Prezentacja prywatna


Aby uzyskać dostęp do tej prezentacji musisz podać poprawne hasło.


Jeżeli zależy Ci na obejrzeniu tego slajdzika, to wyślij do autora prośbę o udostępnienie.

CICHA NOC BEZ NICH...

LISTOPAD - CZAS WSPOMNIEŃ I TĘSKNOTY. DLA WASZYCH I MOICH BLISKICH od Elżbiety R. - G. Mijają lata, wiosny, jesienie, zimy, człowiek się spieszy... nagle przychodzi taki dzień, decydujący dzień... Zapalam znicz i patrzę - jak rozpala się płomień, a razem z tym płomykiem przychodzą setki wspomnień… WAS JUŻ NIE MA, A WCIĄŻ JESTEŚMY RAZEM. SLAJDZIK DEDYKUJĘ RODZICOM, ZWŁASZCZA MATKOM, KTÓRYCH DZIECI ODESZŁY.WCZEŚNIEJ. Nikomu nie życzę łez, które wylali rodzice gdy przeżyją własne dziecko. TYM, którzy ten slajdzik traktują jako swoją zwyczajową rozrywkę również nie życzę znalezienia się w tej sytuacji. (Hasło to samo)

Opublikowano: 2012-11-04 22:41
elarajgo 3,5
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (103)

agnieszkaboruch 2013-11-17 13:26
Elżuniu witam i cieplutko pozdrawiam. Mam duże zaległości na slajdziku. Jest mi przykro, że dopiero teraz mogę ocenić Twój piękny slajdzik. Komentuje go Twoimi słowami: Zapalam znicz i patrzę, jak rozpala się płomień a razem z tym płomykiem przychodzą setki wspomnień… WAS JUŻ NIE MA, A WCIĄŻ JESTEŚCIE. Miłego dnia 55555555555555
ewir-jago 2013-10-24 09:19
NIE MOGĘ BEZ ŁEZ W OCZACH OGLĄDAĆ TYCH DWÓCH SLAJDZIKÓW. NIE TYLKO JA, TAKŻE NASZA RODZINA, ANULKA JEST CI BARDZO WDZIĘCZNA ZA TWOJĄ OBECNOŚĆ W JEJ ŻYCIU, GDY ZABRAKŁO JEJ MAMY. WIEM, ŻE ODWIEDZISZ GROBY BLISKICH W WARSZAWIE, GNIEŹNIE, POZNANIU I MUSISZ ZDĄŻYĆ NA GDYŃSKIE CMENTARZE DO RODZICÓW I BLISKICH, WIĘC NIE OCZEKUJĘ ŻE SIĘ ODEZWIESZ, ALE OBIECUJĘ, ŻE ZAPALIMY ZNICZE OD CIEBIE I ANI PRZYJACIÓŁEK NA JEJ GROBIE. MOC BUZIAKÓW ELŻUNIU I SERDECZNOŚCI. JAGODA.
wiki-51 2012-12-22 15:01
Serdecznie witam i życzę Tobie oraz Twoim najbliższym Świąt spędzonych w Zdrowiu,Radości, Miłości i wspólnym Zrozumieniu- a Nowy Rok oby Przyniósł Ci Same Promyczki Słońca pełne wzajemnej Miłości -Wesołych Świąt
hawro 2012-12-22 03:47
Pozdrawiam cieplutko i życzę Tobie świąt białych, pachnących choinką,skrzypiących śniegiem pod butamispędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze,pełnych niespodziewanych prezentów.Świąt dających radość i odpoczynek,oraz nadzieję że Nowy Rok,będzie jeszcze lepszy niż ten,co właśnie mija ...
babi446 2012-12-21 22:47
Elu,życzę Ci wytchnienia w przygotowywaniu Świąt. Serdecznie pozdrawiam i życzę spokojnej nocy. Moja kolejna piątka do tego slajdzika już nie wejdzie, ale zostawiam Ci ją jako dowód sympatii.PIĘĆ (5) !!!.Alina.
nocnymotyl1 2012-12-21 22:15
Dobry wieczór Eluniu ja o Tobie pamiętam i chcę Ci złożyć świąteczne życzenia.Kochanie niech ta magia Świąt gości u Ciebie przez calutki czas i niech spełnia wszystkie Twoje marzenia. Pogodnych i cudownych Świąt . Teresa
halina675 2012-12-21 16:22
Boże Narodzenie wkrótce, więc życzę Ci szczerze Ciepłych chwil w rodzinie w Wigilijną Wieczerzę Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni Niech Nowy Rok będzie pełen nadziei By spełniło się choć jedno z twoich marzeń Dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń!
2650 2012-12-21 07:50
Zbliżający się Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile, chcę złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni, bogatego Gwiazdora i szczęśliwego Nowego Roku...555555555555555
akuzak 2012-12-20 23:07
Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru Przyniesie Ci spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia Żyje własnym pięknem, A Nowy Rok obdaruje Ciebie Pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia Niech spełniają się wszystkie Twe marzenia. *****5 za piękny slajdzik dołączam... http://www.christmas.orq.pl/
ula1 2012-12-20 22:02
W Bożego Narodzenia Czas niech miłość będzie w nas, niech pokój wokół panuje, a dobro nad złem króluje! Wesołych Świąt Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.
babi446 2012-12-19 23:15
Elu, dziękuję za wszystko, pozdrawiam Cię bardzo serdecznie, zostawiam 5* i życzę Ci pod choinką zapasu szczęścia na wiele lat.Jesteś niepowtarzalna.Na dobranoc łączę serdeczności:)Alina.
elarajgo 2012-12-18 23:10
Żeby życie nie bolało - trzeba je szanować. Żeby do Nas wciąż się śmiało - urazów nie chować. Trzeba zawsze mieć nadzieję, - że po trudnej chwili, Szczęście do Nas się uśmiechnie - ludzie będą mili. Bo jesteśmy na tej Ziemi, chwilkę bardzo krótką, więc starajmy się, by ona była dla nas - barwną nutką. (*_*) Najpiękniejszy DZIEŃ to ten w którym ktoś o nas pamięta... (*_*) Miłego wyczekiwania... ...na święta Bożego Narodzenia Wam życzę, dziękuję za pamięć i odwiedziny. Kochani wpadłam się tylko przywitać, bo niestety przez parę dni nie dam rady z Wami tutaj być. Nie zapominajcie o mnie. Pozdrawiam. Buziaki.:)Ela.
tessia222 2012-12-18 13:54
--------/ , ( -------- ) / ZDROWYCH ---- .--`Y´--. WESOŁYCH ----|`·-----·´| ŚWIĄT ----|`·::....´|  BOŻEGO ----|`·::::..´|  NARODZENIA    ----|`·:: )¯`·. ,·´¯( ----|`·:.( : ) ----.·´¯`· . • .·´¯`·._ ---¯-.__.-·´ . `·-.__.·´ W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany, życzę Wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi. Składam Tobie i całej rodzince najpiękniejsze życzenia z tej okazji Zdrowia, Miłości, Radości i Spokoju. Wesołych Świąt........... DZIĘKUJĘ ŻE JESTEŚ ELUNIU.TERENIA
ewir-jago 2012-12-17 20:09
Witam cieplutko. Ludzie czystego serca widzą człowieka całego. Jego ciało, duszę, jego radości, smutek, tęsknoty i nadzieje, doczesność i wieczność, która staje się wspólnym zadaniem ludzi życzliwych. Mimo deszczu i chłodu zachowaj ciepło i radość w sercu i dziel się tym z innymi tak, by wokół Ciebie promieniowała miłość o pokój. Spokojnego przedświątecznego okresu, całego nowego tygodnia i miłego wieczorku życzę Eluniu. Pozdrawiam gorąco, całuski. Jagoda.
babi446 2012-12-16 13:11
Elu,za najnowszy slajdzik postawiłam Ci piąteczkę ( nie mogłaś się zalogować i wyszedł jako anonimowy).Dzisiaj pozdrawiam Cię, życzę miłego popołudnia dodaję jeszcze jedną piątkę.BUZIAK ODE MNIE. Alina.
tteresa 2012-12-16 03:32
ELUNIU-Nie było mnie tu na slajdziku już miesiąc lecz widzę,że niewiele straciłam. Głupota ludzka nie zna granic.Przytulam Cię tak bardzo mocno i życzę wspaniałej Niedzieli :) :) :)
ewir-jago 2012-12-15 22:51
DOBRY WIECZÓR ELUNIU! ŻYCZĘ CI SPOKOJNEGO SOBOTNIEGO WIECZORKU, DOBREJ NOCKI, CUDOWNEJ NIEDZIELI I UDANEGO WYPOCZYNKU. POZDRAWIAM CIEPLUTKO OD WSZYSTKICH, BUZIACZKI ODE MNIE I ANECZKI. PA KOCHANA I DO MIŁEGO PO WEEKENDZIE. ŁADUJĘ AKUMULATORY, PO NIEDZIELI JUŻ PRACA NA PEŁNYCH OBROTACH I PRZYGOTOWANIE ŚWIĄT. DOBRANOC EŻUNIU.
2650 2012-12-14 19:54
Witam Cię . Choć za oknem już ciemno i nocka zapada. Ja z pozdrowieniami do Ciebie się skradam i tak cichutko ile w mej mocy Życzę Ci z serca - spokojnej nocy ...55555555555555555555
elarajgo 2012-12-13 08:21
WITAM SERDECZNIE MOI DRODZY! (*-*) "KROK PO KROKU, KROK PO KROCZKU NAJPIĘKNIEJSZE W CAŁYM ROCZKU IDĄ ŚWIĘTA, IDĄ ŚWIĘTA ". KOCHANI, ŻYCZĘ WAM SPOKOJNEGO OCZEKIWANIA NA NAJPIĘKNIEJSZE RODZINNE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA, PRZYGOTOWAŃ DO NICH BEZ POŚPIECHU I KOMPLETNEJ, SZCZĘŚLIWEJ RODZINY PRZY ŚWIĄTECZNYM STOLE. NIE MOGĘ ZROBIĆ NIEMEGO SLAJDZIKA NAWET Z JEDNĄ FOTKĄ, A MÓJ ŚCISŁY HARMONOGRAM DNIA NIE POZWALA TRACIĆ NIEPOTRZEBNIE CZASU, PRACA CZEKA. NA WSZELKI WYPADEK ŻYCZĘ RADOSNYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU. (CO DO PROŚBY, JEST ZASADNA, DO SPEŁNIENIA PRZEZ KAŻDEGO EMOCJONALNIE ZRÓWNOWAŻONEGO.) PRZYZNAJĘ WE WSZYSTKIM SŁUSZNOŚĆ, POPIERAM ROZSĄDNĄ INICJATYWĘ, NIECHBY INNI POSZLI ZA PRZYKŁADEM. CENIĘ SOBIE SWÓJ SPOKÓJ, NIE LUBIĘ I JEŻĘ SIĘ, GDY KTOŚ NACHALNIE GO BURZY, DLATEGO POTRAFIĘ USZANOWAĆ PRAWO DO NIEGO I WŁASNEJ PRYWATNOŚCI KAŻDEGO INNEGO CZŁOWIEKA. POWTÓRZĘ, ŻE NIE DAM SIĘ WYPROWADZIĆ Z RÓWNOWAGI I SPROWOKOWAĆ, MOJA GODNOŚĆ JEST DUŻO WARTA.(*_*) POZDRAWIAM WSZYSTKICH CIEPLUTKO I ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA. CAŁUSY DLA MOICH PRZYJACIÓŁ. ZE SLAJDZIKIEM SĄ PROBLEMY, SZKODA CZASU, ALE W MUZYCZNEJ KARTECZCE ZOSTAWIAM DLA WAS ŻYCZENIA. ELA.
prośba 2012-12-12 23:45
http://slajdzik.pl/slajd/p-r-o-s-b-a-63240
babi446 2012-12-12 19:24
Elu, pozdrawiam Cię serdecznie.Slajdzik niezmiennie podziwiam (zostawiam za każdym razem 5*,nawet jeśli system nie przyjmuje)."Szymonkiem" i jemu podobnymi nie warto zawracać sobie głowy.Szkoda zdrowia.//Miłego wieczoru, Elu.Pozdrawiam serdecznie.
gość 2012-12-12 09:38
Trzeba być wyjątkową kanalią, żeby jak zajadły insekt włazić na taki slajdzik. Na to robactwo potrzebny tylko silny środek na owady. Jakie to zawzięte, do człowieka nic nie jest podobne. Pani Elżbieto, do śmieci z badziewiem.
elarajgo 2012-12-12 08:30
Jak widzisz, "szymonek" wylęgły w gnieździe "awanturniczo" - "kanadyjskim", trafiła kosa na kamień. Zdrowo cię trzepnęło, że tak jak karp przed ścięciem głowy podskakujesz (nieuniknione przeznaczenie), a raczej są to już podrygi zdychającej ostrygi. Znasz to? Zastosuj. Jak będzie mi się chciało, jak mi się nie chce, to cię potraktuję stosownie do nędznych zasług. Naklepiesz co ci ślina przyniesie z pustej głowy na rozdwojony język, wylądujesz w koszu na śmieci. Daremne więc żale, próżny trud sieroto społeczna.
elarajgo 2012-12-12 08:20
Bezczelnością jest gdy byle łajza lezie w brudnych buciorach za cudzy próg. Dla ciebie nie ma lekarstwa, do psychiatryka biorą tylko człekopodobnych. Masz jeszcze jedno wyjście "szymonek", kup sobie postronek i fora ze dwora, spadaj do obórki. Niech cię trzymają na krótkim, mocnym postronku, żebyś się znów nie zerwała. Do mnie zwierzęta nie włażą z kopytami. Zostań na slajdziku o "krowie", to twój żywioł i przeznaczenie - unicestwienie! Wolno ci tylko w wigilię, o północy dać głos jak każdemu ssakowi. Wiesz co? Mam cię w bardzo głębokim niepoważaniu i skacz na drzewo prostować banany.
elamt 2012-12-11 19:03
Witam cieplutko Elżuniu. Psy zaszczekały a karawana poszła dalej. Miałam nieprzyjemność poznać się na tych bezpańskich kundelkach. Najmocniej szczerzy zęby ten kanadyjski co buszuje nocami, ta ropadająca się machina napędzająca tryby. Jednak zębatka już zardzewiała i traci zęby pnioki. Jest faktycznie szyją, ale bez głowy i mózgu samodzielnie klepie w klawiaturę co spłodziła w pustej głowie.O Wszyscy Święci! Dzięki, że ocaliliście mnie przed tą dżumą!!! Buziaczki, cieplutkie pozdrowionka i piąteczka Eluniu.
elarajgo 2012-12-11 08:30
A PRZY OKAZJI, MINĘŁA ROCZNICA ATAKÓW NA MNIE, NIE KAŻDY TO ZNIESIE I ODCHODZI, MNIE ZAHARTOWAŁO ŻYCIE, JESTEM KULOODPORNA I UODPORNIONA NA IDIOTÓW. RADZĘ SOBIE Z POWAŻNYMI PROBLEMAMI, NIE CHLIPIĘ I NIKT NIE NIE MUSI WYCIERAĆ MI NOSA, TYM BARDZIEJ, ŻE ZNAM MIERNOTY, KTÓRE STAĆ NA WIELE Z CZYSTEJ ZAWIŚCI. NIE ZNIŻĘ SIĘ DO ICH POZIOMU I NIE NAZWĘ PO IMIENIU, TO PONIŻEJ MOJE GODNOŚCI. BYLE KTO JEST ZA TYCI, ŻEBY MI JĄ ZSZARGAĆ. WIECIE ANTAGONISTKI DO KOGO PIJĘ I JAKA JEST MIĘDZY NAMI RÓŻNICA, A TO TRUDNO PRZEŁKNĄĆ. GUZIK MNIE TO JEDNAK OBCHODZI. PR4ZYJACIOŁOM I ZNAJOMYM ŻYCZĘ SPOKOJU PRZED I PO ŚWIĘTACH. POZDRAWIAM TYLKO NORMALNYCH I DOJRZAŁYCH.
elarajgo 2012-12-11 08:15
WYPRASZAM SOBIE WYPISYWANIE NA MOIM PROFILU POD NICKIEM JEDNYCH ZNAJOMYCH KRETYŃSKICH KOMENTARZY, KTÓRE OBRAŻAJĄ MOICH ZNAJOMYCH. DZIECKU RAZ SIĘ WYTŁUMACZY I POJMIE, ALE NIEKTÓRZY DUŻO STARSI WIEKIEM NIE DOROŚLI NAWET DO JEGO POZIOMU. USUNĘ JAK ZAWSZE TE IDIOTYZMY, WIĘC ŻAŁOSNY ANONIMIE SZKODA ZACHODU. WYOBRAŹ SOBIE, ŻE ISTOTY ROZUMNE WYJAŚNIAJĄ SPRAWĘ OD RĘKI I NIE POTRZEBUJĄ NIEDOJRZAŁEGO EMOCJONALNIE POŚREDNIKA - IDIOTY. PANIAŁ (-AŁA)? I NIE ZABIERAJ MOJEGO CENNEGO CZASU, BO NIE NUDZĘ SIĘ, MAM SWOJE PILNIEJSZE SPRAWY. W MOIM KOSZU JEST MIEJSCE NA ŚMIECI!
anulka1958 2012-12-09 19:39
Elżuniu-dziękuję za tyle miłych słów na moim profilu.Tu na slajdziku nie chce się już być,atmosfera,,po kiju"pozdrawiam Cię cieplutko i życzę spokojnej nocy,a jutro miłego dnia.
babi446 2012-12-09 12:05
Elu, dziękuję Ci za odwiedzinki i miłe słowa.Od wczoraj nie mam problemów z logowaniem i dodawaniem komentarzy. Ciekawe, na jak długo.MIŁEJ NIEDZIELI:)****Alina z piąteczką 5*(nawet jeśli nie wejdzie).
elarajgo 2012-12-09 08:25
WITAM I POZDRAWIAM SERDECZNIE. MAM TRUDNOŚCI Z DODANIEM KOMENTARZA CZY ZALOGOWANA, CZY NIE. ŻYCZĘ MIŁEJ NIEDZIELI ORAZ SPOKOJNYCH PRZYGOTOWAŃ DO ŚWIĄT.
babi446 2012-12-08 12:00
Elu,miło mi,że wysłałaś mój slajdzik Przyjaciółce w Accapulco.Wystawiła mi bardzo przychylny komentarz.Dopiero dzisiaj po raz pierwszy od wielu dni mogłam się tutaj zalogować.Podziękowałam Jej w swoich komentarzach - inaczej nie mogę.Proszę,podziękuj Jej jeszcze raz w moim imieniu.Dzisiaj też od razu usunęłam jakiś złośliwy komentarz u mnie dotyczący Ciebie. Wcześniej widziałam go, ale jako niezalogowana nie mogłam go wyrzucić.Bezsensem jest to,że anonimowi mogą dodawać w komentarzach, co chcą, a niezalogowani ( nie ze swojej winy przecież !)właściciele slajdzików są wobec komentarzy bezradni.Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę udanego weekendu. A.
elarajgo 2012-12-04 17:13
BASI BIEGAJ, WSZYSTKIM DZISIEJSZYM SOLENIZANTKOM- BASIOM, BARBURKOM, SKŁADAM GORĄCE ŻYCZENIA IMIENINOWE. MIŁEGO ŚWIĘTOWANIA! POZDRAWIAM CIEPLUTKO. BUZIACZKI BASIU.
Jagoda 2012-12-02 21:12
Witam Elżbietko. "Czasem tylko pozornie jesteśmy daleko. Lecz siła serca i przyjaźni nie zna odległości." Miłego wieczoru, spokojnej nocy życzę Eluniu. Buźka, pozdrowionka. Logowanie nie wychodzi. Ocenka tak i zostawiam "5". Nauka nie poszła w las, wreszcie miłe wierszyki na poziomie kopiującego. Super postępy! http://www.bysio.com/i/wgrywacz.pl/images/330jnhyg.jpg
babi446 2012-12-02 13:28
„Życie jest jak salamandra, zmienia barwę dnia każdego, każdy dzień, to inna barwa... nie ma dnia jednakowego!"ELU, ZALOGOWAĆ SIĘ NIE MOGĘ. POZDRAWIAM CIĘ BARDZO CIEPLUTKO,ŻYCZĘ SPOKOJN EGO DNIA I ZOSTAWIOAM PIĘĆ(5*). Alina:)
elarajgo 2012-11-30 08:15
WITAM SERDECZNIE W ANDRZEJKI! Andrzeju, Andrzeju, dziewcząt dobrodzieju, wolę swoją okaż, najmilszego pokaż. Wszystkiego najlepszego w ten andrzejkowy wieczór życzę. W tę jedną, jedyną noc wróżby i przepowiednie sprawdzają się do joty... Więc długiego, upojnego wieczoru, pełnego wyobraźni, szaleństwa i spełnionych marzeń. Najważniejsze jest zabawa, a więc życzę Wam niezapomnianego wieczoru andrzejkowego, wybornego towarzystwa i oczywiście spełnionych wróżb. Również udanego, pogodnego pełnego słońca weekendu w otoczeniu Waszych Bliskich. Pozdrawiam cieplutko, buziaki dla Przyjaciół. Elżbieta.
babi446 2012-11-29 22:47
" Każda radość, którą niesiemy innym , zawsze do nas powróci ..." ELU, POZDRAWIAM CIĘ SERDECZNIE. JA W OGÓLE NIE ODNOSZĘ SIĘ DO NIESMACZNYCH TEKSTÓW , TYLKO JE USUWAM. TEN "ZROZPACZONEJ..."ZOSTAWIŁAM, BO MNIE UBAWIŁ.TOBIE ŻYCZĘ DOBREJ NOCY I ZOSTAWIAM PIĘĆ (5*).
jacek 2012-11-29 22:25
Ustrzelimy szkodnika Pani Elu. Na ich bezczelność to najlepsze lekarstwo. Lepsza krowa martwa niż wściekła. Te szalejące na slajdzikach są bardzo złe!!! Pozdrawiam i kłaniam się z szacunkiem. Potrafi Pani bardzo elegancko je sprowadzić na właściwe miejsce. Tylko nie warto. "5" daję.
elarajgo 2012-11-29 20:38
Gratuluję posiadania umiejętnosci chociaż kopiowania ładnych wierszowanych tekstów dla dzieci. Były jeszcze dawno temu ksiażeczki z napisem "poczytaj mi mamo". Czytajcie, ćwiczcie umysł! W pewnym wieku następuje cofnięcie w rozwoju, więc warto przypomnieć sobie piękne dzieciństwo (jeśli takie było). Doradzam zaopatrzyć się jeszcze w aptece w odpowiedniego kalibru pampersy (największy rozmiar), ponieważ cofając się w rozwoju umysłowym, zatrzymasz się krowinko na etapie przewijania. A czy koleżanki ze stada będą z samozaparciem cię przewijać? Może wystarczy im wyrzucić obornik na zewnątrz i po śmierdzącej sprawie? I pilnuj swojej trzódki, bo niekontrolowana rozchodzi się po cudzych łąkach. A tam może je ktoś ustrzelić.
elarajgo 2012-11-29 20:25
Do "ZROSPACZONEJ WASZA GLUPOTĄ" - bardziej "dennego", chaotycznego i nerwowego tekstu dawno nie czytałam. Zostawię go jako przykład antywzoru pisowni i nadludzkiego wysiłku piszącej. Świadectwo pochodzenia w jej wypadku nie jest wymagane,(chociaż rasowe zwierzęta je posiadają). O kulturze osobistej nie dodam ani słowa (widoczna gołym okiem). Czy warto katować tę resztkę szarej galaretki przypominającą komórki? U ludzi slabo wyedukowanych szybko postępuje nieuchronny proces starzenia się, w wyniku którego obumierają wmózgu komórki Radziłabym mniej emocjonować się, bardziej dbać i chronić to co zostało z galaretki. O płukaniu ust nawet nie wspomnę, bo tego fetoru niczym się nie zatłucze. Natomiast "dwukopytna", zamiast ciągnąć swoją smużkę po róznych slajdzikach, przysiądź w swojej obórce na zadiczku, zakwicz własnym głosem (bez suflerek) i przeżuwaj swoją niepohamowaną wściekłość. A jeszcze lepiej, niech tekst skleci ci ktoś bardziej rozgarnięty. Tego powstydziłby się autor najnędzniejszego komiksu. Życzę owocnej pracy nad umysłowym rozwojem, na naukę nigdy nie jest za późno!
E.M. T. 2012-11-29 19:18
Dlaczego krowy panoszą się na slajdzikach? Bo głupiec nigdy nie zdaje sobie sprawy z własnej głupoty w przeciwieństwie do mędrca, który jest świadom swoich niedostatków. Dla krów za późno szukać recepty na rozumu mądrych. Został już wcześniej tym lepszym rozdany. Pozdrawiam ELżbietko gorąco. Miłego wieczorku Ci życzę wśród Twoich Bliskich, a tamtym stworzeniom zostało samotne ryczenie w chlewiku. Buziaczki Kochana. E.M.T.( Eluś, usuń wcześniejszy komentarz, przejęzyczyłam się)
E.M.T. 2012-11-29 19:13
Dlaczego krowy panoszą się na slajdzikach? Bo głupiec nigdy nie zdaje sobie sprawy z własnej głupoty w przeciwieństwie do mędrca, który jest świadom swoich niedostatków. Dla krów na próżno szukają u mądrych recepty na rozum. Został już wcześniej rozdany. Pozdrawiam ELżbietko gorąco. Miłego wieczorku Ci życzę wśród Twoich Bliskich, a tamtym stworzeniom zostało samotne ryczenie w chlewiku. Buziaczki Kochana. E.M.T.
ewir-jago 2012-11-28 20:18
"W praw­dzi­wej przy­jaźni nie chodzi o to, żeby być nierozłącznym, tyl­ko o to, żeby rozłąka nic nie zmieniała..." Miłego wieczorku Elżuniu życzę i spokojnej nocy... Pozdrawiam Cię cieplutko... Buziaki:) Jagoda. http://zdjecia.nurka.pl/url/moje.glitery.pl-obrazki-123-42-3-caus-na-dobranocodem-4101.jpg.html
nocnymotyl1 2012-11-27 21:09
Dobry wieczór Elu!!!! Nie było mnie tu na slajdziku chwilkę (kilka dni) lecz widzę,że niewiele straciłam.Przytulam Cię tak bardzo mocno i życzę wspaniałej nocki.Pamiętam o obietnicy. Buziaczki. Teresa
elarajgo 2012-11-26 22:46
Można być "ZROSPACZONĄ", gdyż półanalfabetka w skórze krowy wyrwie się z obory do cudzego ogródka i czyni szkody. Cudze sianko szkodzi i na zdrowie nie wychodzi! Chyba, że na przemiał i użyźnia glebę. Wówczas zrobię wyjątek od reguły i zapraszam na swoją dużą działkę rekreacyjną i do ogrodu. Ze względu na małe wnuki używam tylko naturalnych nawozów. Moje namiary dobrze znasz krówko, więc czekam na szybką dostawę i natychmiast odwołuję zamówienie u rolnika na furę obornika. Na potrzebę chwili nawet udało mi się rymowanko. Lepsza jestem w ojczystej mowie i piśmie od ryczącej krowy. Cóż, rutyna, przydają się lata w dziale publicystycznym. Aha, do wcześniejszego ryku "ZROSPACZONEJ" odniosę się gdy mi się zechce, ale na razie mam co innego do zrobienia i nic nie ucieknie. Inteligentny wpis został jako najlepsze świadectwo krowiego pochodzenia. Pracowitej nocy "krówki" z Polski i Kanady. Tylko weźcie zawczasu relanium. Najnormalniejszym Znajomym i Przyjaciołom życzę spokojnej nocy. Pozdrawiam Was cieplutko, buźka.
babi446 2012-11-26 22:25
"Są ludzie którzy w słoneczny dzień zapraszają nas na spacer,ale są i tacy,którzy niosą nad nami parasol w deszcz".(Nie wiem, kogo cytuję). Elu, dziękuję Ci pięknie za pamięć, odwiedziny i za miłe słowa.Przyjmij moje pozdrowienia i życzenie miłego wieczoru.Ode mnie PIĘĆ(5*). Alina.
elarajgo 2012-11-26 07:18
(*_*)DZIEŃ DOBRY, WITAM SERDECZNIE!:) "Szczęście jest jak wiatr, odchodzi i przychodzi tak, że nigdy nie wiesz kiedy, zawita znowu do Ciebie." (*-*) SZCZĘŚLIWYCH DNI W NOWYM TYGODNIU I MIŁEGO PONIEDZIAŁKU WAM ŻYCZĘ.:) DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINKI I MIŁE KOMENTARZE. SORRY, ŻE RZADKO JESTEM, NIE KAŻDEGO ODWIEDZĘ, ALE W ZABIEGANIU NIE NADĄŻAM. KTO MNIE ZNA BLIŻEJ, TEN WIE JAK JEST. POZDROWIONKA CIEPLUTKIE I BUZIACZKI DLA PRZYJACIÓŁ. ELA.
katarzyna23 2012-11-25 10:35
pięknej niedzieli życzę , spokojnej 55555
ewir-jago 2012-11-25 00:24
Oczywiscie także pozdrowienia od rodzinki dla Eli i Wiesi. Wkradł się bład czeski, pewnie za blisko granicy. Ha, ha, ha! Humorek sprzedałam, inni kupili i też mieli fajną zabawę. Buźka i 55555555, bo weszła.
ewir-jago 2012-11-25 00:20
Tak niewiele potrzeba… Wystarczy tylko dobre serce… By ujrzeć w TOBIE PRZYJACIELA. Dziękuję, że jesteś Elżuniu. Spędzamy weekend w Zakopanem z Piotrem, Anusią i rodzinką. Dopiero znalazłam wolną chwilkę. Wracam w poniedziałek, zajęcia mam po południu. Pozdrawiam Eluś cieplutko, od Anusi, Piotra i reszty też dla Eli i Wiesi. Ładnej pogody na niedzielę Wam życzę. Dobrze Elżbietko śpij i tylko piękne sny śnij. Buziaczki na dobranoc ode mnie i Ani. Nie wybierasz się Elu do Krakowa? Jeździsz przecież do Zakopca. Otworzyłam bez problemu slajdzik. Pa, moja Miła. Jagoda.
halina675 2012-11-24 21:48
Udanego weekendowego wypoczynku, dużo dobrego humoru i uśmiechu***Pozdrawiam serdecznie*** slajdzik się nie otwiera***
nocnymotyl1 2012-11-24 16:58
Dzień dobry Elu!!!! Przytulam Cię cieplutko. I choć dzień dobiega już do końca życzę by te chwilki były dla Ciebie ukojeniem i radością a nocka spełnieniem marzeń.Buziaczki. Teresa Ps dziękuję za pamięć i Twoją przyjaźń.
babi446 2012-11-24 13:56
Dotyk przyjaznego słowa - to najlepszy balsam na niepokój duszy.//ELU DZIĘKUJĘ CI I POZDRAWIAM:) 55555*****// MIŁEGO WEEKENDU:)
elarajgo 2012-11-24 08:04
WITAM WAS CIEPLUTKO. SKORO O SŁOŃCE NIE MOŻNA DOPROSIĆ SIĘ, TO POPRAWMY HUMOR ROZRUSZAWSZY SIĘ PRZY TEJ MUZYCE. POGODA JAKA JEST, KAŻDY WIDZI, WIĘC ŻYCZĘ WAM POGODY DUCHA, DOBREGO TWIST`OWEGO NASTROJU NA CAŁY WEEKEND I MIŁEGO ODPOCZYWANIA. CHWYTAM OKAZJĘ I BĘDĘ TEŻ DŁUGO LENIUCHOWAĆ. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE ZA PAMIĘĆ. POZDROWIONKA I BUZIACZKI DLA PRZYJACIÓŁ. ELA.
MARTINA51 2012-11-24 00:03
ELŻUNIU DZIĘKUJĘ,SPOKOJNEJ NOCY.WSPANIAŁEGO WEEKENDU.http://zdjecia.nurka.pl/url/photos.nasza-klasa.pl-9451227-96-main-bed6f5e0f0.jpeg.html
elarajgo 2012-11-24 00:02
http://zdjecia.nurka.pl/url/www.bysio.com-i-zdjecia.nurka.pl-images-tmp3.glitery.pl-obrazki-13-70-3-kto-zostawi-znowu-l-0-1700.jpg.html Miłego, pogodnego weekendu Wam życzę. Dziękuję za pamięć i komentarze. Dobrej spokojnej nocki. Pozdrawiam cieplutko. Dobranoc. Ela.
ewir-jago 2012-11-22 19:18
http://i.flowgo.com/greetings/toosexygranny/toosexygranny.swf Krówki! Przesyłka z ćwiczeniami rozciągającymi wasze gnaty i leniwe cielska. na zmianę, slajdziki i gimnastyka aż do zdechu (ze śmiechu). Buziolki Elżuniu. Ha, ha, ha! Proponuję każdemu odwiedzanemu przez jedynkowiczki to wklejać.
ewir-jago 2012-11-22 19:12
{ http://i.imgur.com/wt1Qb.jpg http://img7.glitery.pl/dev7/0/090/896/0090896979.jpg } Witam Cię cieplutko i życzę uroczego, miłego wieczorku w otoczeniu Twoich Bliskich. Pozdrawiam Elżuniu cieplutko. Buziaczki. Jagoda E-ak. No, no! Wściekłe i zrozpaczone krowy wlazły na cudze pastwisko. Jaka elokwentna, jakim pięknym, szlachetnym językiem zaryczała. Tak złorzeczy miłująca swoich bliźnich świętoszka. Sama dobroć przemówiła zwierzęcym głosem. Strach się bać!!! Jeszcze zagryzie i zarazi wścieklizną. Biedna, wściekła i chora na nienawiść krowinka. Eluś, wykop to stworzenie za jej oborę, na obornik. Ha, ha, ha! Niech się tam rzuca! A jak ona anonimowo wierzga u mnie! Taka odważna.
babi446 2012-11-21 21:41
Piękną piosenkę dobrałaś, Elu.Jacek Silski jest tu niezawodny, a slajdzik wzruszający.Dodaję jeszcze raz swoją notkę ( 5*).Pozdrawiam Cię bardzo cieplutko. Alina.
Ela W -ska 2012-11-21 21:06
Tylko ludzie o wielkich zaletach serca mają przyjaciół. Dziękuję Elżuniu, że jesteś. Cudowny, wzruszający slajdzik z przepiękną piosenką. Piękne wspomnienia o Bliskich. Życzę Eluniu miłego wieczorku. Zostawiam znów piątkę. Choćby hieny padły trupem, to Ci nie zaszkodzą, a mnie nie wymacały i mogą tępaczki nam skoczyć, ha, ha, ha! Całuski Kochanie.
rysjo 2012-11-21 19:43
**5 sentymentalny, ale nie powinien być inny
ewir-jago 2012-11-21 18:01
Witam cieplutko Eluniu. "Prawdziwe dobro nigdy się nie narzuca. Nie ufaj tym, którzy są przekonani o swojej mądrości- dawno się z nią minęli. Ufaj tym,którzy wciąż szukają i w tę drogę zapraszają Ciebie, abyś mogła odbyć ją razem z nimi. Dobre osoby rozdają szczęście, złe - na zawsze doświadczenie, ale najgorsi ludzie dadzą Ci dobrą lekcję, za to Ci najlepsi piękne wspomnienia..." - Tylko Tych Wartościowych życzę Elżuniu w Twoim otoczeniu. SUPER HUMOREK!!! Świetnie się ubawiłam. Kupuję i sprzedam dalej. Pozdrawiam Cię gorąco, życzę miłego popołudnia, buziaczki. Jagoda.
elarajgo 2012-11-21 07:06
Znajomym i Przyjaciołom dziękuję za pamięć, odwiedziny i miłe komentarze. Pozdrawiam Was gorąco. NATOMIAST TYM nieustającym w samozaparciu i niezmordowanym o każdej porze dnia i nocy, najwierniejszym "nieprzychylnym odwiedzającym" przyda się zestaw ćwiczeń na rozciągniecie mięśni. Na zabicie nudy w jesienny zimny poranek najlepsza jest gimnastyka. Panienki, no to: i raz i dwa! I raz i dwa!!! Nie wolno zapomnieć o worku, żeby zebrać kości. Drugi, pokutny także się przyda. Wklejcie sobie! http://i.flowgo.com/greetings/toosexygranny/toosexygranny.swf
babi446 2012-11-20 22:48
Elu, dziękuję Ci za pamięć.Pozdrawiam Cię bardzo cieplutko i życzę spokojnej nocy.Zostawiam Ci niezmiennie piąteczkę(5*)Alina.
nocnymotyl1 2012-11-19 21:40
Dobry wieczór Eluniu życzę wspaniałej nocki. Buziaczki Ci przesyłam. Teresa .Dziękuję za pamięć.
ewir-jago 2012-11-19 17:39
Witaj Elżuniu! "Nie wystarczy mieć dokąd wrócić, trzeba jeszcze mieć kogoś kto będzie na Ciebie czekał. Tylko ludzie o wielkich zaletach serca mają przyjaciół." Życzę Ci przemiłego popołudnia i najpiękniejszego tygodnia, pomyślności i prawdziwych przyjaciół. Pozdrawiam cieplutko, buziaczki. J.E.
babi446 2012-11-18 11:32
Elu, dziękuję,życzę Ci pogody ducha (mimo wszystko) i pozdrawiam.Slajd jest piękny( 5*) .Alina.
elarajgo 2012-11-17 00:03
waldku, czasem wiesławie, a tak faktycznie dobrze wiemy kim jesteś ( żeby zwrócić się do ciebie z dużej litery, musiałbyś, a raczej musiałabyś zasłużyć na odrobinę szacunku, a nie należy się on żadnemu anonimowi). Niezależnie od tego czyj nick sobie przywłaszczysz, wciąż jesteś niewiarygodną, żałosną postacią tchórzem podszytą atakującą z ukrycia i pod osłoną nocy. Rozumiem, że trudno przeżyć własne pośmiewisko, ale kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Teksty, nad którymi tak się wysilasz, należy czasem poprawić, powielane w nieskończoność są nudne. Ale do tego trzeba mieć więcej oleju w głowie. Nie wystarczy nauczyć się "kopiuj", "wklej" na wszystkie profile. Skoro gonią Cię jak wściekłego psa z każdego przyzwoitego slajdzika traktując jak należy każdy anonim i lądujesz w koszu, to nie dziwię się twojej frustracji. Cóż, takie twoje przeznaczenie, ale z tobą jest tak jak w przysłowiu: psie głosy nie idą pod niebiosy lub: psy szczekają, a karawana idzie dalej. Ponieważ jesteś tak przewidywalna (a to już pewien stopień ograniczenia i opóźnienia), że wiem kiedy zaatakujesz i jak to zrobisz, to brakuje ci odwagi, żeby zrobić to otwarcie. Do tego trzeba więcej inteligencji i przede wszystkim kultury osobistej. Z tym jest już gorzej, bo nie urodziłaś się z prawidłowo poukładanymi klepkami i nic nie wyniosłaś z domu. Lubisz zaśmiecać twymi wypocinami obce slajdziki, ale zmierz się merytorycznie ze mną na argumenty. Z każdej próby poniżenia mnie wychodzisz ośmieszona, ale skoro to zawsze tak lubisz, czemu nie! Pozdrowić cię, to byłaby obelga. Obchodziłam rocznicę twego prześladowania, a to świadczy, że jesteś bardziej cięta od pitbula. Szczerze? Mam większe zaufanie nawet do tej rasy, nie odwróciłabym się już do ciebie plecami.
elarajgo 2012-11-16 22:57
Witam cieplutko Znajomych , Przyjaciół i gości. Dziękuję za miłe komentarze. Odwiedzającym mogę dodać od siebie tylko tyle: Życie jest walką, więc trzeba walczyć z przeciwnościami losu. Chronić nie raz swe serce od bolesnych ciosów. Mieć serce otwarte dla wszystkich, lecz ufać niewielu. Wiedzieć komu powiedzieć MÓJ PRZYJACIELU. Być zawsze dobrym choć i dobroć nieraz nie popłaca, lecz czasem bywa tak, że z nawiązką do nas wraca!!! Kiedy coś zawodzi trzeba wierzyć, że się uda. Czasem wiara czyni cuda. Jeśli stracimy sens istnienia, to można powiedzieć, że już nas nie ma. Więc trzeba walczyć, trzeba żyć. Trzeba po prostu sobą być!!! SPOKOJNEJ NOCY I PIĘKNEGO WEEKENDU ŻYCZĘ. Dziękuję za odwiedziny i serdecznie pozdrawiam. NAJGORĘCEJ PRZYJACIÓŁ, BUZIAKI. Elżbieta.
babi446 2012-11-16 21:51
Z ludźmi którzy widzą więcej, podziwiają tęczę, lubią lato, deszcz i potrafią mówić sercem, można iść na koniec świata.Pozdrawiam Cię ,Elu,serdecznie.Za wzruszający slajdzik PIĘĆ (5*).Alina.
Ewa do zrozpaczonej Matki 2012-11-16 17:44
TO nie są ludzie, to najpodlejsze kanalie. Na Slajdziku porównują je do wściekłych byków i krów, to prawda!!! Bardzo Pani współczuję i łączę się całym sercem w bólu z Panią. Wiem co znaczy taka rozpacz. Bardzo gorąco obie Panie pozdrawiam. Pani Eli dziękuję za cudowny, najpiękniejszy o pamięci Bliskich slajdzik. Ja swój usunęłam po napaści tych zwierząt. 55555555
Zrozpaczona matka 2012-11-16 00:32
Nie wiem jak złymi ludźmi są ci, którzy nie oszczędzili żadnych slajdzików z okazji Wszystkich Świętych, ale nigdy nie chciałabym spotkać ich na swojej drodze. Nawet ich nie żałuję, są sami i nieszczęśliwi, bo źli, podli i sami na to sobie zapracowali.
Zrozpaczona matka. 2012-11-16 00:09
" Skoro Bóg postawił Cię na mojej drodze, chciał powiedzieć mi coś o Tobie. Skoro Bóg postawił Cię, miał w tym jakiś cel." /Anna Stępniewska/ Witam pięknie i z całego serca, bardzo dziękuję za wzruszający, przecudny slajdzik. Straciliśmy i ledwo przeżyliśmy śmierć własnych dzieci. Nie chcieliśmy żyć. Cierpimy tak mocno, że trudno pojąć. Nie możemy się pozbierać i zawsze będziemy rozpaczać. Tylko ci, który opłakują swoje dzieci mnie zrozumieją. Bardzo gorąco pozdrawiam. Ze łzami w oczach zostawiam 5 i jeszcze wrócę. Dobranoc Pani Elu.
ewir-jago 2012-11-15 22:46
Witaj Elżuniu. Choćby Ci zabrano wszystko, a Twe szczęście wiatr rozwieje, nie zabierze Ci wszystkiego... Pozostawi Ci Nadzieję... Spokojnego wieczoru i dobrej nocki Ci życzę. Cieplutko pozdrawiam, buziaka na dobranoc zostawiam. Wściekłe krowy zerwały się z łańcucha, gryzą i brykają. Choć wyrzucone drzwiami, włażą oknem, to nie takie śmieci wyrzucam, tam gdzie ich miejsce. Dobranoc, piątkę zostawiłam.
elarajgo 2012-11-15 19:19
BYĆ MOŻE NADSZEDŁ CZAS, BY UTWORZYĆ SLAJDZIK UKAZUJĄCY CIEMNE OBLICZE MROCZNEGO STADKA, CYTUJĄC DOTYCZĄCE MNIE ICH "WZNIOSŁE PRZEMYŚLENIA" ( WYSYŁANE KOMENTARZE I SMS-Y WŁASNEJ PRODUKCJI KAŻDEJ "POSTACI" Z DOMOWEGO ZWIERZYŃCA). WYPEŁNIĄ TYM SLAJDZIKIEM SWÓJ WOLNY CZAS I ZABIJĄ NUDĘ. PRZY OKAZJI DOSTARCZĄ INNYM DOBRĄ ROZRYWKĘ. OSTRZEGAM, ŻE ZNAM DOKŁADNE DANE NAJBARDZIEJ "ZAINTERESOWANYCH I ZAANGAŻOWANYCH" I NIE MA PRZESZKÓD, BY ZA NĘKANIE ODPOWIEDZIAŁY ZGODNIE Z LITERĄ PRAWA.
elarajgo 2012-11-15 19:04
JAK WIDAĆ SZEF STADA ZAKWICZAŁ CIENKIM GŁOSEM. CIENIAS " wiesław" JUŻ NIE KOPIUJE WIKIPEDII ( ZBYT CIĘŻKO TO PRZYCHODZI TYM, KTÓRE ZASTĄPIŁY "awanturnicę") TYLKO DAŁY UPUST CAŁEJ SWEJ BEZSILNEJ ZŁOŚCI. CÓŻ, ZNAJĄ TYLKO TEN JEDYNY JĘZYK - NIZIN SPOŁECZNYCH. WSPÓŁCZUJĘ, ŻE AŻ DO TEGO STOPNIA TRACĄ RÓWNOWAGĘ PSYCHICZNĄ. CZYŻBY DEDYKOWANE SLAJDZIKI DOMOWYM ZWIERZĘTOM UDERZYŁY OBUCHEM W ŁEB WŚCIEKŁE BYDLĄTKA?
babi446 2012-11-14 20:43
Przez wszystkie te dni, które nadejdą życzę Ci tylko bezchmurnego i jasnego nieba. Cichej obecności Twoich bliskich przyjaciół ich pomocnej dłoni, kiedy zajdzie taka potrzeba.// Elu, dziękuję za pamięć, pozdrawiam serdecznie i życzę Ci dobrej nocy.Piąteczka już do Ciebie pofrunęła:)
nocnymotyl1 2012-11-14 06:37
Dzień dobry Skarbie.Miłego dnia życzę i dużo słonecznych chwil. Buziaczki Teresa. Przecudny slajdzik. Jak dobrze ,że Ci najbliżsi są zawsze z nami nawet jeżeli ich już nie ma tu bo w sercu zawsze są. Eluniu serce me tu zostawiam i ogrom 66666666666666.
elarajgo 2012-11-13 22:50
CHĘTNIE PODYSKUTUJĘ TWARZĄ W TWARZ Z KIMŚ, KTO NIE KRYJE SIĘ ZA ANONIMOWYM KOMENTARZEM. NATOMIAST GDY MU TEJ ODWAGI BRAKUJE, TZN., ŻE MA DUŻO DO UKRYCIA. Z TAKIMI OSOBAMI NIE MA O CZYM WYMIENIAĆ ZDAŃ. POZA TYM POTRAFIĘ UŻYĆ WŁASNEGO JĘZYKA, SAMODZIELNIE FORMUŁUJĘ MYŚLI I NIE MUSZĘ PODPIERAĆ SIĘ GOTOWYMI TEKSTAMI ŚCIĄGNIĘTYMI Z WIKIPEDII. BYĆ MOŻE RZEKOMY "WIESŁAW" WYDAJE SIĘ SAM SOBIE ELOKWENTNY I ROŚNIE WE WŁASNYCH OCZACH, BO NAUCZYŁ SIĘ POSŁUGIWAĆ SKRADZIONĄ GÓRNOLOTNĄ MOWĄ, ALE ZE ZROZUMIENIEM JEJ JEST JUŻ CIĘŻKO. JEDNAK TO NIE WIESŁAW, A MARIA "awanturnica" Z KARPACZA ZNACZY TEREN, NA KTÓRY WCHODZI. SPOSÓB ZACHOWANIA I BEZMYŚLNE WYKORZYSTANIE GOTOWYCH TEKSTÓW NA TO WSKAZUJE. TYLKO CO Z TEGO WYNIKA, JEŚLI SENSU W TYM BRAK? Z TEJ NOWOMOWY ŻADEN POŻYTEK.
babi446 2012-11-13 21:52
Elu, dziękuję Ci za odwiedziny i miłe słowa.Serdecznie pozdrawiam i życzę Ci miłego tygodnia.Za slajdzik zostawiam Ci PIĘĆ (5*).Dobranoc.Alina:)
elarajgo 2012-11-12 23:03
Witam serdecznie! Jest tylko jeden sposób, aby czuć się dobrze: należy nauczyć się być zadowolonym z tego, co się otrzymało, a nie dążyć do tego, czego akurat nie ma. Dziękuję bardzo za pamięć, odwiedziny i miłe komentarze. Udanego, pomyślnego tygodnia wszystkim życzę. Spokojnej i dobrej nocy. Pozdrawiam gorąco, Ela.
babi446 2012-11-09 22:19
Elu, dziękuję. Zwyczajnie po ludzku - DZIĘKUJĘ...(PIĘĆ 5*)Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam. Alina:)
EMT. 2012-11-09 19:36
ZOSTAWIŁAM JUŻ ELU PIĘĆ. TO WYJĄTKOWO CUDNY SLAJDZIK. ZDJĘCIA I PIOSENKA SĄ PRZEPIĘKNE. WIDZIAŁAM JAK TE WIDMA OBNIŻAJĄ OCENY NA PODOBNYCH SLAJDZIKACH. TO SĄ BEZDUSZNE, POZBAWIONE UCZUĆ OSOBY. RĘKA POWINNA USCHNĄĆ TAKIEJ OSOBIE NIM SIĘGNIE DO KLAWIATURY. ZWIERZĘTA NIE WIEDZĄ CO TO PODŁOŚĆ, A TE OSOBY NICZYM NIE PRZYPOMINAJĄ CZŁOWIEKA, SĄ ZWYKŁYMI KREATURAMI JAK TE W "PIĘKNEJ I BESTII". OGLĄDAM I JESTEM BARDZO WZRUSZONA, ZA MOIMI BLISKIMI MOCNO TĘSKNIĘ. DZIĘKUJĘ ELU, TYLKO TYLE I AŻ TYLE. POZDRAWIAM GORĄCO. E.M.
elarajgo 2012-11-08 23:08
Nie ma lekarstwa mocniejszego, skuteczniejszego, doskonalszego dla naszych ran we wszystkich sprawach ziemskich jak mieć kogoś kto cierpi z nami w każdym nieszczęściu i cieszy się w powodzeniu. Przyjaźń czyni pomyślność wspanialszą, przeciwności lżejszymi... Dziękuję pięknie Kochani za odwiedziny i piękne komentarze. Życzę Wam spokojnej nocy i pozdrawiam gorąco. Buziaki dla Przyjaciół. Elżbieta.
babi446 2012-11-08 21:47
Trzeba przeżyć lata, aby zrozumieć jak cenne są chwile. Elu, bez zbędnych słów - PIĘĆ (5*). To i tak za mało.
2650 2012-11-08 06:33
Pozdrawiam Cię Serdecznie z Samego Rana.......Piękny Elu slajd-----realny. 555555555555555555555
kaw... 2012-11-07 18:44
BARDZO PIĘKNY, WZRUSZAJĄCY SLAJDZIK. DOBRZE MIEĆ TAK KOCHAJACYCH BLISKICH I BYĆ TAK DOBRZE WSPOMINANYM. ZE ŚCIŚNIĘTYM GARDŁEM OGLĄDAM. MNIE TEŻ BRAKUJE KOCHANYCH BLISKICH. TEN SLAJDZIK JAKBY DLA WSZYSTKICK OPŁAKIWANYCH. BARDZO DZIĘKUJĘ PANI ELŻBIETO I GORĄCO POZDRAWIAM. K.W.
gość 2012-11-07 18:26
NA http://slajdzik.pl/slajd/krowa-62442 TO HIENA- ZOŁZA SIĘ CZAI. PRZEDSTAWIA SIĘ ":)". DOSTAŁA ZAJĘCIE OD AUTORA SLAJDZIKA, TO PREZENT TYLKO DLA NIEJ, ALE NIE PILNUJE SWOJEGO KORYTA. CHOCIAŻ WARUJE NA TAMTYM SLAJDZIKU JAK WŚCIEKŁA KROWA, TO WCIĄŻ GANIA PO INNYCH. TA MAŁPA OBNIŻA PANI OCENY NAWET NA SLAJDZIKACH UPAMIĘTNIAJĄCE BLISKICH. TO WREDNE BABSKO, O NIEJ NIKT NIE CHCE PAMIĘTAĆ. NA JEJ GROBIE JESZCZE ZATAŃCZĄ, BO NIE PRZYPOMINA CZŁOWIEKA TYLKO KRWIOŻERCZE ZWIERZĘ. ZA PRZEPIĘKNY SLAJDZIK PIĘĆ. POZDRAWIAM SERDECZNIE, ŻYCZĘ PANI ELU MIŁEGO WIECZORU.
ewa2707_77 2012-11-07 16:03
PIĘKNA I BARDZO WZRUSZAJĄCA PIOSENKA I SLAJDZIK KU PAMIĘCI BLISKICH POZDRAWIAM 55555
tessia222 2012-11-06 23:34
PIĘKNA I BARDZO WZRUSZAJĄCA PIOSENKA I SLAJDZIK KU PAMIĘCI BLISKICH CI OSÓB ELUNIU.MAM ŁEZKI W OCZACH BO I MOICH BLISKICH MAM PRZED OCZYMA.DZIĘKUJĘ.DOBRANOC KOCHANA.
grundi55 2012-11-06 10:18
Są w życiu chwile,które na zawsze w pamięci zostają i choć czas przemija one nie mijają i są osoby,które raz poznane bywają w życiu niezapomniane... Pozdrawiam i 55555 zostawiam Piękny slajdzik
babi446 2012-11-05 21:07
Elu,wspaniały, poruszający slajdzik.Pięknie go zrobiłaś, a ja się rozkleiłam. "Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta"...PIĘĆ (5*).Jacka Silskiego poznałam od razu.
ewir-jago 2012-11-05 20:10
''Nie ma lekarstwa mocniejszego, skuteczniejszego, doskonalszego dla naszych ran we wszystkich sprawach ziemskich jak mieć kogoś kto cierpi z nami w każdym nieszczęściu i cieszy się w powodzeniu. Przyjaźń czyni pomyślność wspanialszą, przeciwności lżejszymi...'' Elżuniu, dziękuję, dziękuję za ten slajdzik i pamięć o bliskich Ci Osobach. Ja też Ją (wiesz o kim myślę) kochałam. To cudowny wyraz pamięci. Brakuje mi słów. Wiem co czujesz, znam Twój ból. Jestem i razem z Tobą przeżywam tę stratę. Bardzo gorąco Cię pozdrawiam, wielkie buziaczki i podziękowania od rodzinki. Piąteczka Kochanie, za skromnie, ale tylko to mogę.
halina675 2012-11-05 19:39
Odeszli od nas lecz ciągle są z nami Ogrzejmy więc nasze serca Ciepłymi wspomnieniami... Mijają Lata ,miesiące,doby Lecz nie minie ból Po stracie bliskiej osoby... Zapalmy znicz Który ogrzeje nasze serca Ciepłym płomieniem Z myślą,że i my Będziemy kiedyś Tylko miłym wspomnieniem . Elżuniu, Slajdzik pełen zadumy i refleksji nad tym co minęło.Pamiętajmy o Tych ,którzy odeszli. Kochajmy Tych ,którzy są z nami …Halina
sabcik 2012-11-05 18:51
NIESAMOWIBIE WZRUSZAJACY SLAJDZIK
tteresa 2012-11-05 13:35
ELU COS CUDNEGO !*****555555******:)Niech w Twych oczach skrawek nieba tańczy na paluszkach, a przez życie Cię prowadzi najwspanialsza dobra Wróżka.. Zanim położę się spać, chcę Tobie coś dać. Może gwiazdki złote z nieba? Może jeszcze coś Ci trzeba? Dam Ci jeszcze księżyc w pełni, on marzenia Twoje spełni. A jak jeszcze masz życzenie, poproszę gwiazdki o ich spełnienie.♥ღ♥ http://mnk.ee/p/unUNXHqABJK
zbyszek.z 2012-11-05 10:35
Witaj Elżuniu ,Slajdzik pełen zadumy i refleksji nad tym co minęło. Moja Mama odeszła juz dwadzieścia lat temu ,a tata dwanaście .Było ciężko ale życie przynosi kolejne dni i nowe wyzwania którym musimy sprostać .***** 5
waga-p-krysia100 2012-11-05 08:57
Cudowny slajdzik. Dziękuję Eluś i pozdrawiam gorąco. Buziaczki i gwiazdeczki dla Ciebie:-) ********** :-)
ewik1 2012-11-05 08:40
POZDRAWIAM MILUTKO :):): UŚMIECH I 5 ZOSTAWIAM :):):)
irkawyborowa 2012-11-05 07:23
pieknie!!5555
agnieszkaboruch 2012-11-05 06:25
Szczęściem samo życie, które nam jest dane, jeżeli rozważnie kierujemy sterem, wszakże tyle piękna można dostrzec wokół i tak dużo dobra, gdy dobro się sieje. Daleko szukamy, co mamy tak blisko, wciąż się rozglądamy, chcemy z życia wszystko. Tyle w świecie złego, zawiści i krzyku a szczęście przysiadło cichutko w kąciku. Miłego dnia Eluniu. Cieplutko pozdrawiam i 5555555555555555 zostawiam.
elarajgo 2012-11-05 06:00
Przyjaciel kocha w każdym czasie, a bratem staje się w nieszczęściu... Aby bezgranicznie komuś zaufać potrzeba zarówno odwagi i siły. Powinno się bowiem zakładać i taką ewentualność, że zamiast wzlecieć, upadnie się i to bardzo nisko... Pięknego dzionka i nowego tygodnia Kochani. Pozdrawiam cieplutko...Buziaki.:) Ela.
akuzak 2012-11-05 00:11
Elu cudowna piosenka w pięknej oprawie wizualnej*****5 dołączam,pozdrawiam:):)
krystyna706 2012-11-04 22:53
Piekna piosenka 5555555.Pozdrawiam

Zobacz także