POZDRAWIAM

Namaluj miłością najpiękniejsze słowo, drżące obietnicą, uśmiechnięte majem, wpisz je srebrną rosą w zieleń szmaragdową i w błękitne płatki niezapominajek. Darowane szczęście nazwij po imieniu, niech w wiosenne niebo marzeniem pofrunie, niosąc na złocistym, słonecznym promieniu, niezapominajek modry pocałunek.

Opublikowano: 2019-08-21 19:35
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (5)

Halina Górska 2022-11-27 11:43
Witam Cię cieplutko drogi Przyjacielu i dziękuję za ten piękny filmik i tą cudowną piosenkę o wspaniałym tekście i cudownym wykonaniu Gratuluję Ci pięknej całości Pozdrawiam Cię cieplutko uśmiech swego serca Ci zostawiam i życzę pięknej niedzieli i wiele sukcesów i spełnionych pięknych marzeń i zdróweczka 🙋🙋♥️♥️🌲🌲🌲🌹🌹🌹☕☕☕😘😘😘💋💋🌿🌺🌿🌺🌿🌺💘💘💔🍀🐞
Boni M 2021-06-07 20:33
Witam mój najdroższy przyjacielu dziękuję za przepiękna melodie na dobranoc Potrafisz drogi przyjacielu w tak cudowny sposób pokazać piękno swych melodii którymi sprawiasz wiele radości i szczęścia. Jak zwykle przepiękne video jednym słowem MEEGAA 🥀🌹❤️❤️🌹Uwielbiam Twoje klipy przenoszą mnie w świat miłości i marzeń Jestem zachwycona Twa piękna praca i pod wrażeniem. Klip Twój to piękny oszlifowany DIAMENCIK!!!!!! CUDEŃKO!!!! Słuchając te piosenke zatesknilam do kogoś kogo noszę w serduszku i bardzo kocham. Mam z nią najpiękniejsze wspomnienia. Pozdrawiam serduszkiem i życzę miłego wieczoru.
Stenia Z 2021-02-02 18:53
Najpiękniejsza piosenka na świecie. Wspaniały slajdzik,pozdrawiam.
Sonia aaa 2020-10-03 18:13
Witam moj drogi przyjacielu,jak milo znow goscic u Ciebie.Jestem szczesliwa i dziękuję serduszkiem za tak piekna piosenke ,ktora sprawiles mi ogromna radosc.Kocham kocham ta piosenke mam z nia najpiekniejsze wspomnienia.Sluchajac jej az lezka zakrecila sie w oku..Dziękuję ze jestes i rworzysz tak piekne DIAMENCIKI!!!Pozdrawiam i zycze milego wieczorku.Na dobranoc dedykuje Tobie moj najdrozszy przyjacielu ta piosenke.Dobranoc serduszko.
sonia aaa 2020-09-03 09:16
Witam moj drogi przyjacielu,pragne podziekowac za przepiekna piosenke.Sprawiles mi nia ogromna radoscSuper slajdzik.Pozdrawiam I zycze poeknego dnia.Buziaki.

Zobacz także