Plaża, spacer i dziewczyna

Mówią, że kiedy rodzi się człowiek, z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części. Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny. Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej polowy. Połowy swojej własnej duszy. Połowy samego siebie... i tej jedynej...miłości. Pamiętaj, że są ludzie dla których…. ….największym skarbem jest to, że Jesteś… …największym pragnieniem jest to, by być z Tobą… …największym marzeniem, jest spełnienie snu… …najpiękniejszy sen, to z Tobą spełniać sny. I nigdy nie mówić…Żegnaj na dłużej niż na chwilę…

Opublikowano: 2011-07-24 22:04
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (1)

Sillvana 2011-07-29 20:08
Kochanie- wiem ze to tylko piosenka, ale tak realnie odzwierciedla uczucie. Trafiła tak głęboko i tak mocno w moje serce. Brakuje mi słów ,aby wyrazić uczucia jakie rodzą się we mnie po wysłuchaniu i obejrzeniu. Dziękuję.

Zobacz także


Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.