WOJNA ZABIJA! WOJENKO, CÓŻEŚ TY ZA PANI? INCOMING.

"GWIEZDNE WOJNY". PRAWDA, CZY FIKCJA ? JAK W FILMIE: "STAR THE CLONE WARDS. " GROZI TRZECIA WOJNA ŚWIATOWA, PO KTÓREJ JUŻ NIC NIE ZOSTANIE! Większość ludzi, zwłaszcza Polaków bardziej interesuje los rodzin i dzieci, niż niedopieszczeni FRUSTRACI myślący tylko o sobie.. Zastanówmy się co nas czeka w wypadku rozszerzenia konfliktu Rosja - Ukraina i przeniesienia walk na teren naszego Kraju? Wymiękam, jak mówi młodzież. Po takich obrazkach wymiękam. Pytam, kogo w obliczu wojny nuklearnej i tego co pokazałam obchodzi jakiś oszołom, jego egoizm i chora wyobraźnia ? Czy prześladowanie i mordowanie chrześcijan przez islamistów nie woła o pomstę do NIEBA?? !!! Jazyckie dzieci jedzą to, co im pomoc humanitarna dostarczy. Z braku wody rodzice cięli żyły, by swoją krwią ugasić dziecka pragnienie! TO SĄ PROBLEMY! Komu taki los jest obojętny, nie ma pojęcia o człowieczeństwie.

Opublikowano: 2014-08-26 21:03
elarajgo 4,8
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (35)

agnieszkaboruch 2014-10-14 20:29
WITAM SERDECZNIE ELŻUNIU. Znalazłam dziś liście malowane jesienią, wysyłam je Tobie, niech Ci dzień odmienią, uśmiechem szczęśliwym, bliskim serc dotykiem i piękną jesienną pogodą ze słońca promykiem. Miłego wieczoru.
maciejmari 2014-09-07 11:34
http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/9jhoqp0n3odbrl1s8tv15njo26/indexweb.htm ❤ Z przyjaźnią jest jak ze wspomnieniami. Pielęgnowane, nigdy, nigdy nie odejdą. ❤ Witamy cieplutko Eluniu weekendowo! Niech Cię otula bezmiar radości i serdeczności. Sercem pozdrawiam i uśmiech zostawiam. Buziaczki Elżbietko. Cudownej niedzieli spędzonej na miłym odpoczywaniu razem z Twoimi Bliskimi życzymy. Mari z Maćkiem.
jacus77 2014-09-06 16:55
DZIEŃ DOBRY ¯¯¯¯¯¯¯¯ Jeśli jakaś dłoń ma swoje miejsce w drugiej dłoni, to właśnie jest przyjaźń... Podaj mi dłoń ... ...w mojej jest na nią miejsce... ¯¯¯¯¯¯¯¯ POZDRAWIAM MILUTKO... ŻYCZĘ WSPANIAŁEGO WEEKENDU..
babi446 2014-09-06 10:45
" W rzeczach zwykłych, najzwyklejszych tyle piękna jest i magii, to tak, jakby podmuch wiatru wpisał słońce w łopot żagli. To tak, jakby w przestrzeń ramion chciał się wtulić czar przelotny, mędrca wiedza, zew wszechświatów, czysty kryształ, żar emocji. To tak, jakby uchylając bramę świtu wcześnie rano, znaleźć kosz z niespodziankami, które z serca nam podano." Witam Cię,Elżuniu.Bardzo dziękuję za odwiedziny, cieplutko pozdrawiam i życzę miłego weekendu. Alina.
maciejmari 2014-09-06 06:55
http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/v372ei8lmvlfhpvaiaf5sg2st4/indexweb.htm ❤ Tysiąca uśmiechów i promieni słońca, niech świecą dla Ciebie bez końca.❤ Witam serdecznie Eluniu i cieplutko pozdrawiam, uśmiech serca i buziaczka zostawiam, Mari. Miłego weekendu Elżbietko życzymy razem z Twoimi Bliskimi. Maria i Maciej.
skocznywilkamjar 2014-09-06 01:15
http://www.reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/jcvg6j0ket4kg8iqeopo49p660/indexweb.htm ❀ Nikomu nie jest zagwarantowana radość życia.Od życia dostajemy tylko czas i przestrzeń.Do nas należy zapełnienie ich radością. To co mamy w rękach jest chwilowe, to co mamy w Sercu zostaje na zawsze.❀ Spokojnej nocy i udanego weekendu razem z Twoją Rodzinką Eluniu życzę. Pozdrawiam cieplutko, buziaczki. Dobranoc. Wiki
maciejmari 2014-09-05 01:06
http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/1p599vn2tejfevvb5fr81vkbk1/indexweb.htm ♫ ♥ "Przyjaźń nie polega na wypełnianiu wolnego czasu, lecz na wspieraniu się, nawet pomimo jego braku." ♥ ♫ Jeżeli chcesz mi coś zarzucić, zarzuć mi ręce na szyję."/Leopold Staff/ ♫ SPOKOJNEJ I DOBREJ NOCKI ELUNIU ŻYCZYMY. POZDRAWIAMY GORĄCO. MARIA I MACIEJ. CAŁUSKI ODE MNIE.
ewir-jago 2014-09-04 22:37
Witam serdecznie Eluś wieczorkiem. ❤ "Niektórzy potrafią dostrzec w drugim człowieku piękno, które dla innych jest niezauważalne. Dlaczego tak jest? Bo jedni widzą tylko naszą cielesną powłokę, inni zaś patrzą na nas oczami duszy." ❤ Miłego wieczoru Ci życzę i pozdrawiam cieplutko. Eluniu, moc buziaczek dla Ciebie od babeczek, także tych małych. ❤ Jeszcze raz pięknie Wam dziękujemy za cudowny urlop na wybrzeżu i gościnę. Dopiero wzięłam się za zdjęcia, strasznie ich dużo! Sporo poszło na slajdzik. Jadwiga.:) ❤ http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/6frsv75dg2d7v3js0sjce64134/indexweb.htm
ula1 2014-09-04 19:14
Super slajdzik. Życzę Tobie aby każdy dzień kończył się dla Ciebie radością.. a każdy świt budził Cię dotykiem szczęścia.. Cieplutko pozdrawiam
2650a 2014-09-04 11:15
DZIEŃ DOBRY---- Szczęściem może być każdy uśmiech, każdy dobry uczynek, nowy dzień, nowa wiadomość, dobra ocena, przyjaciel, spełnione marzenie... a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was! ŚLICZNY SLAJDZIK-----------555555555555---------POZDRAWIAM.
andrzej1979a 2014-09-03 13:50
BARDZO DOBRY,MĄDRY SLAJDZIK,ŚWIETNE FOTKI I SUPER PODKŁAD,POZDRAWIAM AUTORKĘ ,SZACUN,ENDI
maciejmari 2014-09-03 07:29
http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/qb8g1o31umrubfclhqquasarb0/indexweb.htm ♥ Czasem wystarczy kilka ziarenek czyjegoś uśmiechu, życzliwości, okazanego dobra i zrozumienia, aby zakwitł w sercu drugiego człowieka piękny kwiat radości.♥ Buźka Eluniu na dzień dobry. Miłego dzionka Ci życzymy. Pozdrawiamy gorąco. Maria z Maćkiem.
maciejmari 2014-09-02 23:20
http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/123c7qnvs21i2fpia5ns94m9s2/indexweb.htm *♥" Dobry wieczór Eluniu! *♥" Przesyłam miłe pozdrowienia, tak od serca, ciepłym gestem. Pozostawiam też wspomnienia, by powiedzieć, że wciąż JESTEM! *♥" Miłego wieczorku, spokojnej nocy Ci życzę. Buziolki ode mnie, serdeczne pozdrowienia i ukłony od Maćka. Dobranoc. M.M.
skocznywilkamjar 2014-09-02 00:11
http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/pcsqnb7jequje3jl8ldl48laa2/indexweb.htm (❤) "Przyjaźń nie polega na wypełnianiu wolnego czasu, lecz na wspieraniu się, nawet pomimo jego braku. " (❤) @babi446: Witam Kochane! Zgadzam się Alinko z Twoją opinią i każdy rozsądny człowiek powie to samo. Chciałabym żyć razem z rodziną w spokojnych i bezpiecznych czasach. Erykowi i Natalce także życzę radości i powodzenia w szkole. Eluniu, dziękuję za przyjaźń i wsparcie, gdy jej potrzebuję. Dobrej,spokojnej nocy i udanego nowego tygodnia Ci życzę. Pozdrawiam Was obie cieplutko, buziaczki Eluś i Alinko. Wiki.
babi446 2014-09-01 22:16
"W małych rzeczach odnajdujemy szczęście, w pięknej muzyce szukamy chwili spokoju. W cudownym obrazie odkrywamy inspiracje, w słowach wiersza poszukujemy natchnienia, a ciepła w sercach przyjaciół." / z Sieci / Elżuniu,dziękuję pięknie za miłe odwiedziny i z przyjemnością się rewanżuję.Bardzo wartościowy ten Twój slajdzik i świetny technicznie.Wielka PIĄTKA ( 5* ) - tym razem,niestety,tylko symboliczna.Pozdrawiam Cię bardzo cieplutko i życzę miłego tygodnia.Twojemu pierwszoklasiście życzę samych szóstek ( chociaż wiem,że na razie będzie to ocena opisowa ), a Wam wszystkim wielkiej radości z Jego osiągnięć. Buziaczki :) Alina.
ewir-jago 2014-09-01 00:17
http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/rk2ggpc3s1ug1qpimpoi8ph5m1/indexweb.htm ★ DOBRY WIECZÓR ELŻBIETKO! WIECZORKU RADOSNEGO, ODPOCZYNKU MIŁEGO, A GDY MROK NASTANIE, TWÓJ SEN NIECH SIĘ BAJKĄ STANIE. CIEPLUSIO POZDRAWIAM, UŚMIECH SERCA I BUZIACZKA ELUNIU ZOSTAWIAM. PA PA, MAMY 1 WRZEŚNIA. U CIEBIE W RODZINIE TO WAŻNE WYDARZENIE. MALUCHY MASZERUJĄ DO SZKOŁY.★ SPRAWIŁAŚ NAM ŚWIETNĄ NIESPODZIANKĘ. DOBRY HUMOR TRZYMA SIĘ CIEBIE JAK ZAWSZE. NIECH SIĘ TEN KTOŚ SAM PODRAPIE SZCZOTKĄ, JEŚLI MA PRZY CERAMICE W ŁAZIENCE. HA! HA! HA! IGA.
elarajgo 2014-08-31 20:02
WITAM SERDECZNIE! KOCHANI, BYŁO TYLE OSTRZEŻEŃ PRZED BUSZUJĄCYMI W SIECI HAKERAMI. NIEBEZPIECZNI SĄ "RÓŻNEJ MAŚCI" NIEDOWARTOŚCIOWANI HATERZY, TROLLUJĄCY W NECIE STALKERZY. NIE ZAWIERAJCIE WIRTUALNYCH ZNAJOMOŚCI Z OSOBAMI, KTÓRE SAME SIĘ DO WAS ZGŁASZAJĄ. NIE TYLKO DZIECI PILNUJMY PRZED PODEJRZANYMI OSOBNIKAMI Z DRUGIEJ STRONY MONITORA, ( OBLEŚNYM TZW. 50- LETNIM PIOTRUSIEM PODAJĄCYM SIĘ ZA NASTOLETNIĄ ZOSIĘ, CZY ANIOŁKA - KRÓLEWNĘ SNIEŻKĘ Z JEDNYM ZĘBEM I TRUJACYM JABŁUSZKIEM W DŁONI), LECZ SAMI UNIKAJMY ZNAJOMOŚCI Z WIRTUALNYMI PRZYJACIÓŁMI "BEZ TWARZY", KTÓRYCH NIKT WAM NIE POLECIŁ. ZAPOZNAJCIE SIĘ ZE ZJAWISKIEM PRZEMOCY I PRZESTĘPCZOŚCI CYBERNETYCZNEJ. KRADNĄ TOŻSAMOŚĆ I DANE SWOICH OFIAR, PUBLIKUJĄ WASZE I BLISKICH ZDJĘCIA. O DOBIERANIU SIĘ I CZYSZCZENIU OSOBISTYCH KONT BANKOWYCH KAŻDY SŁYSZAŁ. ZABEZPIECZCIE WASZE PRYWATNE ZDJĘCIA NA PORTALACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. KAŻDY MOŻE NATKNĄĆ SIĘ NA NIEZRÓWNOWAŻONEGO EMOCJONALNIE I CHOREGO PSYCHICZNIE HATERA. BĘDZIE WAM ZAZDROŚCIĆ RODZINY, ŻONY, MĘŻA, DZIECI I WNUKÓW, PRZYJACIÓŁ. WSZYTKIEGO CZEGO NIE POSIADA, BO SAM NA NIC NIE ZASŁUŻYŁ (-A)! SOCJOPATA NIE SPEŁNIŁ SIĘ W ŻYCIU, CZĘSTO SAM BYŁ OFIARĄ PRZEMOCY W RODZINIE, ZNĘCANO SIĘ NAD NIM W DZIECIŃSTWIE I TYLKO TO UMIE PRZEKAZAĆ. MIŁEGO WIECZORKU ZYCZĘ I POZDRAWIAM CIEPŁO. BUZIACZKI DLA PRZYJACIÓŁEK. (*_*) ZECHCE KTOŚ KOGOŚ TAKIEGO PODRAPAĆ ZA USZKIEM? (*_*) http://www.reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/b0u1inrkbalj8rt50nhtb8tll6/indexweb.htm
niezapominajka15 2014-08-30 09:26
Dlaczego zawsze znajdzie się ktoś dla kogo ludzkie życie nie ma żadnej wartości?dlaczego tak wiele wszędzie jest tyle zła?wszak nasze życie jest tak krótkie i kruche.Zycie to nie gra,którą można powtórzyć!Elżuniu-bardzo wymowny i wartościowy slajdzik z super piosenką.DZIEŃ DOBRY,WITAM SERDECZNIE* Przyjaźń jest jak ogień, który ogrzewa. Jak światło, które wskazuje drogę w ciemności. Jak poranna rosa, która łagodzi nasze troski. Jeśli zjawi się w Twoim życiu, trzymaj ją mocno. Bowiem to najcenniejszy dar, jaki może otrzymać człowiek...niezapominajka
krysienka 2014-08-30 00:45
WITAM SERDECZNIE :) Z każdą chwilką... ...Minutą... ...Sekundą... Coś nam z życia umyka... Niekiedy możemy uchwycić tą chwilę.. Ale niekiedy przez palce umyka... A w życiu, jak w piosence... ...Piękne są tylko chwile... Więc starajmy się chwytać... Tylko te szczęśliwe... UDANEGO OSTATNIEGO WAKACYJNEGO WEEKENDU ŻYCZĘ.POZDRAWIAM :)
babi446 2014-08-29 18:21
"Są ludzie, dzięki którym niebo jest piękniejsze. Istnieją w naszym codziennym życiu i już na zawsze pozostawiają ciepły ślad w sercu." Dziękuje Ci,Elżuniu, za miłe odwiedziny. Wiesz,że zawsze jesteś u mnie mile widzianym gościem.Bardzo cieplutko pozdrawiam i życzę Ci słonecznego,udanego weekendu. Alina
halina675 2014-08-28 21:37
Wieczór zapada i noc się budzi cichutkim drżeniem zmysły upaja gdy delikatne skrzypeczek struny świerszczyk podmuchem wiatru nastraja Świat lekkim szumem ukołysany zapada w senne lata marzenia i my wtuleni w objęcia nocy szukamy w gwiazdach życzeń spełnienia I zasłuchani w cudną melodię z żalem żegnamy lato gorące łapiemy ostatnie jego promyki by zimą ogrzać wspomnieniem słońca ...Elżuniu poruszyłaś bardzo ważny temat, że nie żyjemy w bezpiecznych czasach, nie wiadomo co mam przyniesie jutro a tu ludzie tylko patrzą jak jeden drugiemu dokuczyć... Jestem ostatnio mało obecna w internecie, zmarła moja chrzestna, a mojego taty siostra. I cały tydzień po pogrzebie mieliśmy mszy od rodziny po zmarłej. Wczoraj było pożegnanie po trzech latach u nasz wikarego, który serce i uśmiech miał na dłoni dla każdego, naprawdę środek tygodnia a kościół cały wypełniony i każdemu płynęły łzy to było coś niesamowitego.... Pozdrawiam i 5 zostawiam za cudowny slajdzik Halina..
elarajgo 2014-08-28 19:50
Uśmiech jest jak mały strumień, płynąc coraz więcej wody zbiera. Puka do każdego serca, mocą swą - dobroć otwiera. Żegluj przez życie z tym światłem, co lśni jak gwiazda przewodnia, a wypełniając ciepłem myśli, radości plon pozbierasz co dnia. (*_*) Witam serdecznie! Życzę Wam miłego wieczoru i ciepło pozdrawiam. Buziaczki dla Przyjaciółek. Ela. (*_*) http://www.reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/ef3n0uen54iglqooboqaf3hmt7/indexweb.htm
maciejmari 2014-08-27 23:48
Za wstrząsający, bardzo dobry ze świetnym przesłaniem slajdzik mogę dać tylko piątkę!!! Myślę tak jak Ty, są ważniejsze sprawy nad chorych plotkarzy z magla. Mam wielkie obawy co do przyszłości i troszczę się o swoją rodzinę. Wojna nuklearna zmiecie wszystko na świecie. Normalnych ludzi i świrów również, tylko tym trzeba się martwić. Slajdzik dobrze przemyślany i opracowany. Treść w nim zawarta jest niesamowita, trochę ironii i dystansu do tego co tu się dzieje przyda się niektórym na otrzeźwienie. Podkład muzyczny cudny do wspaniale dobranych obrazów. Tak czuje każdy polski patriota. Całuski na dobranoc Eluś. Mari.
maciejmari 2014-08-27 23:38
http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/5lhh5jsk4crakfeen94m5jnb05/indexweb.htm ♥ *Są ludzie, dzięki którym niebo jest piękniejsze, aa my jestesmy szczęśliwsi* Tylko w otwartym i szczerym Sercu ogrzejesz się Ciepłem, wzmocnisz Wiarą i napełnisz Nadzieją. * Uśmiechem Cię witam, szeptem pozdrawiam, radosny nastrój i całusy na wieczór zostawiam. ♥ Życzę Eluniu spokojnego wieczorku wraz z bajecznych snów.:)♥ Dobranoc, mocno Ściskam. Mari. ♥
2650a 2014-08-27 22:15
DOBRY WIECZÓR To takie proste i jasne, umilmy życie innym i własne... Bądźmy ze sobą w smutku, radości... Niechaj serdeczność w profilach gości. Niech komentarze ciepłe i miłe, dają iskierki wiary i siłę... Siłę i wiarę,chęci,nadzieje, bo dobrze w życiu, gdy tak się dzieje... MIŁEJ NOCY...
ewir-jago 2014-08-27 20:20
Witam gorąco Elżbietko! Zasłuchałam się w melodii tej pięknej piosenki. Słowa dają do myślenia, masz wyjątkowe wyczucie, wrażliwość i zrozumienie sytuacji. Przeraża mnie myśl, że Twoje przesłanie jest takie prawdziwe i nie żyjemy w bezpiecznym czasach. Boli mnie los dzieci, gdzie toczy się wojna. Wstrząsnęły mną zdjęcia w slajdziku! Niektórych ludzi elektryczne wstrząsy nie zmienią, są niebezpieczni, groźnych Hitlerków podobnych do Putina jest dużo. Za wyjątkowy, piękny i mądry slajdzik PIONA Eluniu. Jestem pod dużym wrażeniem i myślę o losie wszystkich i polskich dzieci oraz naszego Kraju. Oby przyszło opamiętanie w świecie polityków, a ten Portal jest nic nieznaczący, różnie się tu działo, bo ktoś w Zarządzie tego chce. Całuski. Jagoda.
ewir-jago 2014-08-27 20:16
http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/pgdji671jvc5sfk0n2curabjr6/indexweb.htm ✿ "Stać się dla kogoś słońcem. Mieć świadomość, że swym uśmiechem i kojącym ciepłem dłoni przywraca się komuś wiarę - nic bardziej nie wyzwala chęci życia." ✿ "Każdy człowiek chciałby uciec tam, gdzie szczęście trzyma nadzieję za rękę, a wiatr melodię miłości nuci. Niech Twój świat będzie pełen szczęśliwych dni. A Miłość zawsze będzie u Twoich drzwi." ✿ Miłego wieczorku Eluniu, pozdrowionka i buziaczki. Iga.
babi446 2014-08-27 18:53
Witam Cię,Elżuniu.Poruszyłaś temat,który mnie przeraża.Od miesięcy z coraz większym niepokojem śledzę rozwój wydarzeń za naszą wschodnią granicą.Rozpoczęło się od Majdanu, a czym się skończy? Tak jak większość ludzi, pragnę żyć w pokoju i spokoju, widzieć, jak rosną i dojrzewają nasze małolaty,borykać się z codziennością bez strachu przed wojną.Niestety, "pełzająca wojna" za naszą wschodnią granicą już pochłonęła mnóstwo istnień ludzkich, a konflikt coraz bardziej się zaostrza.Mediacje polityków ( w tym Angeli Merkel ) nie przynoszą pozytywnych rozwiązań i na razie nic nie wskazuje na to, aby przestali ginąć niewinni ludzie.Takich ognisk zapalnych na świecie jest przecież znacznie więcej - jednak człowiek człowiekowi potrafi zgotować okrutny los.Zwłaszcza, gdy w grę wchodzą interesy ekonomiczne i ambicjonalne.W tym kontekście o jakimś tam " zoltanie" nie warto wspominać. Zostawiam Ci, Elżuniu, notkę ( 5* ),pozdrawiam i życzę SPOKOJNYCH DNI,TYGODNI I LAT. Alina.
kalesony 2014-08-27 16:10
NIE ZNAM HASŁA NIE MOGĘ SKOMENTOWAĆ SLAJDZIKA--- http://img1.glitery.pl/dev1/0/119/851/0119851255.jpg Miłego dnia --- pozdrawiam serdecznie !!
danwoj 2014-08-27 09:30
...dziękuję za miłe słowa ...miłego dnia... .świadectwo prawdy o człowieku jest w jego dobrym sercu...uroda przemija a dusza pozostaje wciąż tak samo młoda i piękna ...jeśli patrzymy oczami serca...piękny, patriotyczny SLAJDZIK ...SERDECZNIE pozdrawiam i 5-teczkę zostawiam;) D a n u t a
elarajgo 2014-08-27 07:03
Odnośnie wojen. Co znaczy jądrowa potęga, każdy zdaje sobie sprawę. Aneksja Krymu zepsuła wizerunek naszych wschodnich sąsiadów na świecie. Tylko czy to obchodzi Putina? Po Hitlerze i Stalinie, on jest najgroźniejszy dla ludzkości. Czym jest więc w porównaniu z nim byle stalker prześladowca, śledzący i zastraszający Użytkowników? To problem Administratora odpowiadającego za "Slajdzik" i organów ścigania przestępczości cybernetycznej. W końcu policja zrobi swoje. ZARZĄD może ponieść wysokie koszty nałożonej grzywny, ale uszczerbek dochodów to też jego kłopot i może wyciągnie wnioski. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.
skocznywilkamjar 2014-08-27 00:36
Tej kreaturze od paszkwili i obrażania Użytkowników swoimi śmiesznymi bajkami na poziomie niedorozwiniętego socjopaty, radzę trzymać się litery prawa. Te dziecinne domysły, na jakie sobie pozwala pokazują, że szuka wrogów w ciemno i trafia kulą w płot, gdy ktoś inteligentny robi z niego CYBER IDIOTĘ! To co zarzucasz porządnym Użytkownikom niecny "zoltanie", jest tym wszystkim, na czym przyłapano i udowodniono twojej "pączkującej się grupie". Ela miała w tym tak duży udział i w oprotestowaniu waszej gry w Zarządzie, że was wzięła cholera. Wtedy ruszyliście na Nią do ataku i już wam wszystko jedno, że się błaźnicie. Nie wiecie, z jakimi ludźmi macie do czynienia na tym Portalu. Może was spotkać niespodzianka i już parasol Zarządu nie pomoże!
skocznywilkamjar 2014-08-27 00:14
Dobry wieczór Eluś! Zgadzam się z Tobą i każdym rozsądnym o tych samych poglądach. Codziennie ze strachem oglądam wiadomości i obserwuję wydarzenia na wschodniej granicy. Uniknęliśmy kiedyś rosyjskiej interwencji w Polsce. Zdaję sobie sprawę czym to może się teraz skończyć, Polacy są bojowym narodem. Jak groźna jest dziś wojna, aż boję się myśleć, czy będziemy istnieć. To jeden z Twoich najlepszych slajdzików, z najmądrzejszym przesłaniem. Obrazy wstrząsające, podkład muzyczny piękny. Jestem zszokowana tym co widzę, co spotyka dzieci w Azji, wszędzie gdzie jest wojna. Naszym dzieciom to też grozi. Na litość, czemu ludziom brakuje wyobraźni i dobrej woli? Masz rację, te wojenki nic nie dadzą, ale trzeba Cię znać lepiej, żeby docenić, zamiast atakować dla poklasku. Nie ma go, nikt tego nie popiera! Obcych, o złej woli i podłych ludzi unikamy. Nikt ich nie zaprasza, więc czego u nas szuka? Chce mieć "Slajdzik" i nas pod kontrolą? Jakim prawem i dlaczego ta nieudolna Administracja na to pozwala? Ściskam Cię i ślę buziaczki. Dobranoc Eluś, piątka za wartościowy, mądry slajdzik poleciała. Wiki. DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚ! ✿ڿڰۣ— http://reduction-image.com/mpeg-creation2/temp/cd7b58kif9cn1bmb46udr7a6t4/indexweb.htm
hanula25 2014-08-27 00:00
Każdą sekunde przeżywaj radosnie.Każdą mniutę przeżywaj z nadzieją .Każdą godzinę przyżywaj cierpliwie.Każdy dzień przeżywaj z zachwytem...Pozdrawiam Hania
elarajgo 2014-08-26 21:21
Czy mamy szansę przeżyć Trzecią Wojnę Światową? Co w takim razie jest ważniejsze? Slajdzikowe wojenki, czy zagrożenie ze strony Rosji dla naszego Kraju (w pierwszej kolejności) i Europy, a może całego Świata? To są istotne problemy mały duchem człeku - "zoltan-ku"! Nie te wyimaginowane w twoim umyśle. Pozdrawiam wszystkich ciepło, lecz nie tego osobnika. Nie jest wart uwagi, za wyjątkiem wtłoczenia mu (jej) do głowy, że nie jest pępkiem "Slajdzika" a tym bardziej Świata! PRZYJMIJ NIEBYCIE CYBERNETYCZNY DO WIADOMOŚCI, ŻE WCISKANIE SIĘ DO ZNAJOMYCH WSZYSTKICH PRZEŚLADOWANYCH Z WASZYCH SETEK KONT JEST ŻAŁOSNE. ŻĄDAM USUNIĘCIA MNIE Z TWOJEJ LISTY ŚCIGANYCH. Elżbieta.

Zobacz także