Ładowanie slajdu: 0%

MIŁOŚĆ TO MY

jak płakać to łzami jak tęsknic to myślami jak kochać to całym sercem a będzie jak w tej piosence:)) .

Opublikowano: 2011-03-13 18:35
kwasnica 5
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (8)

halina4821 2013-11-03 13:18
Z sympatią pozdrawiam i życzę z serca, słońca na niebie, radości na twarzy, pogody ducha w sercu i iskierek szczęścia w oczach. Piękny slajdzik.Pozdrawiam i 55555 zostawiam.
lucyna3414 2013-09-22 16:09
Świetny kawałek... :)
katze 2011-09-11 04:10
Piękny slajdzik...Pozdrawiam.! ... 7 x piąteczkę zostawiam na szczescie ... TADEK
klaudia1952 2011-03-29 17:15
suuuuper.pozdrawiam
nesia34 2011-03-13 19:13
Dorotko dziękuję z całego serca i za slajdzik i za życzenia:)pozdrawiam cieplutko:)
2650 2011-03-13 19:07
¤¸¦¸¤°-:¦:-°¤¸¦¸¤°-:¦:-°¤¸¦¸¤- ° ¤¸¦¸¤° DOBRY WIECZÓR¤¸¦¸¤° °¤¸¦¸¤°-:¦:-°¤¸¦¸¤°-:¦:-°¤¸¦¸- ¤° ........´'`°¤¸¸.•'´O`'•.¸¸¤°´SUPER SLAJDZIK'`....-
artur 2011-03-13 18:55
dzięki dorotko.jest piękny
kwasnica 2011-03-13 18:38
SZCZĘŚCIA WAM ŻYCZĘ I POWODZENIA .POZDRAWIAM

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.