DLA ZENKA ZA PRZYJAŹŃ

Szczęście to śpiew i muzyka. Szczęście to uśmiech, który rozwesela. Szczęście to mieć przyjaciela.

Opublikowano: 2012-02-10 00:00
malgorzatalisz59 5
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (5)

krystyna48 2012-02-23 20:30
PIĘKNY SLAJDZIK,CUDOWNA PIOSENKA, DAJE 55555555555555555555555555555,,,,,
zbyszek.z 2012-02-10 18:45
Bardzo interesujące zdjęcia Śliczny slajdzik .Pozdrawiam OCENA od 1*****5 to tylko 5.
nocnymotyl1 2012-02-10 02:22
Bardzo sympatyczny slajdzik z uroczą piosenką. Małgosiu taka przyjaźń jest na wagę złota. Życzę Ci by ona trwała i trwała a Tobie szczęścia dostarczała. Pozdrawiam wraz z 555555 cieplutko przytulam.Teresa
m-wiki 2012-02-10 01:02
Masz rację Małgosiu szczęście jest wtedy jak mamy przyjaciela na dobre i złe na którego możemy zawsze liczyć.Życzę Wam wszystkiego dobrego ..zostawiam 5555 Pozdrawiam serdecznie..Wiki
malgorzatalisz59 2012-02-10 00:07
DEDYKUJĘ TEN SLAJDZIK MOJEMU PRZYJACIELOWI ZENKOWI Z GNIEWA.POZDRAWIAM CIĘ ZENKU:)

Zobacz także


Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.