Daj szanse mi

Nie umiem pisać wierszy, nigdy ich nie pisałem. Z polskiego nie miałem piątek, tylko dwójki dostawałem. Lecz nadszedł ten dzień, kiedy serce słowa dyktuje. Nie chodzi tu o styl i jakość pisania, tylko o to, co tak naprawdę do Ciebie czuję. Mógłbym wymieniać po przecinku, najpiękniej opisujące Cię przymiotniki. Nasze wspólne chwile określiłyby, dynamiczne czasowniki. Mimo wszystko, są to tylko literki poskładane na papierze i pisząc je, głęboko w nie wierzę. Jednak wolę ten wiersz zakończyć takimi myślami: \"Kocha się wpierw sercem, później ustami, a dopiero na końcu, opisuje się miłość słowami...\" Co chcę Tobie dać Koronę Tobie uplotę z kwiatów na łąkach rosnących. Obsypię Ciebie złotem łanów zbóż falujących. Obmyję Twoje ciało rosą co o poranku błyszczy. Podam muzykę skowronka co w niebiesiech świszczy. Cieniem liści osłonię gdy zbyt gorąco Ci będzie. Poniosę w świat na rękach,poniosę Ciebie wszędzie. A gdy słońca zabraknie,za chmurą ono się skryje. Odgonię precz tę zasłonę daleko jakem żyję. Szum lasu i plusk wody dam niech do snu kołysze. A gdy już Tobie się znudzi to ofiaruję ciszę. Byś miękko mogła stąpac z mchów dywan roześcielę. Wszystkimi skarbami świata z radością się podzielę. Dam zapach bzów i konwalii by Ciebie otulał całą. Zrobię co mogę by zawsze tysiące świerszczy Ci grało. Z tęczy świat Tobie stworzę by kolorowym był. I z Tobą w tym świecie Kochana zawsze żebym żył. Boś tego warta moja Piękna Królowo. Zrobię wszystko co zechcesz powiedz tylko słowo.

Opublikowano: 2012-07-05 13:11
anonim
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (4)

WACHOS1952 2012-10-16 17:23
SUPER, POZDRAWIAM
grundi55 2012-07-09 14:33
Moi Drodzy dziekuje Wam za mile komentarze,za oceny,przedewszystkim za Wasze serduszka.Dziekuje bardzo. Grundi55
nocnymotyl1 2012-07-09 00:07
Ktoś kiedyś uczucie między ludźmi określił mianem "miłości" . Lecz słowo to choć zbliża nas do sedna sprawy nigdy nie odda tego co zakochane serca czują. To trzeba samemu przeżyć by wiedzieć co znaczą "motylki w brzuchu". Za śliczny slajdzik 66666* zostawiam. pozdrawiam Teresa. Ps."Poniosę w świat na rękach,poniosę Ciebie wszędzie."- cudowne!!!!!
beata65 2012-07-06 19:47
Podobno każdy z nas ma gdzieś swoją drugą połówkę… Tę jedną jedyną, idealną i niepowtarzalną… Wystarczy spojrzenie,... dotyk... ten dreszcz, który przechodzi po ciele... a może szybsze bicie serca?.... Śliczny slajdzik 55555 zostawiam i pozdrawiam :))

Zobacz także