Dla Kochanych rodziców

Slajd poswiecony jest dla rodzicow na pamiatke od swoich dzieci. Nasze wpolne wszystkie chwile i zabawy zostana w naszych sercach, nigdy o was nie zapomnimy. Przepraszamy za wszystko co zle. Wasze dzieci Mariusz,Robrt z żona Paulina,Kinga z męzem Robertem,Grzesiek,Piotr i Gosia :***

Opublikowano: 2014-02-01 18:53
gosiaczek2222 5
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (5)

halina4821 2014-02-06 11:07
SUPER SLAJDZIK. Z WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ GO OBEJRZAŁAM POZDRAWIAM MILUTKO I ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA I WEEKENDU. 55555555555555 ZOSTAWIAM I ZNIKAM. H.M.M
marek 2014-02-02 07:23
super pamiątka
jadurb2 2014-02-01 23:40
SUPER!!!55555!!!
danwoj 2014-02-01 20:11
Witam wieczorem. Niech dzisiejszy wieczór pięknie się zakończy, Niech w dal odejdzie ciężar i zgiełk całego dnia. Niech spokojny sen w czułe weźmie Cię objęcia. Niech błogi odpoczynek i nocna cisza długo trwa... POZDRAWIAM I ZA SUPER SLAJDZIK 5***** GWIAZDEK ZOSTAWIAM;)
ewik1 2014-02-01 19:49
ŚLICZNY SLAJDZIK ..................."...Jest taki ktoś, kto ciepło daje... Ze smutnych myśli wyciąga w świat... Kto otrze łzę, choć nie poproszę... Kto siłę i wiarę w szczęście da... Jest ktoś, komu zawsze rękę podam... Kto zawsze dobre słowo u mnie ma... Nie zostawię samego, nie odwrócę głowy... Ten ktoś na zawsze w myślach trwa... Jest ktoś, z kim czas za szybko płynie... Bo dobrym sercem karmi świat... Przyjaciel, On posiada klucze do bram nieba... Przyjaźń na zawsze, choć może skończy się ten świat..."POZDRAWIAM CIEPLUTKO 5555 I UŚMIECH SERDUSZKA ZOSTAWIAM

Zobacz także


Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.