Prezentacja prywatna


Aby uzyskać dostęp do tej prezentacji musisz podać poprawne hasło.


Jeżeli zależy Ci na obejrzeniu tego slajdzika, to wyślij do autora prośbę o udostępnienie.

Dzieci swoim Mamom. 26 maja.

Wszystkim Mamusiom i Mamom naszych Mateczek w Dniu Ich Święta! "W kalendarzu Święto Matki z życzeniami śpieszą dziatki. Ja Ci Mamo dziś w podzięce za Twe trudy daję serce i przepraszam za me psoty, za wybryki i kłopoty. Z okazji Twego Święta, Mamo życzę Ci zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności. Za wszystkie dla mnie trudy i starania składam Ci dzisiaj podziękowania."

Opublikowano: 2014-05-24 09:39
ewir-jago 5
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (26)

maciejmari 2014-06-01 06:28
Właśnie to zauważyłam Jadziu i nie wiem co to za "zabawa"? CO DO SABOTOWANIA, TO MACIE RACJĘ. NIE WIEM PO CO WAS CENZURUJĄ?!!! Chyba nie boją się konkurencji w każdym temacie? Przecież tylko rodzice i dziadkowie myślą o takim dniu i swoich bliskich. Slajdzik z hasłem, to żadna konkurencja, ogląda tylko ten, komu ufacie. Serdeczności.
ewir-jago 2014-06-01 01:21
http://slajdzik.pl/slajd/dzien-dziecka-nietradycyjnie,90206 ♥♥ TAK JAK ELŻBIETKI R.G. MÓJ SLAJDZIK JEST PODDANY CENZURZE, ( SUPER METODA NA "GŁODA" GDY NIE UDAJE SIĘ NABIJANIE WYBRAŃCOM PUNKTÓW, TO ZAŁATWIA SIĘ ICH KONKURENCJĘ!) PODAJĘ LINK DO MOJEGO SLAJDZIKA, A HASŁO WYŚLĘ ZNAJOMYM. POZDRAWIAM SERDECZNIE I ŻYCZĘ WAM MIŁEGO ŚWIĘTOWANIA DNIA DZIECKA. ♥ DOBRANOC. JADWIGA. ♥ http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/snu9g7i5bi0m0qnqpthisspcb1/indexweb.htm
elarajgo 2014-05-31 00:36
http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/tb8vumhu68ijofh887gsg4uvf5/indexweb.htm (*_*) Dobry wieczór Iguś! Spokojnej nocy Ci życzę.:) A jutro, gdy nowy dzień nastanie, niech słoneczny promień obudzi Cię na śniadanie. Pięknego słonecznego weekendu i uroczego świętowania Dnia Dziecka z Twoimi i Bliskimi. Dobranoc, buziaczki. Ela.:)*
niezapominajka15 2014-05-30 17:52
Jeśli masz w sercu słoneczną radość, Nic Ci nie może się stać. Życie nie złamie nigdy takiego, Co głośno umie się śmiać. Łatwo radość zgubić, Trudno radość znaleźć. Więc kto radość ceni, Uśmiecha się stale. Uśmiech co na twarzy gości, jest kluczem do przyjaźni i miłości.Za śliczny slajdzik-5
marianna56 2014-05-30 16:13
*DZIEŃ DOBRY* Życzę garść tego, co się marzy, pięknego uśmiechu na Twej Twarzy, bukietu radości, a w Sercu dużo Miłości. Milutkiego dnia życzę :) Pozdrawiam Cieplutko :)ślicznie dziękuję za miłe komentarze i pamięć. ⌒⋱Buziaczki⌒
maciejmari 2014-05-29 07:16
http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/12o5tfon024pvve3eoaamasi90/indexweb.htm ❤ "Największym urokiem świata jest urok drugiego człowieka" Z. Nałkowska * Pięknych chwil promyków słonka, uśmiechu na cały dzień życzę. ❤ Pozdrawiam Jadziu serdecznie. [Elżbietka R.G. ma świetne i bardzo rozsądne pomysły. Ten z hasłem na prawdę Wam się udał się, a wirtualne znajomości mogą wyjść bokiem i nawet dzieci to wiedzą. M.M.
elarajgo 2014-05-28 23:06
http://animatedgif.biz/mpeg-creation2/temp/q1q5ltg4i9b3ifkha9o9m7tak0/indexweb.htm (*_*) "Czasami jeden uśmiech, jedno dobre słowo są więcej warte niż góra złota, gdyż w swej szczerości i niezwykłej prostocie potrafią ożywić serce drugiego człowieka." (*_*) Tym radosnym akcentem chcę podkreślić, że skoro ADMINISTRACJA NIE MA ZAMIARU PRZYCHYLIĆ SIĘ DO ŻADNEJ Z NASZYCH ROZSĄDNYCH PROPOZYCJI, to na pozytywne zmiany możemy sami mieć wpływ!!! Najprościej jest zabezpieczyć HASŁEM przed natrętami swoje slajdziki dla Bliskich. Poza tym zaufaniem darzmy tylko osoby tego warte, a Znajomych nie bierzmy z ŁAPANKI INTERNETOWEJ, tylko z reala lub poleconych przez osobę, której jesteśmy pewni, wówczas unikniecie rozczarowania i nieprzyjemności. (*_*) Witam Jadziu i gorąco pozdrawiam. Dziękuję za odwiedziny i komentarze. Buziaczki na dobranocc. Ela
marianna56 2014-05-28 19:58
ŚLICZNY SLAJDZIK DLA MAMY,ZOSTAWIAM WIELKĄ 5.-Nieraz wystarczy tak niewiele --Dobranoc - powiedzieć --Dobrze śpij --by wśród mroków nocy --podarować dobre sny. *****DOBRANOC*****
e-w-ska 2014-05-28 19:04
Wystarczy wstawić kilka gwiazdek i każda pierdółka i bzdura wejdzie, prawda moderatorze od siedmiu boleści? Moderujecie nie tych co należy. Zróbcie porządek w swoim zaufanym gronie. Jest mocno PODEJRZANY, tam jest dopiero bagno! Dlatego zwykli Użytkownicy omijają to szemrane towarzycho jak zarazę! Sorrki Jadziu, te gierki na "Slajdziku" mogą wyprowadzić z równowagi. Wcale Wam się nie dziwię, że macie dosyć takiego portalu. Buziaki Iga. E.W.
e-w-ska 2014-05-28 18:56
Jadziu *♥* Wyobraź sobie, że w cytacie słowo " W * S * Ł * U * C * H * U * J * Ą * C * się" zostało uznane jako niecenzuralne i komentarz kilka razy nie wszedł. Dopiero gdy zmieniłam je na słowo "słyszysz". Ale cyrk! Zdaje się, że nie jesteś "przyjaźnie traktowana" przez moderatora. Ha! Ha! Ha! Jednak na wyskoki I ordynarne zagrywki swoich wybranych "ulubieńców" pozwala, bo sam nim jest.
e-w-ska 2014-05-28 18:47
Witam Jadziu serdecznie!*♥* " Gdy słyszysz melodię duszy, można pojąć sens słów nigdy niewypowiedzianych, wystarczy spojrzenie, ciepły uśmiech, nic więcej!" *♥* Popołudnia pełnego radości życzę i pozdrawiam cieplutko.*) Dziękuję za hasło, od Eluni także dostałam ( miała świetny pomysł) i z przyjemnością Was odwiedziłam, żeby obejrzeć. Za urocze życzenia dziękuję, swoje Ci wysłałam. Wspaniały slajdzik dla Mam i piękna piosenka. To wielkie szczęście mieć jeszcze Mamusię i Babcię. Pozdrowienia dla Nich Obu. *♥* Popołudnia pełnego radości życzę i pozdrawiam cieplutko. Buziaki Jadziu. Ela W.*)
babi446 2014-05-28 12:48
Dziękuję Ci, Jadwisiu, za miłe odwiedziny.Slajdzik na hasło to jest TO !! Ocenę masz wyłącznie od osób zaufanych, a komentarze można moderować.Z przyjemnością jeszcze raz obejrzałam Twoją wyjętą spod serca perełkę.Życzę Ci miłego dnia i serdecznie pozdrawiam:) Alina.
ewir-jago 2014-05-27 23:05
@ maciejmari: Mari i Maćku, pomysł na hasło do slajdzika z dedykacją doradziła mi Elżbietka R- G., żeby uniemożliwić tzw. "życzliwym inaczej" wtrynianie nosa i zabawianie się kosztem cudzych uczuć. Tak wyszło, że zrobiłam to pierwsza, ale przykład zdał egzamin u innych również, jak sama widzisz. Hasło z przyjemnością podałam życzliwym, znajomym i przyjaciołom z własną twarzą. Serdecznie wszystkich pozdrawiam, życzę spokojnej nocy i dziękuję za odwiedziny. Buziaki dla Przyjaciółek. Jadwiga.
agnieszkaboruch 2014-05-26 21:52
Jak hojne dłonie Matki Teresy ratują godność, honor człowieka, gdzie nędza, choroba, ból i cierpienie na dnie niemocy ratunku czeka. Tak dłonie matki tuląc do siebie, dzieciństwa mego piękne sny niosły w ten świat maleńki, ciepła spragniony tyle dobroci radości wniosły. One dziś dla mnie skarbem największym, nikt tego skarbu nie odbierze. Pozwól o Boże bym i ja mogła przez miłość dzieciom dać coś w ofierze. Cieplutko pozdrawiam Jadziu i dziękuję za hasło.
elarajgo 2014-05-26 07:01
" Na stronach kalendarza świątecznych dni jet mało. A szkoda! Co tu zrobić, by świąt nie brakowało? Lecz jeden dzień szczególnie swym blaskiem w maju kusi: dla jednych to - Dzień Matki, a dla mnie - Dzień Mamusi." (*_*) Witam Jadziu cieplutko! Z okazji Dnia Matki dla Ciebie i Twoich bliskich Ci Mamuś najpiękniejsze życzenia. Pozdrawiam Was bardzo gorąco. Dziękuję za odwiedzinki i resztę. Z tej okazji z wielką przyjemnością w dużym psychicznym komforcie zostawiam piąteczkę za przepiękny slajdzik i buziaki. Ela.
marianna56 2014-05-25 13:40
Śliczny slajdzik dla mamy.Pozdrawiam cieplutko i życzę Wam tego co najlepsze.Marianna
maciejmari 2014-05-25 00:28
Zajrzałam jeszcze raz, bo nie wiem, czy potem zdążę i z okazji Dnia Matki zostawiam życzenia dla Ciebie oraz Mam w Twojej Rodzinie. Myślę Jadziu, że miałaś dobry i rozsądny pomysł, żeby zabezpieczyć slajdzik przed niechcianymi odwiedzinami. To przecież nie jest okazja i miejsce na pole do bitwy. Naszym Bliskim trzeba wyrazić szacunek i okazać uczucie, nie wolno tego nikomu niszczyć. Pozdrawiamy serdecznie, dobranoc Jadziu. Maria i Maciej.
maciejmari 2014-05-24 19:07
"Piękny jest świat czarów. Piękne są wiersze i opowieści, lecz najpiękniejsze jest serce, które w sobie dobroć mieści." »̯̆ ✿»̯̆ Najpiękniejszym sercem jest serce MATKI! Zmieści w nim wszystkie swoje dzieci. Rzadkie są wyjątki, ale im nie poświęcamy pięknych wspomnień i życzeń. Jednak i te Matki są kochane, choć z bólem. Dołączam do Twoich pięknych życzeń Jadziu dla wszystkich Mateczek. Dziękuję za hasło i zaufanie. Slajdzik przepiękny i wzruszający. Z szacunkiem do Twoich i naszych uczuć (należą się wszystkim kochanym Mamom), pozdrawiamy serdecznie, Mari i Maciek. Piąteczka.
niezapominajka15 2014-05-24 15:17
ZA UROCZY SLAJDZIK MOC 55555 I BUZIACZKÓW.
niezapominajka15 2014-05-24 15:07
Szczęście jest ulotne Pojawia się błyśnie i gaśnie . Życzę Ci aby zaświeciło dla Ciebie i pozostało na zawsze. Jeśli chcesz mieć szczęście , musisz szczęście dawać , zawsze więc z uśmiechem wobec ludzi stawaj .Wspaniałego weekendu,z serca dziękuję za pamięć.
ewik1 2014-05-24 15:00
WITAM CIEBIE JADZIU CIEPLUTKO ..........ŚLICZNE PODZIĘKOWANIE MAMIE ZA JEJ TRUD ........SUPER SLAJDZIK..........Serce nie musi być duże - by przyjaźń dawało. Wystarczy takie maleńkie - żeby uczucia skrywało. Więc moje serce - choć jak muszelka malutkie, Jest pełne zmysłów i uczuć - i jak płomień cieplutkie. Serce jest jak ogród, - w którym rosną przyjaźni kwiaty, I każdy kto pielęgnuje je - jest to człowiek bogaty.................POZDRAWIAM CIEPLUTKO PIĘĆ GWIAZDECZEK I USMIECH SERDUSZKA ZOSTAWIAM - EWUŚ
pracz 2014-05-24 13:36
WIELKA PIONA LECI ZA SUPER SLAJDZIK >>>>> dziękuję za hasło>>>>> SERDECZNIE CIEBIE POZDRAWIAM I UDANEGO WEEKENDU ŻYCZĘ
halina675 2014-05-24 12:30
Są w kalendarzu wspaniałe daty które świętuje ludzkość od lat , jednak Dzień Matki – to dzień jedyny , to najpiękniejsza ze wszystkich dat ..Dziękuję Jadziu za zaufanie i hasło do slajdzika 55555 zostawiam.http://tripwow.tripadvisor.com/tripwow/ta-081b-9302-5edc?at=1#.U35RcRLf0qM.naszaklasa
babi446 2014-05-24 10:29
Dziękuję Ci, Jadziu, za hasło.Dzięki niemu mogłam obejrzeć to cudeńko, które wyjęłaś spod serca.Za TAKI slajdzik nie ma adekwatnej oceny, dlatego muszę posłużyć się skromną piąteczką ( 5* ).Jeszcze raz serdecznie Cię pozdrawiam i życzę miłego dnia,.Alina.
ewir-jago 2014-05-24 09:57
Dziś jestem dorosła, a Ty nieraz szlochasz,`Ty jesteś moją Mamą i za to Cię kocham! Miłość wieczna i szacunek wielki dla mojej Rodzicielki. Nie tylko najlepszej Mamy, ale też wspaniałej damy. Moja najdroższa Mamo! Za Twe czułe serce i mądre Twe nakazy w Dniu Twojego Święta dziękuję Ci – bodaj sto razy! W Dniu Matki słowa i kwiatki od wdzięcznej dziatwy… I dorosłych dzieci. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Jadzia.
babi446 2014-05-24 09:56
"Jest takie słowo, słowo jedno, przy którym inne słowa bledną. Słowo, jak słońce jaśniejące, co wszystkie inne słowa gasi, słowo z muzyki i z uśmiechu, z zapachu kwiatów i nut ptasich. Słowo, co nigdy nie zawodzi, wierne i czułe do ostatka, najbliższe sercu, najpiękniejsze. Jedno, jedyne słowo - MATKA." Witam Cię,Jadwisiu.Nie mogę obejrzeć slajdzika ani dodać notki, bo to slajdzik prywatny.Rozumiem,że chciałaś ochronić go przed atakami "życzliwych inaczej".Pozdrawiam cieplutko i życzę Ci miłego weekendu.Alina.

Zobacz także