Ładowanie slajdu: 0%

DZIĘKUJĘ ZA PRZYJAŻŃ DZIĘKUJĘ ZA SERCE POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZNAJOMYCH I PRZYJACIÓŁ A ZARAZEM PRZEPRASZAM ZA TAMTEN SLAJDZIK

trzeba być wielkim przyjacielem i mocnym przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę

Opublikowano: 2012-04-15 18:09
jagoda2000 5
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (5)

halina.j. 2012-08-02 15:40
wkładasz w to dużo serca!!!!!!I SERCEM DZIĘKUJE!!!!!
Halina 2012-04-17 07:27
KTOŚ JEST BARDZO ZAWZIŁY NA OBNIŻANIE OCEN SLAJDZIKÓW NIE PODOBAJĄ SIĘ NIE OCENIAJ BO KTOŚ WŁOŻYŁ TO DUŻO PRACY I SERCA TAK SIĘ NIE ROBI A SLAJDZIK JEST PIĘKNY NA 6666666 POZDRAWIAM SERDECZNIE
Irena Tomaszewska 2012-04-15 18:38
Śliczny slajdzik.Pięknie to zrobiłaś Halinko..Dziękuję..
HALINA SZUR 2012-04-15 18:30
HALINKO WSZYSTKIE SLAJDZIKI JAKIE ROBISZ SĄ PIEKNE ,POZDRAWIAM WSZYSTKIE OSOBY WYSTĘPUJĄCE W TYM SLAJDZIKU SUPER...A TOBIE PRZESYŁAM WIRTUALNE BUZIAKI
jagoda2000 2012-04-15 18:16
KOCHANI PRZEPRASZAM WAS BARDZO USUNEŁAM TAMTEN SLAJDZIK CHCIAŁAM DOŁOŻYĆ ZDJĘCIE ZNAJOMEGO I PRZEZ POMYŁKĘ GO USUNEŁAM ALE MAM NADZIEJĘ ŻE TEN TEŻ BĘDZIE SIĘ PODOBAĆ HALINA

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.