Grzesiu ***

Kocham Cię Lewku Mój * Jesteś Moim Najlepszym Przyjacielem***

Opublikowano: 2014-01-10 22:50
milionek 5
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (3)

milionkowy 2014-02-03 00:20
Dziękuję Ci Skarbie za Twe ciepłe serduszko ,za pachnące Twe włosy,śliczne oczka. Dziękuję Koteczku za Twą miłość i za to że jesteś ze mną :*** KOCHAM CIĘ !!!
babunia1 2014-01-11 18:05
Piękna czerwona róża do dzisiaj stoi w wazonie zapachem lawiny wspomnień nadaje życiu harmonię. Choć czasu tyle minęło codziennie wita się z nami historię cudownych marzeń spisuje uczuć listkami. Na zawsze już pozostanie częścią magicznej miłości wsłuchana w melodię wyznań odrzuci kolce zazdrości. Gdy wiatr przez okno się skrada cicho szeleści płatkami szepcze namiętnie do ucha jak dobrze być między wami. Super piękny slajdzik, piąteczkę z sercem zostawiam i życzę miłego dnia.H.M.M.
ewik1 2014-01-10 23:49
ŚLICZNY SLAJDZIK .........Dzisiaj dla Ciebie piszę, pozdrowienia z nadzieją, że radość w sercu gościsz, a oczy już się śmieją. Co Ci podarować w tym dzisiejszym dniu? Wiem – dam swoje uśmiechy, jak bukiet fiołków albo nawet cudowny zapach roż. Niech Cię zapach otuli, rozjaśni Twoją twarz, cudowny zapach róży zaniesie radosny wiatr. Na skrzydłach moich myśli, z tą rosą, co wesoło lśni, uśmiechy najpiękniejsze, wysyłam Tobie dziś ...POZDRAWIAM CIEPLUTKO PIĘĆ GWIAZDECZEK ZOSTAWIAM- EWUŚ

Zobacz także