Ładowanie slajdu: 0%

Dla Rodziny ..Pamiątka po śmierci mojego ukochanego mężusia

"Kochać - to już dobrze, ale jest jeszcze coś lepszego - to być kochanym." Henryk Sienkiewicz

Opublikowano: 2014-04-18 13:01
danusiak 5
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (4)

halina675 2014-04-21 14:39
Trzeba żyć najpiękniej, żyje się tylko raz... Trzeba żyć w zachwycie, marzyć, kochać i śnić... Miłego dnia. Pozdrawiam cieplutko. Dziękuję za ocenki Halina
maryla-marylka 2014-04-18 20:11
Już Wielkanoc wymarzona wszystkie więc czekają dzieci, aby do kościółka iść z koszyczkiem. Już śniadanie jest zjedzone a chłopaki i dziewczyny szukają zajączka, wśród traw zielonych, za łóżkiem tęczowym i za wszystkim gdzie się da. Na stole święcone, a obok baranek, Koszyczek pełny barwnych pisanek I tak znamienne w polskim krajobrazie W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie. Zielony barwinek, fiołki i żonkile - Barwami stroją uroczyste chwile. W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie, Gdy wielkanocne na stole śniadanie. SUPER SLAJDZIK 55555 ZOSTAWIAM I MILUTKO POZDRAWIAM.WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA CIEBIE TWOICH BLISKICH. BUZIACZKI. H.M.M.
gojka 2014-04-18 18:43
wszystkiego najlepszego bardzo się wzruszylam ogladając Henia pozdrawiam serdecznie
elunia55 2014-04-18 16:08
Pieknie :) Pozdrawiam i 55555555555555 zostawiam :) Radosnych Swiąt Wielkanocnych ...:)

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.