NIE DLA IDIOTÓW! 10 MNIEJ! MASAKRA W SOPOCIE.

Uunięty slajdzik za brak pokory ( a jeszcze czego!) wraca! NIESTETY, PIRATA IDIOTĘ, POTENCJALNEGO ZABÓJCĘ Z SOPOCKIEGO DEPTAKU "ŻOŁTE PAPIERY" MOGĄ OCHRONIĆ PRZED ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ KARNĄ. PRZED STALKEREM MUSI NAS STRZEC, ROZSĄDEK I CZUJNOŚĆ, GDYŻ KORZYSTA Z PARASOLA OCHRONNEGO. Wariatów za kierownicą namierzyć i ścigać pomoże videorejestrator samochodowy. Można nakierować od razu policję drogową na tego, który łamie wszelkie zakazy kodeksu drogowego. W niemonitorowanych miejscach parkowania ustrzeżecie się przed sprawcą, który "zaliczył" Wasz samochód i uciekł. W swoich samochodach urządzenie zainstalowałam, bo to dobra rzecz. "Modlitwa'" w polskiej wersji, zamiast Bułata Okudżawy, by łatwiej zrozumieć słowa. O rozum prosić nigdy nie jest za późno, Serdecznie pozdrawiam. Elżbieta.

Opublikowano: 2014-08-07 15:35
elarajgo 4,8
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (17)

maciejmari 2014-08-13 23:38
Dobry wieczór Elżbietko! **** "Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te,które przegraliśmy."/Paulo Coelho/ *** Przyjaźń nie polega na wypełnianiu wolnego czasu, lecz na wspieraniu się, nawet pomimo jego braku! *** Dobrej i spokojnej nocki Eluniu życzę, miłych, niezapomnianych chwil na cały długi weekend i resztę lata. Cieplutko pozdrawiam, buziaka zostawiam. Maria. *** http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/uf4vvubps3j6l8va5njolt6iq7/indexweb.htm
skocznywilkamjar 2014-08-12 20:15
Witam Eluniu serdecznie! Życzę cudownego tygodnia pełnego Sympatii i Radości. Garści tego, co Ci się Marzy i uroczego Uśmiechu na Twarzy. :-)❤ Wspaniałego, udanego wypoczywania i wiatru w żagle. Skompletujcie załogę, popłynie w tym roku więcej chętnych. Miłego wieczorku. Pozdrawiam Cię cieplutko, buziolki. Wika. ❤ http://animatedgif.biz/mpeg-creation2/temp/tv264r3vda7ve3h7ss8000c120/indexweb.htm
halina675 2014-08-10 18:35
Witam Ciebie bardzo serdecznie..Życzę Tobie samych pogodnych,cudownych dni..Dziękuję za odwiedziny..Piękna całość 555555 zostawiam.Cieplutko pozdrawiam Halina
hanula25 2014-08-10 14:50
Po każdej nocy nastaje dzień. Po każdej burzy nastaje słońce. Do dobrych ludzi uśmiechaj się i miej serce gorące! Bardzo mądry slajdzik,pozdrawiam
maciejmari 2014-08-10 00:48
http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/2ju36l036vo35johorpr3v2ct6/indexweb.htm ♥ "Nikt z nas nie może zmienić swojego wczoraj, ale każdy z nas może zmienić... swoje jutro." /Colin Powell/ ♥ Witam Eluś cieplutko! To faktycznie wartościowy i z mądrym przesłaniem slajdzik. Niech każdy się zastanowi, czy warto narażać swoje i cudze życie dla głupiego pośpiechu. Wspaniałego weekendu i miłego wypoczywania Elżbietko życzę. Cieplutko Cię pozdrawiam, buziaczki zostawiam. Dobranoc. Maria.
niezapominajka15 2014-08-09 08:23
SLAJDZIK JEST WSPANIAŁY,NIESIE Z SOBĄ BARDZO MĄDRE PRZESŁANIE.NORMALNI TO ROZUMIEJĄ,A IDIOTÓW NORMALNOŚĆ ZAWSZE BĘDZIE DRAŻNIĆ. TRZEBA WIĘC WZIĄĆ NA NICH POPRAWKĘ IGNORANCJI.SZKODA,ŻE GŁUPOTA NIE BOLI,BO MOŻE WTEDY BYŁOBY JEJ MNIEJ.ZA TEN WSPANIAŁY SLAJDZIK NALEŻAŁOBY DAĆ CO NAJMNIEJ 10,ALE MAMY TYLKO 5 WIĘC Z SERCA JA DAJĘ.*WITAM SERDECZNIE,POZDRAWIAM CIEPLUTKO*Najpiękniejsze są te chwile spędzone z kimś dla kogo coś znaczymy.Najlepsze są te chwile,gdy nawet milcząc czujemy czyjąś bliskość.Najwspanialsze są te chwile,gdy ktoś nie pozwala nam poczuć się samotnym*WSPANIAŁEGO WEEKENDU,DUŻO RADOŚCI,HUMORKU DOBREGO I ZDRÓWKA WSPANIAŁEGO,BUZIACZKI.ANNA
hipopotanek 2014-08-08 09:38
za super pouczający pokaz pionę i pozdrowienia zostawiam
agnieszkaboruch 2014-08-08 06:11
Witam serdecznie Elżuniu, cieplutko pozdrawiam i 55555555555 zostawiam. Wspaniałego weekendu Ci życzę. Swietnie ukazałaś brawurę i głupotę niektórych Polaków, bo to, co się dzieje na drogach budzi strach i przerażenie.
ewir-jago 2014-08-08 00:25
http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/t5sahef7g5etb9l828au4ikup5/indexweb.htm ♫ Jeśli człowiek skupia się na maleńkich cudach codzienności. Jeśli potrafi w nich dojrzeć to, co piękne - znaczy, że i on nosi w sobie piękno. Bowiem świat jest zwierciadłem, w którym odbija się twarz każdego człowieka. /Paulo Coelho/ ♫ Śpij i śnij pięknie. Dobrej nocki Elżuniu. Buźka.
ewir-jago 2014-08-08 00:23
Dobry wieczór Elżbietko! Z moich obserwacji wynika, że dzieci są o wiele mądrzejsze i rozumniejsze od szalejących w swych maszynach starych koni. Twój wnusio, to nad wiek inteligentny maluszek.* Widziałam to w tamtym slajdziku, także w wiadomościach, ludzka głupota nie ma granic, a ja miałam gęsią skórkę. Ile nieszczęścia może spowodować jakiś idiota. Zrobiłaś wyjątkowy slajdzik, z mądrym przekazem i morałem oraz przecudowną balladą. Masz niesamowite wyczucie i wielką wrażliwość. Z Tobą za kierownicą nie balam się jechać, nawet szybko. Jeździsz bezpiecznie, myślisz, więc nie nosisz głowy do ozdoby i jeszcze Twój refleks. Wsiądę do Twojej "cytryny" bez strachu już niedługo! Całuski na dobranoc, pozdrawiam Elżuniu gorąco. PIONA za wartościowy świetny slajdzik poleciała. Jadzia.
jarre 2014-08-07 21:34
Witam Cię Elu. Wartościowy slajdzik i wstrząsający. Wydaje mi się, że w polskiej mentalności tkwi przyzwyczajenie do głupiego ryzyka, dziwacznej satysfakcji z bezkarnego naruszenia przepisów - "o, jaki jestem cwany, udało mi się" i nie dotyczy to tylko kierowców, bo różne naruszenia zasad oglądałam wśród współpracowników.Niektórzy dorośli przecież ludzie i wykształceni, a zachowywali się jak dzieci w piaskownicy. Szaleniec to już inna sprawa, powinien zostać umieszczony w psychiatryku do końca życia, ponieważ jest niebezpieczny dla ludzi. Pozdrawiam Cię Elu i życzę przyjemnego weekendu. Dziękuję za odwiedziny i miłe komentarze. Mocną piąteczkę stawiam.
skocznywilkamjar 2014-08-07 20:43
http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/pjva8po4d0q72shu74ahocet61/indexweb.htm ♥►♥ Miłość jest pragnieniem aby komuś coś dawać, a nie otrzymywać. /B.Brecht/ ♥►♥ Bardzo pomysłowy, pouczający i wartościowy slajdzik, daje do myślenia. Przerażenie bierze, ilu wśród kierowców jest z tych z zacięciem do niszczenia wszystkiego co się nawinie pod koła. Jeśli szaleniec z Sopotu wywinie się od kary, to ze spokojnym sumieniem może robić to samo dalej. Przecież niczego nie czuje, będzie żyć i bezmyślnie wegetować. Małe dzieci są dużo mądrzejsze od starych wyjadaczy, takich na niby Caruso kierownicy. "5" za świetny slajdzik i cudną "modlitwę" Sławy Przybylskiej. Fajnie, że masz cierpliwość i slajdzik znów dałaś. Pozdrawiam Eluniu cieplutko, buziaczki. Miłego wieczorku. Wiki. .
ewik1 2014-08-07 19:00
WITAJ ELUNIU ........NIE DAWNO PRZEJECHAŁAM PRAKTYCZNIE CAŁĄ POLSKĘ WSZERZ I POWIEM CI , ŻE PRZERAŻENIE BIERZE TO CO SIĘ DZIEJE NA POLSKICH DROGACH I NIE WIEM CZYM TO TŁUMACZYĆ? CZY BRAKIEM WYOBRAŻNI CZY PO PROSTU GŁUPOTĄ NAJGORZEJ TYLKO JAK KOŃCZY SIĘ TA BRAWURA WIELKĄ TRAGEDIĄ .A WTEDY DO KOGO ZAL ? ...POZDRAWIAM CIEBIE CIEPLUTKO I ZA TEN SLAJDZIK Z PRZESŁANIEM ZOSTAWIAM ZASŁUŻONĄ OCENKĘ 555.....KIEROWCO ZWOLNIJ !!
babi446 2014-08-07 18:58
Witam Cię,Elżuniu.Rzeczywiście, co się odwlekło, to nie uciekło. Stworzyłaś na nowo usunięty przez "ktosia" bardzo wartościowy slajdzik.Ostrzeżeń nigdy nie jest za wiele, chociaż przerażenie ogarnia,gdy słyszy się o takich wypadkach, jakie przedstawaiłaś.Wśród kierowców jest zbyt wielu potencjalnych zabójców.Albo siadają za kierownice po pijanemu, albo lekce sobie ważą przepisy drogowe, a zwłaszcza te dotyczące prędkości. U nas trzeba aż kampanii społecznych, aby uświadomić niektórym kierowcom,że siadając za kierownicę biorą odpowiedzialność nie tylko za swoje życie, ale także za życie wielu innych ludzi.Podobno jest już orzeczenie medyczne,że szaleniec w Sopocie jest niepoczytalny.A co z poszkodowanymi 23-ma osobami? Mają to przyjąć ot tak sobie, do wiadomości ? W takiej sytuacji strach na ulicę wychodzić.Szokująca jest opinia, według której szaleniec podczas rajdu na molo zrealizował scenariusz z wydanej ostatnio powieści Stephena Kinga pt. "Pan Mercedes" ,w której mężczyzna przejeżdża przez tłum potrącając ludzi, po czym zawraca i robi to ponownie, zabijając 8 osób. Okazuje się, że Michał L. wjeżdżając w podobny sposób na popularny sopocki Monciak, również chciał pozabijać ludzi. - Powiedział, że w ogóle nie żałuje tego, co zrobił - słowa te potwierdził "Super Expressowi" Tomasz Landowski z Prokuratury Rejonowej w Sopocie. ( Ta ostatnia informacja pochodzi z Netu ).Pozdrawiam Cię,Elżuniu i życzę jeszcze wielu bezkolizyjnych lat za kółkiem. Piąteczka ( 5* ). Alina.
elarajgo 2014-08-07 16:03
@kalesony: Slajdzik jest dokładnie taki sam, jak ten bez hasła, który podprowadzono. Można było go oglądać (bez hasła), zanim po informacji niewygodnej dla zainteresowanych osób został usunięty. Hasła używają już wszyscy "zainteresowani", a w przypadku moich są to slajdziki dla Przyjaciół lub te, na których zaczęto ćwiczyć "swoja dobrą wolę!" Moje slajdziki znikają, bo ktoś ma takie widzi mi się i tym się pochwalił. Żadnego nigdy nie usunęłam, nawet zmaltretowanego przez "żartownisia i życzliwego inaczej", który nie daruje zmarłym i niepełnosprawnym, chorym dzieciom. Dla niego to tylko zagrywka i przednia zabawa. Taki sposób na odreagowanie złości i dowartościowanie się, gdy bliskich i przyjaciół brakuje, a całe jego (jej) życie jest jedynie katastrofą. Pozdrawiam.
elarajgo 2014-08-07 15:48
Co się odwlekło, nie uciekło. Razem ze mną jest zwędzony slajdzik. Wróciłam po małej przerwie (lato, wypoczynek, wyjazd, sezonowi goście, bo na Pomorzu piękna pogoda) i brak czasu na Internet. Przed nami kolejny weekend i podróże na lub z letniego urlopu. Warto wybrać się na północ Kraju, bo jedynie u nas pogoda jest niezmienna i najlepsza w porównaniu z innymi rejonami Polski. Trzeba jednak pamiętać, że te "10 km mniej - ratuje ludzkie życie!" i bądźmy mądrzejsi od IDIOTÓW za kierownicą. To są w swojej bezmyślności przyszli zabójcy niewinnych ofiar. W swojej długiej karierze za kierownicą jeszcze jako dwudziestolatka, zasłużyłam na (słownie jeden) mandat za wymuszenie pierwszeństwa na policyjnym samochodzie, gdy błądziłam nocą po ulicach niemieckiego miasta. Oprócz rozbawionych "policmajstrów", ubawiony był mój własny mąż. Mandat zapłaciłam i oprawiłam w ramki ku przestrodze dla potomnych. Pozdrowionka cieplutkie dla Znajomych i Przyjaciół, Wam ślę jeszcze buziaki. Spokojnej i bezpiecznej drogi życzę wszystkim podróżującym samochodem na weekend i urlop. Elżbieta.
kalesony 2014-08-07 15:39
NIE MOGĘ SKOMENTOWAĆ----NIE ZNAM --HASŁA--POZDRAWIAM SERDECZNIE---MÓJ EMAIL babcia4b4@wp.pl

Zobacz także