URODZINY JOLANTY

Krzyczały wszystkie szpaki, że dzień dziś nie byle jaki. Szeptały wszystkie motyle, że dziś są Twoje chwile!!!! Ty ten dzień i te chwile przeżyj radośnie i mile! Życzy Grażynka

Opublikowano: 2011-09-12 07:03
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (3)

mariuszek2011 2011-09-12 15:34
MIŁO MIEĆ PRZYJACIÓŁ, KTÓRZY NIE ZAPOMINAJĄ...UDANEGO TYGODNIA ŻYCZĄC 5 RÓŻYCZEK ZOSTAWIAM
zosia121212 2011-09-12 09:40
Witam!! Miłości i Nadziei... Miłego dnia życzę.5-ka..
zbyszek.z 2011-09-12 09:29
PIĘKNY SLAJDZIK I WSPANIAŁY PODKŁAD MUZYCZNY!!!! SERDECZNIE POZDRAWIAM 5.

Zobacz także


Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.