DLACZEGO USUNIĘTO MI SLAJDZIK

USUNIĘTO GO NATYCHMIAST Z POWODU MOJEJ INFORMACJI, ŻE PORTAL "GRUPA PINO.PL" UPADŁ I JEST WYSTAWIONY PRZEZ SYNDYKA NA SPRZEDAŻ! NIE MOZNA SIE DZIWIĆ SŁABEJ KONDYCJI PORTALU, GDY JEST TAK ZARZĄDZANY I ZASTRASZONY PRZEZ STALKERA. ============================= WSZYSTKO CO ZŁEGO DZIEJE SIĘ NA TYM PORTALU MA PRZYZWOLENIE ADMINISTRACJI. W POLSCE GDZIE JEST ZNIESIONA CENZURA UŻYTKOWNIKOM ZAKŁADA SIĘ KNEBEL I IDIOTYCZNYMI ŚRODKAMI ZMUSZA DO POSŁUSZEŃSTWA, CHOĆBY PRZEZ DZIECINNE OBNIŻANIE OCEN, CO SOBIE LEKCEWAŻĘ WIĘCEJ W KOMENTARZU POD SLAJDZIKIEM. W czarną rozpacz popada slajdzikowy hater, gdy błaznowi zniknie jeden slajdzik, natomiast upaja się tym, że ukradnie mi 10 slajdzików, a Jadwidze E. pięć. Nie rozpaczaj haterze nad jednym utraconym swoim slajdzikiem i baw się dalej naszymi. Masz ciężką robotę z obniżaniem ocen.

Opublikowano: 2014-07-26 19:14
elarajgo 4,7
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (24)

skocznywilkamjar 2014-08-02 18:28
Elżbietko, Byle skundlona hiena sobie używa na wszystkich Twoich slajdzikach! Ci, którym tak zależy na oglądalności i super ocenach znaczą teren jak psy. Nie wiem, czemu zwyczajni ludzie włażą im "gdzieś" bez wazeliny, żeby się przypodobać. Ci co to robią, nie szanują siebie i nie wiedzą co to godność. Zresztą nie uchroniło ich to przed tym samym traktowaniem co Was i uczciwych Użytkowników. NORMALNI UŻYTKOWNICY POWINNI PODEJRZANE INDYWIDUA, "WIRTUALNYCH ZNAJOMYCH" - "WIELONICKOWCÓW" USUWAĆ Z KONTAKTÓW. Każdy podejrzany profil ma z kilkadziesiąt takich samych fikcyjnych kont, zrobili po jednym, dwa slajdziki i nabijają sobie wejścia oraz oceny. Główne profile tzw. "mütter und "fatter", (które każdy zna), mają jeszcze więcej "córek i synów" dobrze zamelinowanych tylko do stawiania jedynek. Przecież o tym wszyscy wiedzą, widzieli to na Waszych profilach. Nie potrzeba dużo czasu, żeby to sprawdzić. Pozdrawiam cieplutko Elżuniu. Miłego wypoczynku po powrocie życzę i super uroczego weekendu. Całuski Eluś. Wiki.
skocznywilkamjar 2014-07-30 22:21
Różne rzeczy widziałam, ale to co się tu dzieje przechodzi ludzkie (czyt. normalne) pojęcie. A że też komuś chce się tak kretyńsko bawić! "maciejmari" mają rację, to "wielonikowiec" robi z siebie idiotę, głupich nie sieją... Co wyprawiają, to czysty cyrk i błazenada. Ci osobnicy są rozpoznawalni w ciemno i sami się naznaczyli jak sekta upiornych wilkołaków, brrrr. Fajnie, że do tego podchodzicie z głową na karku i na wesoło. Dobranoc. Pozdrawiam Eluniu serdecznie, buźka. Wiki.
maciejmari 2014-07-30 19:00
Idiotyzm nie jest chorobą zakaźną. Chociaż. Jeśli trzymasz się bandy idiotów, to na pewno sam też zdurniejesz. /Autor: Terry - "Wiedźmikołaj"/ Z tego jeden wniosek, od chamów i cymbałów, trzymać się na odległość wideł! Na szczęście wśród Twoich Znajomych takich nie ma. Ilość ocen negatywnych na nawiedzonych ostatnio Twoich slajdzikach wskazuje jedno źródło. Wielonickowiec gania jak wściekły kot z pełnym pęcherzem. Co do tego, że kanalii hakerowi "g-no" do tego co robisz i co piszesz zgadzam się. "Gdy trzeba uchwalić idiotyzm, nasz parlament staje się jednomyślny, co zresztą nie dziwi społeczeństwa, które go wybrało na własny obraz i podobieństwo." Na tym portalu sklonowany idiota roi się i troi na wzór niektórych parlamentarzystów, choć jest zwykłym niczym a Tobie nigdy nie dorówna. Buziolki Elżuniu.
elarajgo 2014-07-30 16:17
JADWIGA ZWRÓCIŁA UWAGĘ, NA "POPRAWKI" JAKIE SAMOWOLNIE WPROWADZA OSOBA UPOWAŻNIONA PRZEZ ADMINA NA MOIM PROFILU. PRÓBOWAŁAM WPROWADZIĆ TE SŁOWA DO NAGŁÓWKA I JEST TO NIEMOŻLIWE. ZAWSZE ZNIKAJĄ! W KOMENTARZU ZROBIĘ CO ZECHCĘ I TOBIE HATERZE WIELKIE "G-NO" DO TEGO! USUNIĘTO MÓJ SLAJDZIK " NIE DLA IDIOTÓW! 10 MNIEJ! " DOTYCZĄCY WYPADKÓW NA DROGACH I WYDARZENIA W SOPOCIE, KTÓREGO SPRAWCĄ BYŁ NIEODPOWIEDZIALNY " PIRAT - IDIOTA". SLAJDZIK USUNIĘTO NIE DLATEGO, ŻE ŹLE SIE KOJARZY TEMU, KTO Z NIM SIĘ UTOŻSAMIŁ, LECZ Z POWODU MOJEJ INFORMACJI W/W OPISIE. === IDIOTYZM JEST TO STOPIEŃ ZNACZNY NIEDOROZWOJU UMYSŁOWEGO. NIEPENOSPRAWNOŚĆ UMYSŁOWA U OSOBY DOROSŁEJ DOTKNIĘTEJ IDIOTYZMEM TO OPÓŻNIONY ROZWÓJ PSYCHORUCHOWY NA POZIOMIE 6 LATKA. ITD., ITP... W NORMALNYM ŚWIECIE IDIOTYZMEM NAZYWAMY "GŁUPOTĘ I BEZMYŚLNOŚĆ.". SŁOWA "NIE DLA IDIOTÓW" UŻYTE SĄ JAKO CHWYT I SLOGAN REKLAMOWY, ORAZ W FORMIE PROTESTU PRZECIW POTĘPIANEMU ZACHOWANIU. ZAMIAST POŚWIĘCAĆ MI TYLE CENNEJ UWAGI, PRAKTYCZNIEJ BYŁOBY SKIEROWAĆ JĄ NA TE KILKADZIESIĄT OFICJALNYCH PROFILI "ZBAWCY ( -CZYNI) PORTALU" ZESŁANEGO Z NIEBOS DO URATOWANIA GO PRZED UPADKIEM. PROPONUJĘ ZBIOROWE MODŁY NA TYCH PROFILACH, JAK RÓWNIEŻ WSZYSTKICH URYTYCH DO OCENIANIA. SKUTEK BĘDZIE PIORUNUJĄCY, A CUD OBJAWIONY!
ewir-jago 2014-07-29 23:35
USUNĘLI ELŻBIETCE SLAJDZIK "NIE DLA IDIOTÓW!- NIE MNIEJ!" O KRETYNIE PIRACIE DROGOWYM, KTÓRY ROZJEŻDŻAŁ SPACEROWICZÓW W SOPOCIE. CENZURUJĄ KAŻDE ELI SŁOWO, TYLKO NIE TE, KTÓRYMI ROZMNOŻONY SKLONOWANY STALKER OBRAŻA UŻYTKOWNIKÓW! Elżuniu, na dobranoc milsze słowa. "Swoją radość można znaleźć w radości innych, to właśnie jest tajemnica szczęścia. Niech uśmiech będzie Twoim przewodnikiem, niech najpiękniejsze melodie życia wraz ze słońcem ogrzewają Twoje serce. Pozdrawiam Cię cieplutko, buziaczki. Jagoda, a na dobranoc piękna piosenka: ♥♥♥ http://gifmaker.me/PlayFrameAnimation.php?folder=2014072906WmQlV0udM7r4WQEsJ8dsdr
ewir-jago 2014-07-29 23:10
Czekam Elżuniu na remake slajdzika "NIE DLA IDIOTÓW! 10 MNIEJ!" TE ŚWIRY ZMIENIŁY CI TYTUŁ I OPIS!!! WIEM, ŻE BYŁY TE SŁOWA W TYTULE, KTÓRE ZACYTOWAŁAM, BO INACZEJ NIE MIAŁOBY TO SENSU, A SKURCZYKONIE WYCIĘLI CI WSZYSTKO! Co jest oszołomy, czemu wcinacie się ze swoją cholerną kretyńską cenzurą? To jest bezprawie! Cenzurujcie sklonowanych giermków stalkerów od chamstwa i pornosów! MNOŻĄ SIĘ JAK ROBACTWO! Ten zakichany portal zdechnie śmiercia naturalną, bo zamiast rozumu macie sieczkę w pustym czerepie, przemyślcie co robicie, chociaż myślenie boli i przerasta pustogłowych. Odbiła wam czubki palma na całego, jak z gorąca, to wsadźcie czerep pod kran z zimną wodą! Całuski Elżuniu na dobranoc. Jagoda.
maciejmari 2014-07-28 17:46
http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/vftst801a0feq41g1ejuf7amo6/indexweb.htm *:))* Elżuniu! Dodam, że ten slajdzik jest na wysokim poziomie, taki jak Ty, bardzo piękny z zaostrzonym pazurkiem. Twoje slajdziki są przemyślane, opracowane świetnie z piękną oprawą. Pouczają, bawią, mają pokłady dobrego humoru i poczucia smaku. To nie jest jakieś byle "mydło i powidło". Wkładasz w nie swoją dużą wiedzę, inteligencję i kulturę osobistą, a ci którym tego brak, nie mogą tego znieść. Kradną Ci najlepsze slajdziki, a zaniżanie ocen znaczy jak niskiego lotu są te zakompleksione i prymitywne osoby. Czytałam kiedyś te ich plwociny, w końcu ze strachu przed odpowiedzialnością usunięte. Jednak byli tacy, którzy dowody zebrali. Za Twoich kilka lakonicznych słów niewygodnej prawdy, pierwszy lepszy kiep nastawia rogi i atakuje jak wściekły rozjuszony tryk. Mam nadzieję, że dotrzymasz słowa i sporządzisz remake gwizdniętych slajdzików, były wspaniałe. Pozdrawiamy Elżbietko gorąco. Buziaczki ode mnie. M.M.
maciejmari 2014-07-28 17:02
@ kalesony: Nie chodzi o ocenianie, autorce na tym nie zależy. Zawsze są tacy co Jej zaniżają oceny, teraz robia to w amoku! Slajdzik dostępny wszystkim usunięto Jej i było ich więcej. Istotny jest aspekt samego problemu. Slajdzik obejrzałam, również te bez hasła, są świetne i nie pochwalam sposobu odgrywania się na Użytkownikach. To jest zwykła chamska nagonka na Użytkowniczkę, która wnosi coś wartościowego, pouczającego i przekazuje w slajdzikach. Zwłaszcza, że odkryła i ujawniła tych, którzy są znani z rozrób, stawiają jedynki kryjąc się za wieloma nickami. Odwracają kota ogonem, pomawiają i obrażają. Strategia obrony w formie ataku stawia ich w złym świetle. Kradzież cudzych prac jest łamaniem prawa. Skoro na to pozwala Administracja, to ten Portal zapracował na paskudną opinię.
kalesony 2014-07-28 16:18
POZDRAWIAM SERDECZNIE W NOWYM TYGODNIU http://s02.yapfiles.ru/files/365554/191.swf Nie mogę ocenić bo nie znam Hasła
skocznywilkamjar 2014-07-28 12:39
http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/08m8ulf30pac19v1rb2ech7qk1/indexweb.htm இ Niech Twoje dni opromieniają barwy szczęścia otulone uśmiechem serca. Najmilej i gorąco pozdrawiam pomimo upałów. Udanego i pomyślnego startu w nowy tydzień życzę. Buziaki Elżuniu. Wiki Sko....
skocznywilkamjar 2014-07-28 12:00
Slajdzik bardzo piękny, z przyjemnością oglądam i częstuję się w tak okropny upał. Wątpię, że schłodzi głowę temu, który u Ciebie grasuje. Tamtego slajdzika szkoda, był bardzo dobry i interesujący. Aż tak zazdroszczą, czy prawda uwiera? Tymi metodami nie osiąga się sukcesu, dlatego portal ma opinię pod zdechłym psem. Chamstwem jest okradać Cię z Twojej wartościowej pracy. Pozdrawiam Eluniu cieplutko. Wiki.
hanula25 2014-07-28 00:24
Cokolwiek czynisz… sercem czyń. Gdzie serce płynie… i Ty płyń. Gdzie serce dąży… dążyć chciej. A to, co kochasz w sercu miej !!!
e-w-ska 2014-07-28 00:17
Dobry wieczór Elżbietko. Usuwają zawsze slajdziki najbardziej wartościowe, bo sami robią takie u "pupie" Maryny, dosłownie, nie w przenośni! Na tych bez hasła skubańcy odegrali się za swoją kompromitację, gdy Ty masz ich głęboko! Ha! Ha! Ha! Ten były slajdzikowy "król jest nagi", a królewna obdarta z cudzych szatek, w które się przystroiła. Nie ma już co zagrać, kogo udawać, to mści się. bardzo dobrze, że otworzyłaś oczy na to sztuczne gwiazdorstwo. Ciebie nie jest łatwo złamać. Nie znają Cię i nie wiedzą, że nie mierzy się każdego jedną miarą. Slajdzik oczywiście wspaniały. Dobrze, że nie wsadzą tam kinola. Super startu w nowy tydzień życzę i pięknego wypoczywania przy tej cudnej pogodzie. Buziolki Elżuniu. Dobranoc. E. W-ńska
ewir-jago 2014-07-27 22:15
Kiedyś Elunia (elarajgo) zainicjowała akcję "podwyższanie ocen u atakowanych przez hieny", wielu najstarszych Użytkowników z powodu szykan tych kanalii odeszło. Mało kto został, hieny w ten sposób wywindowały się na świecznik. Za nasze protesty i interwencje w Zarządzie tego portalu, którą Ela zorganizowała, padlinożerca cały czas ją prześladuje. Tylko nie z każdym uda się ten sam numer co z innymi. Uważam, że nie po to od dawna przeciwko tej żałosnej sklonowanej "klice" walczymy, żeby osiągnęła swój cel. Kim są, sami wiecie i zobaczcie z jakim trollowaniem i stalkingiem mamy do czynienia na Profilu Elżbiety ("elarajgo"), Romana, ("pracz"), moim oraz ewy ("ewik1"). Usuwajcie z Waszych Profili fałszywych, poprzebieranych znajomych. Z ich ukrytych kont ("wielonickowca")dostajecie jedynki. Pozdrawiam serdecznie. Jadwiga.
ewir-jago 2014-07-27 22:11
Witam Elżuniu cieplutko. Kanalia i hiena nocna przystąpiła do ataku, bo jej jedyną bronią są jedynki, tchórz robi to z ukrytych nowych kont. Robisz przemyślane edukacyjne slajdziki, mają mądry przekaz, ale puste głowy tego rozumieją. Nie zliczę, ile dobrych slajdzików Ci podwędzili. Za prawdę kogoś szlag trafił, tylko tak się wyżyje psychopata i stalker. Kretynowi wydaje się, że zlikwidujesz zamordowane slajdziki i uciekniesz. Nie tędy droga trepku! Zlikwiduj swoje denne gnioty, takie dla niedorozwoja jak twoje wcielenia. Masz w tym doświadczenie, jak ci o punkt spadła ocena, była awantura, wyzwiska i wszystkie szły do kosza, tobie tylko slajdzik "mucha plujka" spodoba się, bo tym hieno jesteś. Elżuniu, powtórzę za Tobą: portal pada, bo gospodarz jest do kitu! GRUPA PINO.PL JEST W STANIE UPADŁOŚCI I WYSTAWIONA PRZEZ SYNDYKA NA SPRZEDAŻ ZA ŚMIESZNĄ, SYMBOLICZNĄ KWOTĘ. STALKERZY, TROLLE ROZRABIAJĄCY NA "SLAJDZIKU" DOPROWADZILI DO TEGO. Pozdrowionka i buziaczki. Za fantastyczny slajdzik Elżbietko PIONA! Jagoda.
babi446 2014-07-27 12:44
Witam Was,miłe Dziewczyny.Faktycznie trudno doliczyć się,ile slajdzików Ci, Elżuniu,rąbnięto.Agusia ma rację,w państwie afer wszystko jest możliwe.Zachodzę w głowę, komu wadził tak wartościowy slajdzik "Nie dla Idiotów !- 10 mniej !" W telewizji leci kampania na ten temat, więc w czym "dzieło"? Wiem,Elżuniu, że nie odpuścisz i do utraconych slajdzików powrócisz.Tymczasem zostawiam Ci ogromne PIĘĆ ( 5* ), serdecznie pozdrawiam i podziwiam Twoją pogodę ducha.Miłego dnia,Eluś.Ja ,niestety, wracam do pracy. Alina.
agnieszkaboruch 2014-07-27 08:34
Ten śpiew ptaków z rana nadzieją niech będzie, że sprawy ułożysz i wiele zdobędziesz. A promień, co tuli, wytycza kierunki i składa w Twe dłonie ciepłe podarunki. Niech zawsze prowadzą nutki nieba czyste, by się wszystko stało proste, oczywiste. Cieplutko pozdrawiam i 5555555555555555555 zostawiam. Elżuniu dziwisz się, że na slajdziku dzieje się tyle chamstwa? Biorą oni przykład z góry, czyli z Rządu, gdzie afera goni aferę i panuje jedna korupcja oraz wielka swawola. Brak pociągnięcia do odpowiedzialności daje przykład innym osobom do naśladowania.
maciejmari 2014-07-27 07:40
ALE HIENY TRAFIŁO OBUCHEM W ŁEB! FAKTYCZNIE PRAWDA UWIERA JAK WRZÓD NA ZADZIE. Trzeba być kompletnym IDIOTĄ, żeby przetoczyć się po wszystkich slajdzikach Eli. Nic ci baranie to nie dało, bo jedynkowicza, i (- czkę ) w każdym wcieleniu wszyscy mają głęboko gdzieś. Napracowaliście się jak nigdy w całym swoim beznadziejnym życiu. Ha! Ha! Ha! Jedni zjechane slajdziki usuwają, ale wam nic po tym. Źle trafiliście miernoty. Portal pada, bo idioci sami się wynoszą ze świecznika.
maciejmari 2014-07-27 06:28
Świetny slajdzik Elżuniu. Ile już slajdzików Ci ukradziono? Żal temu komuś, że klepie gnioty dla opóźnionych, bo z myśleniem ma problemy. Szkoda zachodu przy tak ładnym slajdziku dla bezmózgowca, byle fota załatwi sprawę. Toż toto najpierw robi, ale nigdy nie pomyśli. Niech się zastanowi, czy dobrze być pośmiewiskiem i zadzierać z inteligentną kobietą. Czyżby słowa "Nie dla idiotów" bolały? Zwykły slogan reklamowy, ale trzeba mieć trochę w makówce, żeby to wiedzieć i rozumieć po polsku. Przekaz o piracie drogowym był jasny. To prawda na temat portalu. Jaki pan, taki kram, niech pada. Masz świętą cierpliwość a humor nie opuszca Cię. Innego wzięłaby cholera, a "ktoś" toczy pianę. Za kolejny mądry i dobry slajdzik piątka. Pozdrawiamy gorąco. Buziaczki Eluś od Mari. Milutkiej niedzieli! M.M.
STAN UPADŁOŚCI GRUPY PINO 2014-07-27 00:12
http://antyweb.pl/zegnamy-grupe-pino-oglosili-stan-upadlosci/#
jarre 2014-07-26 22:19
Miłej niedzieli życzę w dobrym towarzystwie i nastroju. Serdecznie pozdrawiam i piąteczkę za slajd zostawiam.
halina675 2014-07-26 21:10
Każdy z nas dobrze wie, że bez marzeń tak trudno żyć. W naszej codzienności z otwartymi oczyma śnić... Bez nich... tak płaski, wydaje się nasz świat. Więc puśćmy wodze fantazji, bo gdy marzymy, to ubywa nam lat... Otulam ciepłymi myślami ,55555555 za slajdzik zostawiam Halina
elarajgo 2014-07-26 19:27
SLAJDZIKI, POBIERAM NA TWARDY DYSKY, WIĘC ZA KAŻDY USUNIĘTY BĘDZIE DUBELTOWY REMAKE. JESTEM UPARTA, POWRÓCĘ DO ZESZŁOROCZNEGO SLAJDZIKA O "TOALETACH" PT. "POLSKA TO NORMALNY KRAJ", WIĘC CHOCIAŻ PRZESŁANIA NIE ZROZUMIELI TĘPACY, GDYŻ NIE JEST ICH MOCNĄ STRONĄ CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM, TO WYŁOŻĘ "KAWĘ NA ŁAWĘ", BO CZYTANIE MIĘDZY WIERSZAMI TAKŻE NIE SPRAWDZA SIĘ WWYPADKU SKŁONNOŚCI DO ULUBIONYCH WIERSZY CZĘSTOCHOWSKICH. KAŻDEMU ZA TO Z NORMALNYCH UŻYTKOWNIKÓW ODRADZAM ZAWIERANIE WIRTUALNYCH ZNAJOMOŚCI Z OSOBNIKAMI BEZ TWARZY. NIC DOBREGO NIE WNOSZĄ, A PRZYKŁAD TEGO PORTALU POKAZAŁ, JAK MOGĄ BYĆ NIEBIEZPIECZNI. NA PSYCHOPATYCZNEGO CZŁOWIEKA Z CIAŁA, KRWI I KOŚCI NATRAFICIE WSZĘDZIE I WIECIE JAK GO UNIKAĆ. TUTAJ JEST TO TAKŻE MOŻLIWE, NIE ZNASZ, NIE POLECIŁ CI ZNAJOMY, UNIKAJ JAK ZARAZY! POZDROWIENIA SERDECZNE DLA ZNAJOMYCH I ŻYCZLIWYCH. MIŁEGO, GORĄCEGO WEEKENDU ŻYCZĘ. BUZIAKI DLA PRZYJACIÓŁ.
elarajgo 2014-07-26 19:16
WSZYSTKO, CO ZŁEGO DZIEJE SIĘ NA TYM PORTALU MA PRZYZWOLENIE ADMINISTRACJI. ZANIŻANE OCENY I ŚMIECIARSKIE, PONIŻAJĄCE SLAJDZIKI TYPU "grundi55" - "ZBAWCA PORTALU" ORAZ POMAWIAJĄCE, OBRAŹLIWE PASZKWILE W KOMENTARZACH DOTYCZĄCE UŻYTKOWNIKÓW. CAŁA NIECHLUBNA DZIAŁALNOŚĆ STALKERA ( AGRESYWNEJ GRUPY POD PARASOLEM OCHRONNYM ADMINISTRACJI) DOPROWADZIŁA, ŻE "KRĘCONY PRZEZ NICH INTERESIK PADŁ". OD STALKERA UCIEKLI ZWYKLI UŻYTKOWNICY, POZOSTAŁY TYLKO SKLONOWANE PROFILE, TZW. OGON WIELONICKOWCA. ZGRAJCIE SLAJDZIKI, NA KTÓRYCH WAM ZALEŻY NA TWARDY DYSK ( CZYNNOŚĆ BEZPŁATNA). PODAWAŁAM WCZEŚNIEJ PRZYJAZNE PORTALE, GDZIE NIKT NIE JEST ATAKOWANY PRZEZ AGRESYWNYCH CHAMÓW, ANI NIE USUWA SIĘ MU SLAJDZIKÓW ZA NIEPOKORNOŚĆ. INFORMUJĘ SWOICH PRZEŚLADOWCÓW, ŻE USUWANIE MOICH SLAJDZIKÓW JEST NARUSZENIEM USTAWY O OCHRONIE PRAW AUTORSKICH. NATOMIAST OBRAŻAJĄCE KOMENTARZE WRAZ ZE SLAJDZIKAMI CHAMSKIEGO AUTORA TOLEROWANE PRZEZ ADMINISTRACJĘ SĄ MATERIAŁEM DOWODOWYM UPRAWNIAJĄCYM DO WKROCZENIA NA DROGĘ PRAWNĄ PRZECIWKO WŁAŚCICIELOWI PORTALU. PRZESTĘPSTWO INTERNETOWE JAKIE MA TU MIEJSCE (PRZEZ STALKERA, HATERA, HAKERA BLOKOWANIE KOMPUTERÓW I WPUSZCZANIE WIRUSÓW UŻYTKOWNIKOM ) SĄ ŚCIGANE PRZEZ WYDZIAŁ PRZESTĘPCZOŚCI CYBERNETYCZNEJ.

Zobacz także