Kochani to dla Was i oby tych dni bylo wiecej nie tylko 14 lutego

To, że płaczę czasem, nie znaczy, że jestem słaba. To, że nie zawsze uśmiecham się, nie znaczy, że nie jestem szczęśliwa. To, że często marzę, nie znaczy, że nie patrzę realnie. To, że kocham za mocno, nie znaczy, że można mnie ranić. To, że czasem milczę, nie znaczy, że nie wiem co powiedzieć. To, że nie wiem co robić, nie znaczy, że nie wiem jak żyć.

Opublikowano: 2014-02-13 21:44
anonim 5
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (2)

maryla-marylka 2014-02-14 17:46
SUPER SLAJDZIK. BARDZO MI SIĘ PODOBA. POZDRAWIAM 55555 ZOSTAWIAM I ŻYCZĘ NA WALENTYNKI WSZYSTKIEGO DOBREGO. PRZESYŁAM CI CAŁUSÓW KILKA DELIKATNYCH JAK MUŚNIĘCIE MOTYLKA. JAK JUŻ GO POCZUJESZ TO MI SIĘ Z REWANŻUJESZ.......H.M.M.
ewik1 2014-02-13 21:46
WITAM CIEPLUTKO ...........ŚLICZNY SLAJDZIK ..........Nie żałuj czasu na przyjaźń -to droga do szczęścia. Nie żałuj czasu na marzenia -to pojazd unoszący Cie do gwiazd. Nie żałuj czasu na to, by kochać i być kochanym -to przywilej bogów. Nie żałuj czasu na rozglądanie się dookoła -dzień jest zbyt krótki na to, aby myśleć tylko o sobie. Nie żałuj czasu na uśmiech -to muzyka duszy."....POZDRAWIAM CIEPLUTKO 5555555 I UŚMIECH SERDUSZKA ZOSTAWIAM - EWUŚ

Zobacz także


Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.