UROCZEGO WIECZORKU KOCHANI "))

Ja Tobie życzę marzeń słodkich, od których drży w posadach ziemia wraz z pięknem zawieszonym w duszy iskrą tańczącą ....

Opublikowano: 2017-10-26 19:53
barba 5
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (3)

halina675 2017-11-07 17:26
By dostrzec piękno nie trzeba być artystą,wystarczy spoglądać sercem,ciepłym i pełnym czułości. Pięknego dnia życzę:) Piękny slajdzik 55555. http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/657296283707300e825a7b0202e0f5f5/indexweb.htm
barba 2017-10-26 20:31
Dziękuję Sławku za miłe słowa ...Pozdrawiam cieplutko .."))
slawek_ 2017-10-26 20:08
Śliczny...Miłego Wieczorku Basiu***

Zobacz także


Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.