KANIKUŁY - POZDROWIENIA Z WAKACJI.

UDANEJ KANIKUŁY! ŻYCZĘ WAM TYCH NAJLEPSZYCH NA UPAŁY, NAD WODĄ, GDZIE. JEDNI MOCZĄ KIJEK, INNI NÓŻKI LUB CIAŁKO. MOŻE WYCIĄGNIECIE KAJAK, PONTON LUB ŁÓDECZKĘ I ZAMOCZYCIE WIOSŁA? PIOSENKA "KANIKUŁY" DOBRA JEST NA ZASŁUŻONE WAKACJE, SZCZEGÓLNIE DLA TYCH CO NIE OBLEWAJĄ PRZEDMIOTÓW. MARSZ WIĘC NA POCIĄG,, MOŻE MOTOCYKLEM, ROWEREM, AUTOSTOPEM, NAWET "LOTEM" JEDŹCIE NA SPOTKANIE PRZYGODY! POZDROWIONKA SERDECZNE Z WAKACJI OD ELŻBIETY. [WRÓCIŁO TO SAMO HASŁO .. STALKER NIE BĘDZIE MIEĆ WGLĄDU DO PRYWATNYCH ZDJĘĆ." MORDKA W KUBEŁ, UPADŁA, WYSOKA KLASO".]

Opublikowano: 2014-07-18 07:13
elarajgo 4,7
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (11)

agnieszkaboruch 2014-07-27 08:09
Ten śpiew ptaków z rana nadzieją niech będzie, że sprawy ułożysz i wiele zdobędziesz. A promień, co tuli, wytycza kierunki i składa w Twe dłonie ciepłe podarunki. Niech zawsze prowadzą nutki nieba czyste, by się wszystko stało proste, oczywiste. Cieplutko pozdrawiam i 5555555555555555555 zostawiam. Elżuniu dziękuję za wakacyjne pozdrowienia.
babi446 2014-07-20 10:07
"Chodź Skarbie ... napijemy się kawy ,postawię dwie filiżanki na stole. Usiądziemy naprzeciwko siebie ,by móc przejrzeć się w swoich oczach. Porozmawiamy o naszym życiu,tym odświętnym, pełnym śmiechu i przyjemności i codziennym - zatroskanym, często zmęczonym , a czasem z podpuchniętymi oczami . Powiedz mi ,czy można żyć za bardzo ? Czy trzeba nauczyć się żyć mniej ? Zatrzymać serce, wyważyć słowa ,cedzić życzliwość przez sito rozwagi ?" / z sieci / Witam Cię,Elżuniu.Wpadłam na chwilkę i widzę,że jednak z powrotem zamknęłaś. I dobrze - szkoda,żeby na tak dobrym slajdziku ktoś się wyżywał.Miłego weekendu,Eluś.Buziaczki:) Alina.
kalesony 2014-07-19 21:50
NIE ZNAM HASŁA NI MOGĘ OCENIĆ---POZDRAWIAM SERDECZNIE MIŁEGO WIECZORU ŻYCZĘ!
jarre 2014-07-19 00:11
Po obejrzeniu slajdzika od razu chce się gdzieś jechać. Fajny slajdzik, dowcipny i radosny. Pozdrawiam życząc przyjemnego wypoczynku. Krystyna.
hanula25 2014-07-18 23:54
------------------------------------------------------------------------------------------------------ Życzę pogody w sercu i na dworze , abyś Przyjacielu był w dobrym humorze. Milutkiego wieczorku życzę. Hania
ewir-jago 2014-07-18 23:27
http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/6n0mqembknhhhe1n9strhgb7r0/indexweb ★ Witam Cię uśmiechem! Kolejny dzień zmierza ku końcowi i zbliża się wieczorowa pora odpoczynku.★ Wspaniały i radosny slajdzik, wyśmienite poczucie humoru nigdy Cię nie opuszcza, więcej dodała Alinka. Dziękuję za pamięć, miło zobaczyć urocze Znajome w Twoim pięknym slajdziku. Pozdrawiam Was wszystkie gorąco. Masz Eluniu piękną oazę spokoju do wypoczynku. Nie dziwię się, że Cię tam ciągnie. Lasu i jeziora blisko domu zazdroszczę Ci najbardziej. Ogrodu też, my musimy po to jechać kawał drogi za Kraków. Piona wielka za Twoje wesołe cudeńko. ★ Zwolnienia tempa po pracowitym dniu Ęlżuniu. Cudownego wieczorku, spokojnej nocy z pięknymi snami życzę.★ Najpiękniejszych chwil i pięknego radosnego weekendu oraz całych wakacji! Pozdrawiam sercem ze swojej pływającej balii (ha! Ha! Ha!) dowcipnisiu i przytulam do serducha mocno, mocno, buziaczki Elżbietko. Jagoda.
babi446 2014-07-18 22:02
Dziękuję Ci,Elżuniu, za miłą niespodziankę w slajdziku.Widzę,że zmieniłaś co nieco - rozpoznałam kilka miłych znajomych osób.Cieplutko Was, kochane, pozdrawiam.Eluś,jednak robiłaś TO !! No,jestem ciekawa ( ha ha ha). Buziaczki na dobranoc:) Alina.
babi446 2014-07-18 19:41
Witam Cię,Elżuniu.Zrobiłaś kolejny fajny slajdzik - lekki, radosny,pogodny. Świetne,zaprawione humorem fotki i super piosenka.Zręcznie połączyłaś fotki z netu ze zdjęciami prywatnymi.Są między innymi Twoje "wiszące" truskawki i autoironiczna fotka kulturysty z sexbombą.Tylko ludzie inteligentni potrafią zachować dystans wobec siebie.Tu ogromny plus dla Ciebie !! No i Twoja sunia.W czym ona się kąpie? Nie wiem,co to jest to białe ( czyżby coś mlecznego? ).Obejrzałam slajdzik z przyjemnością i z równą przyjemnością zostawiam piąteczkę ( 5* ).Życzę Ci wspaniałego weekendu i udanych wakacji.Do miłego,Eluś:) Alina.
halina675 2014-07-18 17:02
Swoją treścią przebogatą wzrusza mnie tak każde lato.Wody toń. Żagla biel. Kwiatów woń. Ptaków trel. Słońca żar. Drzewa cień. Dzieci gwar w jasny dzień... Słucham tego, patrzę na to... i się cieszę, że jest lato! POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE.KOCHAJCIE LATO!5555555 ZOSTAWIAM HALINA
danwoj 2014-07-18 08:51
ELU, przesyłam Ci garść ciepłych chwil.. Życzę miłego dnia, wspaniałej pogody i świetnego nastroju...Promykiem słońca pozdrawiam i za SUPER RADOSNY SLAJDZIK 5-teczkę zostawiam ;) Ja wyjezdżam jutro nad morze ;)
elarajgo 2014-07-18 07:22
"Wsje egzamieny dawno uże zdany. I uciebniki tiepier mnie nie nużny. I nie nada rano utram mnie wstawat. Na uciabu ubiegat'... O, o, o... Zawtra ja wozmu biljet na samoljot. O tiebie miecztała wies' uciebnyj god. Zawtra ja k tiebie, ljubimyj, prileciu. Ja dawno k tiebie haciu. Kanikuły, zawtra ja na wsjo zablju. Na uciobu ni pajdu, how do you do you do Kanikuły, zawtra ja na wsjo zablju. Na uciobu ni pajdu, how do you do you do.!" [ ''Wszystkie egzaminy już dawno zdane. I zeszyty już teraz mi nie potrzebne i nie będę musiała rano wstawać. Na uczelnie się spieszyć. Jutro wezmę bilet na samolot. O tobie marzyłam cały rok szkolny, jutro do ciebie kochany przylecę. Ja już dawno do ciebie chcę... Wakacje, jutro na wszystko "kicham", na uczelnię nie pójdę, "jak się masz".'' Witam weekendowo i wakacyjnie.Od siebie dodam, jedźcie na wakacje, a nie zbierać truskawki, psiakrew! - To moje dla Was życzenie! Super weekendu albo wakacji! Pozdrawiam gorąco znad polskiego Bałtyku. Życzę Wam cudownej pogody, przynajmniej takiej jak u mnie, burz przelotnych dla ochłody. Ela. (*_*) http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/acc499p7c4ca7lbabvld0i66r5/indexweb.htm

Zobacz także