GDYNIA- OPERACJA ŻAGIEL 2014.

Z OKAZJI 40 ROCZNICY PIERWSZEGO ZLOTU ŻAGLOWCÓW W MOIM RODZINNYM MIEŚCIE, GDYNI,. CIESZYŁA OCZY WODNIAKÓW I ŻEGLARZY, MIESZKAŃCÓW GDYNI, I CAŁEGO TRÓJMIASTA ORAZ TŁUMÓW TURYSTÓW. Z pozdrowieniami Elżbieta. http://tripwow.tripadvisor.com/tripwow/ta-0826-04e0-c903?lb PO ZDJĘCIU HASŁA NA MOICH SLAJDZIKACH STALKER MUSI CIĘŻKO TYRAĆ, ŻEBY NACIESZYĆ SIĘ OBNIŻANIEM OCEN. NIE MA KOŁACZY BEZ PRACY HAKERZE. W KOŃCU NIC NIE MASZ DO ROBOTY PASOŻYCIE. PRACUJ, A GARB CI WYROŚNIE! DUŻO TYCH SLAJDZIKÓW DO ZALICZENIA, DLATEGO NIE MASZ CZASU DOPIESZCZAĆ SWOICH KLONÓW! HA! HA! HA!

Opublikowano: 2014-08-20 06:43
elarajgo 4,8
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (34)

edmund2000 2015-10-06 13:36
mam też sporo fotek z tego typu tematu. Podoba mi się to.
edmund2000 2014-12-01 21:26
kocham to.
agnieszkaboruch 2014-10-14 20:22
WITAM SERDECZNIE ELŻUNIU. Znalazłam dziś liście malowane jesienią, wysyłam je Tobie, niech Ci dzień odmienią, uśmiechem szczęśliwym, bliskim serc dotykiem i piękną jesienną pogodą ze słońca promykiem. Miłego wieczoru.
elarajgo 2014-08-26 22:48
Popieram komentarz Marii! (*_*) Czy mamy szansę przeżyć Trzecią Wojnę Światową? Co w takim razie jest ważniejsze? Slajdzikowe wojenki, czy zagrożenie ze strony Rosji dla naszego Kraju (w pierwszej kolejności) i Europy, a może całego Świata? To są bardziej istotne problemy niż te małego duchem człeka! Nie te wyimaginowane w jego umyśle. Nie jest wart uwagi, za wyjątkiem wtłoczenia mu (jej) do głowy, że nie jest pępkiem "Slajdzika" a tym bardziej Świata! NIECH PRZYJMIE TEN CHORY PSYCHICZNIE NIEBYT CYBERNETYCZNY DO WIADOMOŚCI, ŻE WCISKANIE SIĘ DO NASZYCH ZNAJOMYCH PRZEŚLADOWANYCH Z SETEK JEGO KONT JEST ŻAŁOSNE! JA TAKŻE ŻĄDAM USUNIĘCIA MNIE Z ICH LISTY ŚCIGANYCH. Kopiowanie moich i Przyjaciół komentarzy z naszych slajdzików pokazało jak mało inteligentna i ograniczona umysłowo jest ta osoba oraz że nie stać jej na własne przemyślenia w kulturalnym języku ( po polsku! Arabski, chiński itp. nikogo nie interesuje, a znane nam są języki europejskie.) (*_*) Pozdrawiam Mari (buziaczki) i wszystkich serdecznie. Dobranoc.
maciejmari 2014-08-26 18:03
HIENO - "zoltanie", NIE ZAPRASZAŁAM, NIE ZAAKCEPTUJĘ WYPRASZAM SOBIE DODANIA MNIE do twoich Znajomych. Większość to wszyscy prześladowani Użytkownicy przez "trolla i sklonowne hieny"! Kilku to "jedynkowicze tacy jak ty i twój szef lub szefowa. NIE ŻYCZĘ SOBIE TAKIEJ ZNAJOMOŚCI I ŻĄDAM USUNIĘCIA MNIE Z TWOJEGO WYKAZU. Jesteś śmieszny i poważnie chory, twoje podskakiwanie przypomina ruchy insekta na grzebieniu. Nie mam z tobą i klonującym się twoim towarzychem nic wspólnego i wypraszam sobie takie posunięcia. Zapomniałeś o tych, którzy ukryli się za twoimi plecami i nie ma ich na twojej liście. Czemu wyparłeś się Ich jak Chrystusa biblijny Judasz? Żałosna istoto, weź się do pracy, bo nie masz czym zabić wolnego czasu. ♥ http://www.reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/8a8h0v4or7pm1pmsjeqs8kocr1/indexweb.htm ♥ Ta osoba z indeksu nigdy nie był (była) i nie będzie szczęśliwy (_a).♥ " Skrywam swe myśli pod płaszczem milczenia. Ciszą swych zmysłów wpatruję się w Ciebie. Myśl moja nigdy nie zazna ukojenia, gdy moje serce HIENA pożerać będzie, a gdy je pożre w całości, serce moje będą pamiętać tylko pogruchotane kości." @babi446: JA TEŻ ALINKO PROTESTUJĘ I KICHAM NA ZNAJOMOŚĆ Z PODEJRZANYM INDYWIDUUM. MARIA.
maciejmari 2014-08-26 16:57
http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/671q0069junfeggqcve78oqd64/indexweb.htm ⋱⋱♥⋰ "NIE W KAŻDEJ MUSZLI MOŻNA ZNALEŹĆ PERŁĘ, LECZ W KAŻDYM CZŁOWIEKU TKWI PRAWDZIWE PIĘKNO" ⋱⋱♥⋰ "KIEDY POMAGAMY INNYM POMAGAMY SOBIE, PONIEWAŻ WSZELKIE DOBRO, KTÓRE DAJEMY, ZATACZA KOŁO I WRACA DO NAS." ⋱⋱♥⋰ MIŁEGO POPOŁUDNIA ŻYCZĘ. POZDROWIONKA I CAŁUSKI ELŻBIETKO. MARIA.
babi446 2014-08-26 16:47
"W deszczową szatę przybrał się dzień. Deszczową melodię deszcz o parapet wygrywa. Deszczowe pomroki, deszczowy smutek w serce się wkrada. Trzeba te mokre słowa uśmiechem osuszyć i ujrzeć małe piękno. Posłuchać, jak wiatr śpiewa i roznosi w kroplach splątane echo. Aromatem kawy rozgrzać chłodne myśli, a deszczowe pomroki otulić skoczną nutką. Świat wtedy zalśni srebrzyście, a smutek hen daleko gdzieś pryśnie." POZDRAWIAM CIĘ, ELŻUNIU, I ŻYCZĘ DOBREGO DNIA. BARDZO DZIĘKUJĘ ZA MIŁE ODWIEDZINY.WCZORAJ WIECZOREM PO NASZEJ ROZMOWIE WYSŁAŁAM CI JESZCZE SMS -a Z ODPOWIEDZIĄ NA TO, O CO PROSIŁAŚ. BUZIACZKI, Alina.
danwoj 2014-08-26 10:04
WITAM SERDECZNIE...... Trzeba wierzyć , że będzie jutro... i kolejne dni, że zaświeci słońce i spełnią się nasze sny... Trzeba patrzeć..., by dostrzec piękno.. i dobro wokół nas, by podziwiać ludzi i świat niejeden raz... Trzeba słuchać... prawd od wieków głoszonych przez mędrców... i tej cichutkiej melodii, co gra w naszym Sercu... Trzeba szukać... przyjaciół i szczęścia, sił i wytrwałości... tego wszystkiego, co daje nam tyle radości... Trzeba próbować ... życia i ze swym losem się zmierzyć..., by nie żałować, że czegoś nie udało się przeżyć... Trzeba marzyć..., bo marzenia są miłe i tak cudowne, bo dzięki nim życie jest wspaniałe i fascynujące... Trzeba Kochać.., ponieważ tylko Miłość w życiu liczy się !!!..., więc Kochajmy z całego Serca, ile starczy sił !!!... Trzeba Zyć ... jak potrafimy Najlepiej, Najpiękniej, bo życie jest Chwilą i Niczym Więcej !!!... POZDRAWIAM I WSPANIAŁEGO WTORKU ŻYCZĘ;) D a n u t a
danwoj 2014-08-25 09:29
Witam Elu milutko, dziękuję za odwiedzinki i miłe słowa ...Każda chwi­la w życiu jest szczęściem, wys­tar­czy tyl­ko szerzej ot­worzyć oczy i cie­szyć się z małych rzeczy ...MIŁEGO NOWEGO TYGODNIA ...SAMYCH RADOŚCI I ŻADNYCH PRZECIWNOŚCI ...POZDRAWIAM ...D a n u t a
hanula25 2014-08-24 23:51
"To co złe, niech mija z latami Nigdy do tego niech nie wracamy Ale niech będzie ciągle przed nami To co najlepsze, na co czekamy Bo najpiękniejsze jest to czego nie ma Co tajemnicą dla nas jest Najpiękniejsze są nasze marzenia I często spełniona ich treść.
krysienka 2014-08-24 23:03
Mała kropla... Kiedy nie masz już na czym położyć dłoni Kiedy nie masz już o co oprzeć stopy W gruzowisku marzeń Poszukaj małej kropli radości Zamknij ją w dłoniach Wyjdź na szeroką równinę Połóż kropelkę ostrożnie Pośród soczystych traw ...i znowu znów zakwitnie nadzieja.. POZDRAWIAM ŻYCZĄC UDANEGO TYGODNIA :)
skocznywilkamjar 2014-08-24 22:57
Rozkręcił się na całego ten "życzliwy inaczej". Pogromca się znalazł! Kto takiego zrozumie psychola, tylko chory umysłowo. Podejrzewam, że też ucieka od niego gdzie pieprz rośnie. Klony, upiory też już nagle się ocknęły i wylazły na światło dzienne, teraz będą udowodniać, że to nie oni, tylko ich ścigają. Buziolki Eluniu.
skocznywilkamjar 2014-08-24 22:55
http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/j72h2141qausvgjiia301265a3/indexweb.htm ★...✫ "Życie to jest ciągły rejs. My statkiem jesteśmy sami, musimy płynąć ciągle w przód na spotkanie z przygodami." ★...✫ Witam wieczorkiem Eluniu! Dziękuję za cudowną niedzielę, było wspaniale, są już nowe fotki. Miłego odpoczynku, dobrej nocki i super nowego tygodnia Ci życzę. Cieplutkie pozdrowionka i buziaczki Eluś na dobranoc. Wiki.
jacus77 2014-08-24 22:36
Siła serca i przyjaźni nie zna odległości. Bądź jak wiatr, który łagodnie wieje, i wznosi się wysoko do nieba. I noś w swoim sercu nadzieję, że do szczęścia, tak mało Ci potrzeba..... Są sny, których nie można zapomnieć... Są marzenia, które trzymają nas przy życiu... Życzę miłego całego tygodnia... niech piękne chwile Cię otaczają, a radość niech rozgrzewa Twoje Serce. Pozdrawiam :)
klon do jedynkowania [ http://slajdzik.pl/profile/izydor,oceny, 2014-08-24 18:28
Jesteś na liście wrogów trolli. "izydora" sklonował "zoltan" i jego boss rozrabia, ci od awantur. Do jedynkowania wybierają co raz nas więcej. Pozdrawiam.
kalesony 2014-08-23 20:53
Pozdrawiam serdecznie;) Słonecznej Niedzieli--Nie mogę otworzyć slajdzika
danwoj 2014-08-23 20:05
WITAM CIEPLUTKO;) Znów cudowna noc odkryje rąbek tajemnicy swej, sny wspaniałe ofiaruje w aksamitnej swojej ciszy. Księżyc sługa jej odwieczny dziś na straży będzie stał, a wiatr na swej harfie kołysanki będzie grał. W gwiazd srebrzystym migotaniu giną ślady tego dnia noc otula świat swą kołdrą i błogi spokój duszy da. Oddaj więc się w jej władanie swe powieki zamknij już i powędruj w krainę marzeń gdzie szczęście otoczy Cię I nie mów że to się nie zdarzy To jest przecież możliwe bo gdy tylko zamkniesz oczy noc magią Cię otoczy swą ───══──── SUPER SLAJDZIK >>>>SERDECZNIE POZDRAWIAM I 5teczkę ZOSTAWIAM;) życzę milutkich snów Dobranoc
halina675 2014-08-23 16:49
Jak kochać, skoro tyle razy zostaliśmy zdradzeni... Jak wierzyć, skoro tyle razy zostaliśmy wydani... Jak ufać, skoro tyle razy przeżyliśmy rozczarowanie... Jak żyć, skoro tyle razy umieraliśmy z rozpaczy, z bólu, z wyczerpania... Bo tylko na tej drodze jesteś w stanie natrafić na promyki wiary, na okruchy nadziei, na perły miłości... I wtedy jesteś w stanie wzmocnić światło, pozbierać okruchy, nawlec rozsypane perły, cudze i swoje... I dalej żyć... Stworzyłaś Elżuniu cudny slajdzik "Operacji Żagiel 2014", zostawiam 55555. Pozdrawiam ciepło serca i uśmiech zostawiam Halina.
krysienka 2014-08-23 13:19
WITAM... CIE SERDECZNIE ^v^^v^    ^v^  Weekendu     jak marzenie... Chwil   które dają zadowolenie...  wielu radości.. uśmiechów tysiąca  i pięknego słońca... życzę.... Pozdrawiam ;) KRYSIA ♥
maciejmari 2014-08-23 01:34
Witam cieplutko Eluniu! Z kretyna stalkera można rwać boki. Nawrzucał Ci tyle jedynek ile zdołał i robi z siebie kompletnego durnia. Chorym umysłowo mogę współczuć, nie są temu winni, cierpią i jest im ciężko. Psychopata świadomie czerpie z ludzkiej krzywdy przyjemność. Los wymierzy mu sprawiedliwość, nasze prawo też dosięgnie. Widać, że to mściwy i bezczelny troll, ale takim nie zawracasz sobie głowy co najbardziej go wkurza, bo jest śmieszny. Nie ukryje swoich braków, nie lubi inteligentnych kobiet, pewnie nad nim dominowały. Złości go szczęście ludzi, nie zaznał go i nie zazna. Żaden psychopata nie spełni się jak normalny człowiek i miejmy go gdzieś. Metodą na nich jest "olewanko". Bawmy się w dobrym i znanym sobie towarzystwie, stalker jest sam i niech się tym zamęczy. Dobrej i spokojnej nocki Ci życzę oraz pięknego weekendu wśród Bliskich. Pozdrowionka dla całej Twojej Rodzinki, buziaczki Eluś. Maria. ♥ http://s1.directupload.net/images/user/140422/znxc8dkg.swf
ewir-jago 2014-08-23 00:03
http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/5heu7tasqf7aii947bd0i237g6/indexweb.htm ★ ✿ Trzeba wierzyć, że będzie jutro i kolejne dni, że zaświeci słońce i spełnią się nasze sny. Trzeba patrzeć, by dostrzec piękno i dobro wokół nas, by podziwiać ludzi i świat niejeden raz. Trzeba słuchać prawd od wieków głoszonych przez mędrców i tej cichutkiej melodii, co gra w naszym sercu. ✿ Dziękuję, że jesteś! ✿ Uwolnić się od psychopaty jest trudno, traktuje się go jak powietrze. Taki sam typuje swoje ofiary, ale jak mu się postawią, wywołują u niego szaleńczą wściekłość. Gdyby Zarząd chciał z Twoich propozycji korzystać, dawno stalker byłby namierzony. Jednak to jest na rękę z pewnych powodów i nadal wirtualny cwaniak pod ochronnym parasolem zarabia na tym bałaganie napadając na Użytkowników. Psychopacie się zdaje, że odwróci kota ogonem i swoje uczynki przypisze tym, których prześladuje. Jego życie sprowadza się do tkwienia przy komputerze na wirtualnej przestępczości. Za ujawnienie kim jest i jakimi metodami działał, mści się choćby wszystkimi jedynkami jakie Ci pewnie jednym kliknięciem z setek kont walnął. Szczęśliwy (-a), mała satysfakcja i cieszy? Wątpię szczerze! Ja też się bawię widząc jak ta osoba sama się spala w zapiekłej nienawiści do ludzi, którym zazdrości. Psychopacie nikt nie współczuje, szkoda tylko, że dali się temu komuś zastraszyć, a wtedy są pożywką stalkera. Wirtualnie podskakuje i jest śmieszny, bo głupszy od dziecka, każdego wirtualnego tchórza zgubi zadufanie i pewność siebie. ✿ Wspaniałego weekendu i pięknej pogody życzę Eluniu razem z Rodzinką i Bliskimi. Ta osoba będzie się okładać swoimi kompleksami w samotności. Pozdrowionka dla Was i kogoś wyjątkowego (wiesz), całuski. Dobranoc. Iga.
skocznywilkamjar 2014-08-22 17:47
http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/svsue6k8hld8mv010a2suhcfm0/indexweb.htm "Kiedy radość jest w nas, inny staje się świat, nie ma zła, nie ma łez, znika żal, znika gniew, radość słodki nadaje smak." Dzień Dobry Eluniu! Na cały weekend życzę Ci dużo słońca i udanego wypoczynku razem z Rodzinką tam gdzie zawsze i jak lubicie oraz miłej zabawy Waszym gościom. Jestem wciąż pod wrażeniem Operacji Żagiel. Z przyjemnością będę wracać do obu slajdzików. Cieplutko Cię pozdrawiam, buziaczki Eluś zostawiam. Wiki.
jacus77 2014-08-22 08:37
Dzień się zbudził, jasno wszędzie, jaki dzień ten dzisiaj będzie. Moc uśmiechu i radości niech u Ciebie dzisiaj gości. Więc już wstawaj nie śpij przecież, bo już jasno jest na świecie. SŁONECZNEGO WEEKENDU:-)Pozdrawiam :)
hanula25 2014-08-21 22:51
Witam Cię!!! Najpiękniejsze jest to co możesz dać innym.....ciepło..... miłość.....i piękną przyjaźń. Hania
ewir-jago 2014-08-21 20:02
http://animatedgif.biz/mpeg-creation2/temp/erv3eagfl88qvs4vt0t1b550c2/indexweb.htm ★Z drogi obranej nigdy nie zawracaj, zawsze kochaj, milcz i przebaczaj. Gdy Cię boleść do płaczu wzbudzi- łzy miej dla siebie, uśmiech dla ludzi.★ Cudowny jest Twój slajdzik, przepiękne zdjęcia i szanty. Zlot żaglowców na rocznicę był wspaniały, co za widoki, niezapomniane wrażenia, jak cudownie, że miałam okazję być i dzięki Wam widzieć na żywo. Dołączyć do Waszej wodniackiej braci, mieliśmy wspaniały urlop. Teraz uporządkuję swoje urlopowe zdjęcia, uzbierało się ich dużo. Pozdrowionka i całuski. Milutkiego wieczorku Eluniu. Piątka za to cudeńko! Iga.
ewir-jago 2014-08-21 19:55
Witam gorąco Eluniu! ♥~♥ " Wierzę w ludzi, tych, którzy żyją i uśmiechają się, cieszą się drobnymi sprawami i mówią „tak” do wschodzącego słońca, i do wszystkiego, co wyrasta z gleby, dobrych i złych dni. Ich imiona nie widnieją na szpaltach gazet. Ci nigdy nie używają pięści, Oni kochają ludzi, są wspaniałymi istotami. To ludzie, od których, bez szumnego rozgłosu, rozchodzą się na świat strumienie miłości. Są oazami na naszej pustyni. Są gwiazdami nocą. To jedyne płuca, dzięki którym świat może jeszcze oddychać." /z netu/ ♥~♥ Bardzo dziękujemy za cudowne wakacje na wybrzeżu, za gościnę i atrakcje, jakie nam przygotowałaś razem z naszymi Przyjaciółkami. Milutko Cię pozdrawiam, całuski ode mnie i Anusi zostawiam. Jadzia.
maciejmari 2014-08-21 17:16
http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/8b2029qmr1ibf63cs6j8lhrd00/indexweb.htm ❤ Z przyjaźnią jest jak ze wspomnieniami, pielęgnowane nigdy, nigdy nie odejdą. ❤ NIECH SZCZĘŚCIE I MIŁOŚĆ NIGDY NIE ZGUBI TWOJEGO ADRESU! ♥♥ MIŁEGO, SŁONECZNEGO POPOŁUDNIA ŻYCZĘ. POZDRAWIAM CIĘ CIEPLUTKO. BUZIACZKI ELŻBIETKO. MARI.
babi446 2014-08-20 19:21
Witam Cię,Elżuniu. Zrobiłaś bardzo malowniczy slajdzik - swoisty dokument "Operacji Żagiel 2014". Zachwycają piękne sylwetki licznych żaglowców,pokazująca się gdzieniegdzie marynarska brać i wszędzie tłumy odwiedzających.Z pewnością było wiele imprez towarzyszących i parada na zakończenie.Jestem Ci wdzięczna za ten slajdzik, bo świat żagli jest dla mnie czymś nowym, a morze znam tylko od strony plaży.Tym bardziej podziwiam Was, wodniaków,a zwłaszcza marynarską brać,pływającą na tak pięknych żaglowcach.Za slajdzik zostawiam notkę i żałuję,ze to tylko PIĘĆ ( 5* ). Serdecznie Cię pozdrawiam:) Alina.
hipopotanek 2014-08-20 16:38
pozdrawiam,pionę zostawiam
kalesony 2014-08-20 16:23
DZIEN DOBRY==NIE ZNAM HASŁA===POZDRAWIAM
maciejmari 2014-08-20 10:44
Dzień dobry Eluniu! Bardzo interesujący dla takich szalonych "topielców wodników" jak my. Wiosło, byle łódka, kapok i jestem w swoim żywiole. O Wiki nie wspomnę, już była i pewnie z całą rodziną wypłynęła. Na załogę nie poczekali, szkoda, lato, słońce a zabawa bez nas. To sobie posiedzę i obejrzę żaglowce. Parada na koniec okazała, zainteresowanie wielkie, te tłumy coś znaczą. Fantastyczny slajdzik, wspaniałe zdjęcia i szanta. Przykro mi, daję Elżbietko tylko pięć! Nic nie poradzę, a Gdynia jest cudowna! Pozdrowionka i buziaki. MM.
skocznywilkamjar 2014-08-20 08:16
http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/rstf4lfbh781v0s6luacpqg844/indexweb.htm ✿♥✿ "Przyjaźń niczym róża, ozdabia cały świat. Maleńka czy duża, zostawia w sercu ślad..." ✿♥✿ Witam Eluś w słoneczną środę. Wspaniały slajdzik Eluniu, to mój i Twój świat. Cudownie dać się ponieść falom, chociaż morze to czasem groźny żywioł także dla doświadczonych. Ten zlot i każdy wcześniej to niesamowite, widowiskowe wrażenie. Mnóstwo zdjęć, trochę jest tych ze Znajomymi osobami, ale tylko wśród Przyjaciół do rozpoznania. Piękna pamiątka, miło będzie wracać. Zostawiam "5", buziaki i pozdrowionka. Fajnie, że zdążyłaś rano jeszcze to zmontować. Miłego, słonecznego i ciepłego dnia w gronie Bliskich życzę Elżbietko. Wiki.
ewik1 2014-08-20 08:15
WITAM MILUSIO ...................Skrawek błękitu nieba chciałabym Ci dać. Gwiazdę, która świeci najjaśniej. Ale brak mi takiej mocy. Dam Ci coś w zamian. Może nie tak błękitne i błyszczące, ale to najcenniejsze co mam - serce przyjaźni. Chcesz, to weź. Szanuj i pielęgnuj je w sobie a zakwitnie tysiącem gwiazd......POZDRAWIAM CIEPLUTKO A ZA ŚLICZNY SLAJDZIK ZOSTAWIAM 55 I UŚMIECH SERDUSZKA
elarajgo 2014-08-20 07:27
http://tripwow.tripadvisor.com/tripwow/ta-0826-04e0-c903?lb * ❤ * Witam serdecznie! Malownicza parada na wodach Zatoki Gdańskiej, w blasku zachodzącego słońca ( nie zawiodło i wyszło, niebo przejrzało i rozpogodziło się) zakończyła Operację Żagle Gdyni 2014r. Podczas pięciu dni, które flota spędziła w gdyńskim porcie, żaglowce obejrzało prawie 2 miliony odwiedzających. Impreza upamiętniła 40- tą rocznicę pierwszego zlotu żaglowców, "Operacji Żagiel 1974". Życzę przyjemnego oglądania. Dla nieznających hasło, podaję link do prawie identycznego slajdzika. Drobne zmiany to tylko brak prywatnych zdjęć rodziny, wakacyjnych gości i Przyjaciół uczestniczących w pokazie. Mogłyby być użyte przez hienę slajdzikową. Pozdrawiam ciepło i życzę dalszego miłego wypoczywania na urlopie lub wakacjach. Buziaki dla moich Przyjaciółek. Ela.

Zobacz także