Rzucam Ci kwiaty świata pod Twe stopy..

Gdybym tylko potrafił utkał bym kobierzec z kwiatów świata, po to byś tańczyć mogła, nie kalecząc sobie stóp. Od Kuby dla Joanny:) -:)

Opublikowano: 2012-01-14 14:42
anonim
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (3)

asia 2012-01-14 20:56
wowwwwwwwwwww............ wzruszyłam się do łez, jesteś niesamowity i za to Cie kocham. Dzięki kochanie. K C bardzo:******** heart--- moje serce należny do Ciebie:)))))) całusek i to niejeden :*****
wiki 2012-01-14 19:35
piekny slajdzik cudna dedykacja 5* zostawiam
Jakub 2012-01-14 14:54
W dniu świetna Twojego nie złoże Ci szablonowych życzeń, lecz życzyć Ci będą tego czego sama życzyłabyś sobie, ponieważ Ty najbardziej wiesz czego pragniesz. Przyjmij wiec mnie w prezencie, :):) obiecuję Ci być przy Tobie zawsze wtedy kiedy bardzo będziesz mnie potrzebowała i nie tylko wtedy, obiecuje wygładzić Ci pocałunkiem każda zmarszczę, która pojawiła się sekundę wcześniej na Twym czole a która dodaje Ci większego uroku. Kocham Cię moja Lady, niech to uczucie tak piękne i doniosłe zakorzeni się na stałe w naszych sercach, do końca naszego istnienia albo o całe wieki dłużej, dla udowodnić światu, że wbrew przeciwnościom losu trwamy w dozgonnej miłości, która jest prawdziwa niczym cała konstelacja gwiazd na nieboskłonie. Vivat Joasiu, Vivat naszym uczuciom, Vivat jednej zmarszczce mniej czy jednej więcej. Vivat nadchodzącym nowym dniom.

Zobacz także