48402 Dla Przyjaciół i Znajomych ze "Slajdzika" i "N.K." MOJE MOTTO: "KOCHAĆ I KOCHANYM BYĆ, TO SZCZĘŚCIE, DLA KTÓREGO WARTO ŻYĆ." MIŁOŚCI I PIĘKNYCH WALENTYNEK WAM ŻYCZĘ. POZDROWIONKA I BUZIAKI DLA UKOCHANEGO ORAZ PRZYJACIÓŁ. http://www.walentynkadlaciebie.pl/wyslij
babi446 2013-02-13 21:05
Elżuniu, byłam na Twojej imprezce i doskonale się bawiłam.Śledzik z "przyległościami" był świetny, a towarzystwo doborowe.Troszkę się spóźniłam, ale i tak jestem pod ogromnym wrażeniem. Urządzasz świetne imprezki.Pozdrawiam cieplutko , dziękuję za zaproszenie i doskonałą zabawę.Zostawiam za wszystko ogromnego piątaka !!!!! A.
elarajgo 2013-02-13 00:55
Witam i zapraszam chętnych zabawy do białego rana! Miłych Ostatków i niezbyt słonego śledzika Ci życzę. Zapraszam na imprezkę, jeśli nie idziecie spać. Pozdrawiam cieplutko. Buziaczki dla Przyjaciół. Dobranoc zmęczonym. Ela. http://slajdzik.pl/slajd/bawimy-sie-do-rana,49141
ela-w-ska 2013-02-12 19:17
Elżbietko, tyle razy składaliśmy Wam gratulacje, uczciliśmy razem Wasze święto, było tak fajnie, ale tutaj tej imprezki nie skomentowałam. Wspaniale się bawię w tak miłym towarzystwie naszych Przyjaciół i zawsze z sercem na dłoni jestem u Ciebie. Cudny slajdzik, piękny pomysł zaprawiony Twoim świetnym poczuciem humoru. Piosenka i foteczki śliczności, bo nas tam nie zabrakło, dzięki Skarbie. Byliście i jesteście piękna parą. Dziękuję Ci, że jesteś, że Cię mam i jesteś moim wsparciem na dobre i na złe chwile. Osobne tutaj gratulacje Kochani. Trzymajcie tak dalej, jesteście wspaniałym kochającym się małżeństwem. Na "Złotych Godach" też będziemy, gwarantuję! To będzie wydarzenia na całe miasto. Wspaniały opis do slajdzika Elżbietko, całuski Kochanie.
babi446 2013-02-11 22:34
Dobry wieczór, Elżuniu.Dziękuję Ci za pamięć.Cieplutko pozdrawiam i życzę Ci udanego tygodnia. Za slajdzik pięęęęęęęććććććć !!!!! Ode mnie serdeczności. A.
ewir-jago 2013-02-11 20:54
"Witaj Elżuniu! Przyjaźń to wdzięczne słowo....Przyjaciel to rzecz święta. Dzieli nas droga,lecz SERCE zawsze...O TOBIE PAMIĘTA, bo tylko najlepszy przyjaciel, słyszy Cię nawet wtedy, kiedy milczysz..." W ramach służbowych obowiązków "korzystam" z ferii, mocno nas zasypało, ale jest wspaniale i okazja pojeździć na nartach. Długo nie byłam na "Slajdziku", ale nic straconego, jest gorzej niż było. Mam fajniejsze rzeczy do zrobienia. Twoje Eluniu sercem malowane slajdziki są warte ponownego obejrzenia. Dlatego jestem, żeby Cię pozdrowić i dać znać, że o Tobie pamiętam. Udanego, pomyślnego nowego tygodnia życzę Elżuniu. Uroczego wieczorku. Pozdrawiam Cię gorąco od całej rodzinki, całuski ode mnie i Anusi. Iga.
eva55 2013-02-11 11:43
Witam milutko,,Slajdzik Cudności szkoda,że nie mogę dać jeszcze jednej oceny.Życzę wspaniałego poniedziałku cieplutko pozdrawiam uśmiech i buziaki za slajdzik zostawiam Eva:)
kwiatuszeczek 2013-02-10 23:04
Witam i pozdrawiam....wspaniały opis w cz.1 i 2 ,życzę wszystkiego co najlepsze i 5*** może się uda napisać
anonim_9810 2013-02-09 19:54
Serdecznie Witam To czym jesteś, kształtuje świat, w którym żyjesz. Kiedy Ty się zmieniasz, także zmienia się Twój świat i rzeczywistość wokół Ciebie. Pozdrawiam i Wspaniałego Wieczoru Życzę. Agnieszka
ewa2707_77 2013-02-09 16:31
Nie widać dzisiaj słońca na niebie... Jedno Ci powiem: Mam je dla Ciebie!!! O świcie bladym baśń kołysałam, ciepłe i jasne promienie tkałam... Z każdej słonecznej myśli mięciutkiej, wysnułam obraz chwili cieplutkiej... Jest tam i zieleń i błękit nieba, czułość,tęsknota, uśmiech,gdy trzeba...  ▄▄ POZDRAWIAM  ██▀   █▌  GORĄCO    █▌  █▌ŻYCZĘ  ██▄   ▀▀WSPANIAŁEGO     ╰╮       ╰╮           ╰╮WEEKENDU 55555
babi446 2013-02-09 13:07
Elżuniu,i poważnie, i z przymrużeniem oka pięknie namalowałaś sercem kolejną Waszą wspólną rocznicę. Życzę Wam jeszcze bardzo wielu pięknych , kolejnych Jubileuszy. Niech dobry los będzie dla Was łaskawy!!!! Slajdzik wspaniały(" na 12 w skali Beauforta") Kolejna ocenka ode mnie już nie wchodzi, ale zostawiam symboliczną(55555*****). Dziękuję Ci za wszystko. A.
nocnymotyl1 2013-02-09 10:53
Z ocenką się pośpieszyłam bo system nie pozwolił ale gdybym ponownie mogła to zrobić to zrobiłabym to z największą przyjemnością bo slajdzik jest śliczny.Teresa
nocnymotyl1 2013-02-09 10:51
Dzień dobry Skarbie!!A część trzecia to życie -wspaniałe życie pełne miłości. Dziękuję,że mogę choć jako wirtualna przyjaciółka istnieć w Twoim sercu,że i dla mnie masz tam miejsce.Cudownej soboty Wam życzę i balu do samego rana.Buziaczki.Zostawiam siebie i ogrom 66666666666.Teresa
eva55 2013-02-09 01:36
Witam milutko,,,Piękny slajdzik,Wszystkiego Najlepszego z Okazji Rocznicy Ślubu,,,Życzę cudownego weekendu,cieplutko pozdrawiam uśmiech i 555555555555 zostawiam Eva:)
babi446 2013-02-07 22:06
Pyszne są pączusie z różanym nadzieniem także z advocatem bardzo sobie cenię na te z marmoladą patrzę kosym oczkiem a gdyby tak zrobić je z wędzonym boczkiem ??? Elżuniu, dzisiaj zostawiłam Ci PIĘĆ (5*****) przy slajdziku " W Tłusty Czwartek się swawoli". Nie widziałam go dotąd i piąteczka weszła bezproblemowo. Miłego wieczoru Ci życzę:) A.
elarajgo 2013-02-07 08:45
WITAM SERDECZNIE!ŻYCZĘ SMACZNEGO OBJADANIA SIĘ PĄCZUSIAMI W TŁUSTY CZWARTEK. A JA WOLĘ FAWORKI! MIŁEGO ŁASUCHOWANIA. SŁODZIUTKO POZDRAWIAM. BUZIAKA ZOSTAWIAM. ELA. LOGOWANIE NIE WYCHODZI. http://slajdzik.pl/slajd/w-tlusty-czwartek-sie-swawoli,48511
ewik1 2013-02-06 18:37
*•.¸♥¸.•*Kiedy nowy dzień już świta Przyjaciel sercem Cię wita Wierszyk składa i rymuje bo Cię bardzo tak miłuje Uśmiech,radość się zjawia gdy przyjaciel Cię zabawia Niech uśmiech rozświetla Twoje cudowne oblicze *a te słowa dadzą Ci radości tyle,że nie zliczę:)*•.¸♥¸.•* **POZDRAWIAM CIEPLUTKO*** **DZIĘKUJĘ ŻE JESTEŚ*****
babi446 2013-02-05 22:39
POZDRAWIAM CIĘ CIEPLUTKO Z UŚMIECHEM NA TWARZY! A TO CO NAJWSPANIALSZE, NIECH CI SIĘ PRZYDARZY! ELŻUNIU, ZOSTAWIAM CI UMOWNE 555555***** ,BO KOLEJNA OCENKA ODE MNIE JUŻ NIE WCHODZI. POZDRAWIAM CIEPLUTKO. DO MIŁEGO....Alina:)
irkawyborowa 2013-02-05 17:25
cudnie!!!!555555555555555
ewir-jago 2013-02-04 20:28
Z wielką przyjemnością zostawiłam Ci pod tym przeuroczym slajdzikiem piątkę. Weekend zaskoczył nas nowym atakiem zimy. Jestem już w domu i od nowa znów stary kołowrotek. Buźka Kochana.
ewir-jago 2013-02-04 20:20
Najpiękniejsze jest to co możesz dać innym. Ciepło, uśmiech, zrozumienie i piękną przyjaźń.:)) Bukiecik najcieplejszych pozdrowień Elżuniu przesyłam. Pomyślnego, nowego tygodnia Ci życzę i uroczego wieczorku z Twoimi Bliskimi. Buziaczki ELuś. Jagoda.
ewik1 2013-02-04 18:44
Najlepszym nauczycielem jest zwyczajne, codzienne życie. Długie monotonne godziny, ciągle ta sama praca, nieporozumienia i rozczarowania, choroby i kłopoty, niespełnione marzenia i nieuniknione starcia. Wszystko to oszlifuje Cię niczym diament. Pod warunkiem, że Potrafisz Pogodzić się z tym. Czasami jest to bolesne, ale nie ma innej drogi do prawdziwego szczęścia... miłych snów DOBRANOC.
elarajgo 2013-02-04 08:46
"solkan" czy kimkolwiek jesteś, tylko w swoim mniemaniu mocny, bo anonimowy, lecz słaby w mowie pisanej i z kulturą na bakier. Dla mnie słaby psychicznie i podszyty tchórzem, bo tylko tacy osobnicy atakują ordynarnie kobiety, zwłaszcza te, których nie znają. Takie teksty możesz wygłaszać na ulicy, a ze swojego Profilu usuwam tego rodzaju śmieci przy pomocy umownego środka owadobójczego. Innego sposobu na insekty nie widzę. Na szczęście nie mam nieprzyjemności kogoś takiego znać i nie mam zamiaru. Wejdziesz anonimowo na mój Profil, znów wyparujesz.
ewir-jago 2013-02-03 16:46
Witam Kochana Elżbietko! Wśród ciepła Twojego Serca dobrego Znajdź proszę dla mnie kącik gdzieś na dnie. Daj Życia namiastkę. Czasem wspomnienia garstkę. Bądź ostoją mą gdy inni zapomną.:))Niech wszystkie chwile dzisiejszego dnia, o Ciebie się zatroszczą... Czułością obejmą,ciepłem okryją, spokojem ugoszczą.:)) Cudownej, pięknie spędzonej niedzieli Elżuniu życzę w radosnym nastroju i otoczeniu Bliskich. :)) Pozdrawiam Cię cieplutko, buziaczki. (Daj Skarbie znać na komórkę po odlocie Elżbietki, ściskam Was mocno!!!) Iga.
babi446 2013-02-03 15:50
Witaj, Eluniu. Szczęśliwi rzeczywiście czasu nie liczą. Życzę Wam kolejnych pięknych rocznic. Zapatrzyłam się i zasłuchałam...Piękny slajd.PIĘĆ (5*) !!! Pozdrawiam cieplutko. A.
kwiatuszeczek 2013-02-02 23:58
5**** zostawiam może uda mnie się coś napisać...szczęścia .zdrowia dla Was życzę
ula1 2013-02-02 22:25
Czym byłoby życie bez marzeń? Jak ogród bez wody Czym byłoby życie bez tęsknoty? Jak marzenie bez szans Czym byłoby życie bez baśni? Jak pustkowie bez światła Marzenia są jak świetliste ptaki siadają tam gdzie je ktoś zawoła ...Super slajd
zbyszek.z 2013-02-02 15:24
Witaj Elżuniu ,ale z was piękna para , super impreza była tak ,tak pamiętam był pyszny tort ( duże porcje ) nie wspomnę o szampanie z truskawką który lał się do rana ***** 5
babi446 2013-02-02 14:39
Elżuniu, dziękuję Ci za odwiedziny i miłe słowa.Z przyjemnością Ci się rewanżuję. Za Twój piękny slajdzik zostawiam Ci symboliczne PIĘĆ (5*), gdyż drugiej oceny ode mnie system już nie przyjmuje. Pozdrawiam Cię cieplutko i życzę spokojnego dnia. A.
elarajgo 2013-02-02 07:42
WITAM SERDECZNIE! NAPAŚCI NA MOICH ZNAJOMYCH LUB NA MNIE NA ICH PROFILU TO NIE PIERWSZYZNA. POWTARZAM, ŻE PSIE GŁOSY NIE IDĄ POD NIEBIOSY I KARAWANA IDZIE DALEJ. JEŚLI TYLKO ZAJRZĘ NA "SLAJDZIK" TAKICH ŚMIECI POZBYWAM SIĘ. MIĘDZY NAMI DAWNO POWINNA PANOWAĆ SOLIDARNOŚĆ ŻEBY UKRÓCIĆ PANOSZENIE SIĘ BYLE KOGO NA "SLAJDZIKU", A PRZYNAJMNIEJ JEGO BOJKOTOWANIE. NIKT CYWILIZOWANY NIE STOSUJE TAKICH METOD DO GNĘBIENIA I NIE UŻYWA TAK NIEPARLAMENTARNEGO SŁOWNICTWA. BYŁ W SEJMIE PARLAMENTARZYSTA, KTÓRY NIE UZNAWAŁ WERSALU, ALE TO PRZESZŁOŚĆ. JA TAKICH WYKLUCZAM ZE SWOJEGO OTOCZENIA. PROŚBA DO ZNAJOMYCH I NORMALNYCH UŻYTKOWNIKÓW. UWAGI WYMIEŃMY DROGĄ POCZTOWĄ, PONIEWAŻ NASZE KOMENTARZE SĄ INTERPRETOWANE JAK KOMU WYGODNIE I PRZECIWKO NAM PRZEZ TYCH OSOBNIKÓW. PO NASZYCH ZALOGOWANYCH KOMENTARZACH TRAFIAJĄ DO NASZYCH ZNAJOMYCH I ZATRUWAJĄ IM ŻYCIE. ODPOWIADAĆ BĘDĘ TYLKO TĄ DROGĄ ALBO W MIEJSCU, DO KTÓREGO CI OSOBNICY NIE MAJĄ DOSTĘPU, A ZNAJĄ MOI ZNAJOMI I PRZYJACIELE. NIESTETY NIE JESTEM CZĘSTO NA SLAJDZIKU, ALE DOSTAJĘ POWIADOMIENIA POCZTĄ MAILOWĄ. WSZYSTKIM ŻYCZĘ SPOKOJNEGO I MIŁEGO WEEKENDU W SYMPATYCZNIEJSZYM TOWARZYSTWIE I BEZ SLAJDZIKOWYCH AWANTUR. DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY I PAMIĘĆ. GORĄCO POZDRAWIAM, BUZIAKI DLA PRZYJACIÓŁ. POSTARAM SIĘ SPRAWDZAĆ, CZY COŚ MI SIĘ NIE ZAGNIEŹDZIŁO NA SLAJDZIKU I POTRAKTOWAĆ TO COŚ ŚRODKIEM OWADOBÓJCZYM. ELŻBIETA.
elarajgo 2013-02-02 07:25
"adwokacie diabła", nie jesteś w stanie służyć nawet psiemu pomiotowi,(bez obrazy dla tych miłych stworzeń), a co dopiero diabłu. Nawet nie jesteś mu potrzebny do podawania papieru toaletowego. Wzorzec wzięty z filmu nie pasuje do takiego jak ty trutnia - pasożyta społecznego. I nie rozśmieszaj mnie, bo dostanę czkawki ze śmiechu, choć w rzeczywistości wywołujesz tylko odruch wymiotny. Nie właź więc na mój profil i prymitywnie nie szczuj. Nie życzę sobie obszczekiwania w wulgarny sposób moich Znajomych. Każdemu wolno korzystać z portalu społecznościowego i ty mała weszko nie masz nic do decydowania w tym temacie. Wykaż swoje umiejętności na innym polu, niż szkodzenie, a jak nie trudno zauważyć twoje talenty są żadne, nawet moje sunie są bardziej zdolne od ciebie. Dają głos, gdy pozwolę, wykonują polecenia i nie brudzą wkoło siebie. Tak więc nie zanieczyszczaj mi slajdzika swoimi odchodami. Wróć tam, gdzie twoje miejsce, czyli donikąd. Obraziłabym swoich Znajomych zwracając się do ciebie grzecznościowo z dużej litery.
ewik1 2013-02-01 16:56
NO TO WRÓCIŁAM NA PORTAL I WITAM CIEBIE CIEPLUTKO I MILUSIO POZDRAWIAM ...ZYCZĘ CUDOWNEGO WEEKENDU - EWUŚ
babi446 2013-02-01 00:14
Elżuniu, bardzo dziękuję Ci za odwiedziny. Twoje slajdziki bardzo lubię oglądać. Te jubileuszowe mnie wzruszają.Zdjęcia i muzyka...ech,łezka się kręci!!! B O M B A i 5555555********. A.
ANULKA1958 2013-01-31 12:15
ELZUNIU…. .•* Dzień Dobry! (**) …. .•* ........ .•*——*•. ….( ……. .•*,•*—*×...) ….*•.¸_¸.•* ..*•.¸_¸.•* *``*´´..... Rankiem bardzo mnie cieszy złote słonko na niebie, lecz najbardziej radują drogie słowa od Ciebie. Z dalekich, obcych stron, tam gdzie echo z wiatrem mknie, moc pozdrowień i uścisków - uśmiech serca TOBIE śle!!! * (*•.¸♥¸•*´)¸.•**•.¸(*•.¸♥¸•*´) ________♥ _(¯`•♥•´¯)_MIŁEGO __ `•.,(¯`•♥•´¯)____DZIONKA `•.,(¯`•♥•´¯)POZDRAWIAM (*•.¸♥¸•*´)¸.•**•.¸ANNA
ewir-jago 2013-01-30 20:05
Elżbietko, z wielką przyjemnością obejrzałam jeszcze raz ten piękny slajdzik. Byliście piękni i bardzo zakochani, wciąż jesteście cudowną, kochającą się parą. Znam Was od ślubu Ani i Piotra,jak szybko minął czas. Anusi już nie ma, ale Twoja pamięć o Niej Elżuniu jest piękna, wyjątkowa i cenna dla naszej rodzinki. Jestem zaszczycona znajomością z tak wspaniałymi Przyjaciółmi. Dziś rzadko mamy do czynienia z takimi, ludzka zazdrość i zawiść jest silniejsza. Prawdziwych przyjaciół poznajemy jak w przysłowiu. Życzę Wam doczekania w szczęściu i miłości Złotych Godów. Boleję, że Ania nie mogła z Wami uczcić jubileuszu. Z góry czuwała i cieszyła się z Wami. Za wyjątkowy, pomysłowy, przepiękny i z tym Twoim inteligentnym poczuciem humorku slajdzik zostawiam znów pięć. Ostatnio była nienaruszona piątka, ale to kłuło w oczy. Nie zmieni faktu, że slajdziki Elżuniu masz takie w swoim stylu, interesujące i zupełnie inne, niepowtarzalne. Jeszcze raz wielkie gratulacje i najserdeczniejsze życzenia jubileuszowe. Chciałabym widzieć te następne okrągłe "poświęcone" przez prezydenta miasta i Kraju. To będzie "BOMBA". Miłego wieczorku Eluniu. Pozdrowionka i buźka na dobranoc. Wylogowało mnie kilka razy.
ewik1 2013-01-29 17:35
♥ ¯~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥~ ♥~♥ Serce jest jak zegar: w każdej minucie, godzinie i dobie ♥~♥ myśli o drugiej osobie. I Ja o Tobie ♥~♥dzisiaj pomyślałam znowu tu wpadłam i napisałam ♥~♥
babi446 2013-01-28 22:35
Elżuniu,pozdrawiam serdecznie i życzę Ci dobrej nocy.//Czy jesteś blisko, czy daleko, nie ma to znaczenia. Ja ślę dla Ciebie ciepłe słowa życząc Ci snów spełnienia....)Zostawiam Ci serdeczności. A.
elarajgo 2013-01-28 21:46
Witam serdecznie! "Jeśli Twój przyjaciel nie jest szczery nie jest Twoim przyjacielem tylko znajomym, gdyż prawdziwy przyjaciel mówi co uważa, by Ci pomóc, dlatego nie możemy obrażać się za szczerość, bo to cecha rzadka, ale bardzo ważna." Miłego poniedziałkowego wieczoru życzę i nowego tygodnia. Pozdrawiam Was cieplutko i dziękuję z całego serca za życzenia rocznicowe. Zabawa w tym wyjątkowym towarzystwie niech trwa co weekend przez cały karnawał, bo trudno się rozstać. Dziękuję za odwiedziny, komentarze i oceny. Wielkie buziaki dla Przyjaciół. Ela.
nocnymotyl1 2013-01-27 21:12
Dobry wieczór Eluniu udało mi się zdążyć na ten cudny bal jaki wydałaś z okazji Waszej rocznicy ślubu. Bukiet róż przynoszę i o wysłuchanie proszę. Niech ten cudowny czas Waszej miłości nigdy nie ma końca. Życzę Wam samych cudownych chwilek . Cieszcie się sobą bo to największy dar kiedy serca dwa grają tę samą melodię przez wiele, wiele lat. Skarbie już wpraszam się na kolejne Wasze rocznice bo to przecudna okazja dokładnie taka jak ten slajdzik. Zostawiam serce dla Ciebie i męża. Buziaczki. Teresa
halina675 2013-01-27 16:18
Mówi się że w życiu piękne są tylko chwile Lecz życie to też tylko chwila Życzę Ci aby Była piękna jak kwiat Odradzała się ciągle na nowo jak na wiosnę świat Życzliwych serc wokoło By żyło Ci się wesoło A w Twym sercu Miłość Wiara i Nadzieja wiernie przy Tobie niech trwają i nigdy Cię nie opuszczają...Cieplutko.Pozdrawiam Uśmiech Zostawiam . Za slajdzik zostawiam 5*****.Gratuluję
babi446 2013-01-27 13:05
Elżuniu,wczoraj tak zapatrzyłam się w te Twoje slajdziki, że tutaj zapomniałam o komentarzu.Dzisiaj powtórzę moje wczorajsze odczucie - wzruszyłaś mnie.Życzę Wam wszystkiego najlepszego ( banalnie ale szczerze).Oceny przy TAKICH slajdzikach są mało istotne, ale PIĘĆ (5*) Ci zostawiłam. Z cieplutkimi pozdrowieniami Alina.
elamt 2013-01-27 08:58
W DNIU WASZEGO ŚWIĘTA, GRATULACJE I NAJLEPSZE ŻYCZENIA. Niech Ten Jubileusz Milowym Będzie Kamieniem. Czekamy Następnych Z Wielkim W Sercu Wzruszeniem. CAŁUSKI ELUNIU.
elamt 2013-01-26 17:09
Kochani, okazji Święta Waszego, życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości, niechaj problemy Was omijają, a wszyscy bardzo Was kochają, bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie. GRATULACJE ELŻUNIU DLA CIEBIE I JANUSZA Z OKAZJI WASZEJ PIĘKNEJ ROCZNICY ŚLUBU. Slajdzik bardzo piękny przyprawiony szczyptą Twego błyskotliwego humoru. Nigdy Cię nie opuszcza, będziemy się w takim razie wspaniale bawić. Za zaproszenie na huczną imprezę dziękujemy. Za miejsce w slajdziku także. Pędzę przygotować się i lądujemy wieczorem u Was. Jutro powinny być poprawiny, ale wypadnie główna uroczystość. Super! Pozdrawiamy Was gorąco, całuski Eluniu i piąteczka za śliczny slajdzik.
agnieszkaboruch 2013-01-26 16:06
Elżuniu życzę Wam szczęśliwej podróży do kolejnych Jubileuszy! Niech dobry los się kłania w pas,sto lat, sto lat jeszcze raz! Pomysłowy slajdzik i za to leci 555555555555555 Miłego weekendu.
ewir-jago 2013-01-26 14:58
Witam Kochana Elżbietko. Piękne dzięki za zaproszenie, już się szykuję. W takim doborowym towarzystwie to zaszczyt. Miło, że zaproszenie wysłałaś slajdzikiem, jest pamiątka. Dziś będę u Was na baletach, a jutro o czasie z porządnymi życzeniami od całej familii. Serdeczne gratulacje Kochani Jubilaci z okazji tej pięknej Rocznicy i życzę Wam doczekania "Złotych Godów". Wylogowałam się, bo zauważyłam, że Cię kontrolują i tu węszy. Czuj duch! Za ten drugi cudny slajdzik z przepięknymi fotkami i ekstra menu (ale pyszności) daję piąteczkę. Cudownego świętowania życzę Elżuniu Tobie, Januszowi i Waszym Bliskimi oraz udanego, uroczystego weekendu. Pozdrowionka, buziaki, serdeczności i gratulacje Elżbietko od naszej rodziny. Jagoda.
ekrwj 2013-01-26 12:54
"Bo do szczęścia trzeba długą drogą iść"{ http://www.youtube.com/watch?v=knPazyJkRoY }] Twoje szczęście kocha Cię od pierwszego spojrzenia, a Ty Elżuniu jeszcze nastolatka. Długo to trwa. Kochani, zasługujecie na wiele dobrego. Buziaczki. Za cudowny slajdzik z sercem, prześliczną nutką i humorkiem zostawiam TYLKO pięć, pozdrowionka i całuski. Dziękujemy za zaproszenie. Meldujemy się całą bandą.
akuzak 2013-01-26 12:07
Elu Z okazji święta Waszego życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości. Dziękuję za zaproszenie,pozdrawiam*****5 dołączam za cudowny slajdzik./W pierwszym komentarzu zapomniałam dopisać "gości"/
akuzak 2013-01-26 12:02
Elu Z okazji święta Waszego życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach.Dziękuję za zaproszenie,pozdrawiam*****5 dołączam za cudowny slajdzik.
grundi55 2013-01-26 11:31
Witaj Elzbieto, Róże są piękne, bo kwiaty mają., Lecz są nietrwałe bo, przekwitają. A Wasza miłość niech się rozwija, Niech trwa na wieki i nie przemija. *****5 zostawia Grundi55 Ciesze sie ze moge nalezec w tym roku do tej szczesliwej 30 wiosenki

Zobacz także