Kwiaty w ogrodzie .................

Kwiaty w ogrodzie Wstanę rano przed wszystkimi, Wyjdę z domu drzwiami tylnymi, Otworzę furtkę do ogrodu swego, Nie zrozumiem nigdy nastroju tego, W moim ogrodzie jest wiele pięknych kwiatów, Hodowałem je nie licząc straconego czasu, Jest kwiat dobroci i kwiat szczęścia, To są kwiaty nie do pominięcia, Jest kwiat uśmiechu i kwiat mądrości, To dwa kwiaty z mojej młodości, Jest kwiat smutku i nienawiści, Hodowany do potępienia czarnych myśli, Jest kwiat żalu i gniewu do świata, W hołdzie tym, którzy polegli przez te lata, Lecz najpiękniejszy jest kwiat przy samym niebie, To kwiat miłości mojej do Ciebie, Jest dla mnie wszystkim blisko jeden rok, Co dzień wydaje się większy o jeden krok, Ciekaw jestem kiedy go w końcu zauważysz, I odpowiedzieć na me uczucie się odważysz. Autor: Wilku

Opublikowano: 2011-10-23 22:01
starsza 5
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (6)

peteraaa 2011-11-05 00:53
╔══╗╔══╗╔══╗╔════╗╔═════╗╔═══╗░░ ░║╔╗║╚╗╔╝╚╗╔╝╚╗╔═╗║╚╗╔══╗║╚╗╔╗║░░ ░║║╚╝░║║░░║║░░║╚═╝║░║║╔╗╚╝░║║║║░░ ░║╚═╗░║║░░║║░░║╔══╝░║╚╝║░░░║╚╝╚╗░ ░╔╗║║░║║░░║║░░║║░░░░║║╚╝╔╗╔╝╚╗║║░ ░║╚╝║░║╚══╝║░╔╝╚╗░░╔╝╚══╝║╚══╝║║░ ░╚══╝░╚════╝░╚══╝░░╚═════╝░░░╔╝╚╗ 55555555555555555555555555...ASIA... 5
gaika 2011-10-26 05:49
Ładne te Twoje kwiatuszki :) Udanej wycieczki:)
anonim_9977 2011-10-24 17:54
Pozdrawiam i 5 ***** zostawiam ....Zapraszam domnie..
mariuszek2011 2011-10-24 09:50
KWIATY SA PRZEPIĘKNE I PIOSENKA RÓWNIEŻ.... DZIĘKUJĘ ZA ZAPROSZENIE DO SWOJEGO OGRODU.... CIEPLUTKO POZDRAWIAM I 5555555555555 OD SIEBIE DOKŁADAM - STASIA
brunet 2011-10-24 07:26
Piękny slajdzik,pozdrawiam,miłego dnia.Żegnam eis i dziękuje,ze mogłem oglądać te wszystkie śliczne slajdziki,wszystkiego dobrego.
zbyszek.z 2011-10-23 23:13
PIĘKNY SLAJDZIK SERDECZNIE POZDRAWIAM 5.

Zobacz także


Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.