NASZYM BLIŹNIAKOM URODZONYM 29 LUTEGO - RODZICE.

Wiesławie i Miłosławie. Nie będę Ci życzyła tego, co nie możliwe. Nie wyślę Ci kwiatów i czekoladek, lecz z całego serca Ci życzę zdrowia mnóstwo, bo to najważniejsze. Szczęśliwej rodziny, bo to napędza życie. Uśmiechu na twarzy na co dzień, byś zarażał nim innych. A jeśli to wszystko będziesz miał, to reszta sama zapuka do Twych drzwi. Gorące życzenia urodzinowe składają rodzice i brat Radosław. Mama z Ojczulkiem i Radkiem.

Opublikowano: 2012-03-01 00:08
anonim
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (3)

jerzy.m 2012-03-03 13:23
Wysłałem do administratora : ADMINISTRATORZE OBUDŹ SIĘ!!! MASZ NIEZLICZONĄ ILOŚĆ SLAJDZIEKOWICZÓW. A TY NIE REAGUJESZ NA NASZE PROBLEMY. NIE INFORMUJESZ, DLACZEGO SĄ TRUDNOŚCI W LOGOWANIU, DODAWANIU KOMENTARZY ITP. LUDZIE WAM ZAUFALI, CIESZĄ SIĘ Z MOŻLIWOŚCI TWORZENIA SLAJDZIKÓW. LECZ, TO CO TERAZ SIĘ DZIEJE PRZECHODZI WSZELKIE WYOBRAŻENIA. NIE OGARNIACIE TEGO WSZYSTKIEGO? A MOŻE OLEWACIE? TAK PO PROSTU? ZA DUŻO KASY? PRZEPRASZAM, LECZ MAM PRAWO WIEDZIEĆ CO SIĘ DZIEJE TAK SAMO JAK TYSIĄCE LUDZI TU ZAREJESTROWANYCH. OCZEKUJĘ KONKRETÓW. WYJAŚNIENIA NA FORUM JAK DŁUGO POTRWAJĄ TRUDNOŚCI. POZDRAWIAM jerzy.m
waga-p-krysia100 2012-03-03 09:13
SERDECZNE ŻYCZENIA URODZINOWE DLA BLIŹNIAKÓW !!! CUDOWNY SLAJDZIK ELUNIU !!! POZDRAWIAM GORĄCO! ***** 55555 ***** :-)
Jarosław 2012-03-01 20:14
Bardzo piękny slajdzik urodzinowy, świetne fotki i podkład muzyczny. Takie urodziny są ekstra! Chłopakom składam najserdeczniejsze życzenia urodzinowe od nas wszytkich i pozdrawiam całą rodzinę. Piątka za slajdzik i ukłony. Jarek.

Zobacz także