DESZCZYKIEM MALOWANE

Kwiaty po deszczu Kropelki jak soczewki zawieszone na gałązkach na trawach. Wilcze Ługi w mokrych obrazach Piotra

Opublikowano: 2014-03-07 22:10
serbinowska 5
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (3)

bialyzibi 2014-04-17 14:51
Bardzo piękny slajdzik ...świetna nutka , wspaniałe zdjęcia i ujęcia ... WIELKANOCNY PACIERZ Nie umiem być srebrnym aniołem – ni gorejącym krzakiem – tyle Zmartwychwstań już przeszło – a serce mam byle jakie. Tyle procesji z dzwonami – tyle już Alleluja – a moja świętość dziurawa na ćwiartce włoska się buja. Wiatr gra mi na kościach mych psalmy jak na koślawej fujarce - żeby choć papież spojrzał na mnie - przez białe swe palce. Żeby choć Matka Boska przez chmur zabite wciąż deski – uśmiech mi Swój zesłała jak ptaszka we mgle niebieskiej. I wiem, gdy łzę swoją trzymam jak złoty kamyk z procy – zrozumie mnie mały Baranek z najcichszej Wielkiej Nocy. Pyszczek położy na ręku sumienia wywróci podszewkę – serca mojego ocali czerwoną chorągiewkę. ks. Jan Twardowski Ps. Zapraszam na wycieczkę w "wielką majówkę "w Góry Świętokrzyskie.
halina4821 2014-03-08 17:47
PIĘKNY TEN SLAJDZIK, SUPER MUZYKA. BARDZO MI SIĘ PODOBAŁO. 55555 ZOSTAWIAM Z WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ. POZDRAWIAM CIEBIE MILUTKO I ŻYCZĘ MIŁEGO WIECZORKU. H.M.M.
ewik1 2014-03-07 22:55
SUPER SLAJDZIK ..........Nie żałuj czasu na przyjaźń -to droga do szczęścia. Nie żałuj czasu na marzenia -to pojazd unoszący Cie do gwiazd. Nie żałuj czasu na to, by kochać i być kochanym -to przywilej bogów. Nie żałuj czasu na rozglądanie się dookoła -dzień jest zbyt krótki na to, aby myśleć tylko o sobie. Nie żałuj czasu na uśmiech -to muzyka duszy."...POZDRAWIAM CIEPLUTKO 55 I UŚMIECH ZOSTAWIAM- EWUŚ

Zobacz także