Doświadczenie - suma błędów popełnionych oraz tych, których się z żalem nie popełniło.

Więc zmieniam się. Wiem już, czego mam nie robić. W co się nie pakować. Człowiek popełnia błędy. Później stara się je naprawić, chociaż nie zawsze to wychodzi. Ale starać się warto. Nie wolno się poddawać. Bo nigdy nic nie wiadomo. Nie wiadomo, co szykuje mam życie. A w nie, których sytuacjach oddałabym wszystko, co mam. Chociaż nie jest tego zbyt wiele. Żeby wiedzieć, co ono szykuje. No, ale tak się nie da nie wszystko idzie po naszej myśli.

Opublikowano: 2017-08-13 18:06
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (3)

anna724 2017-08-24 19:38
............Trzy rzeczy, których nie odzyskasz w życiu, to: - czas, - słowa, - szczęśliwe okazje. Trzy rzeczy, których nie możesz zaniedbać i stracić w życiu, to: - pogoda ducha, - uczciwość, - nadzieja. Trzy rzeczy, które niszczą życie, to: - pycha, - arogancja, - gniew. Trzy rzeczy, które zależą od Twojego wyboru, to: - Twoje marzenia, - Twój sukces, - Twój los. Trzy klejnoty, które mają wpływ na życie TWOJE, to: - szacunek do samego siebie, - miłość, - prawdziwi PRZYJACIELE. ..BEZ PRZYJACIÓŁ I SŁOŃCA.. ....SMUTNE BYŁOBY ŻYCIE..SLAJD OCENIAM NA 6666666
jamajka1 2017-08-13 18:11
Jeśli jesteś snem... Niech nikt nie śmie mnie budzić... Mówisz że jestem nudny... Uwielbiam się z Tobą nudzić... Jeśli jesteś łodzią, płynącą na zatracenie, to utonąć z Tobą będzie moim pragnieniem... Rozum mój się wzbrania, bo jesteś młodszym Nawet jeśli błędem To bądż tym najsłodszym.
jamajka1 2017-08-13 18:07
Błąd za błędem popełniany, człowiek brudnym życiem ochlapany. Źle wybrałeś raz, będą wypominać cały czas. Zły moment, zła chwila już umknęła życia mila. Zakręcone taśmy na kołach mina niewesoła. Wybrałeś zły zakręt na skrzyżowaniu, lata minęły na czekaniu. Zła praca, zła żona, złe dzieci, zły alkohol i sąsiedzi. Błędy idąc przez życie popełniamy, a każdy dzień na starcie spalamy. Porażka uczy każdego, oprócz serca niewiernego.

Zobacz także