Profil użytkownika


Płeć mężczyzna
Skąd pochodzi inowroclaw
Obchodzi urodziny 31 października
Opublikowane prezentacje 156
Średnia ocen prezentacji 4,26
Ostatnio widziany 18 miesięcy temuDodane komentarze


< 1 2 3 4 5 >

Wiem, że sercem jednoczy się ludzi, gdy dobroć w nas się budzi... Więc nie trzeba się wielce natrudzić, by spotkać i tutaj Wspaniałych ludzi...Zobacz »

Ze szczęściem w życiu jest cza­sem jak z cuk­rem wsy­panym do ka­wy. Trze­ba wziąć łyżeczkę w ręce i za­mie­szać go, żeby poczuć je­go smak.Sliczny slajdzikZobacz »

Z okazji Jubileuszu Najserdeczniejsze Życzenia Zdrowia, Szczęścia, Wszystkiego co daje radość. Składa Andrzej...Zobacz »

Niech Twoje serce wypełnia powiew ciepła i promienie radości, ...a Twój świat niech będzie pełen szczęścia i miłości...Zobacz »

Ze szczęściem w życiu jest cza­sem jak z cuk­rem wsy­panym do ka­wy. Trze­ba wziąć łyżeczkę w ręce i za­mie­szać go, żeby poczuć je­go smak.Zobacz »

Nawet gdy się zachmurzy na niebie.. nawet gdy się kłopotów nazbiera.. Ja - uśmiecham się do Ciebie.. zawsze.. jak dziś.... jak teraz...Zobacz »

w Tobie składam troski swoje, Tobie daję serce swe.... Bo wielkiś Ty wielkie dzieła czynisz dziś nie dorówna Tobie niktZobacz »

Niechaj wszystko Cię otoczy co dobrem i ciepłem tchnie. Niech nadzieja za Tobą kroczy w dzień i we śnie.... a za to , że jesteś ...bardzo Ci dziękuję.Zobacz »

Zawsze miłości, Spełnienia marzeń, Niezapomnianych wrażeń. BUZIACZKI:)*Zobacz »

Miłość To Nie Sztuka, Lecz Sztuką Jest Ją Odnaleźć, Przyjaźń To Nie Zabawa Lecz Samo Życie,Zobacz »

Uśmiech, jest jak mały strumień, płynąc, coraz więcej wody zbiera puka do każdego serca mocą swą - dobroć otwiera.Zobacz »

Za rękę chcę Cię wziąć i iść w ogrody duszy gdzie wiatr łzy osuszyZobacz »

…To już ostatni gorący, wakacyjny weekend… Wkrótce i lato odejdzie do wspomnień…, a szkoda i bardzo żal…Zobacz »

A serce blizny nosi, co już nie znikną z niego, wierzę, że może jeszcze trafić się coś dobrego. Bo jest nadzieja we mnie i mam swoje marzenia, co daje mi to ciepło, które się w uśmiech zmienia..Zobacz »

Dobrze mieć takie Czułe oparcie, Gdy Szczęście świtem na Ciebie czeka.Male dzien dobry kawalek wiersza TA szczera przyjazn chociaz daleka...Zobacz »

Wspaniałej wędrówki ze szczęściem pod rękę, z radosnym na ustach uśmiechem ... POZDRAWIAM :)Zobacz »

Odwiedzam Ciebie... ...Bo tęskniłam za Tobą...! Wpadłam, bo Jesteś... ...Niezwykłą Osobą...! Przyszłam... By..Słońce Ci w dłoniach nieść☀ Serdecznie Cię Pozdrowić! Buźka :)*Zobacz »
Data dodania: 2015-08-01 19:51

Podziel je na pół, na ćwierć, Jeszcze na mniejsze cząstki By więcej osób je mogło mieć.Zobacz »
Data dodania: 2015-07-31 08:28

Dobrze obdarzać uśmiechem kogoś, kto go odwzajemnia i sam go rozdaje szczerze, i za to Ci Anius wszystko dziękujęZobacz »

Jest tyle rzeczy na świecie czego dotknąć nie możecie, zapachu kwiatów i porannej mgły nie możemy dotknąć ani ja ani Ty.Zobacz »
< 1 2 3 4 5 >