MIŁOŚĆ CZASEM ZJAWIA SIĘ......

Miłość.. Kto z nas nie kochał lub nie był kochany?? kto teraz kocha, a kto nie?? Miłość jest częścią naszego życia, tak samo jak i szczęście - bo szczęście i miłość tworzy jedność. Na czym polega miłość?? Dla mnie jest to dawanie szczęścia drugiej osobie o jakim nawet nigdy nie śniła. Miłości nie można na siłę szukać - ona przyjdzie z czasem. W miłości najważniejsze są uczucia.. Wszystko inne przyjdzie z czasem. Jeśli człowiek ma swoja drugą połowę ma chęć do życia jakiej nigdy jeszcze nie miał. A gdy usłyszy od tej drugiej osoby dwa magiczne słowa "kocham cię" to wtedy mógłby z radości przenosić góry. Miłość to zrozumienie, to pomaganie sobie nawzajem, to wybaczanie sobie błędów. Miłość to znaczy być przy tej drugiej osobie na dobre i na złe - Bo miłość to największy dar jaki można w życiu otrzymać. Lecz tak samo jak i szczęście miłość również może od nas odejść.. Lecz gdy druga połowa od nas odejdzie bez większego powodu.. wtedy znaczy to tylko jedno - ta osoba nie kochała nas tak mocno jak my ją. Wtedy nie można się załamywać, trzeba żyć dalej. Bo gdzieś na tej planecie jest stworzona osoba w sam raz dla nas.. osoba która czeka właśnie na Ciebie..

Opublikowano: 2015-05-08 20:22
elka2108 5
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (7)

slawek_ 2015-05-17 14:16
Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli***
zulus.chaka 2015-05-14 19:51
DOBRY SLAJDZIK> POZDRAWIAM 5*
kalesony 2015-05-12 18:39
http://s14.directupload.net/images/user/140807/479sq9m7.swf POZDRAWIAM SERDECZNIE
kalesony 2015-05-10 22:35
Miłego wieczoru --- pozdrawiam http://s7.directupload.net/images/user/140620/w5jbaprv.swf super slajdzik
halina675 2015-05-10 20:42
Dzień po dniu Wciąż się dzieje życia cud. Piękny tydzień za nami jeszcze piękniejszy przed nami. Więc niech Cię obdarzy tylko szczęśliwymi chwilami. Elu śliczny slajdzik 55555 zostawiam Halina ♥ http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/22o0blnqvjgdis54mafqg9odi6/indexweb.htm **
hanula25 2015-05-09 00:03
Szczęście nie jest ko­loro­wym mo­tylem, za którym mu­sisz po­biec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą na­wet wte­dy, gdy o nim nie myślisz.
jadurb2 2015-05-08 23:12
SUPER!!!55555!!!!SERDECZNIE POZDRAWIAM....MIŁEGO WEEKENDU...:)

Zobacz także


Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.