DLA LESZKA PRZYJACIELA Z NIEMIEC.

Nie ten co z Tobą tańczy, nie ten co z Tobą się śmieje, lecz ten co z Tobą cierpi jest Twoim przyjacielem.

Opublikowano: 2012-02-12 02:24
malgorzatalisz59 5
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (6)

maja60 2013-12-12 22:38
wspaniały slajdzik pozdrawiam 5 zostawiam
m-wiki 2012-02-13 03:58
Pięknie ..zostawiam 55555 Życzę Wam wszystkiego dobrego.
ALEKSANDRA 2012-02-12 11:38
GOSIA SUPER
DANUTA 2012-02-12 11:03
POZDRAWIAM SERDECZNIE
bez ..ale.. 2012-02-12 03:05
,,,PAMIETAM...choc mija czas ...:)JESTEM ZAWSZE Z TOBA :)...zawsze
malgorzatalisz59 2012-02-12 02:32
TEN SLAJDZIK JEST DEDYKACJĄ DLA MOJEGO PRZYJACIELA LESZKA Z NIEMIEC.POZDRAWIAM SERDECZNIE:)

Zobacz także


Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.