Kamili, pięknej amazonce w dniu imienin od Eli R.G.

Koń jest bogiem, galop nałogiem, skoki zabawą, a kłus podstawą. Dla Ciebie Kamilko, to co kochasz. Życzę Ci wiele szczęścia i samych radości. Elżbieta z rodziną.

Opublikowano: 2011-09-16 12:23
anonim
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (4)

Igor 2011-10-31 17:57
Znalazłem przypadkiem piękny slajdzik kogoś o tych samych zainteresowaniach. Wszystko jest super. Zdjęcia wspaniałe i w większości na żywo. Amazonka naprawdę jest śliczna, a hiszpańska piosenka świetnie pasuje i uzupełnia całość. Pozdrawiam autorkę, Panią Elę, zdolną amazonkę i wszystkich koniarzy. Czy kontakt z Kamilą jest możliwy? Zostawiam 5.
donat 2011-09-22 16:00
Super slajdzik dla super dziewczyny. Piosenka i zdjęcia piękne. Wszystkiego najlepszego solenizantko.
elarajgo 2011-09-18 22:58
Kochanie, cieszę się że sprawiłam Ci przyjemność. Nie miałam czasu zauważyć (wiesz jaki to był czas dla mnie), że nie zalogowałam się i slajdzik zapisałam jako anonimowy. Jednak jest dedykowany tylko Tobie z myślą o pięknej amazonce. Pozdrawiam Ciebie i Was wszystkich cieplutko. Całuski. Elżbieta.
kajar 2011-09-18 21:51
"Koń jaki jest, każdy widzi". Cudowne stworzenie, moja miłość. Przepiękne dzięki za cudny slajdzik imieninowy, za tyle serca i pracy w jego przygotowanie. Jestem wzruszona i zachwycona wspaniałymi fotkami i pięknie dobraną piosenką. Wspaniale skomponowana całość, jak we wszystkich slajdzikach "Elarajgo". Oczy cieszy i raduje moje serducho. Sorry, że dopiero teraz, ale weekend spędziliśmy poza domem. Gorąco pozdrawiam, całuska i piąteczkę zostawiam. Miłego wieczoru i spokojnej nocy. Dobranoc. Kamila.

Zobacz także