Profil użytkowniczki


Opublikowane prezentacje 52
Średnia ocen prezentacji 4,55
Ostatnio widziana 1 dni temuDodane komentarze


< 1 2 3 4 ... 195 196 197 >
Data dodania: 2021-06-02 17:32

Świetny slajdzik,Elżuniu.Urocze fotki i nutka Obejrzałam z przyjemnością.Zostawiam Ci serdeczności i piąteczkę za slajdzik.Zobacz »

Droga Jadwisiu,bardzo,bardzo dziękuję Ci za piękny slajdzik.Twoja pamięć jest bezcenna.Przytulam Cię bardzo cieplutko i jeszcze raz dziękuję. A.Zobacz »
Data dodania: 2018-07-20 18:45

Witam Cię,Krysiu.Też nie zaglądałam tu od wieków.Cudowne fotki, a piosenka zwala z nóg !! PIĄTECZKA jak malowanie i buziaki od A.. 5*****Zobacz »

Witam Cię,Krysiu.Slajdzik jest rzeczywiście baśniowy. Piękne zdjęcia,przytulna nutka i świetny montaż.Z przyjemnością zostawiam piąteczkę ( 5 ***** ). Obie Panie cieplutko pozdrawiam. Miłych majowych dni,Krysiu. A.Zobacz »
Data dodania: 2018-05-07 12:54

Złap mi, pro­szę,i zostaw na dłu­żej tro­chę cie­pła, co spada na zie­mię, odbi­tego w jeziora lazu­rze i wśród ludzi, bo jesz­cze tam drzemie. To cie­pełko ukryte wśród liści, koły­szące się wraz z ich odde­chem, co się wspina ku górze i błysz­czy, by znó...Zobacz »
Data dodania: 2018-05-04 13:32

Bardzo sympatyczny slajdzik o ślicznym dziewczątku i do tego piękna śląska piosenka. Cieplutko Was pozdrawiam i PIĘĆ zostawiam. 5*****. AlinaZobacz »

" Odległość nie ma znaczenia,jeśli przestrzeń ducha wypełniona jest życzliwością." / net / Sympatyczne fotki,miła nutka,zgrabny montaż - w sumie świetny slajdzik. Cieplutko Cię,Romku,pozdrawiam i z przyjemnością zostawiam notkę ( PIĘĆ ).Zobacz »
Data dodania: 2018-04-16 15:31

Świetny slajdzik z uroczymi fotkami ( zwłaszcza tymi prywatnymi ) i z sympatyczną piosenką. Obejrzałam z przyjemnością i z równą przyjemnością zostawiłam notkę ( 5 ). A .Zobacz »

"Wystarczy ciepły dotyk dłoni,by móc się poczuć wyjątkowo. I wtedy nawet w dzień pochmurny zaświeci słońce nad Twą głową." Witam Cię,Krysiu.Slajdzik obejrzałam z przyjemnością.Wycieczki,tańce,hulanki i swawole ( hi hi ) - widać,ze Wasz klub tętnił życiem.C...Zobacz »

Nadzieja pojawia się każdego dnia, z każdym nowym wschodem słońca, uśmiechem kogoś bliskiego, miłą chwilą utrwaloną na zawsze. /net / Bardzo sympatyczny slajdzik,Romku - piękne dziewczyny i piękna piosenka. Z przyjemnością zostawiam Ci PIĘĆ i pozdrowienia....Zobacz »
Data dodania: 2018-02-20 12:34

"Osiągnięcie celu jest punktem startowym do osiągnięcia kolejnego." / John Dewey / https://www.beesona.ru/id34104/playcast/40124/ Miłego dnia,spokojnej nocy i kolorowych snów,Romku.Świetny slajdzik.Z przyjemnością zostawiam Ci PIĘĆ . Alina.Zobacz »

Jest takie słowo, słowo jedno, przy którym inne słowa bledną. Słowo - jak słońce jaśniejące, co wszystkie inne słowa gasi. Słowo z muzyki i uśmiechu, z zapachu kwiatów i nut ptasich. Słowo co nigdy nie zawodzi, wierne i czułe do ostatka. Jedno, jedyne słow...Zobacz »
Data dodania: 2018-02-05 12:56

"Nieważna za oknem pogoda, nieważna własna wygoda. Ważne jest ciepłe spojrzenie, co gasi każde zmartwienie. Przyjmij ode mnie uśmiech zimy - choć mroźny,to jednak radosny.Niech jego ciepło Twój nastrój poprawi,trwaj w nim szczęśliwie do wiosny". Pozdrawiam...Zobacz »

Witam Cię,Krysiu.Serdecznie pozdrawiam i bardzo dziękuję za interesujący slajdzik o mieście mojej młodości.Rozstałam się z nim po ukończeniu studiów,ale nadal darzę ogromną sympatią.Z przyjemnością zostawiam Ci 5***** i życzę udanego tygodnia. A.Zobacz »

"Tak dużo możemy zobaczyć mając zamknięte oczy, ale też tak dużo możemy przegapić mając je szeroko otwarte.Nie przegap tego co dla Ciebie jest najważniejsze." Miłej niedzieli życzę Ci, Helenko. Najmilej pozdrawiam i za piękny slajdzik piątkę ( 5 ) zostawia...Zobacz »

Słońca, gdy wkoło pochmurno, czasu, którego wciąż brak, uśmiechu, o który tak trudno, a który rozjaśnia nam świat. Miłości, co nie ustaje i wiary, która dodaje sił.Tego wszystkiego życzę Wam,kochani, na cały 2018 rok. I zdrowia,zdrowia,zdrowia !! A.Zobacz »
Data dodania: 2018-01-04 15:01

Słońca, gdy wkoło pochmurno, czasu, którego wciąż brak, uśmiechu, o który tak trudno, a który rozjaśnia nam świat. Miłości, co nie ustaje i wiary, która dodaje sił.Tego wszystkiego życzę Ci,Krysiu, na cały 2018 rok. I zdrowia,zdrowia,zdrowia !! Slajdzik ob...Zobacz »

Śliczny slajdzik,Helenko. Cieplutko pozdrawiam i życzę Ci radosnych świąt Bożego Narodzenia. Z przyjemnością zostawiam PIĘĆ ( 5***** ). A.Zobacz »
Data dodania: 2017-10-24 10:06

"Kasztany z drzew spadają nam pod nogi, Pożółkłe liście niesie drogą wiatr. Przechodnie idą, tuląc się do płotów, zziębnięte twarze kryjąc w fałdach palt. Jadące auta przecierają oczy i woda spływa z ich gumowych rzęs. I coraz ciemniej robi się na dworze, ...Zobacz »

Życzę Ci pięknych kolorów szczęścia i mnóstwa uśmiechniętych,radosnych chwil w kolorach złotej jesieni. Miłego październikowego tygodnia, Halinko . Cieplutko pozdrawiam i ponownie za uroczy index notkę zostawiam. ( 5***** ). A.Zobacz »
< 1 2 3 4 ... 195 196 197 >