Ładowanie slajdu: 0%

JESTEŚCIE WSPANIALI

POZDRAWIAM WSZYSTKICH - DO MIŁEGO....

Opublikowano: 2011-01-18 09:32
danwoj 5
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (8)

babunia1 2013-11-26 19:14
Mimo chmur na niebie ja zostawiam cieplutkie pozdrowienia dla Ciebie. Słoneczko na niebie Uśmiecha się do Ciebie Promyki słoneczne migają Moje pozdrowienia Tobie posyłają. SUPER SLAJDZIK POZDRAWIAM I 5 ZOSTAWIAM Z SERDUSZKIEM DLA CIEBIE.H.M.M.
gosiawrona 2011-01-20 17:14
Jak wyrazić moją radość? jak podziękować mam? jestem tylko zwykłą osobą i oddaję w podzięce moją przyjaźń, duszę i serce Dziękuje jestem wzruszona...
danwoj 2011-01-20 09:47
CAŁUSKI DLA WAS WSZYSTKICH;) Do miłego............
hanka 2011-01-19 18:59
.Dziękuje,jestem wzruszona.Ślicze,miłe,buziaki dla Was.
irysekbd 2011-01-19 18:53
Bardzo piękne...... dzieki
gosiek60 2011-01-19 10:49
Danusiu,to jest coś niesamowitego! piękne i wzruszające! pozdrawiam cieplutko:)
Aneta 2011-01-19 10:34
Pani Danusiu...coś niesamowitego!!!!!!ŚLICZNE!!!!PRZEŚLICZNE!!!!!!MILIONY CAŁUSKÓW!!!!!
roksi 2011-01-18 21:24
super pomysł

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.