CHODŹ ZE MNĄ TAM GDZIE NIEBO BŁĘKITNE, POLA ZIELONE...

Zapraszam na Suwalszczyznę, Mazury Górne...w sierpniu 2013r. spędziłam tam kilka cudownych dni. Pokazuję to co mnie tam urzekło czyli pejzaże nieba i wszechobecna zieleń kojąca wzrok. Pozdrawiam Mieszkańców Suwalszczyzny i Wszystkich oglądających ten skromny slajdzik- Dziękuję - Iwona:)

Opublikowano: 2014-01-01 18:28
acniva 5
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (7)

SN 2014-01-17 23:08
PIĘKNE ZDJĘCIA :)) POZDRAWIAM CIEPLUTKO :))
acniva 2014-01-16 00:11
Dziękuję Basiu za komentarz:) Cieszy mnie to, że się zauroczyłaś tym regionem naszej kochanej Ojczyzny...Najlepiej widzi się własnymi oczami, duszą, sercem...polecam Suwalszczyznę na odpoczynek, na "zachłyśnięcie się" po prostu pięknem stworzonego świata. Dziękuję i pozdrawiam z zimowej stolicy:)
Barbara Bielińska 2014-01-15 17:40
Przepiękne widoki - nie wiedziałam, że Suwalszczyzna jest tak urokliwa.. Z wielka przyjemnością obejrzałam ten slajdzik - dziękuję Iwonko. Zachwyciłam się tu wszystkim: krajobrazem, przyrodą, spokojem, czystością atmosfery, polami, chmurami, niebem....to jest prawdziwie bajeczna NATURA!!! Uwielbiam takie cudowne widoki Iwonko - miałaś szczęście, że tam gościłaś.. Może i ja kiedyś będę miała to szczęście...myślę, że tam można prawdziwie odpoczywać i koniecznie zachwycać się tym, co nas otacza,, Dziękuję za cudny slajdzik - będę do niego często wracała...tak na pewno... Pozdrawiam Cię serdecznie...:)))
bursztynek55 2014-01-08 11:30
Slajdzik jest tak piękny,że naprawdę warto go obejrzeć.Śliczne obrazy przyrody połączone z piękną muzyką wyciszają, pozwalają na oddech,zatrzymanie się, wyłączenie się z monotonii życia codziennego.Dziękuję Iwonko za prześliczny, relaksujący spacer.Slajdzik sama obejrzałam kilkakrotnie i za każdym razem dostrzegałam nowe szczegóły, miejsc które warto obejrzeć.
acniva 2014-01-08 09:51
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM OGLĄDAJĄCYM TEN SLAJDZIK...POZDRAWIAM SERDECZNIE - IWONA:)
B-B 2014-01-07 19:38
DZIĘKUJĘ ZA PIĘKNY SPACER, Z TOBĄ W TLE,ZA SPOKÓJ I CISZĘ TYCH MIEJSC..POZDRAWIAM !
bursztynek55 2014-01-03 17:34
Suwalszczyzna- wspaniale miejsce na wypoczynek . Malownicze widoki nieba, ziemi, przyrody Zapewne kraina jak z baśni przedstawiona przez Ciebie w całej swej okazałości i pięknie, w której każda pora roku jest cudowna. Przepiękne widoki nieba, czystej, krystalicznej i przezroczystej wody w jeziorach i rzekach w których tafli odbijają się jak w lustrze drzewa. MATKA NATURA POTRAFI CZYNIĆ CUDA, CUDEŃKA. Dziękuję Iwonko za niezwykle piękne wrażenia z Twojego pobytu na Suwalszczyźnie. Nigdy tam nie byłam. Kto to wie, może kiedyś dane będzie mi obejrzeć ten uroczy zakątek Naszej Polski.

Zobacz także