ŚPIĄCA KRÓLEWNO - DZIĘKUJĘ ZA ZMIANY I ŻYCZĘ SUKCESÓW.

WIELKIE UZNANIE I MOJE PODZIĘKOWANIE DLA WŁAŚCICIELA I MODERATORA PORTALU "SLAJDZIKA" ZA USTOSUNKOWANIE SIĘ DO NASZYCH PRÓŚB I WPROWADZENIE NAJWAŻNIEJSZYCH ZMIAN W REGULAMINIE. KIEROWNICTWU PORTALU ŻYCZĘ PRAWDZIWYCH, TYCH NIEKŁAMANYCH SUKCESÓW I WIELE SATYSFAKCJI . POZDRAWIAM ELŻBIETA. Wszystkim Użytkownikom życzę miłej zabawy i powrotu do dawnej, sympatycznej atmosfery na "Slajdziku". Niech odwiedziny na tym Portalu i robienie nowych slajdzików sprawi Wam tylko samą przyjemność.

Opublikowano: 2013-10-16 22:09
elarajgo 4,7
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (38)

nocnymotyl1 2013-10-31 13:51
Dzień dobry Eluniu!!! Jestem by podziękować za zostawione u mnie Twoje serce od razu zrobiło mi się tak cudownie. Jutro trudny dla mnie dzień wiem,że dla Ciebie również ale trzeba wierzyć w to,że kiedyś znów przytulimy ich do swojego serca i będziemy cieszyć się ich obecnością.Buziaczki.Teresa
elarajgo 2013-10-31 00:20
WITAM SERDECZNIE! ŻYCZĘ WSZYSTKIM SPOKOJNYCH NADCHODZĄCYCH DNI, PEŁNYCH WSPOMNIEŃ, ZADUMY I REFLEKSJI. POMYŚLNEJ DROGI WYJEŻDŻAJĄCYM NA RODZINNE GROBY I SZCZĘŚLIWEGO POWROTU. SERDECZNIE WAS POZDRAWIAM. DOBRANOC. ELA.
babi446 2013-10-30 13:39
Elżuniu,nie mogę Ci dodać kolejnej piątki, więc dodaję 666666( ha ha).Zadałam sobie trochę trudu i sprawdziłam,jakie oceny wystawiły nam wiadomi "życzliwi".Teraz przynajmniej chociaż w pewnym stopniu wiadomo,czego po kim można się spodziewać.Po mnie spodziewaj się pozdrowień,które Ci wysyłam.Trzymaj się zdrowo i gwiżdż na oceny.Od lat wiadomo,że Twoje prace należą do najlepszych.Dziękuję za pamięć:) Alina
nocnymotyl1 2013-10-27 11:35
Dzień dobry Eluniu!!! Ja tylko przyszłam życzyć Ci wspaniałego dnia i przytulić się choć przez chwilkę do serduszka Twego. Buziaczki.Teresa
ewir-jago 2013-10-26 23:10
Dobry wieczór Eluniu! "Jest taki ktoś, kto ciepło daje. Ze smutnych myśli wyciąga w świat. Kto otrze łzę, choć nie poproszę. Kto siłę i wiarę w szczęście da. Jest ktoś, komu zawsze rękę podam. Kto zawsze dobre słowo u mnie ma. Nie zostawię samej, nie odwrócę głowy. Ten ktoś na zawsze w myślach trwa. Jest ktoś, z kim czas za szybko płynie, bo dobrym sercem karmi świat. Przyjaciołka, Ona posiada klucze do bram nieba." Dobrej nocy życzę i cieplutko pozdrawiam, buziaczki.
e-w-ska 2013-10-24 17:56
* "Przyjaciel jest jak najpiękniejszy kwiat w ogrodzie marzeń. Niech życie przynosi Tobie wszystko to, co najpiękniejsze." Pozdrawiam cieplutko i życzę Elżuniu miłego, spokojnego popołudnia. Moc buziaczków Elżbietko. Ela W.
ewir-jago 2013-10-24 09:49
WITAM GORĄCO ELUNIU! DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚ! WIEM, ŻE PO AWARII SIECI MASZ INTERNETOWE ZALEGŁOŚCI, OBOWIĄZKI ZAWODOWE I GORĄCY OKRES PRZED ŚWIĘTEM ZMARŁYCH, A GROBY BLISKICH W KILKU MIASTACH. NIE BĘDĘ SIĘ NARZUCAĆ, OBIECUJĘ, ŻE U ANI ZAPALIMY ZNICZE OD WAS. WRACAJ SZCZĘŚLIWIE ZE SWOICH PODROŻY DO DOMU I NA ŚWIĘTO NA GDYŃSKIE GROBY RODZICÓW I RODZINY. GUMOWYCH DRZEW WAM ŻYCZĘ. CAŁUSKI ELŻUNIU I POZDROWIONKA OD NAS WSZYSTKICH. IGA.
elarajgo 2013-10-24 00:01
NA WSZELKI WYPADEK GDYBYM NIE MOGŁA JUŻ ZAJRZEĆ, (WYJEŻDŻAM W ZWIĄZKU ZE ŚWIĘTEM ZMARŁYCH, A Z POWODU PRZERWY W INTERNECIE MAM DUŻE ZALEGŁOŚCI DO NADROBIENIA, ŻYCZĘ WAM DOBRYCH DNI, POMYŚLNYCH PODRÓŻY NA RODZINNE GROBY I SZCZĘŚLIWEGO POWROTU DO DOMU. POZDRAWIAM SERDECZNIE PRZYJACIÓŁ I MIŁYCH ODWIEDZAJĄCYCH. DOBRANOC, ELA.
elarajgo 2013-10-23 23:46
"Zero smutków zero łez, bo życie jest THE BEST!!! "Życzę wszystkim miłego wieczoru i spokojnej nocy. Dziękuję za pamięć i odwiedzinki. Cieplutko Was pozdrawiam, buziaczki. Ruszył u nas wreszcie Internet, ale mój komputer wymaga dużo uwagi. Przed Świętem Zmarłych nie mam za dużo czasu, są inne ważniejsze sprawy. Dobranoc, do miłego. Ela.
ewir-jago 2013-10-23 21:12
* *@* * "Przyjaźń to uśmiech pośród szarości dnia, melodia, której można słuchać bez końca. Bez przyjaźni żyć, to jakby żyć bez słońca." DZIĘKUJĘ ELŻBIETKO, ŻE JESTEŚ. ŻYCZĘ CI MIŁEGO WIECZORKU. POZDRAWIAM CIEPLUTKO, CAŁUSKI. IGA.
agnieszkaboruch 2013-10-21 21:31
Elżuniu życzę Ci wspaniałego, nowego tygodnia. Nowy tydzień, nowe dni snuć się będą przez siedem dni. Niech wypełnią się radościa, słońcem i miłością. Cieplutko pozdrawiam i 5555555555555555 zostawiam.
ewik1 2013-10-21 19:05
Tak byśmy chcieli by słonko zaświeciło, i żeby wszystkim było wesoło i miło. Lecz jesień zagląda nam przez okna i jest taka ponura, bez słońca i mokra. Więc uśmiechajmy się radośnie do siebie, by przegonić ponure chmury na niebie. Miłego wieczorku ... ...serdecznie pozdrawiam.. 5 zostawiam
ewa2707_77 2013-10-21 11:28
pozdrawiam śliczny slajdzik z przyjemnością 5***** zostawiam Ewa
e-w-ska 2013-10-21 00:30
[Witam Elżuniu! "Szczerze dziel się uczuciami jedynie z osobami, które naprawdę na to zasługują. A zasłużą wtedy, gdy je docenią." ] Życzę Eluniu dobrego, nowego tygodnia, pięknej jesiennej aury i prawdziwej polskiej, złotej jesieni bez deszczu oraz przyjemnych chwil w otoczeniu serdecznych osób. Cieplutko Kochanie pozdrawiam. Buziaczki zostawiam. E. K. W.-R.
joanet 2013-10-20 16:34
•♥.,.•´ WITAM .`.♥•.,(¯`•´¯)SERDECZNIE ...(¯`•´¯)♥•´ ...•♥.,.•´** Szczęście jest zawsze tam gdzie je dojrzysz lub poczujesz sercem, dla każdego w innej oprawie i w innych wymiarach... a ja życzę Tobie na dziś: OCZOM...blasku, USTOM....uśmiechu, DŁONIOM...serdecznego uścisku, SERCU...czułych drgnień! ☆ ★ ☆ ★ ☆ ★ ☆ ★ ☆ ★ ☆ ★ ✿ღ¸•*✿ღ♥ღ.POZDRAWIAM •.,(¯`•♥•´¯)ღ. SERDECZNIE* (
joanet 2013-10-20 16:27
•♥.,.•´ WITAM .`.♥•.,(¯`•´¯)SERDECZNIE ...(¯`•´¯)♥•´ ...•♥.,.•´** Szczęście jest zawsze tam gdzie je dojrzysz lub poczujesz sercem, dla każdego w innej oprawie i w innych wymiarach... a ja życzę Tobie na dziś: OCZOM...blasku, USTOM....uśmiechu, DŁONIOM...serdecznego uścisku, SERCU...czułych drgnień! ☆ ★ ☆ ★ ☆ ★ ☆ ★ ☆ ★ ☆ ★ ✿ღ¸•*✿ღ♥ღ.POZDRAWIAM •.,(¯`•♥•´¯)ღ. SERDECZNIE* (
e-l-m-t 2013-10-20 08:56
Witam Eluś! "Uśmiechniętym nie trzeba skrzydeł. Unosi ich radość, którą dają innym. "/Mieczysław Kozłowski/ Uśmiechu na twarzy, radości w sercu i przyjemnego niedzielnego relaksu życzę. Cieplutko Cię pozdrawiam. Całuski Elżuniu.
ewir-jago 2013-10-19 22:33
DOBRY WIECZÓR ELŻUNIU. WOLĘ PRYWATNE KONTAKTY. BYLE KOMU NIE POZWOLĘ NA KOPIOWANIE NASZYCH TEKSTÓW TYLKO DLATEGO, ŻE JEST ZA GŁUPI, ŻEBY SAMODZIELNIE SKLECIĆ KILKA SENSOWNYCH SŁÓW. NIECH WYSILI PUSTA MÓZGOWNICĘ, GIMNASTYKA SZARYCH KOMÓREK ROZWIJA I MATOŁKOWI DOBRZE ZROBI. HA! HA! HA! BUZIOLKI NA DOBRANOC. MIŁEGO ODPOCZYWANIA ELUNIU ŻYCZĘ. POZDRAWIAM OD NAS GORĄCO CAŁĄ WASZĄ RODZINĘ. PA, JAGODA.
elarajgo 2013-10-19 18:30
DZIĘKUJĘ ZA PAMIĘĆ. ZAAKCEPTOWAŁAM KOMENTARZE Z KOMPA U DZIECI. NA SZCZĘŚCIE MIESZKAJĄ W INNEJ DZIELNICY. ŻYCZĘ WSZYSTKIM MIŁEJ ZABAWY NA "SLAJDZIKU", "ŻYCZLIWYM" RÓWNIEŻ NA JEDYNY ZNANY IM SPOSÓB. MUSIELIŚCIE ZAŁOŻYĆ DUŻO NOWYCH KONT, ŻEBY PRZEBIĆ INNYCH, ALE NAWET SOBIE TYLE OCEN NIE MOŻECIE JUŻ NABIĆ. DO ZAŁAMANIA MACIE JEDEN KROK! MNIE TO LATA, ALE WAS BOLI W OCENIE TE 2/10 MNIEJ. JAK WRÓCĘ, URZĄDZĘ ZABAWĘ TAKĄ NA 102!!! POZDROWIONKA I BUZIAKI TYLKO DLA PRZYJACIÓŁ. ELA.
ewir-jago 2013-10-18 23:14
"Nigdy się nie tłumacz — przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą. Twoja przyjaźń daje radość i uśmiech w szare dni miesiąca. A pamięć, dobre słowo to jak melodia, której słucham bez końca." WITAM ELŻUNIU, ŻYCZĘ MIŁEGO WIECZORKU I SŁONECZNEGO WEEKENDU. BUZIOLKI I POZDROWIONKA. JADWIGA. ( ZAWIŚĆ I ZAZDROŚĆ "ŻYCZLIWYCH" JEST SILNIEJSZA OD WIELKIEJ MIŁOŚCI DO BLIŹNIEGO I PRZERASTA ICH WSPANIAŁOŚĆ,A UWIELBIENIE DO KLONÓW PRZEZ CAŁY KOCHAJĄCY ICH ŚWIAT IM NIE WYSTARCZA. CHOROBLIWE NIEDOWARTOŚCIOWANIE TO CIĘŻKA DOLEGLIWOŚĆ CWANIACY OD JEDYNEK. KAŻDY WIE, KIM JESTEŚCIE I MOŻECIE MIEĆ NAWET 100 NOWYCH KONT!).
pracz 2013-10-18 23:11
STARY UŻYTKOWNIK SERDECZNIE CIE POZDRAWIA I ŻYCZY UDANEGO WEEKENDU >>>>>>>WIELKA PIONA LECI. jeszcze jest tu dużo do zrobienia ale tak myśle że wspólnymi siłami jakoś doprowadzimy ten portal do porządku
ewir-jago 2013-10-18 23:10
"Nigdy się nie tłumacz — przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą. Twoja przyjaźń daje radość i uśmiech w szare dni miesiąca. A pamięć, dobre słowo to jak melodia, której słucham bez końca." WITAM ELŻUNIU, ŻYCZĘ MIŁEGO WIECZORKU I SŁONECZNEGO WEEKENDU ELŻUNIU. BUZIOLKI I POZDROWIONKA. JADWIGA. ( ZAWIŚĆ I ZAZDROŚĆ "ŻYCZLIWYCH" JEST SILNIEJSZA OD WIELKIEJ MIŁOŚCI DO BLIŹNIEGO I PRZERASTA ICH WSPANIAŁOŚĆ I UWIELBIENIE DO KLONÓW PRZEZ CAŁY KOCHAJĄCY ICH ŚWIAT.
ewir-jago 2013-10-18 00:58
Wandziu54", zmiany są kosmetyczne. Dały tyle, że skompromitowani, ukryli się za nowymi kontami i robią to samo z większą butą, bo są przez kogoś kryci. Teraz noszą czapkę niewidkę, chociaż nikt nie ma wątpliwości o kim mowa. Odgrywają się na Eli za dociekliwość i dochodzenie prawdy, aż tak im zawadza i co z tego, że oceny są zalogowane. Sami ze swoich skompromitowanych kont nie muszą szkodzić, bo robią to z nowych profili. Rozmnożyli się jak króliki i noszą czapkę niewidkę, ale każdy wie kim są. Jak byli niebezpieczni dla otoczenia, tacy zostali. Człekokształtne w skórze gwiazd nadal używają jedynek jak brzytwy. Pozdrawiam cieplutko Elżbietko. Dobranoc. Jadwiga.
elarajgo 2013-10-17 22:35
BIDULKO, A KOGO OBCHODZISZ? NIE LUBISZ LUDZI W DOJRZAŁYM WIEKU? OBYŚ GO DOCZEKAŁA. WIESZ GDZIE MAM TWÓJ KOMENTARZ? STARSZĄ PANIĄ JESTEŚ JUŻ TERAZ. MASZ MENTALNOŚĆ ZGORZKNIAŁEJ STARUSZKI, PEWNIE KAŻDY TO WIDZI I Z CIEBIE DRWI. SWOJEJ MAMY NAWET DOBRZE PO SIEDEMDZIESIĄTCE NIE NAZWAŁAM STARĄ, TYLE MIAŁA WITALNOŚCI I RADOŚCI. POPATRZ NA NAS I SIEBIE, NIE MOŻESZ SIĘ RÓWNAĆ Z ŻADNĄ. CO CIĘ ZRESZTĄ OBCHODZĄ OSOBY, KTÓRYCH NIE ZNASZ? JA MAM GDZIEŚ KOMENTARZE, KTÓRE DOTYCZĄ OBCYCH LUDZI. ZAJMIJ SIĘ SWOIMI SPRAWAMI, NIE MASZ PRYWATNEGO ŻYCIA, DLATEGO LIŻESZ MONITOR I WCZYTUJESZ SIĘ W NASZE KOMENTARZE? WEŹ PIESKA I CHODŹ Z NIM NA SPACER, BĘDZIESZ ZDROWSZA. TYLKO, ŻE PSY ZNAJĄ SIĘ NA LUDZIACH I NIE ZAAKCEPTUJĄ BYLE KOGO O PODŁYM CHARAKTERZE.
wandzia54 2013-10-17 21:02
Bardzo pięknie Eluniu...Super że zmiany są wprowadzane....55555******dla Ciebie i Właściciela Slajdzika...ślicznie i serdecznie pozdrawiam:)
elarajgo 2013-10-17 20:48
WITAM SERDECZNIE! DZIĘKUJĘ PRZYJACIOŁOM I ZNAJOMYM ZA ODWIEDZINY I MIŁE KOMENTARZE. TU NIE MA CO "KUMAĆ" NOWY UŻYTKOWNIKU, TYLKO WYCIĄGAĆ WNIOSKI. ZABAWA W CIUCIUBABKĘ MNIE NIE RUSZA, JEDYNIE BAWI ZWŁASZCZA, ŻE KAŻDY DOMYŚLA SIĘ KOMU TO DAJE SATYSFAKCJĘ. KONKURSY MNIE NIE OBCHODZĄ, NA OCENY NAJWYRAŹNIEJ BIMBAM, TRAKTUJĘ JE Z PRZYMRUŻENIEM OKA, MAM POCZUCIE HUMORU, WIĘC ROBIĘ SWOJE. CI, KTÓRZY W TEN SPOSÓB DAJĄ WYRAZ SWOJEJ FRUSTRACJI, NIECH SIĘ BAWIĄ I ZABIJAJĄ NUDĘ. SPĘDZAM POŻYTECZNIE CZAS I NIE MYŚLĘ TRACIĆ GO NA PODCHODY. POZDRAWIAM GORĄCO ŻYCZLIWYCH I MOICH MIŁYCH PRZYJACIÓŁ. MIŁEGO WIECZORKU. ELA.
annakalen1 2013-10-17 18:38
Niech zawsze przy Tobie ktoś bliski będzie., Nie tylko w radości i kiedy Ci się wiedzie, lecz w także w dni smutku, zawsze i wszędzie. Niech ciche szepty nocy do snu Cię ukołyszą, Pozwolą odpłynąć, obejmą miękką atłasową ciszą. 5555555555555555
halina675 2013-10-17 17:53
Dziekuje Elżuniu serdecznie za odwiedziny. Pozdrawiam i zycze milych chwil. Slajdzik na 666666, pozdrawiam Halina.
rysjo 2013-10-17 14:51
śliczny slajdzik , pozdrawiam gorąco zostawiam **5
babi446 2013-10-17 13:36
Już widzę,Elżuniu,że te ostatnie zmiany polegają na możliwości legalnego (zalogowanego) wystawiania jedynek.Widać to po Twoich ocenach.Możemy jedynie domyślać się,kto je wystawia i sprawdzić w ich ocenach, aby uzyskać pewność.Chyba lepszym rozwiązaniem byłoby zniesienie dotychczasowych ocen i zastąpienie je "kciukiem" lub jakimś innym "lajkiem".Buziaczki:) A.
ewir-jago 2013-10-17 10:32
Witam Elżbietko! Bardzo milutki, radosny i sympatyczny slajdzik. Pięknie opracowany i dobrze przemyślany. Piosenka idealnie dobrana. Można by się cieszyć, gdyby było warto. Chciałabym podzielić tę radość, ale trudno dziękować gdy zmiany dają pole manewru tym samym nieuczciwym i zadowolonym z siebie osobnikom. Jaką czerpią satysfakcję ze szkodzenia, nie wiem, mają czym zabić czas i nic więcej. Jak byli smutni i żałośni, tacy zostaną i nie pomoże przybieranie żadnej cudownej szczęśliwej maski. Ściskam Eluniu i życzę miłego dnia oraz odpoczynku po zajęciach. Nudzić się nie masz kiedy, a jeszcze stworzysz coś do wartościowego, do zastanowienia się i na dobry humor. Pozdrowionka i buziaki. Daruj małą czcionkę, ale już kończę i jestem zmęczona po pracy. Jadwiga.
krysiaw48 2013-10-17 09:26
Milutki slajdzik Elu ...pozdrawiam cieplutko w ten jesienny czas... zostawiam "piąteczkę " ... a czy będzie miło ...a nie strasznie... to się okaże ... też bym sobie i innym tego życzyła...
2650a 2013-10-17 08:24
POZDRAWIAM ELU ŚLICZNY SLAJDZIK-----------555555555555555
2650a 2013-10-17 08:22
ŚLICZNIE POZDRAWIAM-------PIĘKNY ELU SLAJDZIK-----------POZDRAWIAM...5555555555555
e-m-t 2013-10-17 07:45
*** WITAJ ELŻUNIU! "Nie jest bajką życie, myślisz o tym skrycie. Nie ma zamków z sezamu, ani latającego dywanu. Nie ma wróżek i dżinów, nie ma krasnali i olbrzymów. Rybka nie spełnia marzeń, a Ty nie przewidzisz zdarzeń. Sama jesteś kowalem swego losu, tylko czasem słuchaj serca głosu. Życie funduje nam tyle niespodzianek. Wieczór nie zgadnie nigdy co przyniesie ranek." ZBYT PIĘKNE BYŁYBY ŻYCZENIA DO SPEŁNIENIA PRZEZ ZŁOTĄ RYBKĘ. SLAJDZIK PRZEUROCZY, PODZIĘKOWANIE MIŁE, NO I TO NIE JEST NA RĘKĘ. ZADOWOLONYCH TYLKO Z SIEBIE NIEŻYCZLIWYCH NIE BRAKUJE. KIEDYŚ ZBIORĄ CO ZASIALI. CAŁUSKI NA DZIEŃ DOBRY I CAŁY DZIONEK.
babi446 2013-10-16 23:44
Elżuniu,slajdzik jest przeuroczy.Fotki i nutka - bajkowe. Zostawiam Ci PIĘĆ (5*) i trzeci raz usiłuję wkleić komentarz,który nie chce się utrwalić.CO TO ZA NOWE ZMIANY -O NICZYM JESZCZE NIE WIEM ?! Pozdrawiam Was,Elżuniu i Anulko:)Alina.
akuzak 2013-10-16 23:34
Bardzo ładnie zrobiony slajdzik z przyjemnością obejrzałam i wysłuchałam fajnej piosenki.Cieplutko Elu pozdrawiam. http://img191.imageshack.us/img191/527/hubb.gif
elarajgo 2013-10-16 22:28
RÓWNIEŻ WITAM CIĘ ANUSIU Z ULGĄ I WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ. O WIELE MILEJ ZOBACZYĆ COŚ DOBREGO NA DOBRANOC I DZIELIĆ TO Z TOBĄ ORAZ NASZYMI PRZYJACIÓŁMI. GORĄCO CIE POZDRAWIAM, ŻYCZĘ TOBIE I WSZYSTKIM JUŻ SYMPATYCZNEGO I SPOKOJNEGO WIECZORU BEZ NOCNYCH NIESPODZIANEK. BUZIACZKI ANULKO.

Zobacz także