dla EMILKI w DNIU URODZIN

SŁUCHAJ SKARBIE... JESTEŚ DLA NAS WSZYSTKIM :)

Opublikowano: 2013-07-30 22:24
anonim
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (8)

hejter mały 2013-07-31 14:17
hahahahahhaha dziwadła
BEKA Z ODZIMEK 2013-07-31 14:15
JAKI RYJ AHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHA
co 2013-07-31 14:14
ZAMKNIJ MORDE STARA KURWO XD
Typiarz 2013-07-31 14:13
ahahhahahahahahahah beka pulpecie
niekurwsie 2013-07-31 14:05
ALE ZJEBANE XDDDDDDDDDDDDD JAK GÓWNO XDDDDDDD
Marcinek 2013-07-31 14:04
Umrzyj kurwo na raka :)))))))))))))))))
Piotruś 2013-07-31 14:03
wspaniałe wszystkiego najgorszego :)))))))))))))))))))))
Kubuś 2013-07-31 14:02
Piękne :))))))))))))))))))))))))))))))

Zobacz także


Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.