TURCJA Z NAD BAŁTYKU TYKU TYKU !!

TURCJA ZDJĘCIA ZROBIONE PRZEZ MEGO ZNAJOMEGO ORAZ KILKA ZDJĘĆ Z NAD BAŁTYKU WYKONAŁ JE PSEUDONIM HRABI JUŻ TERAZ KSIĄŻĘ A TERAZ JA HRABIA J.L

Opublikowano: 2014-06-28 10:17
jozef.l 5
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (3)

maryla-marylka 2014-06-29 18:28
SUPER SLAJDZIK. POZDRAWIAM I 5 ZOSTAWIAM. H.M.M.
ewik1 2014-06-28 17:45
WITAM CIEPŁO CIEPLUTKO ..........W małych rzeczach odnajdujemy szczęście................ W pięknej muzyce szukamy chwili spokoju................ W cudownym obrazie odkrywamy inspiracje................ W słowach wiersza poszukujemy natchnienia.............. A ciepła w sercach przyjaciół.....POZDRAWIAM SERDECZNIE A ZA SUPER SLAJDZIK 5 ZOSTAWIAM
jozef.l 2014-06-28 10:28
HASEŁKA NIE STOSUJE WIERZE LUDZIOM BO JAK BYM NIE WIERZYŁ TO BYM JUŻ NIE ŻYŁ HRABIA! L.J

Zobacz także


Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.