Mikolaj 6 grudzien 2013 r. Londyn

Spiesz się śpiesz się Mikołaju, zejdź z wysokich wzgórz. Grzeczne dzieci wyczekują kiedy przyjdziesz już.,,,,,,,, Najserdeczniejsze zyczenia Mikolajkowe dla Karolka i Majki od babci Marysi. Duzo usmiechu,wspanialych prezentow od Mikolaja

Opublikowano: 2013-12-05 01:31
maryska1 5
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (5)

iwona23111 2013-12-06 18:30
Piękne słowa...super slajdzik...5555 zostawiam życząc dużo radości, słodyczy i spokoju..Pozdrawiam cieplutko...)))
babunia1 2013-12-06 15:55
http://slajdzik.pl/slajd/6-grudnia,76843 Życzę cudownego Mikołaja, radosnego dnia i niech z szalejącym u nas wiatrem do Ciebie te życzenia dolecą. Buziaczki .... śliczny slajdzik 5 zostawiam i znikam.
hipopotanek 2013-12-05 17:32
super 5
danwoj 2013-12-05 11:23
Chwile szczęścia którymi się cieszymy, przychodzą niespodziewanie. To nie my je chwytamy, ale one nas chwytają ...super radosny slajdzik, piękny podkład, ja też chcę coś od Mikołaja, pozdrawiam i 5 zostawiam;)
ewik1 2013-12-05 07:52
Szczęście jest ulotne Pojawia się błyśnie i gaśnie . Życzę Ci aby zaświeciło dla Ciebie i pozostało na zawsze. Jeśli chcesz mieć szczęście , musisz szczęście dawać , zawsze więc z uśmiechem wobec ludzi stawaj .POZDRAWIAM CIEBIE CIEPLUTKO 5555 I UŚMIECH SERDUSZKA ZOSTAWIAM

Zobacz także


Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.