DLA KOCHANEJ JAGÓDKI OD PRZYJACIÓŁ

Krocząc przez życie stałaś się zwierciadłem anioła, dla wielu. Pleciesz bukiety z kwiatów wkładając w nie swoje serce ozdabiając promiennym uśmiechem. I choć róża nieraz zraniła cię wierzyłaś w marzenia spełnienie Anielskie skrzydła do nieba zaniosły cię,dały siłę na snu spełnienie

Opublikowano: 2011-12-20 18:27
bursztynek55 5
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (8)

bursztynek55 2013-12-17 09:41
KOCHANA JAGÓDKO DLA CIEBIE ZA SERCE, CIEPŁE WSPANIAŁE KOMENTARZYKI, WSZYSTKIE SUPERKI, OCENKI. BARDZO DZIĘKUJĘ ZA WSPANIAŁE DROGOCENNE SŁOWA, WYMIANĘ SWOICH MYŚLI. BARDZO CIESZĘ SIĘ, ŻE DANE BYŁO MI POZNAĆ TAK INTELIGENTNĄ,Z POCZUCIEM TAKTU,WRAŻLIWĄ,SERDECZNĄ A PRZEDE WSZYSTKIM SZLACHETNĄ I LOJALNĄ OSOBĘ.LUBIĘ GDY POJAWIASZ SIĘ NA NK I NIE TYLKO.LUBIĘ CZYTAĆ TWOJE KOMENTARZYKI.DZIĘKUJĘ SERCEM JAGÓDKO ZA WSZYSTKO.ŻYCZĘ TOBIE SZCZĘŚCIA W PEŁNYCH JEGO WYMIARACH.
czarna13821 2013-12-08 20:07
wow_____________śliczny...miłego wieczoru wszystkim zyczę i pozdrawiam cieplutko......
kazia 2012-12-15 18:48
super
bogusia 2011-12-23 19:49
__Z Okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia Posyłam od serca płynące życzenia: Niech Boskie Dziecię, co pokój przynosi Łask wiele u Ojca dla CIEBIE Jagódko i Alu uprosi.
Wlodeczek 2011-12-21 09:04
Jestem bardzo radosny i dumny... Z tego, ze moge obejrzec ten slajdzik... i znow i znow popatrzec na takie znajome i ulubione twarze moich przyjacioleczek - cudownych moich dziewczynek, ktorych ja bardzo lubie!.. ;))) Oczywiscie dziekuje Ci, Alunku, jako autorce tego pieknego slajdziku... Jednak nasza Jagodka jest go glowna bohaterka, i moje slowa szacunku i wdziecznosci ja adresuje oczywiscie do niej... Jadziuniu, Jestes Cudowna Kobietka!.. Bo przede wszystkim to dzieki Tobie sie przechowywa i trwa Pamiec do Marka i jego tworczosci... Poki zyjemy - pamietamy!.. Caluje Twoje raczki, Jadziuniu!.. :* Wesolych Swiat i Szczesliwego Nowego Roku dla wszystkich!.. ;)))
jagoda7 2011-12-20 19:58
OBEJRZAŁAM SLAJDZIK.....I MUSIAŁAM CHWILĘ ODCZEKAĆ, BO ŁZY SZCZĘŚCIA I WZRUSZENIA ZALAŁY MI OCZY A SERCE TAK MOCNO BIJE, ŻE NIE MOGĘ SIĘ OPANOWAĆ....DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM I KAŻDEMU Z OSOBNA ZA PAMIĘĆ, MIŁE SŁOWA I WZRUSZENIA JAKICH DOZNAJĘ Z WASZYM UDZIAŁEM....NIGDY NIE DOZNAŁAM TYLU SERDECZNOŚCI I CIEPŁYCH SŁÓW.....JESTEM WAM OGROMNIE WDZIĘCZNA.....ŻYCZĘ WAM KOCHANI CUDOWNYCH PRZEŻYĆ ŚWIĄTECZNYCH, ABY NOWO NARODZONE BOŻE DZIECIĘ OBDARZYŁA WAS PIĘKNEM I WRAŻLIWOŚCIĄ, A SZCZĘŚCIE I LUDZKA DOBROĆ ZAGOŚCIŁA W WASZYCH SERCACH......POZDRAWIAM WAS MOCNO I CAŁUJĘ DZIELĄC SIĘ Z WAMI WIRTUALNYM OPŁATKIEM...... Z TOBĄ ALU, I Z TOBĄ IWONKO ,I Z BOGUNIĄ I ,I Z WŁODECZKIEM i innymi.....:)***
bursztynek55 2011-12-20 19:44
BOGUNIU SKARBIE JAKŻE MOGŁOBY CIEBIE NIE BYĆ.TO TY JESTEŚ AUTORKĄ WIELU PIĘKNYCH ZDJĘĆ KOCHANEJ JAGÓDKI I IWONKI.
bogusia 2011-12-20 19:41
Slajdzik Mi się podobał i dziękuję Alu ze Moja osoba znalazła się w tak znakomitym gronie.Pozdrawiam serdecznie p.Jagódkę.. ::W naszej ziemskiej podróży... do stacji przeznaczenia... jest co roku przystanek... pod znakiem Bożego Narodzenia... Dzięki tej przerwie w podroży... dzięki tej chwili wytchnienia... możemy rozejrzeć się wokół... jest moment na przemyślenia::

Zobacz także