---(Rozstanie)---

Pomimo wszystko Bardzo łatwo jest powiedzieć "odejdź" Gdy przez chwilę niebo chmury zasłaniają Bardzo łatwo dać pokonać się przeszkodzie Nawet ludziom, którzy bardzo się kochają Choć w pamięci ciągle jeszcze mają noce białe A na wargach pocałunków świeży smak Chociaż razem chcieli przeżyć życie całe Łatwo jest im poddać miłość... Łatwo tak... Życie nie jest z samych róż usłaną drogą Życie nie jest jak bezchmurny skrawek nieba Życie nie jest ani czarne, ani białe Lecz pomimo przeszkód zawsze kochać trzeba-skorpionik....

Opublikowano: 2012-11-05 12:53
skorpionik52 5
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (8)

halina4821 2013-11-03 13:05
Z sympatią pozdrawiam i życzę z serca, słońca na niebie, radości na twarzy, pogody ducha w sercu i iskierek szczęścia w oczach. Piękny slajdzik.Pozdrawiam i 55555 zostawiam.
12364391 2012-11-05 18:59
ROZSTANIA SA PRZYKRE..SLAJDZIK PIEKNY -55555..POZDRAWIAM MILUTKO...CIE PRZYJACIELU...
sabcik 2012-11-05 18:02
Byś z uśmiechem na buzi zasnął, powiem Ci miłą rzecz teraz. Jesteś bardzo fajny, słodki i kochany, wciąż przeze mnie uwielbiany.CUDENKO:)
ewik1 2012-11-05 15:55
POZDRAWIAM MILUTKO :):):) UŚMIECH I 5555 ZOSTAWIAM :):):)
nusia 2012-11-05 13:37
kazde rozstanie nam cos przynosi....moze otem doceniamy.co mielismy-:-)sliczny slajdzik
Marysia 2012-11-05 13:10
SERDECZNIE I GORĄCO POZDRAWIAM UŚMIECH MOJEGO SERCA ZOSTAWIAM piękny slajdzik
emilii 2012-11-05 13:10
ŚLICZNIE MIECIU-DZIĘKUJE PIĘKNIE I POZDRAWIAM MILUTKO.
skorpionik52 2012-11-05 13:06
--za wszystkie miłe wpisy w komentarzach ślicznie dziękuję i polecam juz mój 523 slajdzik ,mimo zlikwidowania MG --skorpionik---

Zobacz także


Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.