Prezentacja prywatna


Aby uzyskać dostęp do tej prezentacji musisz podać poprawne hasło.


Jeżeli zależy Ci na obejrzeniu tego slajdzika, to wyślij do autora prośbę o udostępnienie.

NIE JEST ŹLE!!!

"NIE JEST TAK ŹLE, ŻEBY NIE MOGŁO BYĆ GORZEJ!" DOBRE MOTTO I NAJLEPSZA ŻYCIOWA DEWIZA. "Gdy zniszczymy miłość i przyjaźń, cóż wartościowego pozostanie na tym świecie?" Mamy swoich sprawdzonych Przyjaciół z realu, Poznaliśmy niektórych na "Slajdziku", na "N.K.", zbliżyliśmy się, zaprzyjaźnili. Spotykamy się tutaj i na innych portalach społecznościowych, widujemy na co dzień, wiemy więc jak wyglądamy. Godnie nosimy podniesioną głowę z odkrytą twarzą. W trudnych chwilach wspieramy się, bo tak rozumiemy przyjaźń. CZY WIĘC MOŻE BYĆ ŹLE? Kto odszedł ze "Slajdzika" jest nadal z nami, w naszej pamięci, więzy zacieśniliśmy i jesteśmy sobie bliscy. Przykrości, których doznajemy na tym Portalu, łączą jeszcze bardziej. Z przyjemnością witam Przyjaciół, których mogę ukazać w tym slajdziku oraz tych, których prywatność szanuję i nie pokażę w miejscu nie kojarzącym się się Im za dobrze. Oni doznali zbyt dużo szykan i upokorzeń na "Slajdziku". DZIĘKUJĘ WAM ZA TO, ŻE JESTEŚCIE, WYTRWALIŚCIE I WRACACIE. Dziękuję Wam za urocze okolicznościowe upominki. Zostawiam od siebie kilka drobnych oraz ten slajdzik za lata znajomości i przyjaźni. OSIĄGNĘLIŚMY NAJISTOTNIEJSZE, NASZ SUKCES! Pomimo tych kilku lat prób skłócania nas, nikomu to nie udało się. Skończyło się zupełnym fiaskiem! Buziaki Kochani od Elżbiety. "NIE IDŹ PRZEDE MNĄ , BO NIE MOGĘ DOTRZYMAĆ CI KROKU. NIE IDŹ ZE MNĄ, BO NIE DAM RADY PROWADZIĆ, ALE IDŹ OBOK MNIE I BĄDŹ MOIM PRZYJACIELEM." (Do młodych użytkowników pytanie. Czy obojętne jest Wam, gdy Waszych Rodziców lży ktoś zupełnie Im obcy? Nie róbcie innym, co dla Was nie jest miłe!)

Opublikowano: 2013-08-23 21:27
elarajgo 4,1
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (33)

monia1946 2014-01-29 22:08
Bardzo ładny slajdzik.Ja jestem początkująca i może również kiedyś dojdę do takiej perfekcji.Ciekawy opis,zdjęcia,piosenka.Stawiam wszystkie gwiazdeczki.Pozdrawiam,spokojnej nocy życzę.:)
babunia1 2013-09-15 10:06
BARDZO ŁADNY SLAJDZIK. ZOSTAWIAM POZDROWIENIA I 5555555555555555555555555555555555555555555555. BUZIACZKI
e-m-t 2013-09-09 05:46
Cudny slajdzik Eluś. Masz rację, nie jest źle gdy ma się dobrych przyjaciół, bez nich może być gorzej, ale jeszcze nie dziś, nie o tej porze. Ja i Ty o tym wiemy. Mądry i piękny slajdzik, Krajewskiego zawsze chętnie słucham. Buziaczki wysyłam Kochana z daleka. Ściskam.
elarajgo 2013-09-06 21:33
@rysjo: Bardzo dziękuję w imieniu wszystkich wyjątkowych, wspaniałych Pań i pozdrawiam serdecznie. Dziewczyny przekazuję Wam wszystkim od "rysjo" TEGO WIELKIEGO BUZIAKA, na który nikt inny bardziej nie zasłużył niż Wy, co dla nikogo nie jest przecież tajemnicą. Osobne buziaczki ode mnie za to, że stawiłyście się właśnie na "Slajdziku" i że jesteście. Jesteśmy razem nie tylko w tym miejscu i to nasz NAJWIĘKSZY SUKCES! Serdeczności i cieplutkie pozdrowienia. Ela.
rysjo 2013-09-06 15:32
zostawiam **5 i dla wszystkich na zdjęciach DUŻEGO BUZIAKA !!!!!!!!!
stif101 2013-09-03 18:07
POZDRAWIAM I SAME 555555555555************ ZOSTAWIAM STEFAN.
powodzenia-pozdrawiam 2013-09-01 16:15
CUDOWNY slajdzik! Nie jest źle gdy są prawdziwi przyjaciele. Daję tylko - "5". Więcej nie mogę. Serdecznie pozdrawiam
babi446 2013-08-31 11:37
ELŻUNIU, POD TYM SLAJDZIKIEM DOPISUJĘ SIĘ PIĄTY RAZ I JESTEM CIEKAWA, CZY KOMENTARZ BĘDZIE.ZIRYTOWAŁAM SIĘ, GDY PRZECZYTAŁAM,ŻE NIE MASZ MOICH KOMENTARZY.MOŻE TYLKO POD OKREŚLONYM SLAJDZIKIEM ? JA WSZĘDZIE WIDZĘ, CO POPRZEDNIO NAPISAŁAM. SLAJDZIK JUŻ MOJĄ PIĄTECZKĘ OTRZYMAŁ. TYM RAZEM ZOSTAWIAM SYMBOLICZNĄ. MIŁEGO WEEKENDU, ELŻUNIU:a
halina675 2013-08-29 22:06
Dziekuję za dziś, slajdzik super , Pozdrawiam Halina
tteresa 2013-08-29 00:44
ELUNIU CUDOWNY !!!! OPIS SLAJDZIKA I PIOSENKA WSPANIALE DOBRANE:)*****555555***** JESTES PRZEKOCHANA DZIEKUJE CI ZE I MOJA SKROMNA OSOBA ZNAJDUJE SIE W GRONIE TWOICH PRZYJACIÓŁ I PODPISUJE SIE OBIEMA REKAMI:) POD SŁOWAMI ANULKI "SWOJA RADOSC MOZNA ZNALESC W RADOSCI INNYCH " CIEPLUTKO POZDRAWIAM MALINKOWE CAŁUSKI ZOSTAWIAM :)
luniaks 2013-08-27 18:23
ŚLICZNIE CI DZIĘKUJĘ KOCHANA ELŻBIETKO ZA MIEJSCE W TWOIM CUDOWNYM SLAJDZIKU.POZDRAWIAM CIEPLUTKO.ELA
wandzia54 2013-08-27 14:39
Nie jest żle, gorzej już, być nie może, ale najważniejsze żę już jest coraz lepiej i gorzej nie będzie, jak było....dziękuje za komentarz i odwiedziny 5* zostawiam...pozdrawiam:)
2650 2013-08-26 21:24
WITAJ .... Podaruję Ci serce... takie małe. Takie, co kochać umie, takie, co Ciebie zrozumie. Podaruję cząsteczkę siebie samej, bo kocham ludzi i kochać nie przestanę...Miłego Wieczorku----------DZIĘKUJE..55555555555555
babi446 2013-08-26 19:29
Elżuniu,Twój slajdzik "Polska to normalny kraj" wyparował z powodu upałów? Chyba tym samym mogę wyjaśnić zniknięcie mojego "Co tu jest grane"(ha ha ha).Pozdrowionka, Elżuniu:)
babi446 2013-08-26 12:20
Elżuniu, bardzo Ci dziękuję za odwiedziny i przyjazny komentarz.Jeszcze raz dziękuję Ci za ten slajdzik.Dziękuję Ci za przyjaźń.Po prostu dziękuję,że jesteś!!Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie.Moja notka już u Ciebie jest (55555*****).A.
e-m-t 2013-08-26 06:09
" Witaj Elżuniu! Wreszcie jestem. "Przyjaźń to słowo nie z utopii, to rzadka zjawisk perła. Mieszka w nas i trwa, łączy serca ludzi czystych. Przyjaźń żyje tylko tam, gdzie nie umarło sumienie. Przyjaźń zdobywa obszary samotności,to bardzo ważne słowo. To najważniejsza część miłości." Dziękuję Kochana moja za ten cudowny slajdzik. Za te piękne słowa, za Twoją mądrość i sposób jak traktujesz swoich Przyjaciół. Kto Cię nie docenił, nazwę po imieniu, jest idiotą, niech sumienie go gryzie. Wiesz co czuję i potrafisz zawsze mnie zrozumieć. Za to cudeńko, Twój podarunek serca daję tylko pięć, ale dodam całe swoje serducho i buziaczki. Jeszcze życzenia: "Dodaj uśmiech do uśmiechu, a do tego garść czułości. Dzień przywitaj promieniście, wtedy radość w nim zagości. I zmienność słoneczna, niech i Tobie sprzyja a zły nastrój niech Cię, zawsze z daleka omija." Chociaż tak rzadko go masz. Całego pomyślnego tygodnia Ci życzę. Pozdrawiam bardzo gorąco Elżuniu.
ula1 2013-08-25 22:56
Dużych i małych radości życzę ..słonka na niebie..samych pozytywnych myśli..serdecznie pozdrawiam
elarajgo 2013-08-25 22:48
OSOBIŚCIE DZIĘKUJĘ NOWYM WŁAŚCICIELOM ZA POZYTYWNE ROZPATRZENIE MOJEGO WNIOSKU O USUNIĘCIE OBSCENICZNYCH I OBRAŹLIWYCH PASZKWILI DO MNIE SKIEROWANYCH. RÓWNIEŻ TEGO O PODŁOŻU RASISTOWSKIM, O KTÓRY OSKARŻANO MNIE, A JEGO AUTOR PODRZUCAŁ LINK DO NIEGO NA WIELE SLAJDZIKÓW JAK ZEPSUTE JAJO RZUCAJĄC OSZCZERSTWA POD MOIM ADRESEM. SZKODA TYLKO, ŻE OSOBA NAJBARDZIEJ TYM ZAINTERESOWANA NIE ZAJĘŁA SIĘ USUNIĘCIEM I WYJAŚNIENIEM POCHODZENIA SLAJDZIKA (CIEKAWE DLACZEGO?), Z POWODU KTÓREGO WYWOŁANO WOJNĘ.? MOŻLIWOŚCI ISTNIEJĄ, TYLKO WYKORZYSTAĆ. OCZEKUJĘ, ŻE KŁAMLIWE, OSZCZERCZE ORAZ PONIŻAJĄCE MNIE KOMENTARZE ZOSTANĄ PRZEZ ICH AUTORÓW USUNIĘTE Z WŁASNYCH PROFILI I ICH PRZYJACIÓŁ, KTÓRZY JE PROPAGUJĄ I ROZPOWSZECHNIAJĄ. W PRZECIWNYM RAZIE PODEJMĘ ODPOWIEDNIE KROKI PRZECIWKO ICH "PISARZOM". WNIOSEK JEDEN, POTRZEBOWALI POKLASKU I REKLAMY DLA SWEJ ZASTANAWIAJĄCEJ DZIAŁALNOŚCI. ŻADEN SĄD NIE WYDAJE WYROKU BEZ POSTAWIENIA ZARZUTÓW, BEZ PROCESU I UDOWODNIENIA WINY. CHYBA, ŻE SAMOZWAŃCZY I KAPTUROWY W MISSISIPI, ALE NIE W PAŃSTWIE PRAWA. SWOIM PRZYJACIOŁOM DZIĘKUJĘ ZA POPARCIE I PRZYZWOITE STANOWISKO. PO NICZYICH OBCYCH I NIEPRZYJAZNYCH PROFILACH SKAKAĆ NIE BĘDĘ, ŻEBY TEN KOMENTARZ MASOWO WKLEJAĆ, BO NIGDY TEGO NIE ROBIĘ. ZBYT SIEBIE I SWOJĄ GODNOŚĆ SZANUJĘ.
elarajgo 2013-08-25 22:32
WITAM WAS SERDECZNIE. DZIĘKUJĘ ODWIEDZINY I KOMENTARZE. NIE WSZYSTKIE MOŻECIE ZOBACZYĆ I NIE KAŻDY NIEZALOGOWANY UŻYTKOWNIK DODA SWÓJ. ZAGWARANTOWANE JEST TO PRZEZ MODERATORA KONTROLUJĄCEGO PORTAL. DOKONUJECIE TO SAMI USTAWIAJĄC ODPOWIEDNIE OPCJE. NA GŁÓWNEJ STRONIE KONTA OTWIERACIE "EDYTUJ SLAJDZIK" I WYBIERACIE OPCJĘ, Z KTÓREJ CHCECIE KORZYSTAĆ. ( 1- MODEROWANIE DLA NIEZALOGOWANYCH: 2- MODEROWANIE DLA ZALOGOWANYCH). UŻYTKOWNIK PRZED PUBLIKACJĄ KOMENTARZA DOKONUJE JEGO OCENY I WYRAŻA ZGODĘ NA JEGO PUBLIKACJĘ. KOMENTARZE SĄ WIDOCZNE DLA WŁAŚCICIELA SLAJDZIKA ALE NIE DLA POSTRONNYCH UŻYTKOWNIKÓW DO MOMENTU JEGO AKCEPTACJI PRZEZ WAS SAMYCH. OBOK KOMENTARZA ZNAJDUJE SIĘ RUBRYCZKA (NIEZAAKCEPTOWANY I AKCEPTUJ LUB "USUŃ"). DECYDUJECIE O TYM SAMI CO WYBIERZECIE. ŻADEN KOMENTARZ NIE POWINIEN ZOSTAĆ WCZEŚNIEJ OPUBLIKOWANY, BO ZA TO WŁAŚNIE ODPOWIADA MODERATOR PORTALU. MOŻE WRESZCIE SKOŃCZĄ SIĘ ORDYNARNE, WREDNE, ZŁOŚLIWE WPISY. PRZESTANĄ DAWAĆ UPUST SWEJ PODŁOŚCI I NIENAWIŚCI OSOBY PONIŻAJĄCE GODNOŚĆ PRZYZWOITYCH KOBIET. POZDRAWIAM CIEPŁO, ELŻBIETA R.G.
e-w-ska 2013-08-25 22:13
DOBRY WIECZÓR SKARBIE! DZIĘKUJĘ ELŻBIETKO ZA PRZEPIĘKNY I MĄDRY SLAJDZIK DLA PRZYJACIÓŁ, ZA TWOJE WIELKIE SERCE I RADOŚĆ, KTÓRĄ MI DAJESZ. POKAZUJESZ JAK ROZUMIEĆ PRZYJAŹŃ I JAK WAŻNI SĄ DLA NAS PRAWDZIWI PRZYJACIELE. JA TO WIEM, TYLE LAT ZNAJOMOŚCI I OGROMNEJ PRZYJAŹNI JEST TEGO DOWODEM. CZASEM RODZINA TEGO NIE DAJE. ZA PAMIEĆ, ZA PIĘKNE JEJ WYRAZY DZIĘKUJĘ CI W SWOIM I RODZINKI IMIENIU. BARDZO SOBIE CENIĘ I SZANUJĘ NASZĄ PRZYJAŹŃ. SLAJDZIK CUDEŃKO I TYLE W NIM MĄDROŚCI, Z KTÓRYMI SIĘ ZGADZAM. TO PRAWDZIWE POCIESZENIE GO OBEJRZEĆ. Z TYMI PIĘKNYMI I MĄDRYMI KOMENTARZAMI ZGADZAM SIĘ W PEŁNI. PIĄTKA ELUŚ ZA WIELKI SLAJDZIK! CAŁUSKI KOCHANA I MOC SERDECZNŚCI. POZDRAWIAMY GORĄCO. DOBREJ NOCKI. ELŻBIETA.
ewir-jago 2013-08-25 20:55
"To jest praw­dzi­wa przy­jaźń - osłaniać in­nych na­wet kosztem siebie." (Stefan Wyszyński) Witam gorąco Elżuniu! Cudowny, niesamowity i taki wymowny slajdzik. Jesteś wielka! Mam szczęście należeć do Twoich Przyjaciół, znaleźć się w tak szacownym gronie to wyróżnienie. Brakuje mi słów, tyle najpiękniejszych napisała Pani Agnieszka. Nic dodać, nic ująć. Wszystko jest w cytatach na slajdziku. Dziękuję Ci za Twoją przyjaźń, za dobre słowo i wsparcie gdy było potrzebne z całego mojego serca. Pozdrawiam Cię gorąco, za to cudeńko moja jedyna piątka i całusy. Jagoda.
wandzia54 2013-08-25 17:36
Bardzo ładny przyjacielski slajdzik...5*********pozdrawiam:)
agnieszkaboruch 2013-08-25 14:35
Witam Elżuniu i muszę powiedziec, że jestem pod wielkim wrażeniem Twojego dzieła. Włożyłaś w ten slajdzik tyle serca, ciepła i prostoty. Pozwól więc, że resztę skomentuje tym oto wierszem: Przyjaźń jest jedną z najwierniejszych dam, gdy jest prawdziwa, będzie zawsze trwać. Nie martw się, nigdy nie zostaniesz sama, prawdziwy przyjaciel będzie obok stać. On Ciebie pocieszy, gdy los będzie zły, chmury złowrogie skutecznie rozwieje, krwiożerczym hienom ostre wyrwie kły, trzymając w zanadrzu ogarek nadziei. Zawsze Cię skutecznie na duchu podniesie, do brzegu swojego bezpiecznie dobijesz. Nigdy nie pozwoli zginąć w życia lesie i będzie Ci wierny tak długo, jak żyjesz............ Dziękuję za to, że miałam zaszczyt Cię poznac, za Twoje wielkie serce, za Twoją mądrośc i dobroc. Elżuniu jesteś wspaniałym człowiekiem. Miłej niedzieli.
zorza 2013-08-25 10:46
Elżuniu prześliczny slajdzik,wspaniały montaż i piosenka 5 ***** zostawiam i bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.
jf40 2013-08-24 13:56
"Przyjaźń to uśmiech pośród szarości dnia, melodia, której można słuchać bez końca". Elżuniu - wprowadzasz w moje szare dni wiele słońca i radości. Dzięki Tobie, przyjaciołom ze slajdzika i NK , szczęście się do mnie uśmiecha, dodaje siły do ucieczki przed samotnością.Za tę przyjaźń, za to, ze jesteście - bardzo dziękuję. Pozdrawiam serdecznie, życzę radości i wzajemnej życzliwości, która sprawia, że serce drugiego człowieka otwiera się jak kwiat w promieniach słońca.
babi446 2013-08-24 12:12
Elżuniu,zrobiłaś świetny slajdzik - przyjazny i pouczający.Mój poniższy komentarz do niego pisałam w nocy, gdy już odpływałam w sen, dlatego zawiera błędy stylistyczne (powtórzenia).Liczę na Twoją wyrozumiałość.O to samo proszę pozostałych odwiedzających.Piąteczka ode mnie już u Ciebie jest, tylko komentarz oczekuje na akceptację.Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę udanej soboty. A.
sabcik 2013-08-24 11:15
CUDENKO
anulka1958 2013-08-24 08:34
Elżuniu -cudowny, mądry i sympatyczny slajdzik. Masz rację-życie bez przyjaźni nie wiele znaczy-to tak jakby zawsze była noc. To przyjaźń daje naszemu zbyciu sens. Kiedy tracimy przyjaciela tracimy cząstkę siebie, kiedy zyskujemy przyjaciół nasze życie,,rozkwita tysiącem barw".Dziękuję Ci Elżuniu z serca, że mam Ciebie, losowi, ze i tylu przyjaciół dzięki slajdzikowi. Trzeba nie być człowiekiem, by nie doceniać tego daru losu. Dziękuję Ci i pozdrawiam wszystkich cieplutko przytulając i życząc samych szczęśliwych dni z Przyjaciółmi i w Przyjaźni.Anna
Basia 2013-08-24 08:14
Pięknie Elu, dziękuję, pozdrawiam serdecznie. Basia
babi446 2013-08-24 01:14
ELŻUNIU,NIE JEST ŹLE I NIE BĘDZIE !! MAMY GODNOŚĆ, HONOR I MAMY SIEBIE.MAMY GRONO SPRAWDZONYCH PRZYJACIÓŁ, NA KTÓRYCH MOŻEMY LICZYĆ W POTRZEBIE, WIĘC NIE JEST ŹLE.DZIĘKUJĘ CI ZA CODZIENNOŚĆ I DZIĘKUJĘ ZA TEN SLAJDZIK.BARDZO SERDECZNIE CIĘ POZDRAWIAM.NA DOBRĄ NOCKĘ DAŁAŚ NAM TEN SLAJDZIK, ODWZAJEMNIAM CI SIĘ NAJWYŻSZĄ NOTKĄ - NOTKĄ PRZYJAŹNI (55555*****).Alina.
nocnymotyl1 2013-08-24 00:29
Kochanie wystarczy mi, że "nic się między nami nie zmieniło". Dziękuję za pamięć i SMS-a sprawił mi wiele radości. Miałam w życiu wiele zawirowań i musiałam na jakiś czas "zamknąć" się w swoim świecie ale już jest trochę lepiej więc z przyjemnością wróciłam tu do Was. Wiem czas leczy rany ale wśród przyjaciół biegnie on znacznie szybciej- nieprawdaż? Tobie również życzę wspaniałego weekendu tym bardziej że to ostatnie momenty, kiedy możemy korzystać z uroków lata. Buziaczki.Kolorowych snów.Teresa
elarajgo 2013-08-24 00:07
WITAM CIĘ Z RADOŚCIĄ TERENIU! NIC SIĘ MIĘDZY NAMI NIE ZMIENIŁO. WIEDZIAŁAM, ŻE SPĘDZAŁAŚ URLOP POZA GRANICAMI POLSKI, WIĘC TWOJEJ FOTKI NIE UMIEŚCIŁAM. W KAŻDEJ CHWILI JEŚLI SOBIE TEGO ŻYCZYSZ ZROBIĘ TO Z PRZYJEMNOŚCIĄ. W KOMÓRCE MASZ ODE MNIE SMS-SA. POMYŚLNOŚCI I SPOKOJNEGO WEEKENDU ŻYCZĘ TERENIU. POZDRAWIAM GORĄCO, BUZIAKI NA DOBRANOC.
nocnymotyl1 2013-08-23 22:00
Dobry wieczór Elu!!! Wróciłam już z wojaży i z przyjemnością Cię odwiedzam. Słoneczny uśmiech przesyłam i ogrom słodkich buziaczków. Prześliczny slajdzik dla przyjaciół- mam nadzieję, że mnie z tej listy nie wykreśliłaś. Przytulam Cię i 6666666666666 serduszek zostawiam. Ps. Powoli wracam do życia choć nie powiem nie jest łatwo. Teresa

Zobacz także