Tematyka prezentacji

Tematyka prezentacji może być dowolna.
Poniżej znajduje się lista propozycji opartych m.in. na tematyce prezentacji, która pojawia się w dotychczas utworzonych prezentacjach.


Edukacja.

Prezentacja o tematyce edukacyjnej to dobry sposób, aby zapoznać się z jakimś zagadnieniem w bardzo przystępnej formie. Jeżeli jesteś nauczycielem, trenerem, prowadzisz korepetycje lub szkolenia, to prezentacje w oparciu o platformę Slajdzik.pl to dobre rozwiązanie.

Zaproszenie / zapowiedź wydarzenia.

Elektroniczna wersja zaproszenia na ślub? Zawiadomienie o zbliżającym się wydarzeniu? Pokaz slajdów to dobra propozycja do stworzenia powiadomienia o takim wydarzeniu - odpowiednio dobrane zdjęcia w połączeniu z odpowiednim podkładem muzycznym oddadzą w pełni nadchodzącego wydarzenia klimat wydarzenia.

Wspomnienia.

Czy zdarza się Ci się wspominać wydarzenie z przeszłości, np. wspólne wakacje z przyjaciółmi, imprezę lub inne wydarzenie? Jeśli tak, to stwórz pokaz, który będzie zawierał zdjęcia z tego wydarzenia, a adres tego pokazu prześlij do uczestników, wówczas razem będziecie mogli wspomniać tamte chwile, nawet gdy znajdujecie się daleko od siebie. A i komentarze dodane do pokazu przez oglądających pozwolą jeszcze bardziej powrócić do tego wydarzenia.

Życzenia urodzinowe i świąteczne.

Urodziny ukochanego wnuczka/ukochanej wnuczki? Urodziny ukochanej babci? Albo po prostu urodziny bliskiej osoby?
A co powiecie na ekologiczną, elektroniczną kartkę świąteczną z życzeniami? To wspaniała okazja, żeby stworzyć pokaz slajdów wraz z podkładem muzycznym, który dodatkowo podkreśli emocje związane z tą okazją.

Prezentacja produktu.

Platforma Slajdzik.pl może wspomagać także działania komercyjne. Jeżeli zależy Ci na zaprezentowaniu jakiegoś produktu w postaci pokazu slajdów to stwórz taką prezentację, a link do prezentacji udostępniaj swoim potencjalnym klientom.

Inne

Masz inny pomysł, niż te tutaj przedstawione? To bardzo dobrze, stwórz pokaz slajdów według własnego uznania i udostępnij go, Slajdzik.pl pomoże Ci w tym.

Stwórz własną prezentację   »