ZBYSZEK Z.,,ODSZEDŁ\'\'-KONDOLENCJE

ŻEGNAJ

Opublikowano: 2013-03-10 19:49
anonim 5
średnia ocen
Dodaj swój komentarz
Dodaj komentarz

Komentarze (64)

jakie życie taka śmierć 2013-06-17 16:09
śmierć nie jest usprawiedliwieniem a nicość jest gorsza od piekła , źli osobnicy nigdy nie zaznają spokoju
do \piekło istnieje\ 2013-05-16 01:41
JEDNO JEST PRAWDZIWE, TO JAK NAZWAŁ CIĘ GOŚĆ. JESTEŚ OSOBNIKIEM A DEBIL TO DLA CIEBIE KOMPLEMENT. LUDZIE UPOŚLEDZENI NIE SĄ NICZEMU WINNI, ŻE SIĘ URODZILI SIĘ CHORZY. TY JESTEŚ WINNY TEGO, ŻE JESTEŚ ZŁY, A TAKI JESTEŚ, BO TAK CHCESZ. I WSADŹ SOBIE SWOJE PIEKŁO GŁĘBOKO W D..Ę I MOŻESZ SOBIE TĘPAKU W NIE WIERZYĆ, PEWNIE TO TWOJE ULUBIONE MIEJSCE. A POZA TYM, CZEGO OSOBNIKU SZUKASZ NA SLAJDZIKU Z KONDOLENCJAMI? ZOSTAWIĆ ZNÓW JEDYNKĘ, TAK JAK NA INNYCH PODOBNYCH?
gość 2013-05-10 18:05
osobnika poniższego wpisu można określić tylko jednym słowem-debil!!!!
piekło istnieje 2013-05-10 15:40
Śmierć nie czyni nikogo lepszym ,pokazuje tylko że nic nie jest wieczne.Dla ciebie nicość
Do \do zyx\ 2013-04-21 19:09
W związku z komentarzem:"do zyx" Wierzę w naukę, materię, w biologię i nie uwierzę w bzdety, bajdy, ani bajki, chyba tylko jako dzieciak. Wielu takich jak ja jest. Nie wierz człowieku w bajki, że ci modlący się (na pokaz) nagle przestali stawiać jedynki, bo się przestraszyli. Oni sami w nic nie wierzą, w tyłku mają religię i wiarę, wierzą w to w co chcą wierzyć. W mamonę i ich interes. Masz klapki jak koń na oczach, widzisz tylko Zbyszka, zamiast te otępiałe i ogłupiałe z nienawiści dewotki. Nie robią slajdzików, bo są za durne, ale wpierniczają się do innych slajdzików i z zazdrości sadzą jedynki. Nadal je walą, chociaż mało kto robi slajdziki. Jeszcze dowalają starym użytkownikom, którzy nie odeszli i nie usunęli swoich prac. Tak wygląda ich rozrywka poza modlitwą. A ja mam te babska w zadzie. Amen.
do kanalii \każdy zasługuje na to na co zasłużył\\ 2013-04-21 17:42
A wsadź sobie te tysiące jedynek w dupsko ćwierćpółgłówku. Autorze przepraszam, ten matoł zmarłego próbuje z grobu wywołać na odczynianie uroków. Upośledzenie umysłowe jest chorobą i takich ludzi można wytłumaczyć. tobie jednak dolega co innego. Jesteś "praczu" nieuleczalnie chorą na nienawiść zwyczajną kanalią. I wszyscy maja cię głęboko gdzieś razem z twoimi jedynkami. Cieszysz się w samotnosci, no może jeszcze z twoją "ewuś 1". Ale macie radochę! Nie poróbcie się w gacie ze śmiechu. A Zbyszkowi życzę żeby spoczywał w spokoju, bo go wreszczie ma z daleka od takich wech. Taki ktoś jak ty straszy ogniem piekielnym, a goń się!
zyx 2013-04-19 00:40
''ku pamięci'', palma ci zdrowo odbiła. Masz zaniki pamięci. Klepiesz w kółko to samo. Wykułeś na pamięć, ale jesteś niedorozwój, bo więcej w ciasnym łbie nie dałeś rady zmieścić. do tępej pały nie dotarło, że człowiek nie żyje!!!
zyx 2013-04-19 00:17
Popieram Panią Agnieszkę i Panią Elę oraz Autora. Pod niższym komentarzem też się podpiszę. Ogniem piekielnym możecie straszyć dzieci. Na to samo wyjdzie co straszenie gremlinami. Nie każdy wierzy w te brednie i Zbyszkowi mogło być obojętne co Mu życzycie. Popatrzcie ile jedynek wciąż walą i co Zbyszek zza grobu to robi? Nie ściemniać, śmieszni jesteście i ziejecie nienawiścią cholera wie do kogo i po co.
do \ku pamięci\ \i wszystko jasne\ 2013-04-15 14:04
Nie zwrócę się do was z dużej litery, na grzeczność trzeba zasłużyć. Nie macie wstydu ani sumienia. Kto bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem. Nieprawda, że nie stawiają jedynek. Ci co nikomu nawet po śmierci nie dadzą spokoju, nadal to robią. Robiliście to z każdym slajdzikiem poświęconym pamięci zmarłych bliskich wcześniej i wtedy gdy umierał "zbyszek z", a także teraz po Jego śmierci. Chcecie być na miejscu Jego Rodziny? Własnej na pewno nie szanujecie. Czego byście nie wypluli z siebie, to "zbyszek z" był człowiekiem. Nie obrażajcie nikogo, że jest przydupasem "zbyszka z" dlatego, że jest najnormalniejszym człowiekiem i miał odwagę wypowiedzieć się jawnie, nie to co wy ubliżający ludziom.
agnieszkaboruch 2013-04-14 21:55
Ludzie opamiętajcie się. Co Wy wyprawiacie????????????? Jak można komuś po śmierci życzyc, żeby go ognie piekielne pochłonęły?????????????? Wytykacie ś.p Zbyszkowi, że był hieną, wampirem, że gnębił ludzi itp......... A czy zastanowiliście się nad swoim postępowaniem??????? Jeżeli chcecie krytykowac inne osoby, to najpierw zacznijcie od siebie i zadajcie sobie pytanie, czy jesteście tacy szlachetni na jakich się lansujecie?????????? Autora tego filmiku przepraszam, że przypisałam mu brak godności i ludzkiego serca. Pozdrawiam.
xyz 2013-04-14 13:01
Dajcie już spokój pomyślcie jeżeli nie o Zbyszku to o jego rodzinie i znajomych
nie żal mi anonima 2013-04-13 19:40
Niech się kisi w swojej nienawiści do ludzi. Czego się czepiasz Autora i tych co nie tchórzą i mają odwagę się ujawnić. Chcesz być sędzią, katem i może Panem Bogiem? On wybacza, ale nie tacy jak "ty". Nikt się "ciebie" nie czepia, zostaw ludzi i zmarłego w spokoju. Każdy odpowie przed Panem. Nie zachowuj się jak sęp. Nie wystarczą "ci twoje " jedynki jako główne danie? Nie życzę smacznego i nie na zdrowie!!!
autor 2013-04-12 20:15
Jak można tak pisać? Zostaw Zbyszka w spokoju, nie baw się w Pana Boga. Nikt nie jest doskonały. Jesteśmy tylko ludźmi. Nie my mamo prawo do sadzenia , zwłaszcza po śmierci. Niech każdy martwi się o swoją duszę sam. Ten slajdzik to moje i znajomych ostatnie pożegnanie się ze Zbyszkiem. Trzeba nie być człowiekiem, by nie uszanować śmierci bliźniego. Wieczny odpoczynek.....
do elarajgo 2013-04-12 16:24
bardzo mądre słowa które zacytowałaś "''Kiedy ludzie stają się naprawdę źli, jedynym uczuciem, jakie im pozostaje, jest radość z cudzej krzywdy.../Johann Wolfgang von Goethe/'' Zbigniew.z krzywdził ludzi i się tym cieszył . Twoej rozmyślenia też są trafne "cytat" "Wiedzą też, że krzywda, którą czynią bumerangiem do nich wróci.WRACA;;/NAWET PO ŚMIERCI. NIECH CI OGNIE PIEKIELNE DOBRZE SERCE PRZYPALAJĄ
elarajgo 2013-04-09 19:51
''Kiedy ludzie stają się naprawdę źli, jedynym uczuciem, jakie im pozostaje, jest radość z cudzej krzywdy.../Johann Wolfgang von Goethe/'' Przykre to uczucie i żadne maskowanie własnej osobowości tego nie zmieni. Tym, którym się wydaje, że wyobcowanie i poruszanie się w świecie wirtualnym, a rodzinę i faktycznych przyjaciół zastąpią im wyimaginowani, są w rzeczywistości bardzo samotni i niedowartościowani, z czego zdają sobie sprawę. Wiedzą też, że krzywda, którą czynią bumerangiem do nich wróci. Autorka slajdzika uczyniła dobry, ludzki gest i nie zasłużyła na ponoszenie konsekwencji. Pozdrawiam Cię moja droga serdecznie, tym bardziej, że Cię znam i szanuję Twój gest. Nie ujawniam o Kogo chodzi i wiem, że mogłabyś sama to zrobić, ale nie warto narażać się na szykany. Zbyszku, niech Ci ziemia lekką będzie. Spoczywaj w spokoju. Pozdrowienia dla Znajomych i Przyjaciół, szczególnie tych "odważnych".
do kretyna 2013-04-05 08:35
Zostaw idioto, -tko w spokoju zmarłego, pomyśl o leczeniu. Bercik z antenką w globus uwiera? Nie masz kiedy żyć, tyle wisisz na stronie, że zejdziesz szybciej niż myślisz i będzie spokój. Ale super!
biedny debilu - debilko 2013-04-04 16:39
Ile musisz dusić w sobie złości, że takimi trzęsącymi się łapskami machasz te jedynki. Jak bardzo nienawidzisz ludzi, nawet po śmierci. Ciebie nikt nie wspomni ani dobrze, ani źle, jesteś niczym, zgniłym powietrzem. Mniej niż zero, mniej niż zero!!!
maria 2013-04-03 17:03
( )
do debila 2013-04-03 08:37
debila nic nie uspokoi tylko gilotyna albo krzesło elektryczne. Debilem się urodził i debilem zejdzie z tego świata. A że tobie matole tak się chce klikać w te jedynki. Podłub se w nosie. Będziesz mieć kopalnię gilów.
zbyszek.z 2013-04-02 16:17
uspokój się debilu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja już nie wstawiam 1 jest to widoczne.
t.y głupie od komentarza \zbyszekz\ 2013-04-01 15:13
Zostaw w już w spokoju zmarłego. Nie rób z siebie większego imbecyla, czy kretynki niż jesteś, przebrzydły szakalu i hieno. Pożywiaj się własnymi wydalonymi resztkami i nie truj już innym powietrza.
autor 2013-03-31 08:11
IDIOTO PONIZSZEGO WPISU-ZBYSZEK - N I E Ż Y J E !!!!
zbyszek.z 2013-03-30 23:43
Zbyszek Zubert ze slajdzika wurzucił po przez swoją podłość LUNIAKS, BASIĘ BIEGAJ a teraz na YOUTUBE skruszony przeprasza je bo przeciez kto będzie pisał mu komcie. To samo chce zrobić z NOCNYMOTYL1 i MARINAYASMINE. Jątrzy by wrzało między nimi obiema i by obie odeszły. Ale chce również pozbyć się także EWIK1 i INNYCH. To ON robi naloty jedynek. Ma konta na NK I FB i w ten sposób sprawdza kto jest bardziej podatny na to by odejść. To jeździec bez głowy który jak WAMPIR wysysa krew. Jego mania wielkości jest tak wielka że próbuje przerosnąć wszystkich. Jest nikim bo te prace które ma są marnej jakości jak on sam. Baw się ZBYSIU sam w piaskownicy bez przyjaciół. Twoje słowa są nic nie warte bo nie ma w nich krztyny prawdy i serca. Udajesz dobrodusznego i pomocnego a w gruncie rzeczy bardziej szkodzisz. Każdy kto wie że to ty - nie odejdzie ze slajdzika. Uważąj więc miernoto nędzna abyś ty nie miał problemów i oby cię ktoś nie oskarżył jawnie ale w SĄDZIE. Miej na uwadze to że są tacy którzy mają wielkie pieniądzę i mogą sprawić znacznie więcej niż ty. A jak wiadomo pieniądz rządzi światem. Radzę ci abyś zakończył ten smród który roznosisz swoją osobą bo przekonasz się któregoś dnia o mojej racji i ostrzeżeniu. Licz się również z tym że ktoś może wykupić udziały w tym portalu i wiesz co może się zdarzyć. Powodzenia PUSZYSTY GNOMIE.
autor 2013-03-29 00:24
Do pani Zuli,slajdzik nie miał buc anonimowy,taki wyszedł ze względu na kłopoty ze slajdzikiem.Tu chciałam pożegnać kolegę ze slajdzika,bo tu Go poznałam i tylko tu miałam kontakt.Przykro mi,że ktoś nie potrafi uszanować pamięci Zbyszka i zeruje na sympatii Jego znajomych.Wierzę,że tą osoba(y)spotka za to zasłużona kara.Trzeba nie być człowiekiem,by nie uszanować pamięci drugiego człowieka.
ZULA 2013-03-28 23:32
PRAWDZIWI PRZYJACIELE POŻEGNALI ZBYSZKA W INNYCH PORTALACH ZATEM TEN SLAJD CZEMU KOMU MIAŁ SŁUŻYĆ? PRZECIEŻ BYŁO DO PRZEWIDZENIA ŻE BĘDĄ TU PRZYCHODZIĆ WSZELKIEGO RODZAJU SĘPY I HIENY KTÓRE ŻYWIĄ SIĘ LUDZKIM NIESZCZĘŚCIEM.
ZULA 2013-03-28 23:23
DO AUTORA SLAJDZIKA - JEŻELI CHCIAŁEŚ(AŚ) W GODNY SPOSÓB POŻEGNAĆ KOLEGĘ CZEMU ROBISZ TO ANONIMOWO?? WG MNIE JEST TO NIESTOSOWNE I NIEGODNE WOBEC POWAGI SYTUACJI >>OSTATNIEJ DROGI
aaa 2013-03-28 18:12
Nie masz sumienia ani wstydu jedynkowiczu, jedynkowiczko, czy cała wasza paczko. Nie pozostawiliście "Slajdzika" w spokoju przed Wszystkimi Świętymi, Bożym Narodzeniem i w nosie macie Wielki Tydzień i Wielkanoc. Wiem, wy nie obchodzicie żadnych świąt. Jesteście źli na cały świat i zwykłych ludzi, którzy kochają, mają bliskich, a wy jesteście sami jak parszywe kundle i skończycie pod płotem. Zazdrościcie każdemu i macie czego. Spokojnego Wielkiego Tygodnia życzę normalnym oraz Autorowi (Autorce) i radosnych świąt Wielkiej Nocy. Zbyszku, spoczywaj w spokoju, a ci nieludzie spokoju nie zaznają. Sami się załatwią.
niko 2013-03-27 08:21
Udało się dowodnić, że nie jesteś człowiekiem? Wszyscy wiedzą, że mamy tu grasującą hienę. Nawet mi "ciebie" nie żal. Jesteś nią na życzenie. Czym innym nie potrafisz być i dlatego jest "ci" tak źle. Zerować na zmarłym człowieku może tylko wyjątkowa kanalia. Niech "ci" Niebiosa wybaczą. Ja nie umiem. Zbyszkowi to obojętne, ale miał Przyjaciół i nawet Jego wróg zachowa twarz człowieka, ale nie takie nic jak "ty", wielkie zero.
obs 2013-03-26 16:16
Napisz jedynkowiczu,dlaczego tak tu ,,namiętnie''stawiasz jedynki"zerujesz na zmarłym,nie wstyd ci?
autor 2013-03-25 22:22
komentarz do poniższego komentarza.Slajdzik nie miał być anonimowy,wyszedł taki z powodu kłopotów na slajdziku.Jako anonimowy nie może być więc usunięty.Został z robiony pamięci Zbyszka,jako jednego z nas,jako ostatnie pożegnanie.Zbyszku,niech nic nie zakłóca Twego spokoju,przykro mi,ze moje pożegnanie(myślę,ze i przyjaciół)stało się pożywką ''dla ludzi bez serca.
agnieszkaboruch 2013-03-25 22:05
Do autora tego slajdzika. Człowieku, jeżeli zostało Ci jeszcze trochę godności i po prostu ludzkiego serca, to weż i skasuj ten slajdzik i nie dawaj jedynkowiczom satysfakcji do tego, żeby kpili z czyjej śmierci. Niech ten człowiek- ZBYSZEK- zazna w końcu świętego spokoju a jego dusza zawędruje do krainy wiecznej szczęśliwości. Zastanówcie się nad tym, co Wy robicie???????????? Mamy przecież Wielki Tydzień i mam cichą nadzieję, że właśnie w tym tygodniu zmądrzejecie. Miłego wieczoru.
autor 2013-03-25 19:37
NIE TEMU MIĄŁ SŁUŻYĆ TEN SLAJDZIK,PRZYKRO,ZE KTOŚ CZYJĄŚ ŚMIERĆ TAK NIKCZEMNIE WYKORZYSTUJE.WIERZĘ,ZE CIĘ JEDYNKOWICZU SPOTKA TO NA CO ZAŁOŻYŁEŚ.JESTEŚ BYDLAKIEM.POMÓDLMY SIĘ ZA SPOKÓJ ZBYSZKA,
anonimowy jedynkowiczu - wstyd! 2013-03-25 18:42
Autora (-kę) pożegnalnego slajdzika to co anonimowi jedynkowicze wyrabiają nie obraża. Życzę AUTORZE, by takimi osobnikami nigdy nie było bliskich spotkań. Pozdrawiam, a Ty Zbyszku spoczywaj w spokoju.
ANONIMOWY JEDYNKOWICZU -WSTYD!!! 2013-03-25 18:34
TYLKO, ŻE TY NIE ZNASZ WSTYDU. CO UDOWODNIŁEŚ SWOIMI JEDYNKAMI? TYLE. ŻE JESTEŚ MAŁYM, SŁABYM I BEZDUSZNYM OSOBNIKIEM. DOBRZE, ŻE NIE WIEMY KIM JESTEŚ, LEPIEJ BĄDŹ BRZYDKO JADĄCYM POWIETRZEM. KAŻDY UCIEKA Z GDY SIĘ Z TYM CZYMŚ ZETKNIE.
do normalnych 2013-03-24 08:53
Spoczywaj w spokoju Zbyszku. Ciebie nie ma i już Tobie nikt nie zarzuci, że ganiasz z jedynkami. Nadal te hieny czatują ale już nie na Twoje konto. Wstydu ci osobnicy nie mają.
do normalnych 2013-03-24 08:50
Bądźcie solidarni w tym wypadku. Nie pozwólcie na to draństwo jedynkowiczom. To nie są normalni ludzie, jeśli tak się wyżywają. Kiedyś Zbyszek i z innymi skrzykiwali się i podciągali oceny tym napadanym przez hieny. Zróbcie to samo. Po ludzku przeciw świństwu tamtym. Patrzcie, jak nie otwierając slajdzika walą złe 11111. To przeważnie praktykujący katolicy w wielkim tygodniu są tak zawzięci i nienawistni. Pozdrawiam Autora (-kę) i normalnych.
podróżnik 2013-03-22 23:49
Pochylam czoło ....
wiktoria 2013-03-22 16:41
Szkoda, myślałam, że jesteście ludźmi! Była ocena 1,6 a ja dałam pięć, chociaż nikomu te oceny nie są potrzebne i natychmiast spadła do 1,5. Nie macie nic do roboty i jak te hieny albo szakale warujecie z jedynkami? Znów idą święta, ale dla was nie ma dnia, w którym dacie innym żyć w spokoju.
wiktoria 2013-03-22 16:30
Żegnaj Zbyszku i spoczywaj w spokoju. Ciężko chorowałeś, a gdy walczyłeś o życie podli ludzie walczyli z Tobą na "Slajdziku". Wszystkie grzechy i ich własne zrzucali na Ciebie. Teraz ci sami nadal nie zostawiają Cię w spokoju. Jakie to przykre. Prawie żadnego slajdzika ku pamięci zmarłych nie oszczędzili, ale najbardziej wyżywają się na tym. Zostawcie wreszcie ten slajdzik i nie wchodźcie, jeśli jesteście jeszcze ludźmi. Jeśli!
jacek 2013-03-16 15:28
To ciekawe komu i jaki cudem udaje się kombinować ocenami? Trzeba się bardzo namęczyć, żeby ich tyle wstawić. Jeszcze być bardzo zawziętym i okropnym "STWORZENIEM". Są tacy, którzy chwalili się, co mogą zrobić i robią.
ewir-jago 2013-03-15 22:20
Nic nie wiedziałam, jestem zszokowana! Żegnam Zbyszku, spoczywaj w spokoju. Rodzinie składam wyrazy ubolewania. Jak można bawić się tak żałośnie "jedynkowicze"? Nikogo nie oszczędzacie, nawet gdy odejdzie człowiek, to nie może zaznać spokoju i niczego nie uszanujecie. Podłością są wpisy chorego z nienawiści "zbawiciela" na Profilach. Co ci osobniku przychodzi z tego obniżania ocen? Jak widzisz, nie przeszkadza to złożyć kondolencje. Pozdrawiam Autora slajdzika. Nie zasłużył sobie, żeby działo się to co widać.
autor 2013-03-15 20:28
Zbyszku-to dla Ciebie,gdziekolwiek teraz Jesteś-
pracz 2013-03-15 19:53
DO jacek!!!!!!!!!! CZY MOŻESZ SIĘ ODSTOSUNKOWAĆ ODEMNIE ???????????TO NIE JA ZANIŻAŁEM I NIE ZANIŻAM OCEN ,,,,,,,,NIGDY TEGO NIE ROBIŁEM I ROBIĆ NIE BĘDĘ ,,,,,,ZAWSZE WALCZYŁEM Z TYM GÓWNEM CO ZAŚMIECA I ZANIŻA OCENY NA TYM PORTALU . TO CO TA KLIKA ZANIŻAŁA TO JA PODWYŻSZAŁEM . TO TYLE CO MAM DOPOWIEDZENIA I NIE MAM ZAMIARU TU WCHODZIĆ BO TO SZKODA CZASU NA TEN PORTAL JEST W ŻYCIU DUŻO PRZYJEMNIEJSZYCH RZECZY DO ROBOTY
ziutka65 2013-03-15 13:16
Zbyszku!spoczywaj w spokoju i niech nikt już ci nie zakłóci tej ciszy...On tak zechciał,tak wszystko wymyślił,że możemy z Nim razem budować.Lecz nie my,nie swą siłą,nie sami!W jego sercu nam trzeba się schować...To jest właśnie ta droga najwęższa.Niech prowadzi Cię prosto do Niego!On Cię wybrał,powołał,ukochał...Niech Cię wspiera i chroni od złego...On Ci miłość da i ześle łask swych w bród!!!
jacek 2013-03-15 10:21
Dałem "5" nie pierwszy raz i ocena nie drgnie. Tu ktoś paskudnie kombinuje z ocenami i nabija jedynki. To znów "pracz" i ci od niego?
jacek 2013-03-15 10:17
Mała satysfakcja, wyżyć się na slajdziku z kondolencjami. Teraz widać, że nawet gdy odchodzą ci niszczeni i atakowani, to ich prześladowcy robią to co innym zarzucali. Kogo teraz weźmiecie w obroty? Znów będziecie niszczyć ludzi? Trzeba być wielkim podlecem, żeby nie szanować nikogo i niczego i wobec śmierci.
anna 2013-03-15 09:08
JAK MOŻNA TAK NISKO UPAŚĆ I NIE USZANOWAĆ TAKIEJ TRAGEDII,JEDYNKOWICZU.
marko58 2013-03-11 23:20
[*]spoczywaj w spokoju...
elarajgo 2013-03-11 19:21
"My nie umrzemy nigdy... Umiera tylko czas. Przeklęty czas.:) Kiedy kochamy, stajemy się nieśmiertelni i niezniszczalni, jak bicie serca, jak deszcz lub wiatr." /Erich Maria Remarque/ Gdyby tak można było cofnąć czas. Gdyby tak można było rozmawiać z Tobą. Gdybyśmy zrozumieli Cię. Być może Twoje serce pokonałoby tę ciężką próbę. [ Wiedziałam, że Zbyszek ciężko choruje na serce, że przeszedł poważne operacje. Był w szpitalu i dużo złego działo się podczas Jego nieobecności. Nawet wytłumaczył się krótko przed swoim odejściem, że pobyt w szpitalu dlaczego nie pozwolił Mu usunąć anonimowych komentarzy, które również pod moim adresem wpisywano na Jego Profilu, co spotykało wielu Jego Znajomych. Usunął je zanim rozstał się z życiem. Zawsze podpisuję się pod swoimi komentarzami, nie wypieram się znajomości, czy się podobają innym, czy nie.] Żegnaj Zbyszku, spoczywaj w spokoju i niech nikt już Ci go nie zakłóci. Składam Rodzinie wyrazy szczerego współczucia. Elżbieta Rajkowska- Goździewicz z po rodziną.
ula1 2013-03-11 18:39
Spoczywaj w spokoju a dla rodziny wyrazy współczucia
maria195610 2013-03-11 18:38
Z przykrością dowiedziałam się o śmierci ZBYSZKA Z ..... . Był on nie tylko najbliższą rodzinie osobą, lecz również bardzo lubianym w naszym gronie kolegą. Nie możemy wprost uwierzyć, że nie ma Go już wśród nas. Jego śmierć spowodowała pustkę w sercach wszystkich, którzy go znali. Proszę przyjąć szczere kondolencje......
ewelina33 2013-03-11 16:44
Żegnaj Zbyszku i spoczywaj w spokoju [*]
agnieszkaboruch 2013-03-11 15:31
Zbyszku spoczywaj w spokoju a dobry Bóg niech Ci wskaże w ciemności drogę do krainy Wiecznej Szczęśliwości. Wyrazy współczucia dla rodziny.................. A.G.
babi446 2013-03-11 13:10
Żegnaj, Zbyszku.Chylę przed Tobą czoło - byłeś CZŁOWIEKIEM.Rodzinie składam wyrazy głębokiego współczucia. A.K.
grundi55 2013-03-11 10:50
Zbigniew pokoj Twojej duszy. Szanowi i Drodzy Państwo Zubert! Wobec ciosu, który spadł na Państwa Rodzinę, niełatwo znaleźć słowa pociechy. Można jedynie życzyć sił do zniesienia tego bólu, który tylko czas może złagodzić. Prosimy przyjąć od nas wyrazy najszczerszego współczucia. Grundmann Zdzislaw wraz z Rodzina Przyjaciel Zdzislaw http://slajdzik.pl/slajd/wyrazy-wspolczucia-bliskim-66507
2650 2013-03-11 09:22
Zbyszku Spoczywaj w spokoju.....
wiki-51 2013-03-11 09:02
[*]spoczywaj w spokoju.
ANNA 2013-03-11 08:18
ZBYSZKU SPOCZYWAJ W SPOKOJU,RODZINIE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA.
nieznajoma 2013-03-11 07:18
SPOCZYWAJ W SPOKOJU,WIECZNY ODPOCZYNEK,RACZ MU DAĆ PANIE...
do \ koleżanki\ i \koleżanki ze slajdzika i N.K.\ 2013-03-11 01:01
Przykre, że po komentarzu "smutne" można jeszcze "koleżanko" prowokować i mącić bez wstydu. Odwracanie kota ogonem, to jest wstyd. Słowa o mącicielach i prowokatorach to też wstyd "koleżanko"! "Koleżanki z N.K. i Slajdzika" nie jesteście jedyne z kondolencjami i zachowywać się godnie powinna każda, zamiast pouczać innych w obliczu śmierci, kiedy trzeba pozwolić zmarłemu godnie odpoczywać. Spoczywaj Zbyszku w spokoju. Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie. Wyrazy współczucia dla Rodziny.
koleżanka ze slajdzika i NK 2013-03-10 22:58
Do komentarza /smutne/. Proszę zachowywać się godnie. Żegnam Cię Zbyszku. Wyrazy współczucia dla Rodziny [*]
koleżanka 2013-03-10 22:49
Do komentarza "smutne".Wstydu nie masz piszac taki komentarz to ty jestes tym prowokatorem i macicielem.Pomodl sie za tego czlowieka ,ktory odszedl .Odszedłeś od nas tak nagle pozostawiając smutek i wielki żal, A chcieliśmy jeszcze tak wiele dokonać. W sercach naszych trwać będziesz na zawsze..Wyrazy wspolczucia dla rodziny.
smutne 2013-03-10 20:40
Ci co zaszczuli, nigdy nie przeproszą. Chorzy ludzie, którzy wykorzystali "Slajdzik" do wykończenia człowieka, jednego z nas "slajdzikowiczów". Żyjcie w spokoju, jeśli możecie. Zbyszku, wieczne odpoczywanie. Kondolencje dla Rodziny.
KOLEZANKI I KOLEDZY ZE SLAJDZIKA I NK 2013-03-10 19:50
...Życie choć piękne tak kruche jest Wystarczy jedna chwila by zgasić je Życie choć piękne tak kruche jest Zrozumiał ten kto otarł się o śmierć ... Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności, która nas obezwładnia i zabiera w nieznane. A kiedy pojawia się kradnąc ukochaną osobę, przeszywa serce bólem i odznacza w nim swoje piętno, które przypomina nam stale jacy jesteśmy wobec niej bezsilni. Śmierć zawsze przychodzi nie w porę, czasam rano czasem wieczorem, ale zawsze wtedy, gdy się jej nie spodziewasz. Żyj swoim rytmem, pamiętaj o śmierci. Człowiek umiera... Znowu za szybko! Człowiek umiera... Razem z nim wszystko.. Tylko wspomnienia po nim zostają, Które wciąż mgliste z czasem się stają, Których tak wiele, jednak za mało... Znowu za szybko wszystko się stało! Czasu nie było na pożegnanie... Teraz zostało tylko płakanie. Teraz ten smutek w garści Cię trzyma, Trzyma za szyje, dusić zaczyna... Póki ktoś żyje, to go kochamy, Lecz to po śmierci go doceniamy. wtedy widzimy jaki był cenny, Wtedy ogarnia smutek brzemienny, Wtedy to rozpacz, wtedy tęsknota, Jakże naiwna życia prostota..... Wtedy wyrzuty nami władają, Wtedy uczucia hołdy składają... Wtedy za późno na przeprosiny, Jedno, co możemy - wciąż się modlimy...

Zobacz także