Nie było miejsca dla CIEBIE....

Przy wigilijnym stole, Łamiąc opłatek święty, Pomnijcie, że dzień ten radosny W miłości jest poczęty; Że, jako mówi wam wszystkim Dawne, prastare orędzie, Z pierwszą na niebie gwiazdą Bóg w waszym domu zasiądzie. Sercem Go przyjąć gorącym, Na ścieżaj otworzyć wrota - Oto co czynić wam każe Miłość - największa cnota. (J. Kasprowicz )

Opublikowano: 2014-12-15 21:32
uleczka222 5
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (3)

hipopotanek 2014-12-17 19:35
pozdrawiam serdecznie pionę zostawiam
danwoj 2014-12-16 17:00
Idą ŚWIĘTA ... Ze szczerego serca w ten piękny czas, gdy gwiazdka świeci dla wszystkich nas, życzę miłości bez trosk i złości, pokoju na świecie i wszystkiego czego tylko zapragniecie, niech Wam się spełni, radości doda i niech będzie biało, żeby się szczęście zawsze do nas uśmiechało! Pozdrawiam i za SUPER RADOSNY slajdzik 5 ;)
uleczka222 2014-12-15 21:54
Pomódlmy się w Noc Betlejemską, W Noc Szczęśliwego Rozwiązania... By wszystko się nam rozplątało, Węzły, konflikty, powikłania... Oby się wszystkie trudne sprawy Porozkręcały jak supełki... Własne ambicje i urazy Zaczęły śmieszyć jak kukiełki... Oby w nas paskudne jędze Pozamieniały się w owieczki... A w oczach mądre łzy stanęły Jak na choince barwnej świeczki... Niech anioł podrze każdy dramat Aż do rozdziału ostatniego... I niech nastraszy każdy smutek, Tak jak goryla niemądrego... Aby wątpiący się rozpłakał Na cud czekając w swej kolejce... A Matka Boska - cichych, ufnych - Na zawsze wzięła w swoje ręce... ŻYCZĘ WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT - PEŁNYCH WIARY, NADZIEI I MIŁOŚCI...

Zobacz także