dla naszych dzieci i wnuków

które są darem od Boga

Opublikowano: 2011-11-11 11:06
mama-graszka 5
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (4)

viktorii 2011-11-15 23:26
CUDOWNY SLAJDZIK !!!! 5* :) POZDRAWIAM CIEPLUTKO:-)
zosica 2011-11-11 22:12
Zadałaś sobie wiele trudu żeby stworzyć ten piękny slajd. Podkład muzyczny i całość na *****.
mariuszek2011 2011-11-11 16:57
CUDOWNY SLAJDZIK I PIĘKNA PIOSENKA...WEEKENDOWO POZDRAWIAM I 5***** ZOSTAWIAM STASIA
lugana 2011-11-11 12:58
Sliczny Slajdzik...pozdrawiam i piateczke zostawiam..

Zobacz także


Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.