Po prostu luty 2024

Piękno jest względne. Życie pcha nas ciągle do przodu, borykamy się ze zmartwieniami , mamy też drobne radości i przyjemności, ale każdy rok zostawia na naszej twarzy znaki czasu. Chętniej je ukrywamy niż eksponujemy, przynajmniej ja tak mam, bo czym się tu cieszyć, że starość puka do drzwi , ja nie chętnie je uchylam, bo stara zdążę być, aż mi się znudzi , jak dożyję oczywiście. Nie rozumiem kobiet które mogą jeszcze dobrze wyglądać , ale one wolą być starowinkami. To ich wybór. Tu mam zbiór fotek różnych różnistych, i z młodych lat i starsze, i zrobione , są pomieszane jedne nie zbyt udane inne udane, ale mnie one sprawiają wielką radość bo bije z nich młodość nie starość...Pozdrawiam cieplutko jest 5-02-2024

Opublikowano: 2024-02-03 16:06
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Zobacz także


Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.