Prezentacja prywatna


Aby uzyskać dostęp do tej prezentacji musisz podać poprawne hasło.


Jeżeli zależy Ci na obejrzeniu tego slajdzika, to wyślij do autora prośbę o udostępnienie.

ŁZY MATKI - 1 / 2 LISTOPADA. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - DZIEŃ ZADUSZNY

ŁZY MATKI - 1 / 2 LISTOPADA. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - DZIEŃ ZADUSZNY. Zmęczony świat popatrzył w oczy Twe, Zanurzył się w bezmiarze gorzkich łez I cicho tak modlitwą odpowiedział, Przygarnij mnie bo zagubiłem sens. Nie pierwszy raz nadzieja pocieszenie, Jak błogi deszcz w bezdusznym skwarze dnia, nie pierwszy raz cierpliwe jej milczenie, wołaniem jest by w miłości trwać. SLAJDZIK DEDYKUJĘ RODZICOM, ZWŁASZCZA MATKOM, KTÓRYCH DZIECI ZA WCZEŚNIE ODESZŁY. Większość Bliskich zginęła w Powstaniu Warszawskim. Straciłam ukochanych Rodziców, ( prawdziwą Przyjaciółkę - Mamę ) i Teściów. Dobrych Przyjaciół i dawno temu Brata. Nikomu nie życzę tych łez, które wylali wszyscy rodzice, szczególnie matki gdy przeżyją własne dziecko. Jestem daleka od politycznego podtekstu, ale w Katastrofie Smoleńskiej zginęli nasi długoletni Przyjaciele. Zawsze szanuję cudzą i własną prywatność. Zachowam dla siebie nazwiska bliskich mi osób, ofiar katastrofy. Cześć Ich (WSZYSTKICH) pamięci! http://youtube.moje.pl/Gyzt_R-8Ans http://youtube.moje.pl/MCS58y7LCN4?download (Hasło to samo)

Opublikowano: 2012-11-01 06:23
elarajgo 3,6
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (30)

skocznywilkamjar 2014-10-30 15:00
http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/rgrglfk15tlr7mi699relt7m34/indexweb.htm ✿ » Przyjaciele mają na dłoni serce, By ukojenie Ci dać w poniewierce, By Twe sekrety przed światem skryć I gdy chcesz się bawić, przy Tobie być. W tęsknocie jest siła, która każe szukać - tego, co pragnie serce i tego, co pragnie dusza. " Prawdziwe wzruszające do łez cudeńko! Jest tu wspomnienie o naszych Przyjaciółkach i Bliskich. Losy Rodziców i naszych Rodzin potoczyły się podobnie, a żal ściska serce. Żaden ze slajdzików nie jest spod szablonu, wszystkie są wyjątkowe, przepiękne. Płaczę, bo także tęsknię. Dziękuję Elżbietko!!! Jak długo pamiętamy, ONI żyć będą w naszych sercach. Ocena wirtualna, najwyższa. Całuski trzy *** , pa, pa, pa. Wiki.
ewir-jago 2013-10-24 09:06
GORĄCO WITAM ELŻUNIU. MUSIAŁAM ZAJRZEĆ DO TYCH SLAJDZIKÓW, ZNÓW JESTEM TAK WZRUSZONA, ŻE TRUDNO POWSTRZYMAĆ MI ŁZY. TE SLAJDZIKI SĄ NIESAMOWITE. COŚ MNIE NATCHNĘŁO, ŻE PRAWIE W ROCZNICĘ TWOICH WSPOMNIEŃ O ANI I WASZYCH PRZYJACIÓŁKACH, ZROBIŁAM COŚ TYLKO DLA CIEBIE. DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚ, ŻE PAMIĘTASZ O KRAKOWSKIEJ RODZINIE ANI. DLA MNIE TO COŚ WSPANIAŁEGO, ŻE Z ANUSIĄ JESTEŚCIE SOBIE TAKIE BLISKIE. ROZUMIEM DLACZEGO ONA CIĘ KOCHA. BUZIACZKI ELUNIU I SERDECZNOŚCI.
ewir-jago 2012-11-25 01:41
"Największe przyjaźnie są zaskakujące, bo potrafią w idealnych proporcjach utrzymać tę bliskość i to oddalenie..." Miłej niedzieli życzę Eluś Tobie, Małżonkowi oraz Waszej Rodzince. Spokojnej nocy Kochana. Pozdrawiam cieplutko Ciebie i Elunię. Widzę i nie dziwie się, że Cię odwiedza. Jak zawsze jesteście blisko siebie. Szkoda, że nasza Ania nie jest z Wami, chociaż może jednak z góry? Jest szczęśliwa, że na zawsze została Eluniu w Twoim sercu. Tyle lat i tak pięknie trzymałyście się razem. Buziaczki dla Was drogie Elżunie i dla Wiesi. Pa, pa, będę Elu dzwonić.
Ela W-ska 2012-11-21 21:11
Tylko ludzie o wielkich zaletach serca mają przyjaciół. Dziękuję Elżuniu, że jesteś. Cudowny, wzruszający slajdzik z przepiękną piosenką. Życzę Eluniu miłego wieczorku. Zostawiam znów piąteczkę, a to hieny niepodobne do ludzi Ci nie zaszkodzą. Całuski Eluś.
elarajgo 2012-11-16 22:54
Witam cieplutko. Odwiedzającym i Przyjaciołom mogę dodać od siebie tylko tyle: Życie jest walką, więc trzeba walczyć z przeciwnościami losu. Chronić nie raz swe serce od bolesnych ciosów. Mieć serce otwarte dla wszystkich, lecz ufać niewielu. Wiedzieć komu powiedzieć MÓJ PRZYJACIELU. Być zawsze dobrym choć i dobroć nieraz nie popłaca, lecz czasem bywa tak, że z nawiązką do nas wraca!!! Kiedy coś zawodzi trzeba wierzyć, że się uda. Czasem wiara czyni cuda. Jeśli stracimy sens istnienia, to można powiedzieć, że już nas nie ma. Więc trzeba walczyć, trzeba żyć. Trzeba po prostu sobą być!!! SPOKOJNEJ NOCY I PIĘKNEGO WEEKENDU ŻYCZĘ. Dziękuję za odwiedziny i serdecznie pozdrawiam. NAJGORĘCEJ PRZYJACIÓŁ, BUZIAKI. Elżbieta.
Ewa do zrozpaczonej Matki 2012-11-16 17:51
TO nie są ludzie, to szalone, chore z nienawiści zwieręta i najpodlejsze kanalie. Na Slajdziku porównują je do wściekłych byków i krów, taka jest prawda!!! Bardzo współczuję, znam ten ból i jestem całym sercem z Panią i każdym, który to przeżywa. Wiem co znaczy wielka rozpacz. Bardzo gorąco obie Panie pozdrawiam. Pani Eli dziękuję za przecudowny slajdzik dla Bliskich. Ja swój i ktoś z moich znajomych usunęliśmy po napaści i podłych komentarzach tych bydląt. Niech im święta ziemia ciężka będzie. 55555555
Zrozpaczona matka 2012-11-16 00:39
Nie wiem jak złymi ludźmi są ci, którzy nie oszczędzili żadnych slajdzików z okazji Wszystkich Świętych, ale nigdy nie chciałabym spotkać ich na swojej drodze. Nawet ich nie żałuję, są sami i nieszczęśliwi, bo źli, podli i sami na to sobie zapracowali.
Zrozpaczona matka 2012-11-16 00:23
" Skoro Bóg postawił Cię na mojej drodze, chciał powiedzieć mi coś o Tobie. Skoro Bóg postawił Cię, miał w tym jakiś cel." (Anna Stępniewska) Za ten przecudny i wzruszajacy slajdzik też dziękuję z całego serca. Dziękuję za dedykację, jest tak samo dla nas jak ten slajdzik. Do samego końca życia będziemy rozpaczać. Tylko ten, który opłakuje swoje dzieci mnie zrozumie. Płaczę i jeszcze wrócę. Pozdrawiam bardzo serdecznie. Dobranoc Pani Elu.
elarajgo 2012-11-12 23:21
Witam serdecznie! Jest tylko jeden sposób, aby czuć się dobrze: należy nauczyć się być zadowolonym z tego, co się otrzymało, a nie dążyć do tego, czego akurat nie ma. Dziękuję bardzo za pamięć, odwiedziny i miłe komentarze. Udanego, dobrego tygodnia życzę. Spokojnej i dobrej nocy. Pozdrawiam gorąco. Ela.
E.M -T 2012-11-09 19:42
ZJAWO PODOBNA DO NAJGORSZEGO UPIORA Z KOSZMARNYCH SNÓW, NIM ZACZNIESZ LUDZIOM OBNIŻAĆ OCENY NA TAKICH SLAJDZIKACH POMYŚL, ŻE CIEBIE BĘDĄ TRAKTOWAĆ TAK ŹLE JAK NA TO ZASŁUŻYŁAŚ W SWOIM NĘDZNYM ŻYCIU. NIECH CI RĘKA USCHNIE I JĘZYK KOŁKIEM STANIE W GARDLE. ZA TEN WZRUSZAJĄCY PRZEPIĘKNY SLAJDZIK ZOSTAWIAM ELU PIĘĆ I BĘDĘ TO ROBIĆ JAK TYLKO JEST MOŻLIWE. ZOSTAWIŁAM JUŻ ELU PIĘĆ. TO WYJĄTKOWO CUDNY SLAJDZIK. POZDRAWIAM GORĄCO I DZIĘKUJĘ. BUZIACZKI,ŻYCZĘ CI MIŁEGO WEEKENDU. E.M.
elarajgo 2012-11-08 23:48
Nie ma lekarstwa mocniejszego, skuteczniejszego, doskonalszego dla naszych ran we wszystkich sprawach ziemskich jak mieć kogoś kto cierpi z nami w każdym nieszczęściu i cieszy się w powodzeniu. Przyjaźń czyni pomyślność wspanialszą, przeciwności lżejszymi... Dziękuję pięknie Kochani za odwiedziny i piękne komentarze. Życzę Wam spokojnej nocy i pozdrawiam gorąco. Buziaki dla Przyjaciół. Elżbieta.
kaw... 2012-11-07 18:33
BARDZO PIEKNY, PEŁEN REFLEKSJI, WZRUSZAJĄCY SLAJDZIK. MOICH BLISJKICH TAKZE WSPOMINAM ZE ŁZAMI. ZA PRZEPIĘKNĄ CAŁOŚĆ, WSPANIALE DOBRANE I OPRACOWANE ZDJĘCIA CUDNA PIOSENKĘ DAJE PIĘĆ. GORĄCO POZDRAWIAM. K. W. ( INICJAŁY WYSTRARCZĄ PRAWDA?)
babi446 2012-11-05 20:53
Elu, stworzyłaś piękny, wzruszający slajd, który przerasta skalę ocen.Już to napisałam na dole cztery dni temu.PIĘĆ (5*). Serdecznie pozdrawiam:) Alina.
ania 2012-11-04 20:42
Te pozbawione ludzkich uczuć kanalie nadal urzędują na slajdzikach z okazji Wszystkich Świętych. Najpewniej własnych krewnych też nie uszanują, to taki już hienowaty typ padlinożercy. Pozdrawiam Elu cieplutko i życzę miłego, spokojnego wieczoru.
koperena100 2012-11-04 14:12
Niespieszny i bardzo wyrazisty piekny slajdzik.....stawiam 5 i za nutkę też *********5 i5 pozdrawiam cichutko
babi446 2012-11-03 10:45
......Uśmiechaj się ..... ..... do życia ..... ........ często i zwyczajnie ... .... Czuj się ..... .... zawsze luźno ... ... swobodnie i fajnie ... ..... Gdy życie Cię ..... ........... złym dniem .... ... kiedyś potraktuje ..... .......... Pokaż wszystkim ... ..... że i tak ... .... Twe serce się raduje ... ELU, DZIĘKUJĘ CI BARDZO ZA ODWIEDZINKI I MIŁE SŁOWA. POZDRAWIAM CIEBIE BARDZO SERDECZNIE I ŻYCZĘ SPOKOJNEGO WEEKENDU. (5*). Alina:)
elarajgo 2012-11-02 22:38
WITAM SERDECZNIE! http://wirtualnyznicz.pl/zapal.html?pid=450838 KU CZCI I PAMIĘCI WASZYCH I MOICH BLISKICH... ŻYCZĘ WAM PEŁNEGO ZADUMY I REFLEKSJI WIECZORU ORAZ POGODNEGO, POMYŚLNEGO WEEKENDU. POZDRAWIAM GORĄCO I DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY, OCENY I SYMPATYCZNE KOMENTARZE. ELA.
agnieszkaboruch 2012-11-02 20:30
Zmęczony świat popatrzył w oczy Twe, zanurzył się w bezmiarze gorzkich łez i cicho tak modlitwą odpowiedział: Przygarnij mnie, bo zagubiłem sens. Nie pierwszy raz nadzieja, pocieszenie, jak błogi deszcz w bezdusznym skwarze dnia. Nie pierwszy raz cierpliwe jej milczenie, wołaniem jest, by w miłości trwać. Niech spoczywają w pokoju.......... Eluniu cieplutko pozdrawiam i 55555555555 zostawiam.
ewir-jago 2012-11-02 20:20
Elżuniu, dziękuję Ci z całego serca w imieniu naszej rodziny za ten slajdzik, przyjaźń i pamięć o naszej Ani. Gorąco pozdrawiamy Ciebie i Twoją Rodzinę. Osobne i szczególne podziękowania od Anusi i Piotra. Buziaczki. Spokojnego w ciszy i zadumie wieczoru oraz weekendu. http://id.joe.pl/sub_images/pictures/deef50f02713d96da677c5e9aa208acb_th2.gif
halina675 2012-11-02 17:15
Refleksji i zadumy nad życiem i jego przemijaniem... Serdecznie pozdrawiam
krysiaw48 2012-11-02 15:45
Piękny ... i wzruszający slajdzik... pozostawiam piąteczkę .
babi446 2012-11-02 14:39
Gdy dzień jest pochmurny, brakuje Ci słońca na niebie, pamiętaj, że ja zawsze i wszędzie schowany mam uśmiech dla Ciebie. //PIĘKNY SLAJD. Pięć i pozdrowienia:)
ewik1 2012-11-02 12:52
PIĘKNA NUTKA :):)
ania 2012-11-01 21:05
Ci co dzisiaj na slajdzikach poświęconych zmarłym obniżają oceny, to nawet nie są świaniami. To są żarłoczne, obrzydliwe ścierwa. Nawet hieny nie są takie podłe. Czy te ścierwa tańczą i plują na grobie swoich krewnych? Dlaczego w takie święto nie ma na Slajdziku spokoju? Cudny, wzruszający slajdzik, daję '5' i pozdrawiam. Spokojnego wieczoru.
akuzak 2012-11-01 20:09
Cudowny wzruszający slajdzik z piękną nutką,słucha już drugi raz i za przeproszeniem ryczę.Pozdrawiam*****5555555555555 dołączam:):)
Halina 2012-11-01 15:58
SLCZNA WZRUSZAJACA .DZIEKUJE POZDRAWIAM 55555555555zostawiam.Lzy same splywaja.q
gabi50 2012-11-01 15:10
slucham i placze piekne a zarazem smutne55555555 zosstawiam
babi446 2012-11-01 12:15
...na granitowych płytach zapłonęły lampki pamięci ich drgające płomyki cienką smugą światła unoszą w niebo żal... tylko kolorowe chryzantemy skazane na cmentarność przypominają że oni też lubili się śmiać... BARDZO WZRUSZAJĄCY SLAJD.JEST POZA WSZELKĄ OCENĄ.Za Twą wrażliwość,Elu, mogę Ci zostawić jedynie skromne *5 i podziękowanie.
zbyszek.z 2012-11-01 10:12
Jednak jest tyle pustych grobów… Ukrytych pod grubą warstwą spadłych liści I może ktoś przechodząc, pochyli się tu By pomodlić się za zmarłą, która nie ma bliskich… Zapali znicz nic o niej nie wiedząc I pójdzie dalej myśląc, – kto to był?
irkawyborowa 2012-11-01 06:38
5555555555555

Zobacz także