To ja pozdrawiam USA

Dla Krysi

Opublikowano: 2011-12-02 20:57
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (4)

kater60 2013-05-27 04:02
Piekny slajdzik , naprawde piekna piosenka , wszystko sliczne ... na szczescie 5 zostawiam i zycze juz milego dzionka ..pozdrawiam slicznie ... TADEK
2650 2012-06-10 18:50
Miłej Niedzieli życzę.... .................(¯`°v°´¯) ..................(_.^._).....(¯`°v°´¯) .......(¯`°v°´¯) ...............(_.^._) .........(_.^._)...Serdecznie..... ................Pozdrawiam .....I Uśmiech z całuskiem zostawiam....55555555555555555
kotek60 2012-05-15 19:50
Piekny slajdzik..pozdrawiam serdecznie i 5 zostawiam na szczescie ...TADEK
pasja50 2011-12-03 08:27
Czy wiesz dlaczego warto żyć? To dla tego pięknego wschodu słońca Dla tych marzeń nie spełnionych, Dla myśli bez końca... Dla tych ludzi poznanych w biegu naszego życia Dla poznania samego siebie, Dla własnego bycia... SERDECZNIE POZDRAWIAM

Zobacz także


Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.